Reklama

pondělí 12. prosince 2016

Hra o pravdu v Betlémské kapli – 17. listopad 2016

9. 12. 2016        NWOO (video)
V dopoledních hodinách o státním svátku 17. listopadu 2016 se sešli v pražské Betlémské kapli, kde kdysi kázal Mistr Jan Hus, lidé, aby společně znovu objevovali význam důležitých slov, na kterých stojí opravdové lidství. Co pro nás dnes znamená svoboda, čest, hrdost, naděje, vlastenectví,…


Účinkovali: Lenka Procházková, Ivan David, Evžen Hörschel, Roman Bidlo, Blanka Langerová, Josef Skála, Jan Schneider, Marek Obrtel, Karel Růžička, Vladimíra Dvořáková, Radim Valenčík, Eva Miláčková, Mirka Hornychová, Mikuláš Chadima, Marie Neudorflová

30 komentářů :

 1. Squadra komoušů a ruských agentů žvaní o pravdě a svobodě. A navíc v kapli. To je vrchol absurdity :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Vás to je vrchol absurdity, podle většiny objektivně smýšlejících je určitě vhodnější a účelnější poukazovat na nešvary doby tímto způsobem než poslouchat hrstku těch, kteří neumí uznat prohru a chtěli by všem diktovat tu jedinou jejich pravdu i prostřednictvím zneuctívání státních symbolů

   Smazat
  2. 12:29

   O jaké prohře a koho s kým mluvíte?
   "Poukazovat na nešvary doby" je jistě dobrá věc, ale od lidí jejichž vzorem a vizí jsou Rusko, Čína, Kuba, Venezuela,... od lidí kteří považují rok 1989 za tragédii, za barevnou revoluci řízenou CIA, je to chucpe.

   Smazat
  3. Jakých komoušů ,jakých ruských agentů? Ty hovado jedno havlistický.ˇKdyby tam vystoupila komunistka Šiklová nebo 100%KGBák Štětina se svojí bandou od Krause o by jsi slintal blahem.

   Smazat
  4. A o čem žvaníte vy hlupáci? Učíte se jak nejlépe lhát a podvádět? Jak zařídit novou světovou válku protože vás už nebaví život?
   Nenávist a podtazy už jste zvládli. Na víc už nemáte dostatek intelektu a cti.

   Smazat
  5. Rok 89?- co jinýho než tragedie to bylo? Tragedie navazující na převrat ve španělským Nizozemí, Anglii, Francii, Jihu USA, Číně, Turecku a Rusku? - https://srsen.wordpress.com/2010/03/07/zajimavy-a-ctivy-clanek-o-dejinach-zidu-v-evrope/

   Smazat
  6. 11:40 Ty hovádko havloidní,komu nadáváš do komoušů?Ty jsi urážel lidi v ulicích a my jsme zvolili tento způsob oslavy svátku.Vůbec sis nic neposlechl ,nebo jsi na tom s inteligencí ještě hůř,než jsem si chudáku s vypatlaným mozkem,myslela!Z každého slova,které v kapli Betlémské zaznělo,by sis měl vzít ponaučení,nebo alespoň rozebrat a přemýšlet nad ním.Toho bohužel,nejsi schopen.Ještě jednou moc děkuji paní Procházkové a všem protagonistům.Byl to balzám na duši.Je mi líto dnešní mladé postrevoluční,bezduché mládeže.

   Smazat
  7. Ivan David umístil video v 11:30 hod.
   Tro(t)l se ozval s neuctivým textem v 11:40 hod., tj. po 10 minutách.
   Video trvá 73 minut...

   Tak od takovýchto debilů a jejich pasáků, kteří nejsou s to získat pro své plány něco víc, než jen duševní chátru, se inteligentních ataků obávat nemusíme, nemorálností však ano.
   KR

   Smazat
  8. Putinovi agenti jsou zamindrákovaní ubožáci, malí napoleonkové a Adolfové.
   Chlastoslovanské barbarské Rusko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních kotrbáckých čechomužiků, musí být i s pomocí Číny zničeno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu komunizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství a německá třetí říše či japonské císařství.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA, jako v obou světových válkách ?
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).
   Začal s tím úlisný agent a rozvraceč EU Klaus a jeho poskoci. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald.
   Pravda vyděsí !!!
   Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné hovno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu.

   Smazat
  9. Autor (12:45, resp. 12:19 níže) potvrdil, že nehrozí ataky intelektuální, nýbrž nemorální.
   KR

   Smazat
  10. "Putinovi agenti , ubozaci "...to se mi moc libi a ted maji v Usa z nich plnou prdel strachu.
   Co vsecko dokazou...

   Smazat
 2. 11:40 Nic si neprožil,nic si nepochopil...

  OdpovědětSmazat
 3. Tak si myslim, ze besedu v kapli vyhrala pani Neudorfova. Mluvila o vecech, ve dnech zahnojovani Evropy barbarismem nejdulezitejsich ! T.j. o vlastenctvi a druhe misto ma dr. David, kdyz mluvil o zmijich a predatorech..

  Pan dr. vsak nezna hady, jinak by vedel, ze nema ve firme ZMIJI CENZORA , ale ze tam ma MAMBU CENZORA !

  Na zmiji staci Sjambok, ale na Mambu jedine shotgun.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:09
   Představa, že někdo "vyhrál besedu" je zajímavá. Patrně převzatá z nějakého televizního pořadu?

