Reklama

sobota 19. listopadu 2016

Znovu bratrské země: západní média o proruské vlně v Evropě

19. 11. 2016 Sputnik
Proruské nálady se stávají stále populárnější ve Východní Evropě a Brusel, nehledě na snahu politiků vidět v tomto jevu „ruku Moskvy“, musí přiznat, že za své neúspěchy si může sám, píší západní média. V moldavských volbách zvítězil Igor Dodon prosazující těsné vztahy s Ruskem Vypadá to, že Moskva se navrací do „bratrských zemí", píše Spiegel.


Tento týden v Bulharsku a v Moldávii zvítězili v prezidentských volbách Rumen Radev a Igor Dodon, kteří otevřeně vyjadřují proruské stanovisko. Tito výchoevropští politici vůbec nejsou ve svých názorech osamělí. Srbsko provádí společná vojenská cvičení s ruskou armádou a prezidenti České republiky, Slovenska a Maďarska stále více usilují o zrušení protiruských sankcí. Každá z těchto zemí má důvod podporovat novou proruskou vlnu, ale do popředí se stejně dostává zřejmá tendence — nostalgie po „bývalých časech" a masové zklamání z „evropského snu". Sliby, které Brusel dával východoevropským státům, zůstaly nesplněné, a chudoba, ekonomická stagnace a korupce, které zachvátily celou oblast, postupně ničí naději na „světlou evropskou budoucnost", píše Die Presse.

Rusko získá nové spojence po volbách v Moldávii a Bulharsku Za těchto podmínek Východní Evropa nemá ani možnost ani chuť být nepřátelskou vůči Moskvě. Oblast si nemůže dovolit podporu protiruských sankcí, které ji ohrožují daleko více, než bohaté západní sousedy. Kromě toho se projevuje silná závislost východoevropských států na ruském plynu, pokračují noviny. Všechny tyto faktory mohou změnit rovnováhu sil v Evropě a časem obrodit „ruskou sféru vlivu".

Vzhledem ke skutečnosti, že Moskva postupně vítězí nad Západem i na kulturní frontě, tento proces může proběhnout daleko rychleji. „Náboženství, rodina, vlast — místo manželství mezi lidmi stejného pohlaví a otevřených hranic: hodnoty, hlásané Ruskem, nacházejí odezvu i za hranicemi Východní Evropy, a to i kvůli obavám, vyvolaným migrační krizí", uvádí autor.

Mimochodem, některá média se domnívají, že důvod popularity proruských nálad nespočívá v přitažlivosti politiky Moskvy, ale ve slabosti Bruselu. Jestliže se dříve státy snažily získat členství v Evropské unii v přesvědčení, že všechno jejich trápení se jim časem vyplatí, tak teď se situace změnila, píší Süddeutsche Zeitung. „Jednotná Evropa" má příliš mnoho starostí s řešením problémů s uprchlíky a bojem proti populistickým hnutím, než aby se starala o takové státy, jako je Bulharsko a Moldávie, uzavírají noviny.

72 komentářů :

 1. No, v Evropský unijní žálář národů se změnil v Německý koncentrační tábor národů. Cílem je likvidace národů. S tím mají Němci bohaté zkušenosti a jsou dost nasraní, že vzhledem k síle Ruska by to zas mohlo skončit Norimberským tribunálem. No, možná že jejich obava z nového Norimberku je nevhodně optimistická. Po tom, co v Evropě ve své historii předvedli, by ti "druzí" mohli na ně uplatnit německé metody.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německo-Francouzský koncentrák národů, jinak zcela souhlasím.

   Ruská propaganda a ano, já uznávám a respektuji legitimitu slova propaganda, má proti té naší západní, Eurofašistické, NATOvské a současné americké kolegyni propagandě jednu zasadní výhodu ;)

   Rusové dnes NEMUSEJÍ LHÁT!!!

