Reklama

středa 7. prosince 2016

Dobíjíme, zatím nezabíjíme!


Zdeněk Hrabica 
7. 12. 2016
Nedávno jsme byli svědky honu na čarodějnice, ten hon běžel na plné obrátky ve věci europoslance KSČM Miloslava Ransdorfa. Hon dovedený k smrti. Ať byl posléze zesnulý jaký byl, to co se kolem něho odehrálo, bylo přinejmenším podpásovkou. Dluhy jsou jistě nemilé, přesto jsou dluhy hodně soukromé. Tečku všemu běsnění dala nyní ve svém ocenění nejvyšší česká fotosoutěž Czech Press Photo fotografii s pobryndaným a uštvaným Miloslavem Ransdorfem.


O co jde? Namítne u nás mnohý - vždyť šípy zacílili na komouše.

I Václav Havel nosil tričko s nápisem Fuck of KSCM! Pijeme kávu v kavárně s nápisem: „Nevolím komunisty!“ Slitování? Ani nápad. To se přece může, dobrý komunista je přece mrtvý komunista. Ale přece jenom si pořád myslím, že se to ve slušné společnosti, která se ústy nejednoho urousaného politika holedbá právem a demokracií, přece jenom nedělá.

Řada příjde brzy i na jiné, nejenom na komouše.

Teď běží jako na filmovém pásku jiný příběh – příběh hradního protokoláře Jindřicha Forejta. Už mu zapečetili i dveře hradní kanceláře.

Dobít? Ze zákulisí se ozývá: Zabít! Co jiného?

Už dávno přece nežijeme ve slušné společnosti. Ze zákulisí – kdesi od Myslbekovy sochy svatého Václava zní revoltující říkánka Jiřího Dědečka – o praseti na Hradě.

A co má být? Kupředu, pravá! Co když i na naší ulici, na níž se asi k smrti brzy ubavíme, bude konečně svátek? To bude rachot!

51 komentářů :

 1. na Karaoketexty.cz když jsem si tam chtěl vyhledat píseň "Zůstaň mým domovem" od Ortelu : Ortel texty "Texty tohoto interpreta byly označeny za rasistické nebo jinak nevhodné. Z tohoto důvodu byly odstraněny a není možné je vkládat. Uživatelům, kteří se pokusí vkládat nevhodný obsah bude okamžitě zablokován přístup." Tak to by mě skutečně zajímalo, co zrovna na téhle písni je rasistického a kdo o tom rozhoduje. Cenzura horší jak za bolševika i s Goebelsem dohromady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud tomu tedy dobře rozumím,stačí jedna nějaká taková píseň a autor je celý zakázaný? To fakt totál.

   Smazat
  2. ... když jsem byl ještě malé dítě,řekli mi,kdy se zase uvidíme: Až budou zase piráti a lidé se budou tetovat a ,směji se, doslova, až budou umělé vagíny. Tehdy jsem si naivně myslel,že lidé nebudou tak hloupí aby se tetovali a že piráti už prostě nebudou mít šanci existovat. A myslel jsem si,že ty umělé,asi silikonové,vagíny budou jako náhradní díl lidského těla při jeho poškození. Zeptali se mne pak se smíchem,kolik si myslím,že bude bezdrátových telefonů,respektive kolik různých-odlišných frekvencí by pro ně mohlo existovat, odpověděl jsem že asi tak osm,pokud si vzpomínám a moc jsem je tím pobavil. Ale nemluvili o návratu takové cenzury,kdy zakážou třeba kvůli jediné písni celého interpreta. Možná jim to bylo trapné a nebo mne tehdy nechtěli strašit.

   Smazat
 2. Jseš debil? Kdo Forejtovi jako zapečetil dveře kanceláře? Horáček? Sobotka? Kalousek? Na koho nebo na co si vlastně stěžuješ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:24
   Sklapni chujmerovský nesvéprávný hovado!

   Smazat
  2. 22:44
   Poslouchej, ty jsi nějaký primitivní automatický prográmek trousící ve všech diskusích tyhle bobky nebo jsi skutečný člověk?

   Smazat
  3. 22:44
   A ty jsi co????Chujmer debilovič Havlosnrad!!!!

