Reklama

.

.

sobota 24. prosince 2016

Až na dno zrady (Životní příběh kolaboranta Emanuela Moravce)


24. 12. 2016

27 komentářů :

 1. No jakokoliv si nelze tuto postavu českých dějin idealizovat aneb vytvářet z ní modlu nelze jí také zcela zatracovat a démonizovat. V postavení v tehdejší historické době a situaci zcela jistě vychází tento "kolaborant" jako voják,politik a upřímný vlastenec podstatně daleko lépe než skutečný zrádce národa tzv. demokrat beneš.
  Z historického hlediska dnes můžeme zcela jasně a objektivně tento rozdíl posuzovat kdo víc způsobil škody v tomto národě jen chtít to znát a vidět. Ukázka "dokumentu" který je výše ,včetně knihy která nese stejný název je z historického a badatelského hlediska tendenční a tudíž bezcenná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmenuješ se náhodou Herman?

   Vymazat
  2. Souhlasím, Moravec byl vlastenec, kterého znechutil postoj tzv. demokratů v čele s Benešem, kteří kolaborovali, kličkovali, až nakonec ONI zradili národ.
   Místo, aby šli do války, raději předhodili zemi Němcům a utekli do Británie, která nás podtrhla.
   Pro pitomce 15:09
   Moravec byl zrádce ze znechucení, kdežto Herman je zrádce z podstaty, to je kurva rozdíl! Moravec se zachoval jako chlap, když se zastřelil, Herman by kvičel i na šibenici, nehledě na hovínka.

   Vymazat
 2. Nevím, co způsobilo, že jste se dopracoval k takovým ničemným závěrům. Z historického hlediska je totiž zcela jasně a objektivně prokázáno, že Moravec kolaboroval s fašisty. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a? Beneš se Stalinem a to je kurva rozdíl! - http://iks2010.info/?p=78596

   Vymazat
 3. 15:26
  A před tou podělanou okupací,kdy se Anglie a Francie posrali to byl kdo???
  Větší svině byl uprchlik Beneš!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:39 stím Benešem máte pravdu.Svině byl i Moravec a do stejné kategorie bych dal i tu kolaborantskou bandu po roce 1968

   Vymazat
  2. Vždy mne zajímalo, jak konkrétně Rakušané Čechům škodili.

   Vymazat
 4. ...Celej Bohuš Sobotka....I ta holá makovice....akorát,ře ten Moravec měl polehčující okolnost,byl legionář a voják,zatím co Bohuš je jen "přizdisráč a sitzpinkler"...

  OdpovědětVymazat
 5. 16:05
  Dovedeš si představit,že by se Sralbotka zastřelil jako chlap????
  Ani náhodou!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. ad Moravec vs. Ben Ešeda vs. Her Mann - vše již bylo řečeno: EM byl vlastenec, který se posléze stal kolaborantem ze znechucení. Ben Ešeda zradil všechno a všechny, jenom aby zůstal u koryta. Hem Mann je zrádce podstatou. a, zatímco Moravec se alespoň zachoval jako chlap, tak Ben Ešeda či Her Mann byli/jsou jenom zbabělí přizdisráči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Beneš byl moudrý politika a věděl, co se se světem děje. Viděl i do budoucna. Byl demokrat a zasloužil se o stát. Klidně si ho pomlouvejte, nic proti tomu nezmůžete.

   Vymazat
  2. Tak ten dopad po zásluze! - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Vymazat
  3. Dodatek k 18:50 - zkurvenej Benšův stát! Alias bordel na kolečkách zvanej ČSR ... aby bylo jasné, páč zdejší komoušská cenzura vzala první část příspěvku.

