Reklama

.

.

úterý 27. prosince 2016

Dopis redaktorce Svobodného fóra


Jiří Baťa
27. 12. 2016
Občanko Johano Hovorková,
skoro by se chtělo napsat Vaše příjmení místo Hovorková jako Hov(n)orková, protože Vaše úsudky na tragedii ruských umělců- Alexandrovců mají úroveň tohoto exkrementu. Rozhodně Vám nikdo neupírá právo na názor či osobní vyjádření se k nějaké události, ale Vaše „vyhodnocení“ tragedie ruského letadla s členy souboru Alexandrovců je mimo lidské chápání. Bezostyšně o tomto tělesu zmiňujete, že se podle Vás Alexandrovci dopustili zločinu tím, že podporovali obsazení ukrajinského Krymu Ruskem.   ZdrojAno, to by mělo být opravdu naprosto neodpustitelné, má-li někdo vlastenecké cítění, je věrný svému národu a podporuje politiku člověka, který tím chrání nejen bezpečnostní zájmy státu, ale i životy občanů Ruska.

Konstatujete, že truchlení z Pražského hradu ale není na místě, protože toto propagandistické uskupení podporovalo zločinné kroky Vladimira Putina v čele s okupací Krymu! Zda-li pak, nevážená občanko Hovorková, sdílíte stejné rozhořčení a kritický nesouhlas se zločinnými aktivitami USA, které okupují celou řadu zemí, v nichž vyvolali válku a zavinili smrt tisícům nevinných lidí, včetně dětí? Při „okupaci“ Krymu nebylo použito zbraní, nestřílelo se a de facto (výjimka není vyloučena) nebyly žádné oběti. Tyto skutečnosti velkoryse přehlížíte, zato máte za normální politiku USA, které „bojují“ proti despotům, tyranům, diktátorům a vládcům, jako byl Saddám Husajn, Muammar Kaddáfí, naposledy Bashar Asád, které pod touto záminkou vyvolali v těhto zemích revoluce, aby tak měly důvod chránit demokracii a svobodu jejich lidu. A to přesto, že tam v tu dobu panoval mír, prosperita, poklidný život. To Vám ovšem nijak nebrání, nevážená demokratko, abyste Alexandrovce přirovnala či zařadila do kategorie subjektů, které se aktivně podíleli na „zločinných“ krocích V. Putina na okupaci Krymu.

Dojemně, ale s notnou dávkou pokrytectví konstatujete, že „Smrt byť jen jediného člověka je neoddiskutovatelná tragédie“, nicméně vzápětí bez lítosti a se zřejmou nenávistí konstatujete, že „by bylo velkým pokrytectvím plakat nad uměleckou či politickou ztrátou, protože prý jsme ještě , podle Vás, stále demokratický stát, stále ještě patřící do rodiny západních zemí“ ! Ponecháme Vaše ideologické iluze stranou, protože Vaše bezcitnost jde ještě dál a prohlašujete, že podobná věc, tedy truchlit nad ztrátou tohoto kulturního, notabene celým světem, uznávaného uměleckého tělesa, je prý stejně nepřípustná, jako byla okupace Krymu. Aby toho nebylo málo ještě si kopnete do prezidenta Zemana s drzou poznámkou, „ Že to však neví náš pan prezident, to není žádné překvapení.“

Hlavní však je, občanko Hovorková, že to víte Vy, že stojíte na té správné straně, zdatně a celkem úspěšně přitakáváte těm, kteří si Vás koupili a kteří Vám také za Vaše vstřícné, proamerické vidění skutečností, dobře platí. Bylo by ale zajímavé, kolik našich lidí je ochotno podpořit Váš vskutku „ojedinělý nekrolog“ k události, která otřásla s každým mírumilovným člověkem kromě Vás, kterou pobouřilo pokrytectví, projevené slušnými lidmi, truchlícími nad neštěstím, které zasáhlo nejen Lucii Bílou, Helenu Vondráčkovou nebo Karla Gotta, ale i většinu slušných lidí České republiky!

