Reklama

pátek 18. listopadu 2016

Zpráva: Výzva Aliance národních sil k 17. listopadu

18. 11. 2016   zdroj
Vážení přátelé!
Stojíme na zásadním rozcestí a musíme si vybrat!
Buď půjdeme cestou války a zkázy lidské civilizace anebo cestou míru, prosperity a rozvoje. Tak zásadní je volba těchto dnů. Musíme se rychle rozhodnou, co vlastně chtít! stále členy stávající EU a NATO nebo jimi nebýt? si nechat vnucovat zákony, které totálně ničí naši ekonomiku, sociální prostředí, zdravotnictví, zemědělství i vzdělávání našich dětí?


Máme si nechat vnucovat přijímání nelegálních imigrantů, kteří jsou de facto žoldáci určení ke zničení naší země a placení za to Evropskou unií?

Máme se nechat okupovat vojáky NATO a USA, kteří zde chtějí mít nejen svoje základny, ale chtějí naší zemí projíždět, kdykoliv se jim zlíbí?

Tím vším se totiž stane Česká republika vojenským cílem č. 1 pro všechny země, se kterými je USA a NATO v konfliktu – a nehledě na to, jaký vztah k těmto zemím máme my - obyvatelé České republiky!

Každý z nás máme ohromnou odpovědnost!

Musíme šířením pravdivých informací a důkazů přesvědčit lidi okolo nás, kteří zatím nechtějí nic vidět ani slyšet, anebo nemají odvahu a myslí si, že za ně vše udělá někdo jiný, o tom, že je naprosto nezbytné dávat do podzimních voleb příštího roku při všech příležitostech najevo - a to svými slovy, postoji, činy a hlavně fyzickou přítomností – svůj jasný názor, že NECHCEME politiku, kterou prosazuje současné vláda ČR a většina poslanců a senátorů Parlamentu ČR!

MUSÍME vlastními silami propagovat a šířit informace alternativní politické scény a snažit se o její sjednocení. A pak MUSÍME zvolit touto alternativní politickou scénou navržené kandidáty na poslance!

A musíme dosáhnout alespoň 29 procent, abychom měli váhu v PSP ČR a mohli naše kroky zrealizovat!

Jiná cesta neexistuje!

A NIKDO to za nás neudělá!

Nepomůže nám ČT ani Český rozhlas ani mainstreamová média!

Každý musíme dát k dispozici své vlastní možnosti, čas a schopnosti a šířit pravdu po internetu, na setkáních, demonstracích a na ulicích.

ALE je nás obrovská síla!

Přátelé, každý z nás je důležitý!

A na každém z nás v této době velmi záleží!

118 komentářů :

 1. Tak vážení, myslím, že toto je nejkratší vystižení celé situace.
  Proč ještě nebyl dopaden - a natož odsouzen a potrestán ani jeden pašerák lidí .... ??????
  EU má 28 členských států. Každý z těchto států má civilní rozvědku, má vojenskou rozvědku, = celkem 56 základních zahraničních rozvědných služeb.
  Navíc má každý stát svou informační službu ministerstva zahraničí a civilní a vojenskou kontrarozvědku.
  Navíc jsou tady naši spolehliví a důvěryhodní partneři - USA a Izrael se svými sítěmi =
  = na světě nejvýkonnějších = rozvědek.
  ....... a nižádná z těchto - pohříchu velice drahých - rozvědek, dosud nevypátrala ani jednoho"humanitárního" pašeráka lidí ............
  Uprchlické tábory v Rakousku a Německu provozuje švýcarská soukromá společnost OPS, jejímž majoritním vlastníkem je Barclays Bank, což je hlavní banka Rothschildů.
  Stejní lidé provozují “humanitární” a “lidsko právní” organizace po celém světě, včetně Afriky. Jak je to jednoduché..... !!!!!
  “Humanitární” organizace inkasují peníze od vlád států (vybrané od pracujících daňových poplatníků), které pak velkoryse rozdělují “potřebným”; ti si pak za tyto peníze koupí cestu do Evropy, za kterou zaplatí zpět “humanitárním” pašerákům.
  Po příjezdu do Evropy státy opět platí (z peněz vybraných od daňových poplatníků) za “uprchlíky
  oné společnosti, co provozuje tábory!
  A za to vše lobuje u EU pan Soros = pravá ruka Rothschilda, který nutí politiky, aby přijali další miliony “uprchlíků” ročně!
  Kromě rozvracení kultury, nastolení nového řádu je v tom i docela prima kšeft! Nejlepší na tom je, že daňoví poplatníci platí “uprchlíkům” cestu sem, jejich pobyt tady a následné výhody.
  A procenta z těchto peněz inkasuje světovládná skupina bankéřů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, je to systémová záležitost. Dokud bude existovat kapitalismus, dotud povedou penězotoky do kapes buržoazie, která se jich dobrovolně nikdy nevzdá. A to ani za cenu zničení celého světa. T

   Smazat
  2. mimo téma - to dokazování, že nejsme roboti je tristní.

   Smazat
  3. Musíme se aspoň pokusit. Nyní nejde o existenci kapitalismu ale o život. Jedno po druhém. Na řadě je otázka imigrace, pak může jít o další kroky a taprve následovně může být nastolena otázka kapitalismu. Neuspějeme-li - nebudeme. Ale pokusit se musíme.

   Smazat
  4. Je dobře ,že lidé šli manifestovat za naši svobodu.Chyba je ale ,že se vlatenecké skupiny či strany štěpí a nejdou demonstrovat společně.
   https://rasica.files.wordpress.com/2010/10/soros-spider.jpg?w=300

   Smazat
  5. ŽÁDNÁ ALIANCE NÁRODNÍCH SIL NEEXISTUJE

   je to bluf,který má odehnat pozornost od toho,že se zase chystá okradení voličů o jejich hlasy ve volbách falešnými sliby polit.stran Šmejdů,kteři tak ukradou voličům jejich moc,aby je poté terorizovali.Oni totiž pak schválí zákony proti těm,kteři je zvolili.Na př branný zákon jímž půjdou STUDENTI z mami hotelů po osmi měsícich POVINNÉ vojny bojovat za mír přimo pod pásy Putinovy námořní pěchoty ,kde budou křupat i se svými milenkami,které by měli už ted trenovat v grupensexu pro své banderovské přátele a celé čety hladových musulmanů.

