Reklama

úterý 13. prosince 2016

Boj s ohněm

13. 12. 2016     video s českými titulky (Test Testovič)
drsné

43 komentářů :

 1. To vše má na svědomí Obama !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lavrov, kamaráde, Lavrov! Tos nečekal co? Řešení na konci příspěvku. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
 2. 17:26
  Ta lobotomie je svinstvo viď Chujmere debiloviči!!!;-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, bašty, kotrby, petránka, krejčíka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?

   Smazat
  2. 18:06 v jakem cirkusu vystupujes, klaune

   Smazat
  3. Na takové bezmozkové hovado, by nikdo nikdy do cirkusu nepřišel...

   Smazat
  4. Bohužel Lavrova zatím v žádným cirkse nepřijali, to jeho šéfik má víc šancí! -http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
  5. 23:21 - IQ tvý a toho nejpitomiovějšího klauna se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Smazat
  6. vlast tě (18:06) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  7. 10:28 - Za Obámu budeš hledat po 20. lednu náhradu těžko, ty užgrundanej vypitózní čechmužiku, co?:)))

   Smazat
  8. Dle informaci , nektery tyhle veci pisou pocitace a tak je zbytecny se unavovat a je to pak na redakci novin....Co s tim..

   Smazat
 3. Nezasloužíme si nic jiného, než aby tohle dorazilo i k nám. My to podporujeme a my tuhle hydru držíme při životě. Tak ať nás sežere. Až bude jako Alepo vypadat i Praha, možná dojde i pražským dobroserům, jakého džina pustili z lahve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Řešení na konci příspěvku. Zavilý Klaus chce z čecháčků nadělat stejné mrzáčky, jako je jeho syn a jeho hájkovští poskoci. Podobně buran Zeman.
   Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či doubravovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
  2. 18:05
   Nápadně se opakuješ ty havloidní hydrocefale!!!
   Kdybys neměl místo mozku mozku jen preaputium možná bys nebyl takovej debil;-)

   Smazat
  3. 18:05 s tebou plně souhlasím.

   Akorát se divím, když něco napíšu já v tom samém smyslu, tak je to za chvíli smazáno.
   Asi tady máš nějakou protekci...

   Smazat
  4. 18:12 - to je součást výše popsaný taktiky na mazací putlergumu ...

   Smazat
  5. 18:05 tebe nebudou zrat ani zraloci, no mozna krabi

   Smazat
  6. 23:24 - Vy Putinovi agenti a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?

   Smazat
  7. vlast tě (7:00) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  8. A podle čeho je možný poznat tebe ty diskuzní zdechlino 7.00 která pořád leze mezi lidi, jimž sprostě nadává? Ty sprostej odpornej zmrde, tobě by měl někdo vykuchat z hlavy oční koule nůžkama ty mrcho sprostá, co si to dovoluješ tady tak sprostě nadávat? Utekl jsi z blázince ty smradlavej hnoji? Ty jsi vypatlaná držka, pupek nažranej ze sociálních dávek, mozek rozežranej syfilisem ty hajzle hnusnej.

   Smazat
  9. 10: 43 - a opět tu hýká tahle závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně, že?
   Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy.

   Smazat
 4. 17.26 to nedělá za peníze. Je to "člověk ?", kterému se hroutí jeho imaginární představy o "jeho"světě. Pro tyto idioty je horší jak rakovina.
  Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na úředně potvrzené blby a placené agenty nemá smysl reagovat. Blb to nikdy nepochopí a agent otočí, až mu za změnu někdo lépe zaplatí.

   Smazat
  2. 18:03 - ano, horší jak mor! Čecháčkovští komouši, kteří se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického a pomlouvačného pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné h-vno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.

   Smazat
  3. Jsi opravdu tvor na úrovni! Ale na úrovni hnusného parazita s bílýma podkolenkama

   Smazat
  4. 19:28 zase upad do hovna?

   Smazat
  5. 23:26 - jj, je to tu jedno velký hovno - to navoněné z Tuzexu či Berjozky:)))

   Smazat
 5. Pro havloidního čuráčka, který bude brzo odstřelen.
  SUDETY neexistují!
  Pohraničí bylo vždy české!
  Ti skopčáci, kteří tam později žili, tam byli pozváni českým králem.
  Do té doby tam žili vždy jen Češi.
  Protože kotlina je přirozeně oddělena od Skopčákova horami.
  Takže, ty havloidní buzerante, jestli máš rád Skopčáky, táhni za nimi do Skopčákova, ve vlastním zájmu, jinak si tě najdu, uřežu ti uši a narvu ti je do prdele! Není až takový problém si tě najít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :))))))))))))))))

   Smazat
  2. 18:56 - Tvůj fýrer! - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
 6. Doporučuji všem přečíst si příspěvky 17:26; 18:05; 18:06 - tak to je typický pravdoláskařský bojovník z pražské kavárny, ukázkový demkrat. Tohle je jejich pravá tvář!!! Tohle jsou jejich pravé názory!!! Tohle prosazují!!! Nenechme se obalamutit jejich sladkou řečí, nenechme se při soudu nad nimi balamutit tím, že nevěděli, že měli jen dobré úmysly!!! Jsou to z podstaty špatní lidé, kteří konají jen špatné skutky!!! Hanba jim, darebákům. Nrtragujte na ně, redakce by je měla mazat, jinak si umaže tento web.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Režisér" Vondráček opět zasahuje?

   Smazat
  2. Zasloužil by Nobelovu cenu míru.

   Smazat
 7. titulky mi youblbe furt nepovolili, tak kdo nerozumí ani za mák rusky tak je to s titulkama u nás na http://zpravy.uzitecny.net/2016/12/12/boj-s-ohnem-anna-news-film-cz-titulky/

  OdpovědětSmazat
 8. Ten, co tady ruší je fakt klabej !!! Tohle může psát někdo jen za peníze. Zřejmě nějaký člen té nové chovancovo záškodnické party :-) .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně připadá, že ten strašně nenávistný troll je Halík !

   Smazat
 9. Režie Říše Zla podle scénářů Keňana z Bílé Chatrče....opravdu jsou vyjímečný národ!Národ?Ne vražedná a loupeživá sebranka!

  zločas

  OdpovědětSmazat
 10. Redakce NR, respektive administrátor, asi nemá tušení o tom, že ten dobytek 18:05, který tady všechny články tapetuje svými výlevy, porušuje zákon a dopouští se trestního činu podle § 355 trestního zákona o hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob.

  OdpovědětSmazat
 11. Čo je to tu za k*k*ta 17:26,veď to ani Čech nieje a ani Slovák,to musí biť Sudetoislámske prasa alebo čo je to za vola čo zo seba robí trola,hnus.

  OdpovědětSmazat
 12. Mne sa tak zdá že Pražská pakárna už melie z posledného a preto kope tak agresívne ako skapíňajúca sviňa,odkopali sa okotený s Jandovej prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čo tebe ty chuj z Horných Uhier do pražskej kavárně?

   Smazat
  2. Kavárenský otrapo 21:46 - slovensky se nikdy nenaučíš, tak to raději nezkoušej.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.