Reklama

neděle 11. prosince 2016

… a ještě tu o Červené karkulce…


Vladimír Pelc
11.12.2016  Vaše věc

Socdem politicky sublimuje. Vlivem jejího současného vedení. Protože občanům lže.


Před dnešním uzavřeným jednáním ÚVV ČSSD B. Sobotka poskytl rozhovor (Novinky.cz). Láká v něm voliče. Nepravdami. Třeba z daňové oblasti. Prohlásil například, že nechce kosmetické změny daňového systému, nýbrž jeho výrazné změny. Systém prý byl „v posledních letech budován zejména těmi velkými, bohatými, kteří si během pravicových vlád vylobbovali výrazné změny v daních, které jim ulevily, a přenesly daňové zatížení na ty slabší“.
K tomu však opomněl dodat, že vláda, jejíž je předsedou, s těmito nesprávnostmi neudělala za své volební období vůbec nic.

Dále měl prohlásit: „Nemůžeme dál udržovat tento daňový systém, musíme ho rozbít. Chce to daňovou revoluci. Přechod k daňové progresi, několik daňových pásem, menší daně pro lidi s průměrným a podprůměrným platem. Ale chci také daňovou progresi pro firmy. Není důvod, aby velké nadnárodní firmy platily stejnou daňovou sazbu jako malé začínající podniky.“ Jsou to nové sliby socdem před příštími volbami.

Vzpomeňme na sliby současného vedení socdem v daňové oblasti před volbami minulými, čili co se lze dočíst ve volebním programu ČSSD pro volby do Poslanecké sněmovny PČR ve dnech 25.−26. 10. 2013:

„S cílem posílit domácí poptávku snížíme celkové daně chudším. To zlepší náladu ve společnosti, která získá pocit férovějšího dělení nákladů na krizi, a vrátí lidem víru v budoucnost.“


Nic takového se nestalo.
„Spravedlivě rozdělíme daňové břemeno. Obrátíme trend zvyšování nepřímých daní na úkor daní přímých.“
Nic takového se nestalo.


„Daň z příjmu právnických osob zvýšíme o 1 až 2 procentní body a bude zavedena druhá sazba ve výši 25–30 % pro velké firmy v energetickém, telekomunikačním a finančním sektoru.“
Nic takového se nestalo.

„Daň z příjmu fyzických osob nastavíme jako progresivní se dvěma sazbami ve výši 15 % a 27,5 % ze stávající superhrubé mzdy, což odpovídá 20 % do 100 000 Kč a 30 % nad 100 000 Kč z hrubé mzdy.“

Nic takového se nestalo.

„Zvýšíme podíl majetkových daní na celkové daňové kvótě. Česká republika nebude na posledním místě výběru těchto daní v rámci zemí OECD."
Nic takového se nestalo.

„Odstraníme superhrubou mzdu a vrátíme se ke hrubé mzdě, která je obvyklá v zemích Evropské unie.“
Nic takového se nestalo.

Opravdu věříte tomu, co Bohuslav Sobotka vyhlašuje nyní? Vždyť je to jen obyčejná kulišárna na voliče. Jako před minulými volbami.

Socdem díky současnému vedení politicky sublimuje; z relativně ideově pevné a výrazné politické strany toto vedení vytvořilo jiné skupenství – stranu předkládající hejna předvolebních slibů, které neplní a svou skutečnou politikou tak je od většiny občanů našeho státu velmi, velmi daleko.

K předvolebním pohádkám, které nám B. Sobotka vykládá, může pro větší úspěch přidat ještě tu o Červené karkulce.

Srovnejte:

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/bohouspolitika

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/superhruba-mzda-ostuda-danoveho-systemu

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/sobotka-jeho-parta-jsou-politicke-jojo

44 komentářů :

 1. Už se nemusí ani namáhat vymýšlet nové sliby. Stačí jim opakovat a zveličovat, vždy ty samé z předchozích voleb. Inovace po socdemácku.