   Smazat
  4. Je silně proruský,takže když je Rusko silné,on je silný a kdyby nebylo,jen by pípal jako družice a nebo jako slepice.

   Smazat
 3. 22:56
  A tvůj fotr byl silně debilní a matka negramotná ussacká kurva....jako kříženec Lahváče Havla!!!

  OdpovědětSmazat
 4. 23:08
  Ale prd!Jsi jen prvok s nedodělaným prvním ročníkem zvláštní školy!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Tedy pane Admine, když nic neuděláte, tento server se promění v žumpu. 10 komentářů, k článku ani jeden, normální čtyři a zbytek žumpa. Slušní lidi zde za chvíli přestanou chodit. Přejí hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidé nejsou roboti,představte si,že se i baví.

   Smazat
  2. Právě na to také myslím. Ti trollové z toho dělají smetiště. TnT

   Smazat
 6. Pan Ransdorf byl velmi vzdělaný člověk, jeden z mála slušných komunistů, kterého jsem si i já velmi vážila. Viděla jsem tu jeho fotografii, o které je článek. Bylo na ní zcela zřejmé, že pan Ransdorf je ve velmi špatném psychickém a pravděpodobně i fyzickém stavu. Udivuje mě, že mu nikdo nepodal pomocnou ruku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl opravdu extrémně proruský a to není považováno za společensky slušné.

   Smazat
  2. Ruské centrum pro usmíření v Sýrii. To není vtip,Rusko to tak skutečně nazvalo,oficiálně,směji se. Tak ,tak sprosté je.

   Smazat
  3. Ministerstvo zahraničních věcí nehnulo prstem, aby Ransdorfovi pomohlo. Podle mne dobře věděli, jak na tom zdravotně Ransdorf je. Jestli Sobotka věřil, že jde Ransdorf vybrat do banky peníze, tak lze na oplátku věřit tomu, že Ransdorfa nechali socani zabít. Pořád mi nejde na rozum, proč se k ním dal Keller? To se asi celý život přetvařoval.

   Nejsprostějšími výpady hýřili věřící lidovci. Posraná nula Jurečka se posmíval Ransdorfovi, že ze sebe nechal udělat bílého koně. To Jurečka bude černá prdel. Další sprosťák je Svoboda z Bruselu. Ten si také přiložil. Jak se ti lidé mohou modlit k Bohu a co je to za Boha, když jim nenakope do černých prdelí a odpařených koulí.

   Ostatní štvavá smečka není stranicky identifikovatelná.

   Najde se také dost těch, kteří to svedou na komunisty. Jejich postoj je úzkostlivý v tom, že se do ničeho nemíchají. Po 27 verbální štvanice se jim nelze divit. Na koho se u nás měli obrátit, aby Ransdorfovi pomohl?

   Smazat
  4. Miroslav Ransdorf určitě nebyl jedním z mála slušných komunistů. Dovolím si tvrdit, že právě mezi dnešními komunisty je mnohem méně neslušných lidí a kariéristů, než v jiných politických stranách. Pan Ransdorf byl našimi médii uštván a ukřižován za svůj politický názor. Zaslouží si, aby jeho případ byl posuzován podobně, jako případ Milady Horákové, protože na jeho smrti se podílela švýcarská policie, která těžce nemocnému politikovi odepřela nezbytné léky a politici EU i České republiky, kteří nejen dopustili neoprávněné věznění vrcholného politika Evropské komise, ale netrvají ani na důkladném prošetření kauzy a zamezení podobného jednání policie vůči občanům svých zemí. Na jedné straně totiž hledáme, co je špatného v Rusku a na druhé straně dopustíme justiční vraždu nepohodlného politika tím, že mu zabráníme podat léky. Je to ostudné.
   PS. Ransdorf byl schopen posuzovat svět kritériem pravdy. Není pravdou, že by byl „extrémně proruský“. Pokud by Rusko jednalo stejně, jako např. USA, nepochybuji o tom, že by byl schopen ho odsoudit. TnT

   Smazat
  5. 1:11
   Souhlasím , ČEST JEHO PAMÁTCE
   Václav

   Smazat
  6. Běžte do prdele komunisti. Ransdorf byl úplný mimoň. Vlastní vinou byl stíhán jedním skandálem za druhým. V politice si tento dobrák nahrabal mnoho milionů které všechny projebal hloupými investicemi.
   Jinak to byl konspirační blbeček 3. řádu který se neváhal ztrapňovat přímo v televizi citacemi z AC24, Aeronetu, Střípků ze světa a dalších konspiračních ruských žump. Ještě dnes čekáme až vyjde z Debalcevského kotle těch 2000 příslůšníků armád NATO.