   Vymazat
 7. Emanuel Moravec byl vlastizrádce,dobytek, kterého před zaslouženou šibenicí zachárnila jen jeho sebevražda. Dr. Beneš - zasloužil se o stát. Budiž mu čest a třebas se z toho, nacisticčtí kolaborantští zmetci výše poserte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Akýže to "stát"? Ten protektorát žabozrútov? - http://www.czechfreepress.cz/z-domova/francuzsky-protektorat-nazyvany-ceskoslovensko.html

   Vymazat
  2. 19:17 Ahoj hloupá hlavo, si tak blbej a sprostej, že jedinou záplatou na tvůj pytel by bylo pár facek. Dr.Beneš - zasloužil se o stát. Ne, necituji zákon, byť s ním hluboce souhlasím. Vycházím z historie a s tou, ty dutá palice, nehneš, i kdyby sis na pomoc povolal své pražskokavárenské Podiveny a podobnou pakáž. A pro toho čobolo,to bolo - máš svůj stát, čítať ste nevěděli, písať ste neveděli, po slovensky ste neznali - Češi Vás to naučili. Ty, tys měl zůstat negramotnej, je ti k hovnu umět číst a psaát, když nerozumíš slovům. Si voľaaký debilko, či čo?

   Vymazat
  3. 23:53
   Hele ty kastráte čoboláckej z Havloblbova,když nerozumíš psanému slovo,tak se starej o Tisa a spol!
   Beneš měl taky pazoury v havárii Štefánika,kterej se svýma známostma v cizině postaral o vzniku našeho státu daleko víc,než nerozhodnej a umečenej Beneš!

   Vymazat
  4. Ten stát zkurvený dopadol ako si zaslúžil! - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Vymazat
 8. I. čs. republika neměla na to aby se ubránila. Bylo tomu tak z více důvodů. Kdo historii zná ten ví o co jde; kdo ji nezná, nechť se ji doučí. Obávám se, že v době které žijeme by nebylo možné natočit takový dokument. Tak jsme to dopracovali za 26 let demokratúry vedené Havlem, Kalouskem, Nečasem, Sobotkou a podobnými existencemi.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Československo bylo dílem svobodných zednářů.
   100 let platíme za jejich proradnost.

   Vymazat
 9. I. čs. republika neměla na to aby se ubránila. Bylo tomu tak z více důvodů, kdo historii zná ten ví o co jde; kdo ji nezná, nechť se ji doučí. Obávám se, že v době které žijeme by nebylo možné natočit takový dokument. Tak jsme to dopracovali za 26 let demokratúry vedené Havlem, Kalouskem, Nečasem, Sobotkou a podobnými existencemi.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že na to neměla. Válka začala Mnichovským diktátem a ultimátem Polska svobodnému a demokratickému Československu. Zradila nás Velká Británie, Francie a Polsko. Hovno Gliwice, Mnichovská zrada - druhou světovou válku rozpoutala Velká Británie, Francie a Polsko. Hranice RČS - agresivní Německo (po anšlusu Rakouska), nepřátelské Maďarsko, zrádní Titovci na Slovensku, OUN na Zakarpatské Ukrajině, Zrádné Polsko s podepsaným paktem o přátelství a pomoci s Německem. Beneš neměl na vybranoua rozhodl správně. Budiž mu čest a sláva.

   Vymazat
  2. Podpořím Vaše stanovisko.
   Lehce si domyslíme,kdo je proti Benešovi a ti ho musí hanobit pořád.Sametová jim dodala vítr,tak toho chtějí využít.

   Vymazat
 10. Tyhle historicke sem davejte, tohle je zajimave

  OdpovědětVymazat
 11. Hovada byli oba, Benes i Moravec
  Stejni jako Sobotka, Havel, Kalousek atd

  OdpovědětVymazat
 12. Tady se to hemží hovadama, jako za mého mládí u našeho vesnického rybníka: Pupence byly někdy opravdu velké. Pánové chce to trochu nadhledu.
  Lidé nejsou hovada, ale jsou jenom chytří, hloupí a nebo zlí. VJ.Horák

  OdpovědětVymazat