  OdpovědětSmazat
 2. ČSSD prohospodařila důvěru voličů a nemá moc šanci to zvrátit. Leda že by ministr vnitra obvinil Babiše z pedofilie? Ale ne, to tu vlastně již bylo. Tak co něco jiného? Levicový volič je dnes bezprizorný, koho asi zvolí? TES

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať zkusí "levicový" volič., který chodí poctivě do práce,, žije za vlastní peníze, poctivě platí daně a není napojen na státní socialní penězovod a chivá se tedy velmi,"konzervativně" prptože vlastně žije za své vlastní peníze, jednou zauvažovat nad tím, jestli by se mu už nevyplatilo konečně volit sebe ;)

   Levice, pravice, jsou dnes pouze prázdné pojmy, miliardáři kšeftují se statními dotacemi, levičáci fašizují společnost, jediná cesta vede přes Švycarský systém, přímé demokracie ;)

   Smazat
  2. 21:01 souhlasim s vami, lec je Okamura duvery-hodny?

   Smazat
  3. Ja bych tohle vsechno kvalifikoval jako Ruskou ,vlastne velmi Proruskou Propagandu.
   Pak muzou z Ruska kricet , vidite my jsme vam to rikali , je to samej lhar a podvodnik ty vase vlady a kdo lze ten jeste vic krade. A maji 100% pravdu.
   A neni jim mozny verit...Ani slovo......
   Vtip.

   Cervena karkulka jde do lesa a v lese ciha za kerem vlk.
   A kdyz vidi Karkulku rekne : Kam jdes ty kravo?
   Cervena Karkulka : Ja nejsem u tebe zadna krava.
   VLK :Jo? A kde mas kosicek ?
   Cervena Karkulka :Ja krava blba jsem si ho zapomnela doma...

   Smazat
  4. 0:24
   Nabízí svou vlastní odvolatelnost, hmotnou i trestněpravni zodpovědnost a program SPD stojí a padá s přímou demokracií, ani Tomio ani SPD Prostě NEMŮŽE uhnout ani o, milimete, protože by ji volič ihned ztrestal, my program prostě plnit nejenže chceme, my jej naštěstí i plnit MUSÍME ;)

   Smazat
  5. Okamura je v současnosti jediná (možná i poslední) legální alternativa tomu zdejšímu svinstvu.
   Doufám, že už se snad dostatečně poučil o lidské křivosti a dá si velký pozor.
   Pavel p

   Smazat
 3. Pohádky jak komu je libo.
  Chcete pohádky pravé? Máme pro Vás pravé.
  Chcete pohádky levé? Máme pro Vás levé.

  Je na čase ten parlament důkladně pročistit.
  1. podporujte maximální volební účast;
  2. nenechte se znovu obelhat;
  3. do poslední chvíle sledujte kterou NOVOU stranu volit;
  4. a znovu, maximální volební účast.

  ANO, ČSSD, ODS, TOP09, ÚSVIT — NEVOLIT!!

  (2 poznámka: - KSČM bych nikdy nevolil, ale z těchto stran jsou umazané nejméně; - ÚSVIT naopka, umazali se hned na začátku, když brzy po volbách se ukázali pučisté a hned je jasné co jsou zač.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyto strany již nikdy nevolit. Okamura byl velice důvěřivý, do USVITU infiltrovaly prostitutky s jasným úkolem tuto stranu rozložit. Okamura však vytvořil novou stranu a doufám,že se poučil z minulosti,protože ty kurvy co to dnes vedou budou dělat všechno možné aby ho zlikvidovali.

   Smazat
  2. JednOdušeji: volme KOALICI
   SPD+SPO

   Smazat
  3. 21:03 jak se vstupuje do strany?

   Smazat
 4. Samolibému Mussolinymu alias Sobotka se nikdy věřit nedalo je to stejný parchant jako celá jeho socdemácká strana, je třeba je odstavit stejně jako ODS a TOP 09 včetně klerikálů (KDU CSL ) jsou to vše strany zprofanované které ničí bezohledně ČR od hadráku.