   Smazat
  7. 1:34 jsi havlovske hovado
   Havlovsky vrah, a vrah neni clovek

   Smazat
  8. Pánové, vždy se říkalo: "O mrtvých jen dobře", zkuste to respektovat.
   emritní kapitán

   Smazat
  9. Proč? Proč o mrtvých jen dobře? Třeba o Hitlerovi? Sorry, ale s tím jděte mezi idioty.

   Smazat
  10. Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu.
   Bolševici si 28.10. oslavili na hradě svůj Den znárodnění a pomalu ho vnutí opět ostatním ???
   Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům ??? Plánované povinné a neadresné volby jsou stejným klauzemanovským zločinem jako neadresné referendum zmanipulovaných voličů.
   Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký a šalebný „samet“. V Únoru 1948 byl KSČ, vedoucí silou zbabělého, lenivého, kolaborantského a závistivého lumpenproletariátu, (s podporou tří oportunistických stran „národní fronty“ a huhňavého křiváčka Beneše) po pečlivě převzatém vzoru dvou sousedních velkých totalit (Hitlerovy a Stalinovy), uloupen skutečným pracujícím a zákonným vlastníkům majetek za BILIONY, avšak „revoluční" (neústavní) cestou a zaveden feudalizmus dědičných Kádrových Soudruhů Československých = KSČ (bez několika rudých „sionistů“- tehdy preventivně ožraleckým buranem Gottwaldem popravených). Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci, ožebračenými měnovou reformou 1:50 na spořitelních vkladech, dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Předúnoroví odborníci směli (tiše a pokorně) režimu až do svého vymření sloužit a udržovat zbytky solidní předválečné „kapitalistické“ morálky (dnes klamně připisované komunistům). Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“ (na Slovensku HZDS, KDH a SMER). Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Disident = odpadlík, který směřuje ke korytu zkratkou mimo stávající systém. Šťastně se zbavili "neužitečného idiota" Dubčeka a každý solventní daňový plátce i nesolventní volič je jim dobrý v jejich absurdní oposmluvní frašce: „Každý chvilku krade pilku“, trvající až do té doby, než ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy. Ohánějí se "standardní parlamentní“ nacionalistickou kleptokracií huhňavého, křivohubého superagenta, vlastizrádce a haličského křiváčka Pružinského a jeho nahrávače Milouše. Po listopadu se všudypřítomná, husitsky loupeživě založená, „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští "disidentští" hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD, se kterou si následně vytřeli řiť a založili SPOZ a Lánské pučisty; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické rusofilské sv-ně založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, estébácké burešovské oligarchy a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní robejškovské partaje.

   Smazat
 7. hodně sladkých řečí. To budou mít komunisti, PARDÓN, sionisti radost. Je zajímavé, co vám nevadí a kvůli čemu se můžete pos...
  Co mají vobřezaní feťáci Bém, Dbalý a Forejt společného?
  Fetují snížek, onanují na veřejnosti (když né fyzicky, tak alespoň duševně), a jsou placeni z našich daní!
  Tihle židovskou rozvědkou "prověření" chazaři, hanobí náš stát, náš národ a všichni, včetně pana presidenta jim lezou do pr dele. Tedy alespoň, pokud jsou ve funkci. Možná, kdyby se chazar Ludvík nebo Komárek nechal vyšetřit, divili bysme se na čem jedou. Proč jednou pro vždy nechcete pochopit, že je to vláda zločinců, co se v Čechách chová na dobitém území, sem přešla jen loupit a ve všech důsledcích i vraždit. Divili byste se kolik takových je v soudcovských talárech nebo ve vedení armády.
  A s tím Forejtem, ten má kvalifikaci dělat vyslance ve státu Izrael. Stejně jako Vondra, Zaorálek, Dienstbier, Telička nebo Žantovský.
  Tahle vobřezaná sebranka nemá s diplomacií nic společného.
  A s Českým národem už vůbec né.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Necekej potlesk je vsude jen hejno prizdisracu .Ti tise souhlasi ale verejne te nechaji lynchovat spolu se zlodeji podrazaky a stenicemi kteri vzdy byli stejni . Kradli ruznymi formami pracuji ve styly mafie (kterou prakticky vynalezli v Chicagu a veli tam dodnes)Rozsirili perversitu na naprosto zakonnou platformu vrazdeni na objednavku neni zadna minulost Pozor na ne ,maji na vse zakony po celem svete soudi lidi kteri pracovali jako obycejni dozorci,cili statni zamestnanci, za vyvrazdovani statisicu ,kterym je 94 let .To je jejich moralka

