Reklama

.

.

středa 28. prosince 2016

Je nejvyšší čas přestat dělat hlouposti a zrušit sankce proti Rusku! Proč si navzájem házet klacky pod nohy, když partnerství je pro obě strany mnohem lepší a výhodnější variantou!

Ladislav Kašuka
28.12. 2016   posláno redakci NR
Nadešel okamžik přiznat si pravdu a říci světu, že Ruská federace není žádnou říší zla, jak nám líčí probruselská a proobamovská hlavní média a uznat, že Rusko udělalo za uplynulé dva roky vše proto, aby v Evropě udrželo mír a na Blízkém východě zničilo, nebo aspoň omezilo teroristickou hrozbu, rozlézající se z této oblasti jako mor plíživě do celého světa!

Západní světové elity se již dva roky marně snaží vyprovokovat Rusko k nějakému neuváženému kroku, jako je válka s Ukrajinou, nebo Tureckem. Washingtonem a Bruselem řízené organizace i osamělí vlci udělali vše proto, aby Ruskou federaci destabilizovali. Západ se totiž bojí rostoucího ruského vlivu a prohlubujícího se ekonomického a bezpečnostního spojenectví této země s Čínou.

To byl důvod, proč na Ukrajině musel proběhnout západem tajně řízený a veřejně podporovaný Majdan, který nebyl ničím jiným, než ozbrojeným pučem zaměřeným na svržení legitimní vlády a prezidenta. Janukovyč musel padnout, protože nehodlal z Ukrajiny udělat antiruskou banánovou nárazníkovou zónu se zničenou ekonomikou a plnou cizích žoldáků a ozbrojených domácích neonacistů uctívajících válečného zločince Banderu.

Tento pokus však západu naštěstí tak úplně nevyšel a toho času AUTONOMNÍ REPUBLIKA Krym s vlastním parlamentem a vládou, odsouhlasila poté, co v Kyjevě padla legitimní vláda své odtržení od Ukrajiny a následně ve všelidovém referendu odhlasovala své připojení k Ruské federaci. Tím zabránila vlastní devastaci a tomu, aby americké lodě plné ježících na Rusko mířících raket mohli kotvit v Sevastopolu a ohrožovat svými provokacemi tento poloostrov a světový mír.

Později, když už bylo jasné, že Ruská federace se dále v ukrajinském konfliktu nijak přímo angažovat nehodlá a omezí své akce pouze na humanitární pomoc lidem v Donbasu, uskutečnil západ poté, co Rusko zahájilo na žádost oficiální syrské vlády vojenskou misi proti islámským extremistům v Sýrii nový pokus jak zatáhnout Rusko do nějaké války. Západ k tomu použil příznivce vlivného imáma Fethullaha Gülena (žijícího v USA) sloužící v turecké armádě. Tak došlo k sestřelení ruského bombardéru SU 24 nad Sýrií, kde právě prováděl vojenskou misi proti teroristům.

Nějaký čas se zdálo, že tento pokus vyšel a vztahy Turecka a Ruska se ocitly na bodu mrazu. Jenže západ požadoval po Turecku další a další provokace vůči Rusku a tureckému prezidentovi to začalo být divné a „hodil tam zpátečku“. Proto musel být okamžitě odstraněn a byl učiněn pokus o jeho svržení pomocí vojáků a politiků věrných výše zmiňovanému imámovi Gülenovi. Tento pokus byl však naštěstí díky včasnému varování jistých, oficiálně nikdy nejmenovaných tajných služeb včas odhalen a následně tureckému prezidentovi věrnou částí armády tvrdě potlačen.

Od té doby se vztahy Ruska a Turecka pořád zlepšují a díky jejich spolupráci mohou v brzké době tyto dvě země společně s Íránem vítězně ukončit válku proti islámskému extremismu v Sýrii, a pokud nový americký prezident Donald Trump dodrží své předvolební sliby, tak společně s USA porazit teroristy také v Iráku.

Je tedy nejvyšší čas přestat dělat nelogické hlouposti a trvat na přežité doktríně „východního nepřítele“. Ruská federace je zemí, která může naší zemi a celé Evropě pomoci k lepšímu a bezpečnějšímu životu a nezablokovaná a vstřícná Evropa může učinit to samé pro Ruskou federaci. 

21 komentářů :

 1. Zrusit sankce ale rychle, jinak az je zrusi Trump tak zase budou Cesi, cili stat uzitecnych protiruskych idiotu pozadu.

  OdpovědětVymazat
 2. Sankce budou zruseny az se rusti naciste stahnou z dobytych uzemi, omluvi se a zacnou platit skody.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. panebože ty jsi přece pitomec,jakého svět neviděl,no názor havloidního zaslepence.