  OdpovědětSmazat
 5. V minulém období jsem ty kurvy volil, protože slíbili zatočit s církevními restitucemi.
  Stejnou chybu už neudělám.

  OdpovědětSmazat
 6. Socdemáci se vůbec nezměnili. Tiše podporovali 1. svět. válku, za 1. ČSR byli na straně velkokapitálu (viz. žluté odbory) etc. Vedou pravicovou politiku, ač tvrdí, že jsou levicová strana.

  OdpovědětSmazat
 7. Jak dlouho si necháme tyto drzosti líbit? (...To hůře však, že vaše píle, v tom burešovi minula se cíle, jenž hrd a divok, jako jiní, nic pro vás pro sebe vše činí...chystejte kotel, slova mam, svá kouzla, zkrátka všechen klam...) Lidé si prý musí vybrat, buď sobotka nebo bureš, jak sdělil exkluzívně exkluzívní hochštapler rychlokvaška nadějný volební manažer prouza. Kde na to zase přišli na tuhle blbost, nad tím zůstává ale opravdu zůstává rozum stát. To si říká o ránu z milosti, jako ta galerie, co nedávno říkala buď já nebo oni. Je to jako si dát na zadek terč, kam se lidé mají tou špičatou botou trefit. To také udělají, aby byla sranda. První co se stane, že si vyžerete spolupráci s burešem až do samého hořkého dna, od těch drobnejch, co se jen tak drželi nad vodou a vy jste se jim daňovým podvodníkům vysmáli do ksichtu. Pomohli jste burešovi likvidovat drobáky a teď si budete otvírat na bureše hubu. To jste si nevšimli, že likvidujete lidi, najednou za nic nemůžete. Bude zajímavé sledovat, kdo vám v tomto kole na ty vaše drzosti znovu skočí. Jste totálně nedůvěryhodní stejně jako babiš. Lidé vám doporučí, abyste šli do zadnice. Lidé jsou vystavení vaší zvůli kamkoliv oko pohlédne a teď budete vykřikovat, že to zachráníte pár měsíců před volbami, co jste dělali celou dobu? Lidi vám neuvěří ani dobrý den.

  OdpovědětSmazat
 8. Mají nalevo jen palec na pravé noze.

  OdpovědětSmazat
 9. Tahle vládní koalice pod vedením ČSSD ukázala, že mezi ní a dvěma předchozími pod vedením ODS, není rozdílu.
  Je to verbež, jedni jako druzí.
  Bruselští mopslíci.
  Poslední kapka je protikuřácký zákon.
  Táhněte už do piče, volím fašisty!
  Kohokoliv, kdo jim zakroutí krkem, všem a doslova.