62 komentářů :

 1. Pokrytectví,hlavní ideologie pražské kavárny neštícíti se žádné lidské tragedie.Farizej zůstane farizejem i kdyby nabízel jakoukoliv demokracii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Hovorková,přál bych Vám aby jste byla jednou z nich v tom letadle. To by jste měla pěkné kluziště mezi půlkami. Co?

   Vymazat
  2. Hovorkovou omlouvá, že je z kolektivu Šafra. To vysvětluje vše, neb ve společnosti toho idiota by normální člověk nemohl pracovat ani den.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. holt absolvování sociálních věd je někdy nebezpečné. Případ Hovorková to potvrzuje. A přidají li se k tomu peripetie pracovního zařazení v předchozím vývoji, lze výsledky pochopit, samozřejmě akceptovat rozhodně nikoliv.

   Vymazat
  5. Škoda zrušeného trestu smrti. Ta lidská svině by si zasloužila provaz.

   Vymazat
 2. No, co říct k nějaké "paní" Hovorkové? debil zůstane debilem a vůl volem....možná také ještě: " čí chleba jíš, toho píseň zpívej"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Poradím, ikdyž tu pí--, jak píšete, jsem vždycky považoval spíš za předmět k potěše. No nic- za prachy i v Praze dům nebo jinde titul :

   Online MBA studium za 79.900Kč - Získejte MBA titul již za rok - cemi.cz‎
   Reklamawww.cemi.cz/MBA-online/Vánoční_sleva‎
   Online MBA v ČJ/AJ, titul MBA už za rok. Akční sleva 24.200 platí jen do 31.12.
   Přihláška zdarma · 10 splátek bez navýšení · 45 MBA lektorů · 106 referencí absolventů

   Nevím, kolik dala ona osoba :

   http://allmedia.foxo.cz/reference/johana-hovorkova

   Q.

   Vymazat
 3. Putler prej už ty bastar .. teda co to kecám - ty bardy - pomstil! Zabil prej člověka v plísni! Teda ... v tísni!:)) - https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/424656-u-aleppa-zahynul-zamestnanec-ceske-organizace-clovek-v-tisni-i-s-rodinou.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co jsme komu udělali, že mezi námi na diskuzích neustále řádí hajzl tvého ražení 15.42! Proč sem na NR neustále lezeš - abys tady urážel a nadával? Panebože - proč vůbec žiješ - pro tu tvoji hnusnou nenávist a závist? Závidíš slušným lidem, že jsou slušní? A slušný člověk nikdy nemůže smýšlet jako hyena. Nikdy. Smrt je smrt, radost je radost, vražda je vražda - jak tohle může vůbec někdo pořád překrucovat? Jak vůbec lze manipulovat s lidským neštěstím? Kdo se tohohle může dopouštět - je to vůbec ještě člověk? Že je to duševní mrzák, o tom žádná, ale je možné být duševně zmrzačenej až tak moc? Jak se to mohlo stát?

   Vymazat
  2. Ty jsi tak blbej, že nemá vůbec smysl se s tebou zahazovat. Jakákoliv odpověď na tu zmrdovinu, kterou jsi napsal v 19.31, by byla házení perel svini. Pro tebe je vražda radost? Tak kdyby ti někdo vykopl oční koule z tvýho hnusnýho ksichtu, určitě by ses smíchy posral ty duševní mrzáku. Nech si důsledky svého fetování pro sebe ty přiblblej hadráku - nemusíš se o ně na NR s nikým dělit. Nemůžeš se jít ani nikam vyvenčit, protože by tě ihned zabásli a dodali do blázince. Ale všeho do času.

   Vymazat
  3. 22:01
   My víme co jsi chytnul!!!:-)))))
   A mozek, natož vlastní myšlenka to není,havloudavačskej retarde!!!!!

   Vymazat
  4. 22:21 - psychologie je bohužel taková, že lidé dělají opak toho, co se po nich žádá. Vraždění je příliš idealistický přístup k nastolení Nového pořádku. Lidi je třeba nachytat na jejich vlastní slabost. Smrt zaživa, to je to pravý svinstvo. Nikoho nezavraždíš a přeci ho zničíš. Rozložíš ho na jeho vlastní blbost. Ještě jsme neprohráli, ještě jsou nové zbraně - psychologické. Začínáme znovu a ovládneme svět ... chycht!