   Vymazat
  2. Jenže žádné škody nevznikly. Co s tím? Nadělat je dodatečně? Vymyslet si nějaké? Jako s tím letadlem MH?

   Vymazat
  3. Škody vznikly v Kyjevě! Ale ty má na triku Nůlandová a JůeSeJ! Lidé v Novorusku neudělali NIC co by před nimi nudělaly ty bandy v Kyjevě! Obsadili správní budovy a vyhlásili si svou vládu! Není ti krapet divný a trapný ten dv ojí metr? Když řádný prezident Janukovyč prohlásí, že k vyklizení těch nezákonně okupovaných budov v Kyjevě použije armádu, tak mu Západ vyhrožuje a varuje ho, ale když pak nezákonně k moci přivší Turčynov pošle vojsko proti lidem okupujícím správní budovy v Charkově, Doněcku, Lugansku a Slavjansku, tak to nejen že nekřičí zápaďáci o porušení ukrajinské ústavy, ale naopak - pitomci jako ty dokonce si dovolují vanit o "škodách"! No kdo je měl způsobit? Ti lidé se špuntovkama (zpočátku - uznávám), kteří tam jen úřadovali, nebo ukronacisté (tzv. Nacgvardija) kteří vypálili první dělostřelecké salvy na Slavjansk, Doněck, Lugansk a další města? He? Přemejšlej!
   Řešení? To samé co v Kyjevě! Když tam mohla v volbách poražená opozice sestavit vládu a svrhnout navzdory nedostatečnému počtu hlasujích (chybělo jim 10 poslanců a to hlasovali i za nepřítomné s jejich zabavenými kartičkami - to by u nás blb Kalousků řval!) prezidenta, tak proč by lidé na východě nemohli stejným způsobem postavit vlastní vládu ze stran které ve volbách vyhrály? He?
   Teď piš!

   Vymazat
  4. 6:37
   Hele,omyl přírody má zase tři promile v žilách a pindá havloopilecký hovadiny!!!!
   Tebe je tady škoda,buď si tě měl vzít ten zrzavej udavač do hrobu nebo ta pologramotná čokovopice do Fuckingtownu!!!!:-DDD

   Vymazat
  5. pro 6:37 doufám, že takových debilů, jako jste vy je opravdu velice málo....Dagmar

   Vymazat
 3. Já bych se v tom proruském nadšení trochu krotil, pane Kašuko. Nezapomeňte, že Rusko je dnes standardní kapitalistickou zemí se všemi neduhy, tohoto druhu. Dnes je u moci Putin, kterému dobroseři nemůžou přijít na jméno. Ale ani on nebude vládnout věčně. Kdo asi přijde po něm? Říká se, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být i hůř. A aby ti samí, co z Ruska dnes dělají říši zla, zítra Rusům nelezli do prdele. Historie zná bezpočet těch, kteří z Rusů nejdříve dělali okupanty, aby z nich posléze nedělali hráz míru a socialismu.
  To, že dnes jsou Rusové lepší, než západ, nemusí nutně znamenat, že jsou zcela bezchybní. Ale je pravdou, že z nekonečné servility k západu se mi dělá šoufl. Jsme malý, téměř bezvýznamný národ. Mohli by jsme se na naší malost vymluvit podobně, jako to dělají nám srovnatelné země a netlačit se iniciativně hned do první řady podporovatelů sankcí, vyzbrojovatelů "demokratických" opozic a "obránců" svobody a demokracie.
  Když už pro nic jiného, tak pro zachování si tváře a ušetření peněz daňových poplatníků.

  OdpovědětVymazat
 4. Optimální a bez vady není dnes asi téměř nikdo na světě. Nebo my snad ano? Souhlasím s tím, že je třeba při hodnocení mezinárodní situace sejmout růžové brýle, ani to náhlé nadšení z Erdogana a spolupráce s Tureckem není na místě. Je to ryze účelová záležitost mezi Ruskem a Tureckem, o níž nevíme, jak se v budoucnosti vyvine. Pokud jde o Irán, je to budoucí hegemon celého Blízkého a středního východu z vůle světových globalistů. Právě on má vést evropský islámský chálifát. Jenže celá politická "hra" se musí odvíjet popořádku, nelze přeskakovat či jít na to zkratkou. A pokud jde o náš budoucí vztah s Ruskem, nejde vůbec o to, co nám Rusko "zajistí", za náš přístup asi vůbec nic. Jde spíše o to, jak se mu země tzv. východní Evropy budou hodit do celkového uspořádání podle jeho představ. To nemíním nikterak pejorativně, to míním ryze pragmaticky. A pokud jde o nás, tak máme (snad ještě stále) volbu mezi tím "zůstat na Západě" a stát se součástí onoho evropského islámského chálifátu nebo se pokusit dostat do sféry vlivu Ruska, a to se vším všudy. Tak, jak se vše postupně vyvíjí, to směřuje k tomu, že skupina zemí V4+ (např. Rakousko a Slovinsko) nedostane v praxi šanci, ač by to byla pro nás zřejmě nejlepší varianta. Její existenci by ale zase muselo garantovat přinejmenším Rusko, pokud by toto seskupení zemí mělo ve svém sousedství (tj. např. na Šumavě a na hranici západních Čech) islámský chálifát. A přemýšlejme již nyní o tom, že ty halíky, štětiny, dienstbiery, šiklové, gazdíky a další dostaneme v té lepší z obou variant ještě pěkně "vyžrat".

