Reklama

.

.

čtvrtek 29. prosince 2016

Ani hydra dosavadní americké moci není všemocná. Jackie Evancho vzdoruje šikaně.

Láďa z Brna
29.12.  2016
Mainstreamová média ve Spojených Státech v posledních měsících doslova šílí, protože končící moc předává nejen kormidlo, ale s ním i přístupy pod všechny ty koberce, pod kterými je zametena špína především z 15 posledních let vládnutí. Ta léta byla tak zvláštní, že i chování mnoha lidí a institucí spjatých s minulostí je teď bezprecedentně hysterické. 
 V době, kdy v listopadu a začátkem prosince příprava inaugurace teprve najížděla do obrátek, většina mainstreamu v USA, podobně jako jejich opičky u nás, nešetřila přehrávanou skepsí, že vystupovat pro Trumpa při jeho inauguraci nebude chtít nikdo významný. Vždyť kdo by se taky dobrovolně rozhodl takhle si zničit kariéru. A že si ji zničí, o tom samozřejmě nepochybujte, prý...

Když tedy pak ve středu 14. 12. 2016 oznámila Jackie Evancho, že právě ona přijala účinkování na inauguraci čerstvě zvoleného prezidenta Donald Trump, sehrála hlavní média etudu velkého překvapení, že někdo takový se přece jen mohl objevit a dokonce to je zrovna ten nejmladší umělec, který kdy získal platinové album.
Samozřejmě, v té chvíli bylo vyjádření Jackie velmi uměřené, i přes své mládí si je moc dobře vědoma, že teď bude nucena se pohybovat v minovém poli. Takže vyjádření bylo krátké: "Nedávno jsem byla nově zvoleným prezidentem požádána zazpívat hymnu při inaugurační ceremonii a já jsem tak vzrušená. Bude to úžasné." A na další dotaz reagovala: "Možnost zpívat pro prezidentský úřad, to je pro mě velká čest." 


Střízlivě vzato, není jí moc co vytknout.
Nedostatek vlastenectví v žádném případě, vystupuje při různých ceremoniích a národní hymnu zazpívala poprvé před 39.000 sportovními diváky v březnu 2010 ještě před dosažením svých desátých narozenin. Tehdy Jackie znali především "jenom" v Pensylvánii (je to stát větší než Česká republika) a světové proslulosti Jackie dosáhla "až" o půl roku později.
Jackie Evancho - Pirates Home Opener 2010 - National Anthem (9 years old):

Premiérové vystoupení pro prezidentský úřad si už také odbyla, a to ke konci roku 2010 při rozsvěcení Národního vánočního stromu, při prezidentství Baracka Husseina Obamy.
National Christmas Tree 2010 with Obama light tree & Jackie Evancho sing O Holy Night:


Přesto po tomto jejím oznámení její významné role při prezidentské inauguraci nastaly dva týdny šokujícího proudu vší možné i nemožné nechutné mediální a kyber šikany. Jackie Evancho přesto dokázala reagovat klidně: "Moje rodina je docela velkým cílem. Mám transgender sestru a tak se musíme vyrovnávat s mnohou nenávistí. Ale naučilo nás to, že spolu s ní se nám dostává hodně i lásky... A té my věnujeme svoji pozornost... I když jsme někdy opravdu otráveni nekonečnou nenávistí, to musíme přiznat, my to ale prostě ignorujeme."

Nenávist je všudepřítomná, ale ani americká média nejsou všemocná. Zatímco mnozí jsou tak neurvale "kritičtí" vůči blížícímu se vystoupení mladičké hvězdy, hodně jejích fanoušků jí naopak prokazuje svou podporu tím, že si kupují její hudbu. Prodej hudby Jackie Evancho zaznamenal nový boom po oznámení jejího vystoupení při inauguraci.
Podle serveru TMZ.com, prodej alb a písní Jackie Evancho, jak digitálním stahování, tak na nosičích, je nyní čtyřnásobný od chvíle, kdy bylo oznámeno její vystoupení na inaugurační ceremonii. Její album "Someday at Christmas," muselo být v posledních týdnech dvakrát z výroby doskladněno.
Na žebříčku Billboard Classical Albums chart toto album vyskočilo na číslo #1. Také její starší alba stoupají v prodeji i na žebříčcích.