   Smazat
 8. Kde je silenec?? Ze by snad spravedlnost vyssi fungovala??

  OdpovědětSmazat
 9. Spravne to delal Gottwald kdyz se jezdil ucit jak vlastizradcum zakroutit krky

  OdpovědětSmazat
 10. Kdysi byla zakázaná Kubiška,dnes je to Ortel.Kdysi existovalo STB,dnes existuje cenzurní oddělení.Kdysi byl v TV jeden názor a druhý byl zakázaný.Kdysi byl ideál Východ a zlo bylo na Západě.Dnes je tomu naopak.Co se vůbec změnilo????????

  OdpovědětSmazat
 11. Ani jeden z vas se nezminil o tom, co se vlastne ve Svycarsku stalo, ze Ransdorfa zatkli.
  Ja to opravdu nevim !

  To, ze potom velmi brzy zemrel je podezrele. To se jevi, jako by to nekomu vyhovovalo.

  ZDURAZNIJI ! Ze Ransdorfa neznam a neposuzuji ani positivne ani negativne.

  Banky ve Svycarsku jsou fain, kamaradske, ale americke jsou daleko lepsi.
  Ransdorf musel udelat neco, co bylo pricinou zavolani policie.
  Chtel nekomu vybrat konto ?
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu, víš ho.no, v prd.li jsi byl, mimo South Africa a USA. Tak raději nekomentuj. Nepleť se do diskuze jiných, když nic nevíš.

   Smazat
 12. 1:34
  Právě ses prohlásil za ještě většího vola než jsme doufali, ba co dím za Jandu z Evropské hoňhoty. Uveď jediný příklad článku např. ze www.stripkyzesveta.cz, který je konspirační. Jestli ti to, Jando, nedošlo, jsou tam články z uznávaných světových zdrojů, z per autorů, proti kterým jsi ty, nulo, přesně takové to lejno, jaké jsi nesl nedávno na hrad. A dobře si přečti, Jando, něco o DEBKAfile.

  OdpovědětSmazat
 13. 6:13... zmenilo se to, ze vas projev a nazor je chranen prvnim clankem - AMENDMENTEM I. -
  coz je zaklad americke CONSTITUCE , ktera je nejlepsi na svete ! Zde predkladam !

  Zadnym zakonem nesmi byt omezovano, nebo prikazovano vase nabozenstvi.

  (Ja verim v UFOuny, ale nemohu je najit jinde, nez na NR.)

  Mate pravo rikat co si myslite = SVOBODA PROJEVU !
  Mate pravo se MIROVE shromazdovat a posilat zadosti a protesty vasi vlade.
  Mate pravo zalozit svuj vlastni tisk, coz patri ke svobode projevu.

  (Jak je to, se vzajemnym titulovanim, PICA sem a PICA tam, nevim.
  V prvnim Amendmentu neni o picich zadna zminka.)
  Uvedene plati od 15.12. 1791.
  - Kdo porusi nasi SVATOU Constituci bude predhozen Alligatorum.
  Amendment II. je take velmi zajimavy. Naucte se ho zpameti.

  V pripade, ze nekdo u vas zakazuje, nebo prikazuje nejake muzikanty a zpevaky je nezakonne.
  Jecte jak chcete, a co chcete, jen ne pod mojim oknem. To by jste porusili zakon.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americká ústava je nedemokratická,protože volitelé nemusí respektovat vůli lidu a je ostudou světa,tedy.