   Vymazat
  5. 22:49
   Jen retardovaný opilec a kretén se chechá a nemá čemu!!!!!:-)))))

   Vymazat
  6. Takhle nějak má vypadat pořádná sranda! Čas 1 hodina 33 minut 50 sekund!:))) - https://www.youtube.com/watch?v=CHXu-wNG1L8

   Vymazat
  7. Já jsem jako ten "Věnger":))) A ty si jedna z těch dvou spojek tam:)))

   Vymazat
  8. Oprava: 1 hodina 38 minut 50 sekund! Sorry - ona ta malá osmička vypadá jako trojka:)))

   Vymazat
 4. Není možné - je téměř vyloučené - aby se našel mezi lidmi duševní mrzák, který by se takto a podobně vyjádřil k případu, že spadlo letadlo s tolika lidmi. Ublížili někomu z těch hyen? To už je diagnoza takoví lidi - kéž by příští letadlo spadlo s jejich rodinami -dětmi - kéž by jim rakovina pomalu rozežírala chřtán! To, co se stalo z lidí, nelze odůvodnit nijak. Ničím. Kde se mezi lidmi vzalo tolik hyen? Panebože! Nebo byly tyhle hyeny mezi námi odjakživa? Není možné. Neuvěřitelné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se na tu leghornku, ta je blbější než analytik z Evropských hodnot.
   https://www.google.cz/search?q=Johana+Hovorkov%C3%A1&rlz=1CASMAE_enCZ723&tbm=isch&imgil=f2iw0oVMONdzIM%253A%253BeAlQLXkzXpYOgM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Ftwitter.com%25252Fjohanahovorkova&source=iu&pf=m&fir=f2iw0oVMONdzIM%253A%252CeAlQLXkzXpYOgM%252C_&usg=__6yGsRAjRrQ7uYFE79NxtOxlFyi0%3D&biw=1366&bih=655&ved=0ahUKEwjB5OCX1ZTRAhXKmBoKHZvGDoYQyjcIKw&ei=l4ViWIG9M8qxapuNu7AI#imgrc=nMbAyG1EqmCaKM%3A

   Vymazat
 5. Proč s ní a jí podobnými ztrácet čas, jsou to moralizující lejna - pražskokavárenská elita, nic, čím by se měl člověk zabývat, od toho jsou soudy, třeba i ty rychlé, z náměstí.Lidská práva jim nesvědčí, sami se z lidské společnosti vyřadili.

  OdpovědětVymazat
 6. Co se týká nesvobodného fóra tak by ta kavárenská svazačka co se týká Krymu tak přečíst ,,Ukrajinskou ústavu,, a hlavně body 2, 5, a 133 ..To se jí potom rozsvítí v té svazácké palici...autonomní republika, která může kdykoliv odejít...???

  OdpovědětVymazat
 7. Už jenom to,že se Hovorková nachází v blízkosti Šafra,zmetka,který klidně zapře i sám sebe,nestojí ani za odplivnutí.Četla jsem ten článek dvakrát a stále jsem nechápala myšlení této ubohé ženštiny.Pak jsem si rozebírala každé slovo,abych si mohla vytvořit přibližný charakter této zrůdné osoby.Takový ubohý lidský odpad,který vykonává špinavou práci za peníze,sám se v budoucnosti oddělí od slušné společnosti,zůstane osamocen.

  OdpovědětVymazat
 8. To, co se děje například na Radiožurnálu, snad je i trestné. Ta nenávist k Rusku je až chorobná. V souvislosti s úmrtím Alexandrovců to taky vyznělo, že je jich ještě dost.
  Taky nechápu, proč kdejaký nýmand se musí vyjadřovat neustále nejen k Rusku, ale i k Číně. Čína je velká země a její obyvatelé si sami rozhodnou o rozsahu demokracie i internetu. Když Radiožurnál poslouchám, tak mám pořád dojem, že je to tam samý agent, protože normální člověk přece nepotřebuje pořád tak nenávidět. V opačném případě je to tam samý pitomec.
  Taky nějaký vlezdoprdelka Kubíčko z jakési ještě více pokálené Masarykovy University nemůže nechat nit suchou na Zemanovi. Ten jim musí ležet v žaludku.

