Reklama

.

.

čtvrtek 22. prosince 2016

Hermanovi barbaři

Eric Best
21. 12. 2016  Fleet Sheet's Final Word

Málokterý politik bez servítek řekne, co si doopravdy myslí. Časy se ale mění a naše civilizace je ve finální fázi své existence. Ministr kultury Daniel Herman chce jít ještě o krok dál. Jsme privilegovanými držiteli pasu římské říše, řekl pro časopis Týden, a za branami je velké množství lidí, kteří chtějí dovnitř. Herman si myslí, že pokud budeme pokračovat současným způsobem, lidé za branami je dříve nebo později prolomí. Vezmou si, co budou chtít, a vůbec se s námi nebudou bavit, jestli chceme nějakou symbiózu. Řešením je podle Hermana pozvat za hradby ty, kteří jsou kompatibilní s našimi hodnotami. Ty, kteří na hradby klepou a neprolamují je.

Herman dodal, že jestliže my nastavíme pravidla, protože jsme tady doma, máme šanci se spolupodílet na budoucnosti Evropy. Děkujeme za upřímnost, pane ministře, ale nezapomněl jste náhodou na něco? Co ti za hradbami, kteří kompatibilní nejsou? Ti tam budou pořád a k jejich prolomení budou mít stále blíže. Anebo to chcete?

25 komentářů :

 1. Ti, ktere jsme si uz pozvali dovnitr, jim otevrou :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako bývalý kněz by měl Herman umět s pododbenstvím lépe pracovat!To ale u něj není podstatné. Podstatné je, že se hlásí k židům a židy zradil- stal se katolickým knězem.Pak zradil Němce, když tvrdí, že je po předcích Němcem-stal se českým ministrem.A pak zradil Čechy,kteří jej platí - oslovil potomky vrahů mnoha Čechů "milí krajané".

   Vymazat
 2. To je právě to pustit některé za hradby,aby ti před branami měli lehčí práci prolomit hradby.Co ale čekat od takového křížence jako Herman,žid,katolik,sudetský Němec,Český zrádce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro něho by byl nejlepší jeho pohled do černé díry. Uvidíme jakou budou mít podporu Starostové s černoprdelníky ve volbách. Chromý se opírá o chromého.

   Vymazat
  2. S tím dřevěným koněm při obléhání a dobytí Tróji jde o fakt, nebo o pověst? Tak, či onak, asi to funguje. Q.

   Vymazat
 3. Začal bych si dávat pozor na nově probuzenou Hillary Clinton. Její současný výrok -
  „Teď už je jasné, že takzvané falešné zprávy mohou mít důsledky ve skutečném světě. Tohle není o politice nebo stranickosti, tady jsou v sázce lidské životy.“

  Skutečně vypovídá o dojemné vnitřní proměně, možná pro/buzení ze starého Amerického sna.

  Více zde - http://www.ceskatelevize.cz/ct24/media/1988026-2016-rok-kdy-falesne-zpravy-prekonaly-ty-skutecne

  OdpovědětVymazat
 4. Nazvat nikoho, zesílit hradby a otevírače bran uvěznit.

  OdpovědětVymazat
 5. Nejlepší obranou je útok. Alexandr Vasiljevič Suvorov
  My si jen musíme klást otázku kdo nás bude bránit, když jsme si nechali "zprivatizovat" i armádu.

  OdpovědětVymazat
 6. I ten Erik je větší vlastenec a "kope" za nás víc, než naši představitelé establishmentu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejně jako Okamura!!!! Proto volím SPD.

