Reklama

neděle 4. prosince 2016

Jsme ve válce


Stanislav A. Hošek
4. 12. 2016
Ať se to komu líbí, či ne, Štětina má pravdu. Jsme ve válce. Proti své vůli a mimo jiné i jeho osobním přičiněním jsme se do ní dostali. Evropský parlament není přece instituce nedemokratická, je jedinou z orgánů Evropské Unie, jejíž členy volí všichni občané toho superstrátu. Proto jeho závěry, třeba i pouze doporučující, musíme brát vážně. Jedním z nich je nedávno přijatý dokument s předlouhým názvem, jak je u žvanilů obvyklé, cituji: „Usnesení Evropského parlamentu ze dne 23. listopadu 2016 o strategické komunikaci EU s cílem bojovat proti propagandě, kterou proti ní vedou třetí strany (2016/2030(INI))“, konec citace. Říkejme dále tomu dokumentu jenom „Rezoluce“.


Pokus o bližší konkretizaci války, ve které se ocitla EU

I přes sáhodlouhou tirádu byrokratického jazyka ve jmenované Rezoluci, se lze i při rychlém čtení dovědět, že EU je ve válce s Ruskem, sice v jakési hybridní, blíže nedefinované válce, v níž je ale Rusko jednoznačně jmenováno jako nepřítel. Takže o tom, že je EU ve válečné pozici, už lze jen těžce pochybovat. Mimo jiné už jenom slovo „bojovat“ v názvu dokumentu má přece válečnickou konotaci.

Jako občany nadstátu s názvem Evropská Unie by nás všechny proto měly zajímat odpovědi na některé otázky související s proklamovanou válkou. Například mne by zajímalo: Kdo ji vyhlásil? Kdy ji vyhlásil? Jestli ji vůbec vyhlásil? Když nebyla vyhlášena, tak jakým aktem tedy byla spuštěna? Kdo konkrétně je našim nepřítelem? A především jakých cílů chceme v této válce dosáhnout?!!

Jde kupříkladu o válku proti terorismu, kterou vyhlásil už na počátku tisíciletí Bush mladší, nebo teprve o válku nositele Nobelovy ceny míru, který zapletl Západ do puče na Ukrajině? Je našim nepřítelem ruský lid, nebo snad jeho pravoslavná církev, či pouze sankcemi stíhaná parta Putinovců, nebo snad dokonce jenom Putin sám, jako byl třeba jediným nepřítelem celých USA Asad? Ptejme se a nenechejme se odbýt, protože přesná identifikace nepřítele nás může možná zachránit před zničením.

Z textu rezoluce se nedovíme kdo, jak a kdy vyhlásil válku, ale lehce z ní lze vyčíst, že válečnou situaci s Ruskem vyvolalo připojení Krymu k Rusku. Vůbec mne v této souvislosti nezajímá, do jaké míry bylo připojení Krymu k Rusku porušením mezinárodního práva. Zajímá mne především, jak se to dotýká Evropské Unie. Přece ani Rusko, ani Ukrajina nejsou jejími členy. Pokud se přesto nikým nevolená reprezentace EU zapletla do konfliktu těchto dvou zemí, tak podle mého soudu propadla mesianistické nákaze šířící se již několik desetiletí z mocichtivé vládnoucí vrstvy v USA. Ta choroba spočívá v touze zasahovat do vnitřních záležitostí jiných zemí všude tam, kde z toho plyne pro vládnoucí struktury USA nějaký zisk. Všechny takové války se vždycky bez výjimky vedly a stále vedou pod nějakou falešnou vlajkou, nejčastěji pod posvátnou standartou boje za svobodu lidu, či ochrany lidských práv. Osobně větší pokrytectví, ba mezinárodní podvod, neznám.

Dovoluji si proto uzavřít tento problém tvrzením, že EU je ve válce s Ruskem proto a jenom proto, že se chová jako žoldnéř vládců USA.

Čeho chce EU v předmětné válce vlastně dosáhnout?

Jestliže spouštěčem války je problém Krymu, pak je pravděpodobným cílem snažení EU a USA, jeho navrácení Ukrajině. Jiný cíl při vší snaze nevidím.