   ONO BY POMALU MĚLO ZAČIT PŘEDČITÁNÍ KORÁNU V NAŠEM ŠMEJDOVSKÉM PARLAMENTU,ZEJMÉNA SÚRY ČTYŘI ODOMDESÁT DEVĚT.

   Smazat
  6. Co to kvákáš debile 10.13 !!!
   www.aliancens.cz

   Smazat
 2. My, kteří ještě nejsme pevně rozhodnuti, koho budeme za rok volit, máme právě jenom půl roku na to, zvolit nějakou účelnou strategii. Měli bychom mít tři základní cíle:
  1) aktivizovat všechny lidi, aby šli k volbám;
  2) přesvědčit lidi, že volit dosavadní paralamentní strany prohlubuje národní katastrofu;
  3) se vší moudrostí vybrat správnou jednu nebo maximálně dvě "skutečně" opoziční strany, o kterých musí mít většina lidé jasno, že pro tyto volby jsou jedinou vhodnou alternativou.

  ANS není strana, proto jejich činnost může být jedině prostředkem k daným cílům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANS půjde do voleb jako strana.

   Smazat
  2. Jaká ale strana, bude levicová nebo pravicová nebo střed a nebo prostě jen proruská?

   Smazat
  3. Přečtěte si program ANS. Bude to strana, která sjednotí všechny lidi, kteří už mají dost politiky současné vlády.A jinak,dnes již "de facto" nejsou žádné pravicové a levicové strany nebo strany středu.

   Smazat
  4. No, proto jsem přece napsal PRORUSKÁ.

   Smazat
  5. Je vidět,že máte rudo před očima a nic jiného neuznáváte

   Smazat
  6. Zjednodušte si to pane. Pro válku nebo pro mír. Tak zní zadání.

   Smazat
  7. Mír za každou cenu? Pokud bude správné bojovat,respektive válčit, bude to prostě správné.

   Smazat
  8. At volí všechny domovy důchodců, invalidů hospice, lidi odkázaných na pomoc svých bližních doma, necht si každý kdo nemůže nechá přinést urnu k sobě a tam odvolí, Pro ty z nás kteří trochu můžou dojděte alespon do školy u vchodu už je urna nemusíte se drát do 3.tího patra jako je to ve většině škol, nevím proč. Taky volte rozumem, nevolte strany, které nám už ublížili, nebo ubližují stále, volte nové strany, nevolte slabé, nebo průměrné jedince, prspěcháře, kteří se bojí, nebo se jen vezou, hlavně nevolte ty které MILUJOU NATO, EVROPSKOU UNII A ISLÁM.

   Smazat
  9. Ad 14:07, jestli se ukáže že je pravda co píšete, že "ANS půjde do voleb jako strana", tak po Okamurově SPD je to už druhá strana o které bychom měli vážně uvažovat.
   Obě tyto strany se snaží maximálně zjednodušit až minimalizovat svůj hlavní program, vpodstatě kašlou na věci které aktuálně nikoho až tak nepálí a tím se soustřeďují na to, co sjednocuje potenciální voliče alternativy.
   To je přesně to, co potřebujeme(!), soustředit hlasy proti stávajícím stranám, tzn. aby hlasy nepropadly a dokonce byly co nejlépe využity.

   Heslo dne: SE VŠEMI STÁVAJÍCÍMI PARLAMENTNÍMI STRANAMI DO PR*ELE!!
   Bude to těžké, ale uděláme pro to všechno!!

   Smazat
  10. VLÁDO Z BRNA,VAŠE HESLO DO PRDELE S NIMA

   je správné.Nemohl by jste napsat návod jak to uskutečnit..a hlavně to těm Šmejdům sdělit.Oni se totiž zabarikádovalui na svých stranických webech třepou se tam strachy před voliči a produkuji svoje ŠROT články. My,kteři je platíme jim NESMÍME sdělit co voliči chtějí.

   Ono je jasné,že odmítají se svými voliči zahájit DIALOG,dále je okrádat přes osaávačku peněz domorodců TZV ČNB a ohlupovat masy ovčanů jimi zakoupeným tiskem.

   ŽADEJME OTEVŘENÍ POLIT.STRANAMI ZABLOKOVANÝCH DISKUZNÍCH RUBRIK NA JEJICH STRANICKÝCH WEBECH.Cilem tohoto křiváckého postupu je zbavit se odpovědnosti a poslat voliče do lampárny tj na FACEBOOK

   Smazat
 3. Jak se zbavit protinárodní vlády řeší na Ukrajině, kterou ČR podporuje. Pokud tohle čte nějaký normální poslanec, ať se spojí s dalšími normálními poslanci a můžou si vzít mustr:

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/v-parlamentu-navrhuji-proverit-dusevni-zdravi-ukrajinskeho-vedeni/

  OdpovědětSmazat
 4. "Každý z nás máme ohromnou odpovědnost!"
  Hlásá anonymní autor výzvy.
  Je to blábol.
  Každý kdo má zodpovědnost, musí mít také pravomoc.
  Pravomoci řadového občana tohoto státu jsou nulové. Demokratické volby do parlamentu v tomto státě jsou nechutná fraška, kde je úplně jedno komu dá volič svůj hlas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1146 když nevolíš protože podle tebe je to k ničemu, tak ale potom nemůžeš ani nadávat.

   Smazat
  2. Přívalová vlna se skládá z kapek....

   Smazat
  3. V demokracii máme dvě možnosti vzít zodpovědnost do vlastních rukou:
   1. aktivizovat politické prostředí kolem sebe;
   2. vyjádřit se ve volbách, nejúčinněji organizovaně.

   Největším problémem naší demokracie je malá účast ve volbách, to se musí za rok změnit!

   Smazat
  4. 11 48
   Mýlíš se. Sice neumím nadávat tak sofistikovaně, jako někteří příslušníci elit a umělecké fronty, například světoznámý umělec David Černý, ale nadávat můžu i já. Přes to to nedělám.
   Pouze konstatuji fakta Ohledně systému demokratůry v tomto státě . Jestli ty máš koho volit, pak ti nelze než blahopřát, že jsi našel tu správnou partaj, která je tvému srdci blízká.
   Blahoslavení chudí duchem (evangelium sv. Tomáše).