  OdpovědětSmazat
 10. Nejužší rodina, rozuměj mafia, ČSSD se sešla zcela veřejně za zavřenými dveřmi, aby projednala taktiku vítězného boje v příštích volbách.
  Taktika k dosažení vítězství nebyla cílena na zmnohonásobení členské základny.
  Nebyla ani zaměřena na získání Českého národa a vůbec většiny veřejnosti, jako sympatizantů sociální demokracie, jež vyvede obyvatele České země z temnoty sionistického feudalismu založeného na otrocké práci a totálního ožebračení celého národa, praktikovaného u nás téměř tři desetiletí zločineckými bandami, které si nezadají s hrdlořezy středověku, rakouskými feudály a v lecčems ani Hitlerovými vrahy. To nakonec posoudí historie a většina zločinců, která oslavuje sama sebe v masových médiích, protože jinak by je národ rozvěšel po nárožích, doufá, že vychcípáme dříve, než prozřeme.
  Cílem jednání „nejužší rodiny“ ČSSD byla volba taktiky oblbování a ohlupování celého národa, aby je jako už posté vylákali k volbám a vymámili na nich hlasy, které zajistí blahobyt zločinecké bandě, která si říká sociální demokracie.
  Sobotkova parta není ani sociální, ani demokratická. Má všechny znaky zločinného spolčení, které se u moci drží podvodem a střídá se ve Strakovce se zločinci Občanského Fóra a jeho satelitů.
  Tyto sionistické struktury se v Čechách chovají jako na dobytém území a sobě nárokují výhody, které neměli ani feudálové a nám ukládají jho, které si nedovolili ani někteří naši nepřátelé.
  Stupidita, se kterou odhalují své záměry je patrná z výroků chovanců Lihového donu od samého počátku.
  Všechna zmírnění bídy, kterou slibují mafiáni z Lihového domu jsou stanovena zase až po volbách. Bohuš si myslí, že 11 tisíc je dobré na přežití. Asi nedostal už dlouho po čuni. Hamáček to vylepšil, nabízí „dokonce“ dvanáct tisíc. ALAE AŽ NAPŘEZROK !!! Od roku 2018. Ti stupidní synci asi nevědí, že to nestačí k životu! ONI NEVĚDÍ, ŽE TO NESTAČÍ ANI JAKO POHŘEBNÉ!!!
  Jakékoliv zlepšení pozic zotročeného národa, kde TŘI MILIONY občanů žijí na hranici bídy, kde půl milionu Českých dětí hladoví, kde lidé spí i v mrazech pod mosty a v Praze i v parcích, kde ročně cikáni, KTEŘÍ SE ILEGÁLNĚ PŘISTĚHOVALI do naší vlasti rozkradou DVACET MILIARD KORUN na dávkách, kde chazar s občanstvím Spojených států Amerických sedí ve vládě České republiky a KAŽDÝ ROK ROZDÁ Z NAŠICH DANÍ ČTYŘICET DVA MILIARD havloidům a ilegálním přistěhovalcům, kde lidé po čtyřiceti úmorných letech dřiny místo skromné penze musí po nocích otročit v mraze ve dvanáctihodinových směnách, perzekuováni asociálními hovady z řad dnešní“mládeže“, bez ohledu na to že mají vyšší kvalifikaci a mnohaleté zkušenosti oproti těmto „husákovým dětem“, kde ministr vnitra používá PČR, ST zastupitelství a zkorumpovanou justici proti Českému národu, tak jako za Rakouska-Uhersaka, či fašistického protektorátu, zavádí cenzuru, omezuje práva garantovaná Ústavou ČR a Listinou základních práv a svobod, kde z policie a státního zastupitelství vytváří mafiánské struktury, ke krytí vlastních zločinů, … je v nedohlednu.
  Mohl bych uvádět nepřeberný seznam zločinů a jména zločinců v jejichž čele stojí Sobotka, Klaus, Chovanec, Prouza, …..
  Nemá to smysl!
  Jediné, co musíme my všichni udělat je, že jednou provždy vymažeme z našeho života z naí společnosti a z našich dějin zrůdy, jako je Sobotka a jeho parta.
  Ať skončí tam kde jejich předchůdci: ODS, TOP 09, ODA, KDU-ČSL, …

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A aj, skutkové zlí jejich dostihly je, a tu nastal pláč a skřípění zubů převeliké, leč pomoci jim nebylo žádné a Hospodin se od nich odvrátil. Tož tak synci a přiložte laskavě ruky k dílu, páč Pánbu to sám nezvládá.

   Smazat
  2. Také si myslím, že jen "politickou odpovědností" by někteří z nich neměli zkončit politickou kariéru.

   Smazat
 11. Náhrada za církevní retituce.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 12. Kapitalizmus se neosvědčil, je to amorální systém.

  Demokracie se neosvědčila, je bezmocná vůči majetkové nerovnosti.

  Neziskovky a kmotři by měli být zrušeni, neříkám, že u zdi, ale nevadilo by mi to.

  Občané nejsou dost inteligentní pro demokracii, neumí v tom bordelu chodit.