Jenže.

Ruský prezident několikrát prohlásil, že problém Krymu je na dlouhou dobu vyřešen. Oprávněně se proto ptám, jak chce EU dosáhnout cíle, kvůli kterému je nyní ve válce s Ruskem? Oprávněnost tohoto dotazu se extremně zesílí, když si připomeneme dřívější Putinovo varování adresované právě EU, že by si měla ve svém nepřátelství laskavě uvědomit, že Rusko je jadernou mocností. Takže se ptám natvrdo. Jsou vůdčí osoby EU ochotny riskovat jaderný konflikt jenom proto, že nějaké necelé dva miliony ruských Ukrajinců se odtrhlo od Ukrajiny a přešlo k Rusku?!

Pokud ano, pak je třeba se jich co nejdříve zbavit, jako chorobného nádoru i třeba násilím. Vždyť přece jde o záchranu nejen Evropy, ale možní celého lidstva. Jsou to totiž potenciálními zločinci nejhrubšího zrna, tedy váleční až genocidní. Zločin, kterého jsou schopni, je totiž bez pochyb tím nejhorším možným. Předcházení takovému zločinu opravňuje proto k jakémukoliv činu. Už kupříkladu jenom z pouhého pudu sebezáchovy.

Pokud ne, pak je nutné se jich ptát, proč vlastně šermují šavličkami, když válčit ve skutečnosti nechtějí. V zájmu koho zvyšují napětí, šíří strach, vytváří obrovské riziko z náhodné lidské chyby a v neposlední řadě hodlají změnit ve vlastních zemích politický systém demokracie na demokraturu, ba diktaturu.

Selektivní postup veřejnosti vůči reprezentantům EU

Tak, jako mocní v EU a jejích jednotlivých zemích si hodlají budovat instituce na sledování názorů občanů, tak by si občané měli za pomocí sítí vybudovat databázi škodlivých činů svých politiků. Jedním z takových je kupříkladu i přijetí Rezoluce, o které je tento text. Víme, že ne všichni ji odhlasovali. Veškerá veřejnost EU by proto měla znát všechna jména těch, kdo pro ni hlasovali. Ještě pečlivěji by si veřejnost měla pamatovat a nikdy nezapomnět, jména těch, kdo při té příležitosti tvrdili, že jsme ve válce s Ruskem.

Specielně bychom měli všichni znát iniciátory Rezoluce, také všechny, kdo ji doporučili z výborů EP k odsouhlasení plénem. Jsou to totiž politici, kteří ohrožují naše životy, což už nelze tolerovat. Dejme jim to konečně jasně najevo.

28 komentářů :

 1. Jak moc zlá kurva musí někdo být aby na základě jakéhosi "usnesení o boji s propagandou třetích stran" začala hystericky vykřikovat, že EU vyhlásila VÁLKU Rusku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu válku proti Rusku od řečnického pultíku v EP přece mj. oznamoval váš myšlenkový soukmenovec. Ten s rudým motýlkem ...

   Vymazat
  2. Nevím kdo má rudého motýlka. A že někdo někde něco plácal u pultíku ani ve snu neznamená, že "EU někomu vyhlásila válku", prolhaný troubo!

   Vymazat
  3. Re (11:02):
   Předpokládal bych bystřejší myšlení i tu sečtělost ...
   Tak třeba zde (i s tím motejlem ..):
   https://youtu.be/syYOUgJLxOc (na stopáži od 01:57).
   Bylo to tu na Nové republice docela nedávno:
   http://www.novarepublika.cz/2016/11/stetina-je-ve-valce-s-ruskou-federaci.html