   Stačí jim "propagandisticky" poukazovat na to co My ZÁPAD skutečně děláme a to ÚPLNĚ STAČÍ k tomu aby vítězili v informační válce ;)

   Smazat
  2. „Pokud bojujete proti Sýrii, když ta bojuje s IS, tak pomáháte Islámskému státu,“ vysvětlil budoucí prezident a dodal, že je načase přestat bojovat proti Rusku a Sýrii, a přiklání se k ukončení podpory „umírněné“ syrské opozice. - Vysvětlete to nevolenému alkoholikovi Junckerovi, jenž je přesvědčen o své nadoblačnosti, KDYŽ MU DAL PÁMBU TEN ÚŘAD! Kdyby znal Švejka, věděl by, že ČLOVĚK SI MYSLÍ, ŽE JE PÁMBU, ALE JE ÚPLNÝ HOVNO. Je to jen otázka času

   Smazat
  3. Oni totiž ani v EU ani za mořem nedokážou pochopit, že jsme zažili období kdy nebylo nezaměstnaných, výplaty se platily vždy a včas, školství a zdravotnictví bylo zdarma, děti jezdily do školy v přírodě zdarma, lyžák na základce a střední škole stál symbolické 200. Ano, vše bylo plánované k čemuž celý svět v rámci udržitelného rozvoje stejně směřuje. Druhou stranou mince bylo nesrat na prezidentskou standardu, nehanobit prezidenta a nerozvracet republiku. Což se z dnešního pohledu tříleté ukňučené kampaně Kalouskovců a kulturní a akademické obce jeví jako rozumné. Cirkus EU krom lobbysmu, legalizace kradení ve velkém, rozvalu národní ekonomiky a pokřivení pravdy v celém jejím oběmu nic nenabídl, krom možnosti cestovat bez celní kontroly. To co se EU povedlo je očůrat každý roh modrou vlaječkou a vytvořit sjednocením Evropy zdrojovou základnu pod moudrým vedením Německa pro další pokus získat území a zdroje suverénního státu podlidí, nejlépe rukama jejich Slovanských příbuzných začleněných do potřebného 2.milionového kontingentu jako hrotu kopí. Děkuji, nechci. Děkuji EU a už táhni do prdele!

   Smazat
  4. Pane , souhlas a tleskám !

   Smazat
 2. To je zajímavé, že tedy v Bulharsku, Moldávii ani Srbsku neproběhl ani náznak žádného Majdanu. Co vy na to, konspirační anti-ami blbci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vše přijde!!

   S organizací pomůže i pan Jakub Janda, vynikající herec ve filmech pro homosexuály!!!

   Ideově tuto akci zaštítí pan generál Pavel, vynikající ideolog v KAŽDÉ době!!!

   Vzhůru k boji proti ruskému imperialismu a rozpínavosti!!!

   PAVEL NA HRAD!!! :-))))

   Smazat
  2. Jestli si přeješ odpovědi, tak neurážej a popros o ně. Vím, že jsi zmatený, protože nejsi schopný samostatného myšlení. Je třeba se chovat slušně pokud potřebuješ, aby Ti druzí pomohli, to bys mohl vědět i ty.

   Smazat
  3. Možná je to tím, že v Bulharsku, Moldávii a Srbsku není tolik blbců.

   Smazat
  4. 19:07 Majdan se provádí při dosazování politiků, kteří mají otevřít zemi rozkrádání. Při opačném směru se vystačí se zdravým rozumem.

   Smazat
  5. Šapito a jemu podobní jsou v pr.. a ty tu jen hýkáš jak osel:-D. Dostávate nákládačku a to tě se.e. ��

   Smazat
  6. 19:07 To jste spatně informován,fakt je ten,žE pokud koukáte jenom na ČT,tak vám uniklo,že v těchto zemích byly velké demonstrace,které byly brutálně potlačovány.Dokonce Bulharsko má deštník a jsem zvědavý,jak to dopadne.Prostě si lidé museli počkat na volby.Pokud by jste se zajímal o globální politiku,tak by jste měl ještě víc jasněji a nemusíte být ani pro ani protiruský troll.Stačí používat rozum.