   Smazat
 5. Cíl který stojí před námi je sjednotit se. Lidé se musí sjednotit a nenechat se rozdělovat různými nálepkami. Zatím každý se svou pravdou bojuje proti něčemu, a to když se nezměnit, zůstaneme nebo se dostaneme ještě do větší každý víte co. Ti co mají prase na hradě je jeden jejich úhel pohledu, který mají za správný. Ale je to jen jeden ubohý pohled, a pohled proti něčemu. Nechápou, že i takový člověk má svoji zkušenost a moudrost, kterou mohou i oni využít. Pokud se lidé nesjednotí na něčem a pro něco, nad společností vyhrají ti co potřebují rozdělení, aby s lidmi mohli dál a snadno manipulovat a dosáhnout svého cíle za tím. Jejich první cíl je lidi rozdělit, ostatní z toho již vyplývá. Udělají cokoliv, aby svého dosáhli, a jsou několik tahů před námi. Teď jsme na tahu my a máme všechny prostředky, jak je vyšachovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1148 o rozdělování a stmelování národa ví nejlépe náš milovaný prezident Zeman. Tomu se to tady podařilo skoro dokonale rozeštvát.

   Smazat
  2. 11:50 A čím prosím?
   Snad tím, že stojí za lidem ČR a vy za cizáky? Tož, odejděte se svou partičkou havlérky za nimi a lid ČR bude jednotný, i šťastný.

   Smazat
  3. 12:04

   Jo tááák. To Zemanovo prezidentsví pro "dolních 10 milionů", to že slíbil že bude "prezidentem všech" si představujete tak, že má polovina národa kamsi odejít. Tak to potom jo. Ale to měl Zeman říct před volbama :-D

   Smazat
  4. 12:12
   Jste z pražské havlérky, která patří k odpadu společnosti. Prezident nikdy neříkal, že byste měli odejít.
   Já říkám, když se vám nelíbí, že prezident obhajuje zájmy ČR, urychleně vypadněte a vezměte s sebou ostatní kolaboranty. To je to jediné smysluplné a pozitivní, co můžete pro ČR udělat.

   Smazat
  5. 12:28

   No a já vám pro změnu říkám, že když se vám nelíbí naše demokraticky zvolená vláda, když se vám nelíbí naše členství v EU a NATO tak odsud vypadněte a vemte s sebou ostatní rudohnědé ruské kolaboranty. To je to jediné smysluplné a pozitivní co můžete pro ČR udělat.

   Smazat
  6. 12:28 To by se vám líbilo, donutit vlastenecké Čechy odejít z jejich OTČINY. Jste zřejmě nečech, možná Cikán, Němec, nějaký kříženec, možná i žid. Ale mají vás ostatní, čistokrevní Židé za Žida (považujete-li se za něho)? V jejich obci jsou přeci dvě kategorie členů. Čistokrevní, Židé po obou rodičích s hlasovacím právem a kříženci ze spojení gójské a židovské krve, s právem na všechny výhody členství, ale bez práva volit a být volen do funkcí v Obci. Výjimkou je rabín Sidon, který je židem pouze po otci, maminku má gójku..

   Smazat
  7. 12:04 závidím Vám Vaše představy o jednoduchém světě. Ve Vaší hlavě se asi všechno točí okolo imaginárních migrantů a Vám to stačí.

   Smazat
  8. 12.28 přestaňte prosím lhát a podvádět i v tak elementárních věcech. Vláda není volená instituce. Jediným smyslem vašeho lhaní je rozeštvávát a naštvávat lidi... proč to děláte nevím, že by byl někdo natolik odporný aby něco takového dělal jen kvůli penězům????

   Smazat
  9. 14:17

   Soudruhu, vláda přímo vychází z demokratických voleb do poslanecké sněmovny. Na základě výsledků voleb prezident jmenuje premiéra, premiér potom sestavuje vládu také na základě výsledků voleb. Potom musí demokraticky zvolená poslanecká sněmovna vládě vyslovit důvěru.
   Nastuduj si ústavu ty hloupý pazgřivče a znovu ti opakuji: Když se ti naše ústava nelíbí tak vodsaď vypadni tam kde ji maj lepší.

   Smazat
  10. 14:29 člověče, co to plácáte za nesmysly !! Premiér pochopitelně NESESTAVUJE vládu podle voleb !! Ale podle toho, jak chce a koho má k dispozici !
   Dokonce někteří ministři bývají nestraníci - např. ministr dopravy Ťok (pokud se nepletu)
   Vláda není volená instituce - ale jmenovaná.

   Smazat
  11. Mají to blbé, ti kluci z pražské havlérky. To zděšení i na NR je znát jejich pomnožením, jako u pravověrných islamistů. To je strachu o korýtka :-))) Oprávněně.

   Smazat
  12. 12:12 - nafandi si vajsjuďáku! Je vás hrstka a bude na váše dobře poskládaný trupiska stačit středně velký nepříliš hluboký příkop - asi jako v Babi jaru!

   Smazat
  13. 14.29 stejně jako v tolika případech předtín zas a znova jen lžete, a to i v úplně elelementárních věcech. Proč?

   Smazat
 6. Budoucnost se nedá předpovídat, je nutné ji vyzkoušet. Evoluce funguje jako náhodná odchylka, která je úspěšná a rozšíří se. Proto je nutné aby skupiny zkoušely různá řešení. Proto globální řešení a globální organizace zákonitě vede k degeneraci a úpadku. Na programu dne není pravice a levice, ale globalizace versus nacionalizmus. Samozřejmě je nutné nezanedbávat alespoň jakž takž spravedlivé rozdělování výnosu ekonomiky, ale expanze globální "elity" která právě probíhá je jen cesta k otroctví. jogín

  OdpovědětSmazat
 7. Já jsem si vybral. Onu cestu míru, prosperity a rozvoje. A právě proto rudohnědé milovníky diktatur, totalit a autoritářských režimů jako jste vy nechci ani vidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale budeš muset, hochu.

   Smazat
  2. Ty,když jsi se po příchodu na svět,okamžitě posral,tvoje nebohá matka zvolala:Ty rudohnědý idiote!Poté tě odložila do sirotčince,kde ti jinak neřekli,než,ty debile..........a tak se vytvořila tvoje slovní zásoba,neschopný,líný,šuku!