   Vymazat
 2. Kauza Krym je jen zástupným důvodem. Země obývaná lidmi, kteří se svobodně a většinově rozhodli o svém vystoupení z Ukrajiny a připojení se k RF.
  Jde o to, že na tom území je Sevastopol, nad kterým již dnes měla vlát vlajka zcela jiné mocnosti. S hvězdami a pruhy ... Bylo to tak přece před majdanovým převratem ujednáno, a teď toto?!!
  Proti Rusku je válka vedena těmi, kterým vadí, že jeho političtí i církevní představitelé a že i drtivá většina jeho lidu odmítá stát se valalem, podrobeným přívěškem Západu. A to se na Západě neodpouští.
  A kdo to inicioval, doporučil, prohlasoval?
  Jsou to všichni ti štětinoidi EU, kteří sdílejí protruský sentiment. Kteří tak snaživě přikládají polena své predátorské ideologie pod kotel, z něhož probublává nenávist a zášť ke všem, kdo si dovolují vzdorovat a odporovat kořistnické politice Západu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opluštile, lžeš jako obvykle.
   "Měla vlát vlajka zcela jiné mocnosti.."
   To je přesně ukázka té rusácké propagandy a ty jsi jejich užitečný idiot a kolaborant.

   Vymazat
  2. (Anonymní 4.prosince 2016 11:00)
   Proč se pod svou pravdu stydíte podepsat?

   Vymazat
  3. 11.00 To víte, každý nežere sionistickou propagandu jako vy. Neměl byste nám proto nadávat do antisemitů? Nejste náhodou šámes na odpočinku?

   Vymazat
  4. Je pravda, kterou někteří nechtějí slyšet,že Krym je zástupný problém všeho. Proč se nikde nemluví o válečném loďstvu v okolí přístavů hlavně u Sevastopolu.Kdyby nenastala"anaxe", bylo by tam budováno několik základen ss, jako jsou nyní v Pobaltí.Tam stále cpou těžkou techniku,což je denně vidět na obloze.Od Nového roku vláda schválila navíc přelety velkých bezpilotních letadel s nebezpečným nákladem na palubě.Ještě se budeme divit.

   Vymazat
  5. Chodil tam Putin s kolackama nebo ne ?
   Nechodil.
   Tak v tom nejede .
   I kdyz jede.
   Vypalil kaprum rybnik , ale s dalkovym ovladanim
   /remote control/.
   Obcane zirali na zapad a potom na vychod ,az pochopili a zvolili si jednoduse.
   Nohama.
   Odesli bez pozdravu.
   Vyzmizikovali se .
   Asi meli duvod.
   Kapri zuri bezmocne , chteji nicit a nici , vrazdit ,ale nebylo jim to dovoleno.
   Mozna meli upect na obcana Krymu neco jinyho ....
   Nezporosenyho...

   Vymazat
 3. Německá televize ZDF už tuto válku dlouhodobě vede - kam se na ni pokud jde o dramaturgii Česká televize hrabe! - (velmi dobrý sestřih pořadu s komentářem RT):
  https://www.youtube.com/watch?v=W7LzWTi2Lhs

  // Celý pořad ZDF (Maybrit Illner - Putin: Starkes Russland, schwacher Westen?, 20.října 2016) je ZDE:
  https://www.youtube.com/watch?v=9pDNFa0oRA0 //

  Zajímavý je také pořad z 9.září 2014 -
  "Putins neues Russland" - kterého se kromě Martina SCHULZE účastnili také ruský a ukrajinský diplomat.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZQBUpHLjgVo

  Není od věci vědět, že Mybrit ILLNER vystudovala novinářství v NDR a jako studentka vstoupila do SED. Životopisná podobnost s lidmi jako GAUCK nebo MERKELOVÁ je ..... čistě náhodná.

  OdpovědětVymazat
 4. Můžete také jako "odborník" vysvětlit co stále hledají americké válečné lodi v Černé louži? Prostě to tak vypadá, že mariňáci se chtějí, nebo by se chtěli opalovat na Krymu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Absolutne,chteli se tam nasaknout ale Putin je predbeh , tak vypadaj jako bezmocny invalidi..
   .Bez pense.
   Putin ma ale Krym Predplacenej az do roku 2021 !
   Tak se musi zureni odlozit ,jinak at nejdriv Ukrajinci vrati ty miliardy , ktery dostali!!