   Smazat
  2. Vy ,Honolulu, se o něco výše ptáte proč Ransdorf zemřel a tady,zrovna,píšete o UFOunech. Dovolte mi ,tedy , Vám něco sdělit,třeba na tom něco je: Ransdorf zemřel 22.1.2015, Saúdskoarabský král Abdalláh také,22.1.2015 SEČ těsně před půlnocí,ačkoliv jejich místního času už 23.1.2015 a víte jak to u nich chodí,tají to minimálně hodiny a někde i dny aby "vyjasnili" nástupnické "vztahy". No a ten samý den 22.1.2015 bylo na Ruskem okupované východní Ukrajině dobyto Doněcké letiště, ruskými speciálními silami a válčilo se o něj moc a doslova legendárně. Velká událost. A za to tedy zaplatil Ransdorf,protože když jím fanaticky obhajované Rusko dobylo Doněcké letiště,padl i on, stejně jako "Strážce dvou posvátných měst" (Mekky a Medíny),jak správně zní titul saúdskoarabského krále. Asi připomínka dvou nikým uznaných lidových republik Doněcké a Luhanské na východě Ukrajiny. Jen si dávám jedna a jedna a jedna dohromady a vychází mi z toho tohle. Vychází mi z toho buď Bůh a nebo to Vaše UFO.

   Smazat
  3. .... abych nezapomněl,sakra,směji se, vždyť ten europoslanec Ransdorf strážil v EP dvě "města",Rusko a Česko (jako ten Abdalláh) a přiznejme si všichni,že dost průkazně především Rusko a za to byl tedy asi zlikvidován. Myslím,já osobně, že zemřel správně,protože Česko zrazoval všude a mimochodem, dělal mu už jen a asi i už neúnosnou,ostudu. V podstatě, někdo bránil Česko a zbavil ho zrádce Ransdorfa.

   Smazat
  4. Velmi nechutné komentáře (i hloupé) k člověku s obrovskými znalostmi, kterého si u vážili slušní političtí oponenti. Zkuste si vyhledat jeho knihy se zaměřením na naši historii. Skutečností je, že ho nechali bez léků, i když o ně důrazně žádal, že mu nikdo z EU poslanců a ze zastupitelského úřadu nepomohl, že jeho úmrtí je velmi podezřelé a že KSČM nepomohlo ani jeho rodině, i když má kvalitní právnické kapacity.
   Volič-Vilč

   Smazat
  5. Já osobně si ho nevážil vůbec a považoval jsem ho za vzdělané prase,respektive za zrádce,který upřednostňoval Rusko před Českem.

   Smazat
 14. Vsimnete si toho PODRADNEHO PRASETE (7:27) jak me zjebe a pritom jsem jasne napsal,
  ze Ransdorfa NEZNAM.
  Zamyslim se proste nad tim, proc byl zatcen v bance.

  Vy jste jeden k druhemu a hlavne ke me k cizinci , tak abnormalne odporne SVINE agresivni a sproste , ze to je horsi nez v divoke Africe v busi mezi zviraty.

  Vy hovada, co investujete do vesmiru TO SE VAM VRATI !
  Vy mate ty nejhorsi vztahy, jeden k druhemu na svete.

  Ja se do niceho NEPLETU ty CURAKU, (7:27) ja uvazuji nad bankou ve Svycarsku, kvuli danim v Americe. Ty primitivni hajzle.

  Potom nekdo rekne, ze jsem sprosty jak dlazdic a pritom zadny koment jsem nemel, ale dotaz.
  On (7:27) nerozumi cesky ?

  Chcete barbarismus dockate se ho !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 15. 9:50 To nema s prvnim Amendmentem nic spolecneho !
  Volitele jsou vazani zakonem , ze musi respektovat vuli lidu.

  Kdyz jim vsak nekdo ohrozuje zivot, jako dnes Soros nekterym z nich, tak klickuji.
  Po 19.12. 2016 je s tim konec.

  Me strasne nasral ten hnus 7:27 !
  Diskuze jsou na informacni obohaceni a ne na agresi. Vy barbari ! Proto jsem napsal o prvnim Amendmente.