   Smazat
 8. 12:04 Tak proč tu ještě smrdíte? Když hned za tím svým vytouženým, který v ČR 27. rok kolabuje, odejdete, nemusíte nás už nikdy vidět a my vás taky ne. Pa "Sbohem a šáteček" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:09

   Kam bychom chodili? Nás, co jsme v naší zemi víceméně spokojení je velká většina. To vy, 1-2 miliony uřvabých rudohnědých debilů, byste se měli sbalit a vypadnout když se vám to tady tak hnusí a pohrdáte svobodnou, demokratickou, prosperující společností. Stačí nasednout do letadla a za 2 hodiny jste ve vašem vysněném ruském ráji. Tak na co ještě čekáte?

   Smazat
  2. 12:18 Pornojandovo slovník evropských hodnot mluví za vás. Jste žalostným výsledkem vývoje posledního čtvrtstoletí. Buďte si jistý, že budete s touto vaší charakterovou výbavou jednou tvrdě padat na ústa, ať už budete kdekoliv.

   Smazat
  3. 12:44

   Pouze jsem ti oplatil stejnou měrou. Tak teď nebul. A příště si nezačínej a netroufej si na silnější, chudinko.

   Smazat
  4. 12:18 - co je vasjuďáckej rasozádnej xindle prosperujícího na tom bejt monotvnou s lacinou pracovní silou kde po 30-ti letech jsou třetinový platy proti ve válce poraženým Němcům? Kde vůli lidu nemá žádnou váhu proti rozhodnutí nikým nevolenýho obřezanýcho xindlu z nějakých loží kdesi na Walstreetu či London City! V zemi kde není možný ani aby si lid odhlasoval ve svobodným referendu možnost zkrátit trupy zrádcům tvýho typu gilotinou?

   Smazat
 9. To je sice pěkné, ale k ničemu. Je to všechno málo personálně věcné. Proč by nám ČT a ČR neměl pomoci když si jej platíme. Dokud tento hlas nebude slyšet v těchto médiích, které snad ještě poslouchají Ti, kdo se politikou zajímají jen okrajově (práce, děti, koníčky), ale zpravidla chodí k volbám, tak jsou to jen plané řeči. Je nás obrovská síla. To ano, ale všechny nás do parlamentu a senátu nepustí. Je třeba,a to je nejvyšší čas, aby se vyprofilovali zástupci té obrovské sily a to takový, kteří mají opravdu úroveň, protože ty masy, které budou tito zástupci zastupovat, jsou lidé živící se rukama nebo hlavou a kteří berou život profesní i osobní zodpovědně. Pak by tito zástupci měli vyvolat živou diskuzi (opakovaně) v médiích (ČT i ČR), bez emocí a bez urážek. Ubít protivníky věcnými argumenty. Za žádnou cenu nechceme za prezidenta nikoho, kdo doporučuje Kroměřížská výzva. Ale uvědomme si, že mnozí Zemana volili jako menší zlo. Tak zde by bylo vhodné mít někoho v záloze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, a proto je třeba si přečíst program ANS, která vyzývá ke spolupráci všechny, kteří toto chtějí změnit. ANS bude přetransformována v stranu, která bude kandidovat v parlamentní volbách 2017.

   Smazat
 10. KDYŽ PROJÍŽDÍM TRAMVAJÍ 22, NEBO PROCHÁZÍM PRAHOU OPRAVDU SE TADY PROMENÁDUJÍ ČERNOŠI URČITĚ NE TURISTÉ O MUSLIMECH A JEJICH ZAHALENÝCH ŽENÁCH A HEJNEM DĚTÍ ANI NEMLUVĚ. BOŽE CO SE STALO NESMÍME PŘIPUSTIT POSTUPNOU ISLAMIZACI A PŘESTĚHOVALECTVÍ Z AFRIKY. TITO NIKDY NEBUDOU RESPEKTOVAT NAŠE HODNOTY A ZÁKONY, JE TO ÚPLNĚ JINÁ SORTA LIDÉ, KTEŘÍ JSOU ZVYKLÍ NA JINÝ ŽIVOT A NÁS EVROPANY NENÁVIDÍ AŤ SI ŘÍKÁ KDO CHCE CO CHCE JE TO TAK !!!!!!!!!
  KAVÁRNÍCI HAVLOIDÉ SLUNÍČKÁŘI A PODVODNÍCI Z "NEZISKOVEK,AŽ NENAJDOU PRÁCI A NIDKO JE NEBUDE ŽIVIT , TO SE BUDOU DIVIT, VŠE JEDNOU SKONČÍ BOŽÍ MLÝNY MELOU POMALU , ALE JISTĚ, SNAD SE TO ZMĚNÍ PO VOLBÁCH V AMERICE VE FRANCII RAKOUSKU ATD..
  KAŽDY TOTALITNÍ REŽIM SKONČÍ !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím,že nikdo a nikdy a nikde nebude moct koupit ani basaž a jinde bude možno vyzkoušet ten jediný a pak nebude už ani ten důvod mluvit o tom. A potom,vždyť je to tak jasné,že může být změna a proto musím sdělit i to,že je to i nutné a velmi. Jak uvádím,jsou tu lidé,kteří budou moct sdělit nějakou věc třeba třikrát ale nebude jim to nic platné.

   Smazat
  2. Se přestaň vozit v tramvaji a něco s tím dělej. Nadávat na kavárníky je sice hodně moderní, ale k ničemu to nevede.

   Smazat
  3. Hlavně nepiš velkými písmeny,vždy mám dojem,že jde o něco převratného.

   Smazat
  4. Proto je nezbytné volit SPD Okamura. www.spd.cz

   Smazat
  5. 14:17
   Cokoli psaného velkými písmeny, delšího než 20 řádků, nebo podepsaného "honolulu", přeskakuji.

   Smazat
  6. Okamura nepíše velkýma písmenama jo?

   Smazat
  7. Já to nepřeskakuji a v tom je ten problém,skoro si vždy myslím,že je to něco důležitého,.. takže to čtu.