  OdpovědětVymazat
 9. Paní Hovorková ,
  vy nemáte určitě vnoučata nebo děti . Musíte být strašně nenávistná žena .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad budu mít v životě štěstí a tuhle píču někde potkám.Slibuji a přísahám,že jí rozmlátím tu sprostou držku.A teď ministerstvo práskačů a udavačů můžete po mně jít.....

   Vymazat
  2. 17:31
   neurazejte pici, miluju je, nastroj radosti.
   Tato zruda je praseci prdel, smrdi ji z huby az sem na internet, ubozacka.

   Vymazat
 10. Vesměs v té televizi jsou to mladé kozenky,obskáčou kde co,až je život naučí rozumu,tak na nápravu nebudou mít možnost.

  OdpovědětVymazat
 11. Místo jednání podle rozkazu Šafra by udělala lépe,
  když by věnovala dostatek času svým pohlavním or-
  gánům.Dobrý sex prý podporuje mozkovou činnost.
  Měla by to zkusit.Hlavně je to příjemné.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. Jen abyste se samou nenavisti ke slusnym lidem a laskou k rusackym okupantum nepodelali, komunisticti vlastizradci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Jedinej, kdo je tady podělanej nenávistí, jsi právě a jen ty 18.07. Jsi s tím neskutečně trapnej.Že jsi duševní mrzák, je jasný, ale proč cítíš potřebu ostatním nadávat? Nikdo tady nevyjadřuje "lásku k ruským okupantům" ale všichni vyjadřují lítost a smutek nad pádem letadla a nad lidskými oběťmi, kterou by určitě vyjádřili, ať by byly oběti jakékoliv národnosti, jak už to u slušných lidí chodí. To jen ty jsi zapáchající hnusnej skunk, plnej nenávisti. Přát tobě, abys chcípl, by se minulo účinkem, protože mrzáci jako jsi ty, většinou přežívají třeba jako smradlavej dobytek, ale straší uprostřed odpadků a tak. A přát ti, aby ti chcípl někdo blízký, se taky míjí účinkem, protože nikoho takovýho nemáš - nemáš ani psa, protože kdybys ho měl, tak namísto psaní těch sraček tady, bys do něj kopal - tak jsi prolezlej nenávistí, bliješ prasklou žluč, ty odpornej skřete.

   Vymazat
  3. Ten slušný člověk je kdo?Vy pitomci ani
   nevíte,že máte myšlení Hitlera.Pro toho
   byl každý,kdo s ním nesouhlasil komouš.
   Pro idioty tvého ražení zase platí:kdo
   nás nechválí je proti nám a je tedy ten
   Putinův agent.Vůdce v tobě a tvých spolu-
   blbců zanechal způsob myšlení árijských
   nadlidí.Povedl jsi se.
   Petr Majevský

   Vymazat
  4. Ve skutečnosti je to tak, že prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli ... Chycht!:))))

   Vymazat
  5. 22:07
   Leda HIV od Jandy a Putny,ubohá trosko na Metadonu!!!!:-DDD

   Vymazat
  6. 23:06
   A jede,Carda retarda v podání havloopilce mele nesmysly do nekonečna!!!!
   Ať ti ussacký bezmozci napíšou něco novýho,melanome prdelní!!!!:-))))

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  8. Oprava času: 20:49 teda Majevský! To je ten zrádce, jak řekl Calembredaine Rodogonovi na tom nábřeží ...

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 13. Johana Hovorková, to není "žádné ořezávátko", to je součást "týmu", pro který je jistě "ozdobou" :
  O nás
  Jsme komunikační agentura, která se specializuje na public & media relations, eventy a mediální tréninky. Společnost Allmedia4U s.r.o. byla založena v roce 2006, ale sdružujeme experty na komunikaci, kteří mají i více než 20 let zkušeností s komunikací na různých úrovních a oblastech.
  Máme zkušenosti s prací pro mezinárodní i lokální klienty. Jsme lidé, kteří chtějí dělat věci s nadšením, invencí a kreativitou. Jsme flexibilní, zkušení, strukturovaní a nebojíme na náš úspěch ve prospěch klienta vsadit svou odměnu.
  http://allmedia.foxo.cz/o-nas
  http://svobodneforum.cz/johana-hovorkova-o-alexandrovcich-jen-dobre-nikoli-podporovali-okupaci-ukrajiny/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V celé své kráse :