  Rozdíl mezi přímou demokracií a zastupitelskou demokracií je jako rozdíl mezi kazajkou a svěrací kazajkou. Ovšem kazajka , aby plnila svůj účel, musí člověku padnout, zatímco svěrací kazajka mu "padne" vždycky.

  Strany, které nemají masovou základnu jsou prodejné. Občané dělají velkou chybu, že do stran nevstupují. Vně stran jsou ještě mnohem více bezmocní.

  Trumpovým odpůrcům se podezřele dobře všechno daří. Zdá se, že záchrana z této strany je stále méně nadějná.
  PB

  OdpovědětSmazat
 13. Co se týče církevních restitucí, rozdat majetek desítek miliard odsouhlaseno parlamentem rozdílem 1 hlasu odsouzeného poslance, to by se nemohlo stát ani v Absurdistánu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 47. schůze Sněmovny parlamentu ČR - hlasování o církevních restitucích:
   151.- 154. hlasování - návrh zamítnut 4x po sobě
   154. hlasování v 00,16 - 193 poslanců: návrh zamítnut
   155. hlasování v 00:29 - návrh přijat (přítomno 100 poslanců - )
   Kam odešlo 93 poslanců, když se dále hlasovalo?
   Jak je možné, že 4x za sebou nebyl návrh přijat a po půlnoci odešlo 93 poslanců a návrh přijat byl? A vše je regulérní?
   Údaje o hlasování: str.397-398 - F. Koukolík - Češi. Proč jsme, kdo jsme - a jak dál?

   Smazat
  2. Copak zákon, ten by se dal po volbách změnit. Ale nejhorší jsou následné smlouvy Nečasovy vlády s církvemi, ty už bez sankcí zrušit nejde.

   Smazat
 14. kdo voli sobotku babise belobradka voli diktaturu eu a proto volim SPD

  OdpovědětSmazat
 15. Kdyby po krajských volbách bylo vymněněno celé vedení ČSSD - možná, říkám možná - by byla ČSSD
  (s dobrým programem ) volitelná. Takto ji mohou
  volit jen volové.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 16. http://www.zvedavec.org/komentare/2016/12/7122-neziskovky-pasuji-do-evropy-pristehovalce-v-prumyslovem-meritku.htm

  OdpovědětSmazat
 17. Z hlediska zrady na voličích je ČSSD na několik dalších let nejhorší strana.

  Církevní restituce, to byla druhá Bílá Hora a tohle socdemákům už nikdo nikdy neodpáře.

  Na několik dalších desítek let jsou nevolitelní.
  Ať se propadnou do pekel!!

  Ano, jsou to stejní vlastizrádci jako mnoho jiných stran a jejich politiků.
  Ale socdemáci slibovali to, co nesplnili!
  Zradili náš národ a naše předky!!

  OdpovědětSmazat
 18. SOCIALNI DEMOKRAD, KUDY CHODIL TUDY KRAD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, přesně to říkají ODSáci

   Smazat
  2. To rikali daaaaaaaaaaaaavno pred ODS komunisti uz v 1920

   Smazat
  3. 3:22 A měli tenkrát i dneska pravdu.

   Smazat
 19. Birimarataoa rikat spatna vlada, dobra luau
  Tez Birimarataoa rikat spatna vlada nakrmeni zraloci

  OdpovědětSmazat
 20. Jeden debil zmizel (castecne a novy se objevil v totalni debilite -krupan

  OdpovědětSmazat
 21. Bohužel jsem v diskusi nezahlédl, že za všechno mohou komunisti! To je tedy strana! Za 27 let, kdy zde vládly koaly, a obskurní levopraví a pravoleví kočkopsi mohou za vše. Pacholci jedni. Zatímco se slavné státostrany staraly o demokracii, komunisti vládli a všechno jim zkazili. A trvá to dodnes. Vládnoucí strany, hlavně ČSSD dřou jako koně a myslí to upřímně, někdo jim to zase kazí. Že by zase ti komunisti? Po 27letech?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.