   Smazat
 11. Aliance Národních Sil...
  Tak konečně je spolupráce komoušů s náckama oficiální. Ale že vám to trvalo, vyjít s pravdou na světlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, kde jste k tomu vašemu stupidnímu názoru přišel. ANS nespolupracuje ani s komunisty ani s nácky. Je to jen výtvor ve vaší hlavě.

   Smazat
  2. Ad 14:18 jsi protinárodní kolaborant, takových odporných lhářů mají vždycky málo, běž se přihlásit zaprodat se k Dienstbierovi, budeš mít úspěch, svině!

   Smazat
 12. Velká většina rozumných lidí všude na světě si přeje žít v míru a bezpečí.Mír,důstojný život a svobodu si zaslouží všechny národy bez rozdílu ve stejné míře.
  Návrat k národním státům ve světě,který je globálně propojen není řešením problémů dnešního světa(Ochrana klimatu,migrační krize,nerovnost).
  Žádná hranice není nepropustná.Řešme příčiny,ne důsledky a přestaňme lidi strašit před něčím,co reálně neexistuje.
  Národní státy jsem v minulosti už měly a také to moc nefungovalo.Viz.světová hospodářská krize třicátých let,první a druhá světová válka včetně vzniku fašismu a nacismu.Období studené války v rozděleném světě,důsledky politiky neokolonialismu Západu apod.
  NATO je přežitek studené války.O jeho transformaci na jinou bezpečností architekturu musí být Transatlantická shoda většiny zúčastněných státu.
  ČR může pouze pomoci kvalitní diplomacií.
  Odmítnout militarismu a imperialistickou politiku mocností jak ze strany USA tak Ruska.
  Otázky kolem dalšího fungování EU bych podporoval mezinárodní evropskou iniciativu DiEM 25.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je, příčina rozporů společenských i mezinárodních nespočívá v existenci národních států.

   Smazat
  2. Pryč z EU a NATO.
   Protektorát NE.

   Smazat
  3. 15:29 Dej si to na transparent a vyraž s tím do ulic. Budeš mít úspěch.

   Smazat
  4. 15:32 přidej se.

   Smazat
  5. 15:50 Sorry, na tyhle srandičky já vážně nemám čas.

   Smazat
 13. -Bojím se, že to co děláte není správné. Jít na Václavské náměstí a chtít převrátit režim nemá naději. Je nutné začít od spodu, pročistit vzduch v obcích, městech a pak nás bude víc. Těch zmetků na úřadech a samosprávách je hodně a je proto nejprve bojovat proti nim, nebát se jich Odhalovat je a ve volbách je nepustit ke korytům. Tedy připravme si půdu před akcemi v Praze!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediná cesta změny je SPD Tomia Okamury. Je nezbytné je volit! www.spd.cz

   Smazat
  2. S tím nelze souhlasit. Tomio Okamura je "krysař", který svádí lidi na scestí. Je třeba se podívat, jak se chová při schvalování důležitých zákonů- včetně celé SPD

   Smazat
  3. Tomio Okamura není "krysař", SPD má program příznivý pro ČR.
   Ale vy 15:08, jste "krtek". Zvikláte jenom hloupé ovce, které budou bekat tak, jak chcete.

   Smazat
  4. Nejsem 15:08, ale souhlasím s ním. Stačí se podívat, jak Okamura hlasuje - nehlasuje a pro co hlasuje - nehlasuje. Pak se budete divit, co vlastně ten váš slavný Okamura ve skutečnosti dělá - jenom mele hubou a skutek utek!

   Smazat
  5. Okamura interpeluje neustále ve prospěch lidu ČR. Jde mu o přímou demokracii, dokazuje to dlouhodobě svým neměnným postojem. Pro mne je SPD jasná volba tak, jako pro všechny, kteří odmítají nelegální imigraci, právo šaría, džihád, EU a NATO.

   Smazat
  6. No, snad vás nebude tolik, aby se Tomio zas dostal do parlamentu.

   Smazat
  7. Anonymní18. listopadu 2016 22:34
   „No, snad vás nebude tolik, aby se Tomio zas dostal do parlamentu.“
   Jistě ještě něco vymyslíte, abyste ho zastavili. Tomio je jediná hrozba pro současné strany a je jisté, že se establishment bude snažit ho zastavit. Včetně vytváření straniček, které mu budou odebírat hlasy, ale samy nebudou mít šanci se někam dostat. Podobnou službu odvedl i Marek Černoch. Tomia potopil, ale sám už nemá šanci se někam dostat. Doufám, že alespoň finančně nebude škodný. P.K.

   Smazat
  8. P.K. Tomio je prostě podvodník - něco jiného říká a úplně jinak. Jestli vám toto nevadí, tak potěš pánbůh.

   Smazat
  9. Oprava: něco jiného říká a úplně jinak hlasuje.

   Smazat
  10. Anonymní19. listopadu 2016 11:28
   Tomio je férový. Po celou dobu co je v politice, razí stejné zásady a jde za stejnými cíly. Můžete si je najít na http://spd.cz/program/ P.K.

   Smazat
  11. S PK 19.48 nelze souhlasit. Tomio férový není! Znovu a znovu opakuji - něco zcela jiného říká a úplně jinak hlasuje, či nehlasuje, či se zdržuje a podobně. Podívejte se proboha na hlasování o jednotlivých zákonech a pak ho teprve hajte - ale to už Vám totiž nepůjde, protože PROHLÉDNETE!

   Smazat
 14. Ze zdejčích diskuzí bývám velmi skeptický. Takže ještě jednou: MÍR NEBO VÁLKU? Já volím mír! A vy ostatní, kteří tak nějak lavírujete a odbočujete od podstatnéko ke kravinám, pište a vyjadřujte se jasně a zřetelně. Dík.

  OdpovědětSmazat
 15. Koho volit? Myslím, že by měla být publikována jména těch, kteří rozbíjí občanskou společnost, těch kteří podporují novou okupaci Česka, tentokrát USA, těch, kteří roní slzy nad ilegálními kolonisty Evropy, těch, kteří podporují válečná tažení a humanitární bombardování, těch, kteří pěstují nevraživost vůči yašlení pokrokovější části světa, těch, kteří podporují okrádání vlastních občanů bankami a exekutorskými katy, těch, kteří zavedli nezaměstnanost, bezdomovectví a chudobu nemalého počtu občanů! Máme Cibulkovy seznamy, udělejme seznamy nevhodných uchazečů do parlamentu a na prezidenta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro: Anonymní 18. listopadu 2016 17:08 - Kristepane, Cibulkovy seznamy staré 26 let? Co tam chcete najít? Dvě třetiny těch lidí jsou po smrti, nebo jim je 65 a více. Navíc, jste si jist, že všichni ti, co například spolupracovali s StB, jsou ti rozvraceči země? Ano, tito lidi, se špatným lustrákem, takže nemohli být ani starostou v Horní Dolní, jsou ti, co tady zavinili nezaměstnanost, rozprodali státní majetek, věnovali církvím 15 miliard, zavinili bezdomovectví atd. Je vidět pane, že o tom víte velké ho*no.