Billboard Classical Albums chart: http://www.billboard.com/charts/classical-albums

Prezidentská inaugurace při které zázračná šestnáctiletá Jackie Evancho zazpívá národní hymnu "The Star Spangled Banner" proběhne v pátek 20. ledna 2017, podle pražského času přibližně v noci nebo nad ránem dalšího dne..
Spolu s ní organizátoři oznámili také vystoupení Radio City Rockettes a světoznámého Mormon Tabernacle Choir, obě tato uskupení rozhodně stojí za to, byste si je na youtube taky vyhledali.


Na co Vám ale ještě určitě musím dát nějaký odkaz je samotná Jackie Evancho. Následuje playlist na youtube, který má 66 písní, tj celkem asi 4 hodiny podívané a poslechu. Prvních 20 videí jsou písničky dokumentující rychlý pěvecký vývoj mladičké zpěvačky a potom následují písničky subjektivně seřazené až k těm úplně nejlepším na konci. Postupně se tak samozřejmě budete moci přesvědčit, že dnes už je z Jackie hvězda první velikosti. Samozřejmě ještě více písniček a v té úplně nejlepší kvalitě se dá na různých místech koupit. Přeji Vám všem tu nejlepší zábavu.

Jackie Evancho - From genuine beginnings to the genuine beauty! 

16 komentářů :

 1. Musím opravit své mínění o Američanech.Je vidět,
  že tam žijí i normální lidé,nejenom arogantní a
  hloupé kreatury.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 2. Histerie Američanů, samozřejmě některých nemá období.Přeji Jackie Evancho úpřímně co největší úspěch.
  Lada

  OdpovědětVymazat
 3. Samozřejmě že jakási imaginární "hydra americké moci" není všemocná. Ani média nejsou všemocné. Dokonce ani skřítkové a lesní víly neexistují. USA jsou svobodná, demokratická země.
  To jen Láďa se pokouší uplést senzaci z hovna a za každou cenu se snaží najít něco proč by mohl flusat a zvracet na USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Hydra dosavadní americké moci" je abstrakce. Ale ne imaginární.
   Svobodu a demokracii v USA rozebírat nebudu, třeba se to zase spraví.
   Američaní jsou normální lidi, často obdivuhodní. Ale ne všichni.
   Rusi, Ukrajinci, Češi jsou normální lidi, často obdivuhodní. Ale ne všichni.

   Vymazat
  2. Není třeba flusat na usa. To se znemožnilo samo prostřednictvím makaka a jeho administrativy. Nepochybuji o tom, že tam jsou chlapi, se kterýma bych zašel na pivo.

   Vymazat
  3. Já mám jinou zkušenost :

   Američan je s tebou tak dlouho kamarád, dokud
   souhlasíš s jeho názory.

   Souhlasu netřeba.

   Vymazat
 4. 0:55 já myslím, že naopak Vy přehánite. Laďa to napsal, tak jak to tam je.

  OdpovědětVymazat
 5. A za vsecko mohl jedine Hitler . To zname...
  Politik musi mit "zivnou pudu' aby mohl provadet sve zlociny. Vetsina naroda musi stat za nim.
  Mozna ,ze si nekteri mysli ,ze na vychodni fronte bojovali od 1941 Fantomasove a jini paskrivci...A vsechno jiny jen ne HITLEROVCI !!
  Zatimco Syrska armada dobyvala Aleppo a zacala poskytovat pomoc vsem ,normalni lidi USA poskytli vsechnu pomoc jenom teroristum.
  Kteri hnali deti a zeny pred sebou, aby pak mohli prodavat jejich lidske organy.
  Kteri napadli USA mnohokrat.
  Vidim, ze brzy najdete /jako kazdej idiot dneska / slusne lidi i mezi teorristy !
  Taky je jich spousta ve vezenich odsouzenych pro vrazdy vseho druhu.
  Kdo hleda najde.
  To je pro vas velmi dulezite.
  Brzy po zvoleni odhodil svoji masku i president Obama.
  Byl mozna president ,ale jiste neni a nikdy nebyl clovek.
  To dokazal mnohokrat.Stale dokazuje.
  Tak jako idioti a hlupaci musi dokazovat denne co jsou..