   Smazat
 4. Všichni tihle intelektuálové a bojovníci za svbodu a demokracii nedovedou nic jiného než jen a pouze kecat a kecat. Kdyby měli opravdu něco udělat, o něčemm rozhodnout, tak se budou krotit jako červ na háčku. Kecat to umí, obzvláště unás v ČR, každý. Co tihle borci doposud udělali pro ČR. Samozřejmě nic, jen teroretizují a stále kecají a kecají nesmysly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:15 Uveďte prosím nějaké příklady těch, kdo podle vašeho názoru pro "ČR dnes něco dělají". Ať je můžeme porovnat s těmi, kdo podle vás "jen teroretizují a stále kecají a kecají nesmysly". Předem děkuji.

   Smazat
  2. 13:15Co to melete?Všichni protagonisté,kdyby jste chodil na demonstrace nebo přednášky,protesty,tak by jste je dávno znal!Jelikož chodíte pouze tam,kde vám zaplatí,nebo se válíte u počítače a ztrapňujete se,tak píšete takové zhovadilosti.Ani nevíte,kdo je paní Procházková,Dvořáková,Valenčík ,David ,Skála a dalši,tak se neztrapňujte!

   Smazat
  3. Anonymní12. prosince 2016 19:59
   Máš pravdu ty co jsi jmenoval opravdu neznám, ale ani je znát nemusím a nepotřebuji. Kdyby opravdu cokoliv užitečného a prospěšného pro ČR udělali, tak bych je určitě znal. Jelikož neudělali nic a jen kecají, tak je bohudík neznám a vůbec mi to nechybí.

   Smazat
  4. Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, bašty, kotrby, petránka, krejčíka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje SSSR ?
   Jak dlouho se ještě vydrží ruský car s čínským chánem na sebe usmívat ??? Co myslíte ?
   Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA, jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).
   Začal s tím úlisný agent a rozvraceč EU - kleptoman Klaus a jeho poskoci hájkové, zahradilové a insemínové. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ten ale ještě nestihl lézt zároveň do řiti i Číńanům. Řešením je celková změna paradigmatu politiky na celém světě ...

   Smazat
  5. 12:19-"ty brďo, na NR "přispívají" i geniové! Jen neumím rozpoznat P. Novotnýho od Peczynského?

   Smazat
 5. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pokus-o-znasilneni-zdravotni-sestry-v-Praze-Imigrant-je-venku-z-basy-466747

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč to sem strkáš? Tady je jinej článek. Jděte už do prdele s těma odkazama. Smejčíte po celým internetu, jste celí lační po nějakých senzacích - jste duševně nemocná chátra. No tak někoho pustili z vazby -a co? Všechno je zatím jen úrovni tajností a blábolů, a článek k němuž se tady diskutuje, je o něčem jiném. Tradiční zápach z novinek.

   Smazat


  2. Anonymní12. prosince 2016 15:20

   A proč to sem strkáš? Tady je jinej článek. Jděte už do prdele s těma odkazama. Smejčíte po celým internetu, jste celí lační po nějakých senzacích - jste duševně nemocná chátra. No tak někoho pustili z vazby -a co? Všechno je zatím jen úrovni tajností a blábolů, a článek k němuž se tady diskutuje, je o něčem jiném. Tradiční zápach z novinek.
   xxxxxxxxxxxxxx
   Proboha, ty jsi idiot !!!!
   J.

   Smazat
  3. Anonymní12. prosince 2016 15:20 jen je třeba vědět co se děje koho to zajíma ten si to přečte ty novinko blbá

   Smazat
 6. Je to hnus zoufalci a kurviči diskuze,odhadem 2ks magorů,jinak sračkovatění mosku.

  OdpovědětSmazat
 7. Mazani prispevku v Cesku je daleko horsi nez CENZURA v Nemecku 1933-45...Tenkrat to bylo staveno na ideologii, dnes je to staveno i na zakomplexovane zlomyslnosti, nebot nektere prispevky, ktere jsou smazany nejsou piliticke.
  Ale uplne neskodne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. 18:17 Myslím, že s tím "mazáním" je to složitější než píšete a na mnoha z nich nemá redakce NR nejmenší podíl. Už několikrát jsem napsal zcela "normální" příspěvek, zobrazil se a příští návštěvě webu už tam nebyl.Zřejmě "se nelíbil vyšší moci"......
  Trollové, nebo jejich nadřízení, kteří pravidelně navštěvují tento web mají zřejmě "dlouhé prsty".

  OdpovědětSmazat
 9. V pripade, ze ma pouze jedna skupina v zemi monopol na informace , tak to zarucuje , ze narod nema informace zadne a je snadno k zezobnuti. (A to z kazde strany.)
  Jste sebedestruktivni v prirovnani s Amerikou, ktera ma prvni Amendment.. Uz dnes NEVITE co se deje.
  Ve vasich mediich neni o nicem zminka.
  Vasi nejlepsi lide vam odchazi z Webu a ti co zustanou vam nadavaji..Umlceni vsech a vseho, by jste meli probrat v Betlemske kapli.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Az my bufeme potrebovat poradit tak se zeptame....Jinak vase rady jsou stekani na spatnej strom. Vase poucovani smrdi ubohym hysterickym narcisismem a srovnavani vseho druhu si nechte pro sebe...Nikdo se vas neprosi...
  Kdy uz prestanente opruzovat ?
  To je dulezita rada , kterou cekame...

  OdpovědětSmazat
 11. Bez do prdele pico, honolulu rikal pravdu a ted chybi i tobe. Nikdo ti sem nepise.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.