   Smazat
 16. Byl jsem tam za AlianciNS a za ČSNS. Hovořil jsem o nutnosti zvolit si cestu - buď pokračovat trpně a útrpně k socioekonomické degradaci nebo si zvolit novou cestu k nezávislé a stabilní společnosti hrdých vlastenců milujících, zvelebujících a bránících svou vlast a její řád. Hovořil jsem o chaosu, který zde vládne, o nedostatku zdrojové stability, o úplatku v podobě evropských dotací, kterými je naše elita úspěšně uplácena, aby si nechala vnutit nesmyslné zákony EU a jejím prostřednitvím ještě nesmyslnější smlouvy se SSA, jejíž elita doposud ovládá tu v EU. Hovořil jsem o nutnosti nebát se, nekrást, hájit mravní principy a žít podle nich, reformovat Ústavu na základě těchto mravních principů a ty plně promítnout v navazujícím právním systému a ten zjednodušit tak, aby mu všichni lidé jasně rozuměli. Hovořil jsem o tom, že bez odpovědné práce není ani bezpečná svoboda. Hovořil jsem zpatra, ač jsem měl papír s textem, protože to, co vím a cítím, nemusím číst. Vy, kteří jste v jiných stranách a hnutích nebo zcela mimo jakékoli politické struktury, prosím, podpořte AlianciNS a můžete-li, přidejte se ke kterémukoli jejího členu. Hrozba rozpuštění a vypuštění nikoli JC, ale českého národa (obdobně nejen další slovanské národy) je naléhavá stejně jako obrovské riziko socioekonomické katastrofy v důsledku systémové nestability světového finančního, biosférického (ekologického), energetického a především humánního systému. Války, ničení, agresivita, bezohlednost, neodpovědnost - to je pět základních znaků zvířecí psychiky v nás (v mnoha našich spoluobčanech). AlianceNS volá po zvelebování lidské psychiky, jejímiž znaky jsou mírumilovnost, tvoření, obranyschopnost, ohleduplnost a odpovědnost. Vyzývám všechny dosud pouze utápějící se ve zdánlivé marnosti - náš hlas je silný, pracujeme usilovně na nové Ústavě a na všeobecném referendu, které je legální cestou k ní a k zásadním změnám pro nadějnou budoucnost. Brzdit zadlužení vlasti nestačí, je nutné konečně dostat ty nejlepší z nás ke kormidlu strategického řízení a společně se pak bez bázně pustit do čestné práce pro vlast a pro ty, kteří přijdou po nás. Nezadlužujme se, protože dluhy jsou otroctvím. Nepodléhejme kultu Zlatého Telete, neboť dobře být je více než hodně mít. Společné dílo je velká věc hodná opravdových lidí, zvířata toto kromě instinktivní činnosti nezvládají. Učme se DVTR a KSB, abychom díky rozšířené terminologii pochopili podstatu globálního řízení a mohli tak budovat a hájit bezpečnou společnost. Podporujme poctivé podnikání a braňme tomu falešnému. Požadujme po státu, aby převzal a spravoval všechny národní přírodní zdroje a jejich distribuční systémy. Používejme svobodné operační a informační systémy, aplikace a nástroje. Buďme ale především lidmi, kteří jsou hodni odkazu našich úctyhodných předků, kteří vyvzdorovali tuto zem na rakousko-uherské monarchii. Straňme pravdě jako Jan z Husi, protože lží se zahaluje Zlo. Buďme stateční, zbabělců je v Parlamentu dost. Nedopusťme, aby naši synové a dcery, vnukové a vnučky, přátelé a jejich přátelé, mravní lidé a celé naše společenství bylo rozerváno na kusy jen díky naší pasivitě a neochotě říkat a psát nepohodlnou pravdu. Pohodlí plodí degeneraci a záhubu v bolestech, nepohodlí otužuje a samo si hledá fyzické i duševní zdraví. Jsme ti, kteří příští rok mohou začít měnit náš svět k lepšímu, když potáhneme za jeden provaz. Svatoplukovy pruty budiž pro nás mementem... Váš Petr Ježek, místopředseda ČSNS

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Petře Ježku , chtěla bych se Vás zeptat jak je možné , že naše děti mohou učit takoví lidé , jako je Kohout a jemu podobní ? Jak je možné takto dehonestovat prezidenta republiky ? Jak je možné přepisovat dějiny ( nejen naše )? Já jsem úplně zděšená z toho co se děje ! Lidé přestali přemýšlet , protože přece nemohou vyvěšovat vlajky Tibetu a prosazovat zpět vládu kněží , kteří utiskovali obyvatele , aby jim otročili ? Tohoto se účastní naše vzdělané děti ? Je to vše historicky doložené ! Co je tedy učí na těch VŠ ? Oni z nich dělají tupé ovce , které si nevidí na špičku nosu ! Oni jdou s davem a křičí a vlastně neví proč ?! S pozdravem Jana Z.

   Smazat
  2. Program SPD je jasný. http://spd.cz/

   Smazat
  3. 18.48 - a to je přesně ono! ANI SLOVO O VYSTOUPENÍ Z NATO!!!!! Proberte se člověče, než začnete Okamuru hájit!!!!

   Smazat
  4. 18:48- národní aliance není špatný projekt! Asociuje mi to OF, všichni proti "komunistům", tentokrát těm z EU. Dělit se budeme až vyhrajeme. dejte to na "přetřes" v SPD.

   Smazat
  5. 20:04 To bude tím, že to nechává na voličích, když neustále opakuje, že je nutné referendum o vystoupení z NATO i z EU. To je demokratické. Proto sbírá podpisy pro petice.