   http://allmedia.foxo.cz/reference/johana-hovorkova

   Vymazat
 14. Některé za penízky roztahují nožky,některé zase píší morální zvratky, a některé třeba obojí. :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Tahle Hovnorková je normální kolaborantská svině , že se vůbec rozčilujeme . Charlie Hebdo vydal velmi legrační karikatury děcek , padajících z ruského -roztrženého bombou letounu nad Sinají .To známá havlistka Vlasta Chramostová zase podepisovala s radostí petici žádající trest smrti pro Jiřinu Štěpničkovou .Fanatici jsou už takoví .

  OdpovědětVymazat
 16. Pani Hovorkova napsala pravdu. Ti zmetci leteli do Syrie, zeme kde Putinovy svine vrazdi civilisty.
  Nechapu jak se muze najit Cech, ktery oslavuje fasisty navlecene do sovetskych uniforem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Nejsi ti ty ? Pavle Novotný, nebo snad má Štětina syná ???

   Vymazat
  3. Ano! Ruští vojáci v Sýrii vraždí vaše přátele - teroristy!

   Vymazat
  4. Fuj - ty jsi ale odporná svině 18.30 - ty už nikdy nechcípneš jako slušnej člověk, ale jako odporná, hnusná, nenávistná svině. I té svině by člověku bylo líto, ale takovýho mrzáka jako jsi ty, rozhodně ne. Jednou u toho počítače chcípneš a budeš tam zapáchat a hnít. Nikdo o tebe nestojí.

   Vymazat
  5. Vážení čeští spolubydlící planety Země!
   Kolik duševní ubohosti a nenávisti se tu staví na odiv.
   Dobře, že alespoň někteří vědí. že by "vyletěli" komínem osvětimských pecí, kdyby nebylo vítězství Ruska (SSSR) nad hitlerismem.
   Ještě by měli vědět, že existuje americký film o cestě Hitlera k moci, v němž jedním z hlavních pomocníků - ne-li hlavní - na této cestě byl Američan.
   Váš Jiří

   Vymazat
  6. 18:39 - Vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, petránka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?
   Chlastoslovanské barbarské Rusácko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později.

   Vymazat
  7. 18:30 Z celého tvého výpotku je podstatné jen to přiznání "Nechápu"... Zbytek sis mohl odpustit. Je nadbytečné uvádět příklady, jak opravdu nechápeš vůbec nic.

   Vymazat
  8. 23:04 vlož své foto. díky.

   Vymazat
 17. 18:30...Vy jste hloupy a neiformovany, jako dreveny houpaci kun.
  Putinovi vojaci bojuji proti teroristum ISIS a president Trump jim posle v unoru pomoc.

  Rusko a Amerika jsou a budou spojenci proti teroristickym kozomrdum a Vy jste jejich bratranec, jinak by jste nenapsal takovou hloupost...
  President Putin a president Trump si vymenuji dopisy a dary k vanocum. Jejich vztah je kamaradsky a nazory na usporadani sveta jsou totozne.

  Lide kteri chteji valku proti Rusku (Hillary, Soros, globaliste), ztraceji vliv a pozice.
  Amerika je prestava vnimat.
  To, ze letadlo spadlo je tragedie, stejne jako zabijeni ruskych diplomatu je sabotaz na zlepseni vztahu Ameriky a Ruska.

  Tyto politicky kriminalni, teroristicke utoky jednou nekdo velmi draze zaplati. T.j. pouze otazka casu.
  nick HONOLULU


  OdpovědětVymazat
 18. Presiden Trump - zachrance teto planety, dostal k Vanocum od americkeho lidu PERO na psani, ktere je ze zlata a z platiny. Pero se jmenuje Writing Instrument. (Vubec nevim co to je.)