   Smazat
  7. Nejspíše proto, že lidé v Evropě už vědí, jak ty Majdany končí. No a financovat něco nevedoucí k úspěchu je i pro USA přílišné vyhazování peněz. (Viz Afrika a Střední východ, pak UA). Trošičku myslícímu člověku to obvykle dojde a nepotřebuje z nikoho dělat blba.

   Smazat
  8. Je ještě brzo!!! Majdany se nekonají před volbami!

   Smazat
 3. Názor, že si za to Západ může sám, je správný!!! Nikdy nás neměli za plnohodnotné, stáli jen o moc a území, vyrabovat a zdevastovat do té doby docela slušně hospodařící země, vozit sem ten svůj hnůj a ovládat, ovládat, ovládat ... Vždyť ti lidé ve východních státech jsou tak třetí až čtvrté kategorie, na nich tomu skvělému Západu nezáleželo a nezáleží ani dnes ... a teď se diví, že o svoji sféru vlivu mají přijít??? Dobře jim tak. Já popravdě ani k nim už dnes patřit nechci, strany se obrátily a to, před čím jsme chtěli v 89 utéct, teď přichází ze Západu a ještě horší a tvrdší ... tak to radši ke Slovanům, ti nás aspoň nikdy nezradili, na rozdíl od západních mocností ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja po porade s Trumpem kamosem, sdelim NEKTERE detajly o zakroku ktery podnikne v Ceslu dosazenim nasi krasne byvale manzelky Ivany Zelnickove Trumpove (kabelkarky) jez nahradi Shapira /Zdravi suporter nick Honolulu

   Smazat
  2. Nedelejme si iluze , misto velvyslance v CR je ponekud odkladajici, pro nedulezite , a kdyz se nev i co s nimi...
   Jo jina bude , kdyz bude USA neco chtit na nas, pak prijde nekdo schopnejsi nez oteplenej behounek...

   Smazat
  3. Možná jste nějaký buzerant, ale zaručeně nejste nick Honolulu.

   Smazat
  4. Ale mi je zradili za třicet stříbrných. A to se nezapomíná.

   Smazat
 4. Vypadá to, že se chazarská říše rozpadá.

  OdpovědětSmazat
 5. Odpovědi
  1. V Srbsku již jeden Majdan" "barevný podvod" proběhl

   A měl, jako každý "Majdan" i svůj "operační název" buldozerová revoluce :(

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Barevné_revoluce

   A buďme si jistí, že podvody při Brexitu i při Trumpovi byly, pouze hlas lidu byl tak jednoznačný a tak jasný, že podvody prostě nestačily ;)

   Přípravy na další "Majdany", podvody a manipulace, nejenže jsou v plném proudu a považovat jejich NEÚSPĚCH za jejich NEEXISTECI, může pouze idiot na úrovni Josefa Vyskocilovic, našeho místního serverového obecního idiota ;)

   Tyto podvody a manipulace již OPĚT každodenne probíhají ve studiích ProtiČeské televize, na mainstreamových Babišovinách, Bakalovinách , eurofašistických seevrech jako je Seznam a iDnes: (

   Opět prekrucování pravdy, čisté lži, manipulace, vymívání mozků pomocí "expertů", kteří se sice NEUSTÁLE pletou, ale pořád nám RADÍ;) a vůbec celé to eurofilní divadélko: (

   Nicméně my to víme, vidí to i stále více lidí a stále více lidí hledajicích pravdu ví kde (třeba tady na NR) pravdu najít ;)

   Smazat
  2. sluncemilovníku :-) svatá pravda co píšeš a taky musím říct,že bychom se měli všichni spojit a ve volbách dát hlas Okamurovi.Bylo by nedobré aby se národ při volbách rozdrobil na volební mini-strany a energie by takto stratila na síle.Pak by toho nynější zaprodanci využili proti nám a zase by vyhráli a to byh asi už nepřežil....