  OdpovědětVymazat
 6. Odpovědi
  1. A stary prislovi rika, co nezmuze hlava , musi zaridit ruce...
   Zminena "äffirmative action "pak plati i na presidentske demokraticke volby v USA.
   Proste se dosadi ten , ktery zobrazuje a symbolizuje rovnopravnost mensin.
   Proto dalsi president mel byt feministka /ktere jsou schopny vsech zlocinu, poslusne dle rozkazu a jeste sveho pana velmi miluji za to,ze mohou posluhovat/ a potom asi pedofil , nebo aspon buzerant atd...
   A ta rovnopravnost uz stala miliony zivotu a dalsi miliony lidi zen a deti se museli zachranovat a stale zachranuji pred zlocincem z Mombassy..
   Tak zvani liberalove jsou jen komunisticti fasisti ve sluzbach nove zkombinovane ideologie vysperkovane na nas ve Washingtonu..

   Vymazat
  2. Proc se maji deti zahrnovat do zalezitosti dospelych, nevim.
   Rozhodne to neni normalni ani nemuze byt.
   Rozhodne jde o jejich deformace od utleho veku..

   Vymazat
 7. Jak může být spravedlivé a dále možné že 5% obyvatel planety spotřebovává 40% zdrojů. Co s tím Trump udělá čím nakrmí ty parazity sám je dravec nečekejte přerod v holubičku. Samozřejmě každé zklidnění je dobré ale co dál, jak zastavit parazitizmus všeho druhu. Uspokojování všech možných druhů choutek člověka vede do záhuby planety a v 21 století by to těm moudrým mělo být jasné. Současní vládci světa pochopily že to tak dál nejde a budou se snažit zredukovat lidstvo, jiná cesta není. Lidstvo musí žít v souladu s možnostmi přírody.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O "redukování "lidstva už se snaží 11.35 Najímají hromady hnědáků a krmí to, i když to stojí hromady peněz, posílají to převážně do Evropy, která je určena k redukci obyvatel. Musí se rozpoutat občanská válka - a všechno se vyřeší. Obětovávají statisíce hnědáků, kterým nakukali "lepší život" - a zděšeným, nasraným a nic nechápajícím domorodým evropským lidem předvádějí najatá media ukázky, jak hnědáky dokonce zachraňují z moře a různí dobroseři je krmí a pečují o ně, a současně ukázky hnědého násilí a zhovadilosti, řezání hlav a podobně. Všechno je přesné a účelové. A přituhujou. Vedle sebevražedných atentátníků najímají i ty blbce k náklaďákům - ale k zabíjení výhradně jen obyčejných, neznámých lidí. Proč nikdy nezaútočili na sídla vlád? Na sídla parlamentů, státních úřadů, justičních paláců? Proč nikdy nezaútočili na potlachy světových kravaťáků? Protože přesně odtamtud sledují planetové "elity", jak se jejich dílo daří. Země, které použily jako vzorek k rozpoutání svinstva a občanských válek, jsou totálně rozesrané - i Evropa bude. Tak to chtějí. Aby ten hnědý mor pochcípal v nějakých masakrech, a spolu s ním miliony obyvatel Evropy. Elitám zůstane spousta majetku a možností. Rozporcují si celý svět podle potřeby, rozdělí to svým potomkům, známým, přátelům. Anonymní lidi k ničemu nepotřebujou. Proto se i naše odporné elity chovají, jak se chovají - snaží se vecpat mezi planetové elity, aby i se svým potomstvem byli ušetření masakru. A s námi hrají hru na blbečky, různé volby, provinciální žabomyší spory, hrajeme si na zákony, ale oni je klidně nedodržujou, protože už ví, že celý svět je pomalu ale jistě posílán do kopru. Pak budou zákony "světové".

   Vymazat
 8. Zázračný, Boží hlas, než ji sežerou satanisti jako jiné. Přeci si nenechají vzít zdroj energie a prachů.

  OdpovědětVymazat
 9. problémom ludí v USA je že vždy postavili do svojho čela ľudí nehodných im vládnuť, že to došlo až sem, a vraj vyhral ich človek, ani náhodou, okolie moci sa nezmenilo

  OdpovědětVymazat