   Smazat
  6. Díval jsem se teda na stránky ANS a našel jsem tam tenhle program demontsrace. Vypadá moc dobře. http://www.aliancens.cz/single-post/2016/11/03/DEMONSTRACE-k-17-listopadu-1939-a-1989

   Smazat
  7. A 20:52 Co to kecáte? V programu může mít vystoupení z NATO - podmiňovat ho může čímkoliv. Ale bohužel Okamura nemá v programu vystoupení z NATO!

   Smazat
  8. Anonymní18. listopadu 2016 20:04
   „18.48 - a to je přesně ono! ANI SLOVO O VYSTOUPENÍ Z NATO!!!!! Proberte se člověče, než začnete Okamuru hájit!!!!“
   Vážení obdivovatelé Svatoplukových prutů, znáte přísloví „kázat vodu a pít víno“? Přesně tak se chováte. Dělíte ty, kteří by chtěli demokratickou cestou prosadit změny a přenést rozhodování o svém osudu blíže k občanům. Sluníčkářsky viděno, to myslíte dobře. Ale praktický dopad, pro věc dobrý není.
   18.48, jako bych slyšel: „Nikdo Vám nesplní to, co my Vám slíbíme“. P.K.

   Smazat
  9. OPRAVA
   20.04, jako bych slyšel: „Nikdo Vám nesplní to, co my Vám slíbíme“. P.K.

   Smazat
  10. Anonymní19. listopadu 2016 11:26
   A 20:52 Vám to řekl jasně. Okamura má v programu zákon o referendu. Potom, kdokoliv získá 50.000 podpisů (ne 250.000, jak chce Dientsbier), může iniciovat referendum o vystoupení . Co chcete víc? P.K.

   Smazat
  11. DO NATO jsem také nevystupovali na základě REFERENDA!!!! Z NATO lze vystoupit i jinak - nejen referendem! Proč tedy vystoupení podmiňovat TOLIKO referendem, když jsou i snadnější a rychlejší cesty! A navíc - TO NEŘÍKÁ, že vystoupení z NATO chce! A to je to zásadní! On ho totiž NECHCE!!!!!!!!!

   Smazat
  12. Anonymní20. listopadu 2016 13:45
   No, když si myslíte, že existují rychlejší, nebo snadnější cesty, tak hodně zdaru. Přeji Vám úspěch. P.K.

   Smazat
 17. Anonymní18. listopadu 2016 11:50

  ty jsi jen havloidní tlučhuba,kdopak asi začal přikládat pod kotel ještě dříve než pan prezident Zeman usedl na hradě? neunesli jste to vy kchárlovo bijci a pak se divíte,vemte si s sebou sudeťáka heeer mana a jděte budovat státeček do afriky,místa vám tam vaši mocipáni uvolnili dost možná že vám tam pošlem i nějaký fošny na podia,aby jste se cítili jako doma u mělci

  OdpovědětSmazat
 18. Mně by jenom zajímalo, kdo se první sjednotí ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aliance národních sil už se sjednocuje. http://www.aliancens.cz/single-post/2016/11/12/T%C5%99et%C3%AD-kulat%C3%BD-st%C5%AFl-ANS-se-konal-v-Praze-dne-12-11-2016

   Smazat
  2. To jsou srandovní obrázky - trochu jako blaničtí rytíři ve stanu plukovníka Kaddáfího. Nepřátelé národa už musej bejt posraný až za ušima !

   Smazat
  3. 20:47-znáte to, napřed vysmívaní....a naposled se vysmívající čistí až za ušima.

   Smazat
 19. Tady je ještě lepší fotka:

  http://www.aliancens.cz/single-post/2016/11/18/Demonstrace-17-listopadu-2016-Palack%C3%A9ho-n%C3%A1m%C4%9Bst%C3%AD-Praha

  Vypadaj fakt srandovně ty, jak si říkají, "stavební kameny budoucího vývoje" !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám si srandovní kokot :-)....

   Smazat
  2. No nic proti Vašemu konstatování na reakci Anonyma 20:41, ale mně také připadají jako "Kdož jsou Boží bojovníci", zejména ten třetí zleva s tím štítem a kopím.

   Smazat
  3. 20:41-myslíte, že pejzatí u zdi vypadají líp vývojově?

   Smazat
  4. 20.41 - proč vy vypadali srandovně - vole! Podívej se sem https://www.facebook.com/MatPave?fref=ts

   Smazat
  5. 21:03 třetí zleva dělá historický šerm a na demonstrace vždy chodí takto oděn....to ale neznamená, že jeho účast je méně hodnotná.

   Smazat
 20. "Souručenství národní je národním politickým hnutím čes. lidu a jediným představitelem mocenské vůle čes. národa, vytvořeným za všeobecného souhlasu všeho českého lidu za těžké politické situace na jaře 1939. Jeho úkolem je zabezpečiti a vésti národ k všestrannému rozmachu podle zásad národní pospolitosti a národního řádu."
  Ottova encyklopedie nové doby

  OdpovědětSmazat
 21. Co je to za spolek ta "Aliance národních sil"???
  Snad ani nechci vědět, kdo to financuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Financuje je Miroslav Povolny.
   I Vy můžete přispět na
   číslo účtu: Equabank 1014951733 / 6100

   Smazat
  2. Anonym 23:07. Proč jste tak jedovatý? ANS financují zatím POUZE její členové - zde jsou stránky: http://www.aliancens.cz/

   Smazat
  3. (9:51)
   Co je tady ale vůbec k financování?!

   Smazat
  4. 23:35-to je Váš účet osobní nebo vás trollů společný?