   Smazat
  3. Také si myslím,že Okamura by měl dostat hodně hlasů.V prvé řadě si budu zjišťovat kdo je žid a kdo ne.Už to nejde přehlédnout,ať je žid v kterémkoliv státě,kterékoliv funkci,musí poslouchat nařízení židů z USA.

   Smazat
 6. To 19:07 Ahoj, kdybys nebyl tak blbej, aby ses při rozdávání blbosti dral na čelná místa a ještě při tom okrádal obdarované, tak bys nebyl tak blej, jako blbej jsi. Blbe :-))

  OdpovědětSmazat
 7. V Rakovníku milují esesáky. Není na té fotce pepek vyskoč?

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vrcholny-skandal-na-piete-Letcum-z-Britanie-stal-cestnou-straz-esesak-Veterani-v-soku-tezko-hledaji-slova-463518

  To už jsme fakt v prdeli, když tohle prochází. Padlí protifašističtí hrdinové umírali nadarmo :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to otřes,ale kdyby ti veteránští dědci v těch parádních uniformách,ověšenejch metálama byli takoví geroji z RAF,jak o nich furt dokola tvrdí,tak by vzali čagany a fr.hole o který se opírají a toho zmrda od SS by zmalovali,že by ho ani Herman s Posseltem nepoznali....

   Smazat
  2. Když mají SSsáci z SDL ministra v čs. vládě, nečecha Hermana, je od nich hezké, že uctili památku padlých i podlých... v novém protektorátu jako v předchozím, za havlovic hodného strejdy Heydricha, prototypu českých odsunových zločinů na sudeťáčcích, Himlerlieb...

   Smazat
  3. Už drahnou dobu píšu,že "nastává ukrajinizace střední Evropy s následnou somalizací...",doufám,že každý ví,co ty pojmy vystihují a ten debil v tom Rakovníku,nebo kde to bylo,v té eSSesácké uniformě je toho dokladem a děje se tu to samé,co v Pobaltí-rehabilitace nacismu(přičemž se trvrdě odsuzuje vlastenectví),takže máme se na co těšit.
   Doufám,že se v rozhodujících okamžicích najde dost lidí,kterým to bude jasné, vyznají se v situaci a adekvátně se rozhodnou,neb nás čekají krušné chvilky....Dullesův plán,vycházející z "Protokolů židovských mudrců" se naplňuje ve všech směrech,což uniká jen naprostému idiotovi !!!

   Smazat
 8. Němci se už dávno vratili do bratrských zemí.

  OdpovědětSmazat
 9. „… nostalgie po „bývalých časech" a masové zklamání z „evropského snu".“
  To nejsou dobrá východiska k vytvoření lepší budoucnosti. Není na místě nostalgie po bývalých časech, není třeba být zklamán evropským snem. Je třeba si vytvořit vlastní evropskou realitu, která nám bude vyhovovat. Třeba na území „malého schengenu“, na nějakém V4, nebo V4+. Vytvořit silný a jednotný středoevropský prostor. V tom by mohla být naše budoucnost, bez stálých obav ze svévole nějaké velmoci. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo? fakt? no tak požádejte vrchol pyramidového řetězce,zezdola se jednota bratrská trvale od spadnutí ze stromu míjí účinkem.
   Poláci pod vlivem us-žida nejsou partneři vůbec k ničemu,montovnou Evropy už dlouho nebudou,bude tam chaos,přechodně nažraní,opět zchudlí,no - nevim nevim
   minimálně tři roky to tam vidím dost černě.   Smazat
  2. S Cechmi ano, s Poliakmi a Madarmi tazko. Rakusania su uz zapleveleni raketovymi inziniermi z Afriky a nikdy ziadne Slovenske nadeje nenaplnili.

   Smazat
  3. Anonymní20. listopadu 2016 16:40
   S tím Polskem si také nejsem moc jistý, podle mého názoru má příliš velké ambice. Zbývají středoevropské země, střední velikosti. Rakousko uvítá, když jim pomůžeme od té „inteligence“. Ne že si ji navezeme k nám, ale společně prosadíme zákony na jejich vyhoštění. P.K.

