Reklama

sobota 17. prosince 2016

Čurkin komentoval francouzský návrh na umístění mise OSN v Aleppu


17. 12. 2016    zdroj
Vyslání pozorovatelů do syrského Aleppa, aby byl sledován průběh evakuace lidí z východní části města, bude trvat týdny. Konstatoval to stálý zástupce Ruska při OSN Vitalij Čurkin, když komentoval francouzský návrh na umístění monitorovací mise v Aleppu. Sdělila to agentura TASS.


"Vyslání pozorovatelů zabere týdny", řekl, když opouštěl uzavřené zasedání Rady bezpečnosti OSN. "Musí to být připravení lidé, kteří vědí, co a jak je nutno dělat. Je nerealistické si myslet, že to lze provést během dvou nebo tří dnů", dodal diplomat.

Poznamenal také, že se dosud neseznámil s příslušným návrhem rezoluce Rady bezpečnosti, kterou připravila Paříž.

"Ještě jsem jej neviděl, ale popsali nám ho. Podle některých prvků z uvedeného se domnívám, že mohou vzniknout otázky, ale nějaké větší zapojení humanitárních organizací OSN je to, po čem dlouho voláme", zdůraznil Čurkin.

S překvapením reagoval na to, že od Francie zazněl tento návrh, evakuace civilního obyvatelstva je již přece v plném proudu. "Ve skutečnosti to vypadá, jako by se tím vším Rusko již dlouhou zabývalo, ale teď vystupuje Francie a prohlašuje, že oni jsou ve skutečnosti ti nejdůležitější a ukazují, jak se má všechno dělat", řekl diplomat.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 
Vitalij Ivanovič Čurkin je zástupce Ruské federace v OSN

10 komentářů :

 1. ... jó nasrat...(Kryl)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím tam zajali "poradce" IS z Turecka,USA,Jordánska,Saudů,ale nenašli frantíky,němce a z VB,tak aby nebyli odhaleni,bude muset pomoci tak zvaná mise na přikrytí :-)

   Smazat
 2. http://www.zvedavec.org/komentare/2016/12/7126-rizena-destrukce-evropy-ordo-abchao.htm

  OdpovědětSmazat
 3. Asi by neměli příliš provokovat. V Alepu byli specnazovci z Francie, Británie, USA, a kupodivu i Poláci, kteří radili a organizovali řezače hlav. Než nějaké knížecí rady by se měli zodpovídat před tribunálem, drzost jim tedy nechybí. Jenomže všeho do času...

  OdpovědětSmazat
 4. To neviděli, že Syřane a Rusové postupují?

  Kde jsou připravené kolony OSN?

  Já sleduji osvobozování Aleppa prakticky on-line několik měsíců a oni se budou dnes připravovat a něco "navrhovat"???

  Už dávno měli mít nachystanou a zabalenou humanitární pomoc pro ty statisíce trpících o, nichž celou dobu kvákali :(

  OdpovědětSmazat
 5. Volič SPD - přesně, jenže jsou to jen tlachy parazitů určené pro dobře informované novináře. Jak mohl někdo po Vietnamské válce vůbec USA věřit a čekat něco normálního. Jedině formou referend lze spravedlivě řídit stát a toho se všichni paraziti bojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu největší propagandu a ještě navíc cenzuru máte tady hňupové! To opravdu někdo chce aby tyhle opice bolševickými podlidmi tak dlouho drezírované až se z nich stali "inženýři" a "doktoři" vám znovu vykládali své "jediné pravdy"? Pak si nic jiného ani nezasloužíte ...

   Smazat
 6. Francouzi ochraňují džihádisty.. no, někdo u nich musí odpalovat bomby...kdyby je Asad pozabíjel, kde brát další sebevražedné atentátníky? Francouzům zřejmě neustálý výjimečný stav vyhovuje..

  OdpovědětSmazat
 7. rada OSN
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Osn-rada-pro-lidska-prava.jpeg

  OdpovědětSmazat
 8. Jde jim jen o jejích lidí ! Neměl by bran na ně zřetel a všichni ba měli byt žrádlo pro žraloky a zvířectvo .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.