   Vymazat


 5. (Stanislav Hošek):

  "Specielně bychom měli všichni znát iniciátory Rezoluce, také všechny, kdo ji doporučili z výborů EP k odsouhlasení plénem. Jsou to totiž politici, kteří ohrožují naše životy, což už nelze tolerovat."

  JAK KDO V EP HLASOVAL NAJDETE zde:

  http://www.votewatch.eu/en/term8-eu-strategic-communication-to-counteract-anti-eu-propaganda-by-third-parties-motion-for-resolution-v.html

  Vyjádření Jana Kellera v Efvropském parlamentu je ZDE:

  "Jan Keller (S&D), písemně. ‒ Zprávu poslankyně Fotygové o žádoucnosti kontra propagandy namířené proti Rusku a Islámskému státu považuji za velice nepovedenou. Celá zpráva je psána jazykem, který důvěrně známe z období, kdy neexistovalo právo na odlišnost názoru. Zpráva je naplněna podezíravostí vůči těm, kdo si dovolují kriticky uvažovat, a vymezuje se proti všem, kdo se údajně „schovávají za svobodu projevu“. Autorka zprávy má tendenci dělit lidi na ty, kdo nejsou schopni vlastního úsudku, a ty, kdo jsou povoláni sdělovat jim jedinou platnou pravdu. Dobře si vzpomínám, že stejným způsobem se argumentovalo i v dobách husákovské normalizace, proto jsem hlasoval proti této zprávě. Tón zprávy bych dokázal pochopit, pokud by byla součástí putinovské propagandy. Jako názor Evropského parlamentu mi však připadá nedůstojný."

  http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+CRE+20161123+ITEM-011-06+DOC+XML+V0//CS&language=cs&query=INTERV&detail=3-354-000

  Stanovisko Jana Kellera zveřejněné v Právu 4 dny před hlasováním:

  "19.11.2016 - Jan Keller - Publicistika - str. 06

  "Tak trochu povědomé"

  Příští týden proběhne ve Štrasburku hlasování o zprávě, kterak bojovat proti nepřátelské propagandě. Zpráva, kterou předkládá polská konzervativní europoslankyně, je v mnoha ohledech pozoruhodná.
  Konstatuje se v ní, že nepřítel má v Evropě množství svých agentů či prostředníků. Nepřítelem se přitom výslovně rozumí dva nedemokratické útvary – Rusko a Islámský stát.
  Zpráva konstatuje, že ruská propaganda je součástí rozsáhlejší rozvratné kampaně vedené s cílem oslabit spolupráci a narušit nezávislost a územní celistvost Unie. Nepřítel falšuje dějiny a využívá ke své propagandě i školních osnov.
  Při četbě zprávy, jako by se člověk vracel třicet a víc let nazpět. Mezi řádky čteme, že proti nepřátelské propagandě je nutno zdůrazňovat budovatelské úspěchy Unie a její nerozbornou jednotu.
  Až potud je všechno jistě v naprostém pořádku, o setrvalost některých evropských hodnot nemusíme mít obavy.
  Zarážející však je, že se ve zprávě žádají nemalé finanční prostředky na zbudování center, která budou záludnosti propagandy odhalovat a bezbranné veřejnosti vysvětlovat, co si má myslet.
  Mimo jiné se zaměří na ty, kteří se „schovávají za svobodu projevu“ a pod rouškou kritického myšlení šíří propagandu a dezinformace, které jsou v zájmu nepřítele.
  Nic proti tomu. Jak je však možné, že v dobách, kdy spolu soupeřily dva odlišné společenské systémy, si západní Evropa vystačila bez speciálních center, která občany brání před propagandou? Kdy vlastně lidé v Evropě natolik zhloupli, že se stali bezbranní vůči lžím a manipulacím? Jak to, že bez výchovné práce odborníků na kontrapropagandu už nedokážou rozlišit pravdu od lži? A není chyba, že při tom všem mají pořád ještě hlasovací právo?"


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem se podíval na uváděné stránky EP o výsledku hlasování (pro, proti, zdržel se/,
   jmenovitě a nebyl jsem ani trochu překvapen :

   poslanci za ANOfert PRO
   poslanci za KDU-ČSL PRO
   poslanci za Starosty PRO
   ..." " KSČM PROTI
   atd.