   Vymazat
 7. Daniel Herman byl židovský chlapec, který v dospělosti miloval Izrael a jak řekl byl tam asi 25x, ale víru svých prapředků zradil a dal se do služeb římských katolíků a tam udělal z prostého kněze závratnou kariéru, když se stal našeptavačem radikálního až agresivního kardinála Vlka. Tam zjistil, že je nevyužit a že se musí dát na politiku. Kvůli milence se nechal Vatikánem odsvětit a stal se agentobijcem jako ředitel ÚSTR, dokud ho nevyhodili, stačil ale ještě mnohokrát v té funkci cestovat do USA-důvod k domýšlení. Pak se přimkl ke KDÚ-ČSL a tam teprve se splnily jeho představy o jeho pravém poslání-stal se ministrem vlády. Chvíli se rozkoukával, svému rezortu se moc nevěnoval, ale rozhodl se pro vlastní zahraniční politiku, odlišnou od té vládní, kde je členem. Byl vždy exponentem sudeťáků ale teď to teprve roztočil na jejich srazu sbratřením s "milými krajany" a jejich vyznamenáním, pak navzdory výzvám ministra zahraničí se dopustil provokace s dalajlámou, vítaným kašpárkem se mu stal strýc George z Kanady v boji proti prezidentovi a teď už bude i vítačem vybraných migrantů - i když to řekl před tím berlínským předvánočním muslimským masakrem. Podle Erika Besta má silnou zahraniční podporu, prý od německého velvyslance v Praze, minulého a prý i budoucího velkého šéfa tajných služeb.Takže máme "krtka" přímo ve vládě a budeme čekat, co ještě do konce tohoto ministrování vybalí, k diskreditaci i své KDU-ČSL.

  OdpovědětVymazat
 8. za prvni republiky když byli lide nevzdělani a starali se jen o přežiti a množeni to ještě mohlo projit ale v dnešnim21stoleti černoprdelnika netahlo a vykladače nevitelna do vlady to muže udělat jen chory mozek nebo agent vatikanu jako třeba bohoušek sralbotka sam katolik a podepsat pod jmenovani jen komunista jako třeba milouš vovar at nikdo neřika že tihle dva exoti o hermanovi nevěděli co je zač

  OdpovědětVymazat
 9. 14:38 Proč do toho pleteš Zemana? Co ten s tím má společného? Na vině je jenom Sobotka, který ho měl již dávno odvolat i za cenu odchodu "černokabátníků" z vlády! V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka je zrádce a srab. Na smetiště dějin s ním.

   Vymazat
 10. ...myšleno tím cestovního pasu Vatikánu.
  Stejně tak Duka a jemu podobní jsou privilegovaní držitelé pasu velké říše...slova svatořečeného A. Hitlera*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to tak nějak bude.
   Kdo je věrný žid,tak má okamžitě Izraelský pas,kdo se hlásí k Němcům,tak má Německu pas a jestli je to i tak jak píšete,že hodnostáři mají i Vatikánský pas a přitom každý ještě Český pas.

   Vymazat
 11. Od slizouna a lháře Hermana si těžko ještě někdo nechá radit!!!! Ten by se měl zdekovat mezi kamarády z landsmanschaftu a raději na sebe neupozorňovat!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby šlo dát plus, tak Vám jej dám. Snad dodám pouze to, že pokud by byl spolek lhářů a křiváků, klidně by mohl kandidovat na předsedu.

   Vymazat
 12. Že je Herman lump se ví.Přesto však byl zvolen v
  demokratických volbách jako všichni lidovci.Lidé
  především na Moravě je vytáhli z pekla na výsluní
  a všichni teď sklízejí ovoce moravské hlouposti.
  Bude hůř,jak dokazují poslední volby.Daly KDU-ČSL
  celý kraj do rukou.Tak kdo je tedy nepřítelČechů?
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak a je to smutné. Inu opět ty pověstné 3 Svatoplukovy pruty, že. Ale protože ten Herman k nám přece nepatří, tak ta pověst míří spíš na jeho moravské voliče.

   Vymazat
 13. Kdo zradil jednou, zradí znovu - to už někdo řekl. Asi mu tanulo na mysli panstvo Hermanů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mechápu proč toho vlastizrádce Hermana, neodvolal Sobotka,
   zdá se , že to někomu hodně prospívá,
   má zřejmě za sebou nějaké velmi vlivné osoby,
   to přece není možné, aby se tak choval a neustále zrazoval českou republiku ......

   Vymazat
 14. Herman je V..L nemyslí si snad, že si nechá narůst
  vousy a přejde plynule od křesťanství k islámu?

  OdpovědětVymazat
 15. Takže cizáci dovnitř Herman? Inu, udělali to Trójané s Odyseovou partou hrdlořezů v koni, Udělali to Indiáni když těžce podcenili křesťany z Mayflower, či ze španělských galeon... Přečtěte si něco o Schliemannovi, o konquistě... A PAK DĚLEJTE BLBCE Z VĚŘÍCÍCH! Ti vám ty kecy ještě žerou; v Polsku i s navijáky.

  OdpovědětVymazat