   Smazat
 22. Vláďo z Brna, přečetla jsem si několik ohlasů, i ten tvůj, přečetla jsem si výsledky "kulatého stolu" ANS, přečetla jsem si vyjádření Petra Ježka. Je dobrou zprávou, že se začíná formovat politická fronta, která formuluje opoziční názory. Je sice dost pozdě, ale vzhledem ke stále se měnící situaci ve světě je pochopitelné, že ledy se začnou hýbat až po amerických volbách. Takže dobrá zpráva zní:něco důležitého se děje. Já se ale obávám, že tolik malých subjektů se nesjednotí na tom zcela podstatném, a to není naše členství v EU či NATO, ale na postupu vůči nadnárodnímu kapitálu a bankám, které dirigují vše, co se teď děje. V tom má pravdu přispěvatel 10:54 ( 18.11.). Proč je EU tak bezzubá vůči migraci? Vůči válce v Sýrii a vůči konfliktům po celém světě? Protože z toho mají zisk ti největší boháči na světě, kteří si koupí či zlikvidují každého, kdo se jim postaví. Takže zcela správně tento přispěvatel navodil kardinální problém: jak tuto chobotnici vyhnat z naší země? Otázka našeho členství v EU a NATO je až těsně na toto navazující. Když to pak domyslíme do důsledků, budeme muset opět zestátnit např. podniky hospodařící s přírodními zdroji (tj např. vodu, a to znamená žaloby třeba od Francie), zakázat prodej zemědělské půdy do zahraničí (jak to dokázat, když kdejaký malý restituent místo aby si počkal na malý podíl zisků z místního družstva, radši chce peníze a prodá svůj podíl Rakušanům nebo Holanďanům - zeptejte se předsedy nějakého zemědělského družstva, které se ještě snaží hospodařit na pozemcích bývalých JZD, jak jim stát hází klacky pod nohy, protože oni přes všechno pořád něco produkují a to se nelíbí zahraničním obchodníkům valícím sem jejich produkty mohutně dotované). Odříznout tuto chobotnici znamená Vybudovat zcela vlastní banky bez cizího kapitálu, vlastně se vrátit do dob před rok 1989. Jsou občané ochotni toto podstoupit? To je ta kardinální otázka. Já jsem všema deseti pro, ale sám uvidíte, až si přečtete výsledky onoho kulatého stolu, že ani tyto malé strany se na něčem takovém neshodnou. Jestli bychom poté ještě setrvali v EU, toť otázka, vždyť do EU nás vzali právě proto, aby nám sem tu chobotnici nasadili, aby z nás mohli ještě chvilku týt. Samozřejmě by to znamenalo dočasný pokles životní úrovně a velké potíže, ale podívejme se na Rusko - sankce je posílily, vrhli se na budování vlastních zdrojů a výrob, zvětšení soběstačnosti. Dosti sleduji poslední dobou projevy a články pana Skály z KSČM: je pro zrovnoprávnění podmínek podnikání státního, družstevního i soukromého. Co to znamená? Že stát si ponechá to, co by mu mělo patřit- hospodaření s majetkem nás všech, přírodními zdroji, a bude stejnou měrou podporovat ( ale i zdaňovat) hospodaření subjektů družstevních a soukromých. To je podle mě to hlavní. Pokud budou v čele KSČM lidé jako pan Skála, nečiní mi problém volit tuto stranu. Ale každá strana zažije vzestup a pád, ostroloketní souboje a vnitrostranické puče. Jak tomu do budoucna zabránit, to je otázka. Podívejme, jaká šedivá a nevýrazná masa tváří na nás mluvila v 80.letech ze všech stranických sjezdů. Dejme tomu, že nové uskupení ANS získá ve volbách nějakou podporu a dostane se do sněmovny. Co tam bude prosazovat? Při takové roztříštěnosti názorů? A nezradí zase voliče? Nebude to nové OF? Nutně se musí zase štěpit a štěpit, až z něj nic nezbyde. Já už se nechci dožít dalšího "nadšení" vzápětí vystřídaného totálním zklamáním. Lídři těch malých stran se musí sjednotit na základních principech, a to především s jedinou zavedenou stranou - KSČM. Nebude to jednoduché, lidi si odvykli přemýšlet, mají často dost peněz a nemyslí dál než za práh svého domu. Tím končím svoji zmatenou úvahu a zdravím tě do Brna, Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den paní Pavlo, názory ANS nejsou roztříštěné - program ANS je podstata, se kterou všichni účastníci souhlasí - jinak by totiž ANS neměla smysl.

   1. ANO míru! Prosazovat mírovou mezinárodní politiku ČR!
   2. ANO vystoupení z EU a z NATO.
   3. ANO všeobecnému referendu. Zestátnění přírodního bohatství a revize roku 1989.

   1. NE válce! Nedopustit, aby byla naše země zatažena do války!
   2. NE ilegální imigraci - likvidace neziskových organizací, financovaných ze zahraničí.
   3. NE plánovaným sudetským restitucím a zrušení církevních restitucí.

   http://www.aliancens.cz/program

   Širší program je samozřejmě rozpracován. Nyní se uzavírají smlouvy mezi subjekty. Tým ANS

   Smazat
  2. (9:49)
   Vaše snaha pomoci je dojemná. Až na ten "podpis". -- Něco jako nadporučík Lukáš:
   "Mluvil německy ve společnosti, psal německy, četl české knížky, a když vyučoval ve škole jednoročních dobrovolníků, samých Čechů, říkal jim důvěrné: "Buďme Češi, ale nemusí o tom nikdo vědět. Já jsem taky Čech.""

   ALIANCE národních sil ale nevystupuje anonymně.
   Ing. Karel Janko
   k.janko@seznam.cz
   mobil: +420 720 436 951
   PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.
   cmf@centrum.cz

   Smazat
  3. .....děkujeme, že jste tu zveřejnil kontakty na kolegy. Opravdu - díky. Myslíte, že ANS jsou jen ti dva lidé? To se tedy opravdu mýlíte - ANONYME 10.05! Váš tým ANS

   Smazat
  4. (11:22)
   KDO děkuje? - Není zač. Samozřejmě si nemyslím, že jsou to jen ti dva.
   Opakuji: ANS nevystupuje (např. narozdíl ode mne) anonymně! Koneckonců už tu nejednou vystoupila třeba paní Vítová.

   1) Dovolím si pochybovat o tom, že by se ona nebo kdokoli jiný z aktivistů ANS podepisoval "Váš tým ANS".
   2) Dovolím si pochybovat o tom, že by souhlasili s tím, aby za ně kdokoli vystupoval anonymně a prohlašoval se za "kolegu".
   (Nejsem jejich příznivcem, ale nemám ani důvod mít o nich tak špatné mínění.)

   Smazat
 23. "/ANS/ za hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) považuje rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: VLASTENECTVÍ versus MULTIKULTURNÍ GLOBALISMUS."

  No, když myslíte.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.