   Podívejte se sami, u každého jednotlivce jsou uvedeny i jeho ostatní hlasování a aktivity,
   kontakty ap.

   A hlavně : nezapomínejme, neboť až se vrátí z EU,
   budou tady šířit tu jedinou správnou pravdu...

   Vymazat
 6. Žoldnéřem USA ? Spíš bych řekl poníženým pucflekem. Protože i žoldnéř má svou hrdost; tadyhleto je ponížené lhaní bez jakékoli osobní důstojnosti, na rozkaz pána.
  Sám jsem se kdysi radoval nad našim vstupem do téhle organizace, ale prožívám zklamání od samého začátku.
  Doufal jsem že tu s Evropou konečně vstoupí základní civilizační normy, která nás zbaví bolševicko-estebáckých mafií jež tu ovládají všechno, a dusí celý společenský život.Myslel jsem si, že se postupně bude rovnat ostudný rozdíl v odměňování za práci a v sociálních dávkách, které nás dohromady připravují ročně nejméně o bilion korun.
  Místo toho tu přišly nanejvýš tak normy na křivost okurek nebo příkon žárovek; bolšeivcké mafie byly místo oslabení posíleny ( o evropské dotace, které si komletně rozeberou) V některých zahraničních firmách jakoby platila podmínka lustrace, ovšem pozitivní; jinak tam můžete dostat práci nanejvýš na doplňování zboží nebo u pokladny za 8 tisíc.
  Rozdíl v odměňování za stejnou práci mezi silnými a námi, slabými, se během toho ještě zvětšil.
  EU sleduje celkový vývoj západního demokratického systému; stejně s ním kráčí do hlubokého úpadku a naprostého rozkladu. Zmíněný ostudný dokument je jen jeden z příznaků rozkladu, jiný význam nemá.
  Nick EX-nemo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasne, vrhali se na bezmocny banany , utocili na okurky a jejich prirozene tvary Prirodni , svaty boj vyhlazovaci vedli proti zarovkam a jine usilovnosti , pak prokazaly , ze je vyvoj predbehl...
   Ted se vrhli na alkohol , kterej skodi lidskymu zdravi daleko vice nez to vsechno dohromady....
   A je nejvyssi cas pomyslet, aby se zacalo uctovat /Neni na miste jen tak z EU odprejsknout !!!,
   Na vycet a nahradu vsech Skod spachanych EU , idioty a opilci ve sluzbach EU , spachanych kolonizaci , pozadovat pro vsechny pracujici rovnocenne platy a to Zpetne napr. a jiste je rada dalsich veci a pozadovat nahradu i s Uroky.
   Mame a meli jsme plne pravo /jako clen EU/ ,pozadovat , aby vladli EU napriklad strizlivi politici a treba s inteligenci prumernou , kteri opilstvim zapricinili , mimo jine i vmesovani Germanu do veci EU...
   A jine skody....
   To neni zas tak moc.

   Vymazat
 7. Propaganda Ruska není postavena na šíření lží, Ruská propaganda je postavena na vyvracení lží, které proti ni ta naše, proamerická propaganda vede. My nesmíme dopustit přístup k ruským informacím, kde jsou logicky a pravdivě vyvráceny ty naše protiruské lži. Rusové žádnou takovou propagandou ,,našeho typu" nedisponují. Tak nějak tu platí, podle sebe soudím tebe. M.Radikowski.

  OdpovědětVymazat
 8. Zbavit se jich je třeba kvůi tomu, že likvidují demokracii, lžou, používají dvojí metr a vůbec proto, že je to skvostné sdružení s převahou totálních pitomců. Krymčané si demokraticky a v souladu s mezinárodním právem vybrali svou cestu a nám nezbývá, než jim popřát na jejich pouti štěstí a dosažení jejich cíle. Jen si by si měli dát pozor, aby cestou místo vytouženého cíle netrefili kupku hnoje. My jsme směřovali k demokracii a zatím trefujeme jen ty kupky hnoje.

