Reklama

sobota 12. listopadu 2016

Zmatek v hlavince. Německá Turkyně měla "dobrý důvod pro chybu": Provinila se svým znásilněním

 https://www.facebook.com/protiproud.cz/videos/645149388999931/12. 11. 2016  protiproud, markiza, dailymail
Mladá ľavicová aktivistka, ktorú znásilnili migranti sa priznala, že klamala polícii o národnosti útočníkov, pretože nechcela podporovať rasizmus.


Delin Gören (24) napadli v januári tohto roku traja muži v meste Mannheim. Nahlásila to na políciu, no neprezradila etnický pôvod útočníkov. Namiesto toho povedala, že ju znásilnili nemecky hovoriaci útočníci.

Nechcela vyvolať protiutečenecké nálady. Solin Gören je zároveň aj národná hovorkyňa ľavicového hnutia Solid, ktoré sa angažuje v boji za práva imigrantov. Aj útok sa odohral počas jej práce utečeneckej aktivistky.

Neskoro v noci ju traja muži donútili k sexuálnemu styku na ihrisku v areáli utečeneckého centra. Polícii klamala preto, že nechcela, aby sa stalo niečo podobné ako po útokoch v Kolíne nad Rýnom. Vtedy správanie imigrantov vyvolalo vlnu pobúrenia a protiutečeneckých nálad v celom Nemecku. Mnoho utečeneckých centier bolo podpálených.

Gören sa po dvanástich hodinách na políciu opäť vrátila a povedala im skutočnú verziu útoku. Prehovorila ju k tomu kamarátka, pretože aj iná žena bola v tom čase v blízkosti znásilnená. Selin v minulosti navštívila aj utečenecké tábory v Iraku, kde bola šokovaná podmienkami, v ktorých tu utečenci žijú.

„Nechcem, aby utečencov ľudia v Nemecku vnímali ako problém, väčšinou sú to skvelí ľudia," povedala Selin.

Na facebook zavesila anonymný list, ktorý jej mal pomôcť vyrovnať sa s útokom, písala v ňom: „Je mi veľmi ľúto, že tvoje sexistické a neprípustné chovanie spustilo vlnu agresívneho rasizmu."

Teraz hovorí, že nie je dobré prekrúcať pravdu kvôli politickej korektnosti. Skupina s názvom GESA v Kesseli, ktorá bojuje proti sexuálnemu násiliu vyhlásila, že sexuálne útoky migrantov pribúdajú.

„Útočníci pochádzajú z iných kultúr a ženy nevidia rovnako ako my, znásilneniami si dokazujú svoju mužnosť. To nehovorím preto, aby som ich ospravedlňovala alebo schvaľovala ich konanie, takto to proste je," vysvetlila Steffi Burmester z GESA.

6 komentářů :

 1. Znásilněná žena v islámském světě se stává nečistou, její muž a rodina ji odvrhnou a ukamenují. Násilníkům se zpravidla vůbec nic nestane...Kdo mi vyvrátí, že lžu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíte si uvědomit, že kamenování, bičování, sekání rukou a podobně, je někdy špatné, někdy dobré.

   Třeba v Saudské Arábii je to naprosto správné!!! A proč? Jsou to spojenci SS, tedy i naši. I Khárl von Poserplína se vyjádřil v tomto smyslu!!

   J.B.

   Smazat
  2. Saudská Arábie předsedá orgánu OSN pro lidská práva, Německo by se na půdě OSN mělo omluvit za svoji snahu o poškozování práv mužů na pokojné znásilňování žen které si to zaslouží. Také tyto ženy nepředává do rukou spravedlnosti, tak aby právo šária mohlo tyto odpadlé ovce po právu ztrestat. Já sám již připravuji obchůdek kde budu prodávat výběrové oblázky na váhu a větší šutry po kusech - ať žije svobodné podnikání.

   Smazat
 2. Aspoň je vidět,co nám socani připravují.Potom se
  nedivte,když ministr Bělobrádek nabádá ženy,aby
  se nechaly ojíždět muslimy.A nezapomeňte si je
  znovu zvolit spolu-ČSSD+KDU-ČSL.ANO není lepší.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 3. Kdyz lze a podvadi, tak je necista i pro nas. Pryc s ni..

  OdpovědětSmazat
 4. Ano,opět další dojemný příběh o veliké lásce a ještě větším protivenství...Oni jí,tu krávu,znásilní a ona se jim ještě za to omluví...
  To je důkaz,že je tu něco špatně a že takhle to dál jít nemůže !!!
  Dlouho jsem si myslel,že není většího idiota nad "svidomého"Ukrajince,který "jednou rukou hajluje" a druhou v zájmu světového finančního jewrejstva ničí vlastní zemi a morduje vlastní příbuzné....,ale mýlil jsem se...Ještě větším se jeví "levicová aktivistka ze Skandinávie",které se tři ožralí,špinaví afghánští kozomrdi za použití násilí vysmrkají do heligónu a ona to ani nenahlásí a když je konečně soud,tak se jim jde omluvit a žádá soud,už takhle značně shovívavý,za jejich propuštění....
  S takovými idioty nelze žít v jedné společnosti,neboť oni jsou nebezpeční nejen sobě,ale hlavně jí a to víc,než ti asociální,pakulturní imigranti.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.