  OdpovědětVymazat
 5. Ruská"elita" neví jak se chovat ve slušné společnosti,
  kdyby toto věděla nebylo by sankcí.Strašeni válkou ze strany Západu je úsměvné.Kdyby Západu šlo o zničení Ruska,udělal by to v '90- tvých letech,kdy byla RF slabà!Současný ruský režim udělal jednu věc,našel nepřítele Ruska a hluboce debilizoval/nacionalismus,
  xenofobie,šovinismus/cca 90% populace!Jsou lidé i u nás,co věří nesmyslům,že USA plánují....a tak straší.To opravdu neví,že ti co straší a hrozí válkou vyvážejí vše co mají,aktiva,zisky na Západ?Vyvezli veškerý ruský majetek hlavně do USA,kde skupují vše co můžou a ta země že má Rusko ovládnout?Úsměvně,leda že by ti všichni v Kremlu vč.oligarchů,gubernátorů a dalších KGB-áků byli zrádci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA nic jako válku s Ruskem samozřejmě neplánuje, to je a vždy byla blbost! (v 90. letech neměli už ani Amíci šanci proti jádru! Ale mohli SSSR zničit než vzniklo! Stačilo aby Wilson poručil v rámci lóže Velký Orient svýmu podřízenýmu TGM který měl na povel čsl. legie na Sibiři). Platí zhruba to co říká poradce několika amerických prezidentů pro národní bezpečnost, geolitický strateg George Fridman na této tiskovce - https://www.youtube.com/watch?v=8tD71d6wcwY

   Vymazat
  2. Jo, politruckých debilů bylo i dříve v obráceném gardu dost. Vždy s dobou a vždy poslušně oddaně s vládní ideologií. A vždy s přiblblým úsměvem režimních šplhounů.

   Vymazat
 6. Sankce zruší až III.world war. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sankce jsou dulezity na utopeni zapadu.
   Misto predcasnych oslav opilych studenovalecniku ,kteri zase neuhodli ,ze se Rusko vzpamatuje a to rychle jak ma ve zvyku...Meli si zabezpecit Rusko a nenechat to na ruzne bilionarske gangy. A Jelcina , kterej se splet a dosazenim Putina udelala neco uzitecneho pro Rusko , coz se tenkrat nedalo predpokladat...

   Vymazat
 7. http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3770920

  OdpovědětVymazat
 8. 12:17-Čs.legie ukradli bolševikům poklad a pak už
  jenom s ním utíkali na východ.Onen poklad tvořil
  základ zlatého pokladu první republiky.Byl ukraden
  Němci v době okupace a těm ho ukradli Američané a
  odvezli do USA.Americká intervence v Rusku byla
  v letech 1920-1922 a byla nakonec poražena.Od té
  doby Američané nechtějí s Ruskem bojovat přímo,
  ale prostřednictvím tupých Evropanů.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni ani tenkrát nemuseli bojovat přímo. Měli největší námořní moc po Británii, takže nebyl problém dopravit tam víc Japonců a ti by pak spolu s "bílými Čechoslováky" a Kolčakem mohli porazit RA a dosadit na trůn pávě admirála. Ten byl USA zavázána posušen. Premiérem by se stal eser Ćernov a ten by Velkýmu Orintu zobal z ruky. Poradce by mu dělal totiž Žid Kirbis (známější jakožto Kerenský po svém otčímovi).

   Vymazat
  2. oprava: ... a poslušen (tedy ve smyslu poslouchat příkazy).

   Vymazat
 9. Naprosto jalový apel. Jakoby tu celou dobu rozhodovala pravda a logika. Copak je vůbec možné po takové době lží vše otočit o 180° a začít se chovat alespoň normálně? Tvrdím, že není, k tomu je třeba proměnit celou EU i Ameriku, vyměnit tu zkorumpovanou, předraženou a propagandou důkladně zpracovanou vedoucí elitu. A k tomu nemusí ani dostatek času stačit.

  OdpovědětVymazat