  OdpovědětVymazat
 9. Dovolím si připomenout výrok předsedy ONV z komedie Bílá paní: Musime odhalit toho,kdo podryva důvěru lidu ve volené organy a pořádně mu šlápnout na krk.Vždy jsem se tomuto vyroku smál ale teď mě smich přechází. Máme tu krásný skoro již Orwelovsky svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podobny obezlicky uz meli vatikanisti dlouho predtim a dobre promysleny .Nemeli casto v tech klasterech do ceho pichnout.
   Tak napriklad : Zeptali se nekoho. Veris v |Boha ? Ne !Odpovedela obet po pravde.
   Ale veris , rekli , ALE ZATIM O TOM NEVIS !!!
   Tohle se pak promita do dneska.
   Veris , ze Rusko je nepritel ? Ne, nic nam neudelalo.
   Ty veris, ale zatim o tom nevis a Rusko nas chce znicit...!
   Na nejaky fakta ty jsi jeste nedospel./Blbecku/.

   Vymazat
 10. Takovou lež už jsem hodně dlouho neslyšel a sotva existuje větší! EP je volen přímo a to trvale-opakovaně pouze MENŠINOU všech oprávněných voličů všech států EU a tedy odporuje PLNĚ demokracii (demokracie = vláda-vůle VĚTŠINY) a i PLNĚ demokratickým Ústavám států EU! EP JE PLNĚ NEDEMOKRATICKÝ,tedy a tedy i PLNĚ NELEGITIMNÍ,doslova PROTIÚSTAVNÍ A PROTIZÁKONNÝ! K tomu ještě ,vstup nejen Česka do EU byl a je už odpočátku absolutně neplatný,protože byla PLNĚ porušena Ústava Česka a i ústavní zákon Občanský zákoník. Všelidové referendum o vstupu Česka do EU z Ústavy nemůže být pro vládu nezávazné,protože vládne lid,jeho vůle a zároveň podle Občanského zákoníku musel být jednoznačně a nezpochybnitelně vyjádřen souhlasný projev vůle (lidu ,tehdy v referendu),který vyjádřen nebyl,protože pro vstup Česka do EU hlasovalo jen 42,7% -všech oprávněných voličů- Česka a tedy jen MENŠINA (Stejně tak Slovensko 48,2% pro, Polsko 45,4% pro, Maďarsko 38,2% pro a ještě k tomu se referenda o vstupu do EU zúčastnila jen jeho menšina,konkrétně jen 45,6% všech oprávněných voličů Maďarska.) . Začíná mi to už dost vadit a skoro nad vámi už lámu hůl,směji se. Jste ,logicky, ZLOČINCI a lháři. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace vyšší vývojové úrovně a vím,že ony vám to nejenže neuznávají ale i neuznají,.. protože prostě jednáte zločinně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... Tehdy váš tehdejší premiér Špidla dokázal vyslovit odůvodnění hlasování údajné většiny lidu Česka pro vstup tím,že údajně ti ,kteří vůbec v referendu o vstupu Česka do EU nehlasovali,údajně JAKO BY BYLI PRO vstup. Vstup státu do EU je ale právním úkonem,který je ústavním zákonem Občanský zákoník jasně definován. Právní úkon je projev vůle směřující zejména ke vzniku,změně nebo zániku "právního vztahu". Může být učiněn jen způsobem,který nevzbuzuje pochybnosti o tom,co chtěl účastník projevit. Musí být učiněn svobodně a vážně,určitě a srozumitelně: JINAK JE NEPLATNÝ.

   Vymazat
  2. Na ja, Klingone. A to vam uniká, jak směšným % elektorátu jsou zvoleni senátoři. V druhém kole stačí ke zvolení senátora vlastní rodina počtem nepřevyšující polovinu Mussoliniho Velké fašistické rady... Podle toho byla v Itálii mezi válkami vlastně demokratura moderního typu.

