Reklama

.

.

středa 28. prosince 2016

Erdogan obvinil Američany z podpory Islámského státu!

28.12. 2016   První zprávy
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan obvinil koalici vedenou USA z podpory extremistické organizace Islámský stát a militantních kurdských skupin YPG a PYD."Koaliční síly v současné době nedodržují to co slíbily," řekl Erdogan podle státní tiskové agentury Anadolu, Ankara.
Recep Tayyip Erdogan kritizoval mezinárodní protiislamistickou koalici za nedostatek podpory v boji proti teroristickým milicím v Sýrii.

DWN: Jestli Turecko odmítne dolar, upevní liru a rubl
Turečtí vojáci v současné době mají ztráty v boji s bojovníky Islámského státu a teroristickými milicemi u severosyrského města Al-Bab. Těžké boje si od poslední středy vyžádaly životy nejméně 17 tureckých vojáků. Cílem Turecka je podle vládních informací obsadit město.

Turecko v srpnu spustilo pozemní útok v Sýrii s podporou sunnitských povstalců. Turecko bojuje v severní Sýrii zároveň proti kurdským milicím YPG, která jsou úzce propojeny se zakázanou kurdskou Dělnické stranou PKK.

9 komentářů :

 1. Smutný je, že sám má máslo na hlavě. Teď když ochutnal lásku a přátelství USA neví kudy kam. Rusko pomáhá 2největší armádě NATO, to hovoří za vše.

  OdpovědětVymazat
 2. Dost pozdě Erdogan zjistil,že ho USA zneužily pro své cíle.Pokud chce Turecko existovat,obchodovat nejen s Ruskem,ale i ze státy BV,bude muset přehodnotit svůj postoj k Rusku i USA.Co je pro Evropu nepříjemné,drží utečence jen jako zbraň na EU.

  OdpovědětVymazat
 3. Je to opravdu úsměvné, když se pakoval na kradené ropě ISILem. Jenže časy se mění, jeho šance na přežití je spolupráce s Ruskem. Rusové moc dobře vědí, že když se bude mocí mstít, tak to udělá protože ho ponížili (v jeho očích).

  Snad už začínají lidé otevírat oči a uvědomují si, že morálka a etika je ve světě i v celé společnosti velice různorodá a za takového stavu bude vždy společnost nestabilní a plná válek a katastrof.

  Rusko, ale přináší klíč a ten je tento, aby se každý stal skutečným člověkem již na prahu dospělosti. Nemyslí se biologie, ale algoritmus jednání. Pak již to bude snadné, pak morálně slabí postupně vymřou a ty nejhorší budou zavřeni. Ale jsme teprve na začátku, ale je důležité vědět jak na to a nezapomenout. Bohužel nastupující generace je již otrávena a člověka v sobě nehledá. Ten proces o hledání člověka začal již Diogenés, když se v pravé poledne procházel s lucernou a volal: "Hledám člověka."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10;24 hledam poctive cloveka,rikal diogenes
   zarathustra

   Vymazat
 4. http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16549-ceska-policie-zahajila-vyslechy-odpurcu-islamu-a-imigrace-zde-se-doctete-vice.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://czechfreepress.cz/uvadime-videa/sdilejte-toto-se-ceske-televizi-vymklo-kontrole-americky-novinar-uvedl-fakta-a-nyni-se-rozbehla-cenzura.html

   Vymazat
 5. Tady myslim ani Rusko nepomuze. Erdogan je idiot a navic jeste pomatenej hysterickej idiot ve slepy ulicce.
  Merkel , ktere potrebuje sadomasochisticky vztahy je jedina , ktera posluhuje..a snazi se brat Turecko a Erdogana vazne...
  Germani...dnes vidime co obnasi..

  OdpovědětVymazat
 6. Bez ohledu na to, s kým Erdogan zrovna kamarádí, je třeba zdůraznit, že Turecko nemá v Sýrii ani v Iráku co pohledávat. Nikdo ze syrské ani irácké vlády ho tam nezval. Tudíž je to ryzí okupant.

  OdpovědětVymazat