   Smazat
 10. Bezva diskuse. Pokud ovšem chcete býti v obraze, doporučuji na Outsider media, video s titulky Otázky a odpovědi V.V.Pjakina (dnes přeloženo), protože kdo není v obraze bývá občas mimo, nebo pod obraz. A o tom to je.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak si tipněme, co bude dál. Sýrie se uklidní, tam už to Západ prosral a potřebuje zklidnit migrantskou vlnu - alespoň prozatím. Jak ale na sankce a na vytváření hrozivého m=di na ukrutném Východě? Dyť to máme na talíři. Litva, Lotyšsko, Estonsko. Vybydlené, vytunelované země, které jsou všem u prdele. Dyť ani na nákup zbraní nemají. Takže tam je části obyvatelstva přisouzena druhořadá role, jsou podporováni pohrobci jejich válečných zločinců (proti těm demogratům zakročovali i esesáci, jaké hrůzy páchali na civilním obyvatelstvu), zorganizují se tam naci vzpomínkové pochody, přitlačí se na ruskojazyčné obyvatelstvo a občanská válka je tu cobydup a na vině bude .... ano, Putin, bingo. Dyť už nám to tlučou nějakej ten pátek do hlavy. Že nám neřeknou, co by z toho Putin měl nevadí, stejně by jim věřila jen dementní část obyvatelstva, organizovaná v pražské kavárně a mainstreamu, protože těm lze nakecot cokoli protiruského a čím blbější to je, tím víc jsou v rauši. Už se jim svíraj půlky, tak po Americe má Putin prsty ve volbách ve Francii, v Německu, jistě v Moldávii a Bulharsku ... a tak dál a tak dál a tak dál. Prostě si, debilové, nepřipustí, že tu propagandu dělaj blbě, šijou ji podle sebe, podle svého IQ, ale protože to za moc nestojí, tak jdou od debaklu k debaklu. Ach jo, nemaj to lehký, kluci a holky jedni pitomí propagandistiský a my jim tady eště navrch nadáváme. No, jednou vzpomenou, že kdyý jsme jenom nadávali, měli se vlastně dobře. Voda už vře, chystejte se prasátka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin sere na Ukrajinu ,Litvu a Estonsko. On je nechá vyvařit ve vlastní štávě. Aby tamní obyvatelé vědělidoře si pamatovali jak s nimi kapitalisti vymrdali.

   Smazat
  2. Pred casem nekto ze statni dumy RF rekl...co by jsme pohledavali v Litve...? co by jsme jim vzali? snad ne fabricku na Sproty,kterou jsme jim postavili...

   Smazat
 12. http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-zahranicne-bezpecnostni-politika-donalda-trumpa-usa-visingr-1mu-/zahranicni.aspx?c=A161116_090322_zahranicni_jw

  Tomuhle říkám perfektní střízlivá analýza. Ne jako ty konspirační zcestná hovna všemožných pošuků která tady neustále publikujete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Priteli'" jak se radi titulujete tato dlouha rozvaha neni nic jineho nezli blabol kterych jsou stovky . Jedno je fakt a to ten ze Trump bude piskat na roh se zidem a jestli si nekdo myslel ze zida zlikviduje potom s timto odstavcem souhlas . Kdo ho slysel na AIPACU (Trumpa) nemuze pochybovat ze zid bude dal rabovat a nepusti zlate tele z ruky.
   Jeho dcera prestoupila jiz v r 2009 na zidoviru nejmenuje se jiz Ivanka ale zmenila sve jmeno na Yael a je treba si uvedomit ze Trump by nebyl dnesni Trump bez zida.Do rodiny se vetrel Kirchner ktereho valach z New Jersey ktery byl vrchnim prokuratorem NJ nechal zavrit a odsedel si 1 rok ze 4 ,ktere mu valach pridelil.(potom odesel radeji zpostu neb mel soudit zido mafii se 43 cleny za vsechny druhy lumparen od vycppavani mrtvol trubkami z plastu misto kosti neb organy se kradly ve velkem ,prani nakradenych penez ktere tekly pres Amsterodam do Israelu proste lahudka a je to stale na youtube.Proto byl zlikvidovan hned v zarodku guverner z NJ. Christie jez zhubnul z 400 liber na 398 lb.
   A ze ta Ivanka neni jiz Ivanka je zde, zidi si medi:
   http://www.goodmad.com/92911/things-you-never-knew-about-donald-trumps-kids/2/ Hezky sabes preje Kleberstein Josh