   Vymazat
  3. Vy lidé se vyvíjíte a vesmírné civilizace to samozřejmě s pochopením sledují. Čeho je ale moc,toho je příliš. To neplatí,zatím,pro senátní volby v Česku. Vždy je nezbytné posuzovat,na jaké vývojové úrovni jste,jaká vám prostě už odpovídá. Obecně by to mělo být tak,že pokud se voleb nezúčastní nadpoloviční většina všech oprávněných voličů,pak jsou volby neplatné,protože tedy nedemokratické (nerozhoduje většina lidu) a vše zůstává při staru dokud nebudou nové volby. Pokud by i pak hlasovala jen menšina,instituce se ruší ,protože lid její existenci "nepotvrdil,neschválil,NEPODPOŘIL",respektive nevyslovil svou podporu - svůj souhlas - svou vůli k její existenci. Jednou věcí je názor vesmírných civilizací a tou druhou vaše možnosti,protože změna je pro vás příliš velká a zásadní. To ale neplatí co se týče EU, stát Česko její zánik určitě přežije. Doporučujeme V4.

   Vymazat
  4. ... pokud vím,posledních parlamentních voleb například v Rusku nebo v Polsku se zúčastnila jen menšina jejich všech oprávněných voličů. Prostě máte nějaké možnosti a my vesmírné civilizace (zastupuji je) se je snažíme chápat. Porušení platné Ústavy Česka ve věci všelidového referenda a porušení platného ústavního zákona Občanský zákoník ve věci vstupu Česka do EU,který je právním úkonem, VLÁDOU ČESKA, to vesmírné civilizace respektovat nemohou.

   Vymazat
 11. Pánové, elity rozhodly, že jsme ve válce s Ruskem všichni. Elity na frontu nebo tam, kde se střílí, nepůjdou. Tam půjdou ti, kteří tyto elity nevolili, třeba nešli k volbám nebo měli odvahu volit komunisty. Charakteristické je to, že vládnoucí elity jsou většino kriplové, kteří se odvodům vyhnuli, včetně našeho prezidenta. Dětičky elit se nebezpečí vyhnou. Rusů je pro konvenční válku zoufale málo a jejich počet se v dohledné době nenavýší. Vybičovaná válkychtivost může vést k nechtěnému kiksu, kdy Rusové spustí mohutný jaderný úder především na komunikační centra. Praha , Brno a Ostrava si užijí své. Chtělo by se vám za chci páky ve vládě umírat?

  OdpovědětVymazat
 12. Nikoliv my, ale Oni jsou ve valce.
  Valka OVSEM PROTI RUSKU JE ZAROVEN VALKOU PROTI NAM !!!
  Probudte se. Konecne.
  SANKCE : Proti komu myslite ,ze jsou? Proti Evropanum.
  Vsem.
  Samozrejme , ze KRYM je nastupiste proti Rusku.
  Snad nejdulezitejsi.
  Tak napred se musi valcit proti lidem Ukrajiny.
  Treba i pomoci fasistu.
  Vrazd. Masakru . Odesa.
  Rusko je vyzbrojeno a potiz s nim valcit.
  Tak se valci PROTI TEM NEOZBROJENYM .
  Kdo vyzbrojuje teroristy ? A proti komu ?
  Valka proti ruske "propagande" je zase dalsi
  VALKA PROTI NAM A ZNICENI VYMENY INFORMACI NAS VSECH..
  Hlavni ucel toho vseho , je dohnat lidi bidou , teroristickymi utoky,propagandami vseho druhu, tragediemi atd. aby zacali byt nespokojeni s presidentem, ted Putinem.....Zemanem
  Ovsem panikujou ,protoze se lidi a dalsi staty naopak shromazdili kolem Putina a ten ma Obrovskou podporu i pres obtize.
  Ovsem ziskal si podporu vetsiny obycejnych lidi jako jsme my celeho sveta.
  Tragedie pro USA a spol. PANIKA.
  Nasadili sankce , antipropagandu ale i Mozna TRUMPA...
  Zatim se dockali obrovske Propagandy proti sobe.
  A i ty jejich Sankce ,mohou byt brzy zavedeny proti nim Samym...
  Jak se do lesa vola....

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.