  A o zatceni v bance se nezminil NIKDO. Vy vite takove hovno jako ja !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volitelé v USA nejsou vázáni zákonem,že mají respektovat vůli lidu,Honolulu. Maximálně 29 států USA to má -nějak- upraveno a ten zbytek vůbec. Volitel za stát Texas Chris Suprun se už rozhodl,že 19.12.2016 nedá svůj hlas Trumpovi. Další volitelé o tom vážně uvažují. Lid je k tomu vyzývá a i nutí a právem,protože demokracie je vůlí většiny a tu většinu voličských hlasů získala Clintonová a to většinu větší o více než dva miliony voličských hlasů. USA = ostuda a nedemokratická Ústava.

   Smazat
  2. Republikánský volitel Suprun,mimochodem.

   Smazat
 16. Vy lidozrouti ! At byl Ransdorf levicovy komunista , nebo pravicovy fasista, je v dnesni dobe uplne JEDNO !

  V dnesni dobe se vede boj mezi NACIONALISTY a GLOBALISTY.

  Vy stale jeste bojujete nekde u Kurska, protoze jste OPOZDENE kousave opice a vas mozkovy process chcipl s Huskem.
  To by nevadilo kdyby jste jednali civilizovane.
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 17. To, proc byl Ransdorf tak zrizeny na jeho fotce jste take ignorovali.
  Vy se proste porad pretahujete o Moskvu...
  Ta na vas totalne sere ! Putin bude jednat s Trumpem, rozhodne ne s vami.

  Kdyz chcete sledovat politicke deni, tak sledujte NOVOU americkou vladu. A ptejte se na vse slusne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. BABOONI v Praze !
  Vasi policajti jsou politicky korektni prizdisraci.
  BABOONI v Praze !
  Mate ve vlade sebedestuktivni, sebedulezite tajtrliky hloupejsi nez nez mela Hillary ve State departmentu.
  BABOONI v Praze !
  Misto, aby jste se snazili o organizovanou napravu, tak zerete jeden druheho a nejste schopni se organizovat.
  BABOONI v Praze !
  Trpite obrovskou sziravou zaviti k sousedovi, ktery ma o 4 kraliky vice nez vy.
  BABOONI v Praze !
  Protoze vase jeste dnes feudalni vrchnost vi o vasich mentalnich kvalitach, tak vam pravidelne a zlomyslne kadi na vase prazdne palice a vy zato nenavidite Ameriku a dobrosrdecneho a prejiciho nicka honolulu.
  BOBOONI v Praze !
  Gratuluji vam k tomu, ze vas apple strudl je lepsi nez nas a t.j. vse.
  Pekne se tu dale uzirejte, ja vam prijdu omlatit klavesnici o makuvky, hned jak se uvolnim od povinnosti.
  NICK HONOLULU - vzdy gentleman.
  (Nagooglovat BABOONS IMAGES !)

  OdpovědětSmazat
 19. 14:09 mate dobre informace, ale po 19.12. 2016. jde pred prokuratora.
  To neni to nejhorsi. V Texasu ziji absolutni blazni a zde je silna pravdepodobnost, ze jesli se neodstehuje, tak ho nejaka HORKA HLAVA zastreli, nekde na parkovisti.

  (Kdyz je rvacka v hospode tak vsichni utikaji ven. V Texasu je to naopak. Vsichni utikaji do vnitr.)

  A to vite, ze Trump ziskal investici z Japonska za $ 50 billionu. Zamezil odchodu velke chladirenske firmy do Mexica a zrusil zakazku na nejdrazsi vladni letadlo na svete. On denne neco dela, a to jeste neni po inaguraci.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože to jeho vlastní letadlo je luxusnější? No, možná mu křivdím,protože v případě napadení by mu bylo bez špičkové jeho vlastní obrany k ničemu,směji se. Fakt je,že Boeing za to chce "stejně" jako za raketoplán.

   Smazat
 20. 14:09... Hillary NEMELA vice volebnich hlasu nez Trump !
  T.j. nekolikrat prokazano ! Vy citujete obarvenou atrocitni propagandu.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !
  A pani Marine Le Pen a Victor Orban !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, tak to máme tedy asi rozdílné informace.

   Smazat
  2. Tahni do prdele debile se srackomozkem pomatenym pravdepodobne sifilidou ,to je moje diagnosa doktora debile

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.