   Smazat
  2. víte co? to je pořád:kdo je GP a tenhle ten
   to není,to je sluha,a támhleten je jenom pokladník,jenomže s rychlou dobou jdou rychlé činy a nestíhá se zapomínat a nestíhaj chladnout stopy ani mrtvoly...
   jenomže vono se s masovým vrahem musí vopatrně :)

   Smazat
  3. Analytiku z 1:35-zrovna tenhle Visingr je pofidérní stejně,jako jeho "anállízy" a to z toho důvodu,že se sám hrdě a nahlas a při každé příležitosti hlásí zcela otevřeně k SIONISTŮM !!!!

   Smazat
  4. 2.04 Díky za zajímavou informaci.Je to jako v našich presidentských volbách. Z 12 připuštěných kandidátů bylo asi 9 až 10 Židů a 3 až 2 sionisté (vyhrál sionista Zeman a ihned letěl holdovat do Izraele..)

   Smazat
  5. Přesně tak,jak díte pane 10-54 a to navíc k "připuštění" vhodného z těch kanditátů lze považovat jen s jistou rezervou pouze Bobošíkovou,jinak by to byl zločin proti lidskosti i přírodě i když v té dnešní veskrze zhovadilé době,je oficiální názor jiný....

   Smazat
 13. taky doporučuji nového Pjakina.Tedy pokud myslíte česky.Anglická hebrejšitna je vám k "ústům",ale zase
  se s ní dobře lže krade podvádí prolévá cizí krev,že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co jako chtel bratr podotknout? neni rozumeti.

   Smazat
 14. Ty PRASE jedno podradne ! Zjistete si I.P. adresu ! Ja zde vubec nebyl.
  NENAPSAL JSEM PRISPEVEK 1:43 !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 15. Jsem casto mazan pro daleko mene, nez to co zde predvadi ten HNUJ 1:43

  T.j. pani z rodiny presidenta a matka jeho deti. Proc ty PRASE (1:43) nemas trochu ucty k zenam ? Proc ?
  My te jednou najdeme !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Vážení,už se neříká,nepíše,kolonialismus,ale šíření západní demokracie a jejich hodnot.Takové mluvčí házet do Vltavy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omluvte se ihned mé milované řece! Veškeré exkrementy musí nejprve projít ČISTIČKOU!

   Smazat
 17. Policie ma dukazy, ze Hillary chtela zavadet koncentracni tabory na likvidaci jejich politickych oponenetu !
  Je to video, kde vse co chtela udelat, zduvodnila tim, ze je "skoda ztracet cas".

  Hodne veci vubec nemohu napsat pro manipulace s prispevky a podpis pod prispevky mojim nickem ktere jsem nenapsal.

  Ja zde vubec NEBYL ! Nemohu byt vsude ! Ten primitiv co to dela nema ani ceskou skladbu vet !
  Hnusak si mysli, ze je vtipny.
  Pis za sebe ty PRASE (1:43) a ne za me !

  VSE CO JE NAPSANO POD TIMTO CASEM NENI MOJE ! Jdu pryc.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu.
   Nenech se odradit,už každý pozná toho pravého,protože píšeš pravdivě.Takové zprávy z USA nám nikdo jiný nepodá,díky.