  Timto perem president Trump preskrta vsechny exentricity a hlouposti, ktere napsal Obama a Hillary a timto perem bude podepsana dohoda o mirove economicke spolupraci s Ruskem a spolecnem boji proti terorismu.
  Na tom zadna sebedulezita NULA z prazske kavarny nemuze nic zmenit.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 19. Má smysl pane Baťo vůbec reagovat na výpotky Jandů, Laudátů, nebo Hovorkových? I když nemám o jejich IQ vysoké mínění, nemyslím si, že jsou tak pitomí, aby si neuvědomovali pravdu. Tak že jejich rétorika stojí jen a pouze na jejich placeném zadání. Tak že změny by jsme se dočkali jedině tehdy, kdyby jste jim lépe zaplatil.
  Nebudu rozebírat, zda byl Krym anektován, nebo se k Rusku připojen na základě svobodného rozhodnutí místních občanů. Žádný dobroser nevysvětlil rozdíl mezi Krymem a Kosovem. Podle americké logiky měly vzlétnout humanitární bombarďáky a zasypat Kyjev bombami. Nesnáším dvojí metr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo? :)
   a kolik máte od Boha všemohoucího ropných polí
   a kolik Učebnic čehokoliv od Vás svobodné školství odebírá

   Vymazat
  2. 20:03
   A kolik čeho kdo bere od tebe ty ubohej omyle přírody???
   Ani ty vaše slátaniny od Šapita nikdo nechce místo toaleťáku!!!!!;-DD

   Vymazat
 20. Doplnění k 18:09 a 18:24.
  Uvedená svazačka začla studovat v roce 2002 – 2010 Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, potom nastoupila 2010 – 2015 na Univerzitu Karlovu v Praze, Fakulta sociálních věd.. více na https://cz.linkedin.com/in/hovorkovajohana. Gymnazium zcela selhalo protože takovou bezpáteřní "blbku" nenaučilo základy chování a nechalo odmaturovat. Uvedené Gymnázium, by se asi mělo přejmenovat třeba na Gymnázium Petra Porošenka, když neumí vštípit základní lidské chování svým absolventům. Dále Společnost xxxx4U, která sdružuje experty přes komunikaci, by se od této "blbky" měla zcela distancovat, v žádném případě od takovéto PR agentury bych si nenechal podepsat ani hajzl-papír.
  Jinak píše a pracuje pro lžiweb www.svobodneforum.cz

  Tato dáma se hodí do nádraží restaurace k mytí nádobí na tři směny, tato "štětka" na nádobí urazila všechny slušné lidi. Proto jsem se ozval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A dobře jste udělal. Mimochodem: úroveň místní "diskuse" díky dvěma obhroublým nacistům došla za hranu. Tak jsem ji promazal. Nezlobte se, byl jsem pár dní mimo internet, tak má reakce na trolující hajzlíky doznala zpoždění.

   Vymazat
 21. Samostatný stát Krymská republika byl pouze v pověřeneckém administrativním spravování ukrajinské státnosti. Unitární stát Ukrajina nemůže včlenit Krymskou republiku, která je jí postavena na roveň; to není možné! Občané Krymu se rozhodli v referendu přestoupit pod administrativní správu Ruské federace, neboť nesouhlasili s nelegálním převzetím moci samozvanci po státním převratu na Ukrajině. Naproti tomu Donbas je součástí Ukrajiny, nesouhlasí se státním převratem a snaží se obnovit ukrajinskou státnost. Tomu by měl porozumět průměrně právně chápající člověk, který si přečte ukrajinskou ústavu - zejm. čl. č. 2, 5 a 133 a ruskou ústavu čl. 1, 5 a 64. Podobně je na tom většina občanů ohledně Washingtonské smlouvy; citují ji, ale nerozumí napsanému. Někteří dokonce podstatně zkreslují obsah tak, že tvrdí i to, co tam není - např. mušketýrské "jeden za všechny a všichni za jednoho", jako pan ministr Zaorálek.

  OdpovědětVymazat
 22. Paní Hovorková se dříve, nebo později setká s těmi, kterými takto opovrhla a hlavně s tím, který jí vysvětlí, co v životě udělala špatně. Je to její boj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BA ne, Werich říkal: starý vůl byl na začátku mladým volem. Jí ta podlá a zvrhlá nátura věkem jen těžko opustí. Taurus

   Vymazat