   Smazat
  2. presne tak Honolulu- na skolenich mu poradili jak te nasrat a podarilo se to- nereaguj na nej nevnimej a on vyhnije.

   Smazat
  3. Honolulu, vydrž! Medikolog

   Smazat
 18. My starší jsme si vyzkoušeli takovou politiku i takovou jaká je dnes,a i když v obchodech ledcos nebylo,ale lidé byli k sobě přátelští,nikdo nebyl bez zaměstnání,vse bylo zadarmo a nebyli miliardáři,clovek se cítil bezpečněji,sice do zahraničí musel člověk čekat na příslib,ale když byl člověk bezúhonný,dostal se všude...mladí v bývalé době nežili a poslouchají jen zkreslené povídky z televize nebo rozhlasu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem v té době žil a řeknu vám, strčte si ji do prdele.

   Smazat
  2. 9:13
   To víš,ty debilokratickej havloidní opilej blábole bez mozku!!!!

   Smazat
  3. 9.13 Vy si do (_!_) strčte NATO, Brusel bandu a všechny barevné multikulti. Vaším dámám z rodiny přeji hodně sexu s připrchlíky.

   Smazat
 19. Anonymní 9:13
  Blbci se mají špatně za každého režimu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, ale já se mám dnes dobře a vy blbě. Co z toho o mojí a vaší chytrosti tedy plyne?

   Smazat
  2. 9:46
   Vždyť ty nejsi schopnej zplodit ani vlastní myšlenku,Chujmere debiloviči!!!!

   Smazat
 20. Anonymní 9:46
  To je ten problém,kdo se má dobře,tak to přeje i ostatním.Ten kdo se má špatně,tak to přeje i ostatním.

  OdpovědětSmazat
 21. Kuci Cesti,tehle nase diskuse,jsu jenom nase vyplody a porodni bolesti...cerveni,proti modrim a vulgarismy,vylizte si prdel,jak rikaji plzenaci!

  OdpovědětSmazat
 22. Němci se svým francouzkým pucflekem si nejdříve ze všeho musí uvědomit, kde jsou hranice Evropy. Pokud je někdo natolik mentálně omezen že nezvládá ani základní znalosti zeměpisu, potom není divu, že Rusko nepovažuje za součást Evropy. Ono ale součástí Evropy skutečně je a to, že nějaký německý střevo, který si říká vůdkyně Evropy, tvrdí opak, to ani s podporou Sorosem vedené televize nikdy nemůže v reálné Evropě obstát. Evropa může být jednotná, ale NIKDY ne pod vedením Německa - ti na co zatím v historii v Evropě sáhli to vždycky jenom zku.vili!

  OdpovědětSmazat
 23. Vždyť je to naprosto logické!! Lidé přece nejsou slepí ani hluší, aby neviděli, kam spěje svět pod Americkou nadvládou!!!! Nikomu normálnímu přece nemůže vyhovovat totální chaos, který vyvolaly americké mocenské hrátky!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1307
   Svět je pod americkou nadvládou ??
   Aha, a proč tedy už snad dva roky čítám na proruských portálech (např. NR) , že monopolární svět už dávno skončil a že Rusko se stalo opět velmocí atd .. ?
   Udělejte si prosím pořádek v názorech .. jinak pletete lidi.

   Smazat
  2. 15:01
   Tak proč nelezeš na I Děs nebo na Hovinky ty havloidní blábole milující ussacký agresory?!!!

   Smazat
  3. 15:09 díky za vyčerpávající odpověď. Arumentačně jsi na výši.
   Teď už budu vědět, proč je Rusko sice asi velmocí, ale USA vládne i tak světu. A svět je pod americkou nadvládou.

   Smazat
  4. 18:26
   Ty něco víš???Hmmmn,tak to jsi šikulka havloidní....zvlášť když nemáš mozek:-))

   Smazat
 24. Kapitáne.
  Velmoci bez kolonii nejsou velmoci.Proto ani v jedné kolonii nebude pořádek a klid.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.