Reklama

.

.

středa 28. prosince 2016

Kdo jim vylízal hlavinky? Školy a "demokratická" média... Jakub Janda je znám i na Slovensku.

Juraj Martus
28. 12. 2016   Hlavné správy  (kráceno)
Ako liberálnu aktivistku realita postretla


Deň po havárii ruského lietadla s Alexandrovcami sa mladá blogerka zo SME pokúsila zaujať svojím humorom, ktorý sa niesol v línii protiruského štvania naordinovaného z odchádzajúceho amerického establishmentu a Sorosových grantov.


 Lucia Anďalová so svojím statusom

V naivnej predstave, že zastáva tie najpokrokovejšie názory slovenskej “rádoby elity”, však narazila na tvrdú realitu. Jej status o tom, ako Alexandrovcov už jedia rybičky a že do mora padol posledný symbol komunizmu, zverejnil na svojej stránke Boris Kollár. Behom pár hodín pribudlo cez 1000 komentárov, ktoré sa vzápätí preniesli na jej facebookový profil. Kým prvé hodiny ešte zvládala nepríjemné názory mazať, postupne to musela vzdať a zrušiť si facebookove konto.

Tak sa toto jej štvanie stálo názornou ukážkou obrovského, priepastného rozdielu medzi tým, čo si myslia rôzni slniečkári, sorosovci a aktivisti a medzi tým, čo si skutočne myslia ľudia o názoroch určitých liberálnych jedincov, ktorí svoje predstavy vnucujú národu ako nejaké univerzálne pravdy.

Každý režim si z tých najhorších ľudských charakterov vyberá svojich nohsledov, ktorí sú mu ochotní slúžiť tými najodpornejšími spôsobmi. Tak to bolo za Hitlera, keď sa našli jedinci, ktorí udávali židov gestapu, tak to bolo za socializmu, keď takíto jedinci podpisovali spoluprácu s ŠTB a donášali na svojich susedov a kolegov a nie je tomu inak ani dnes.

Režim si znovu vyberá “svojich ľudí” a títo potom produkujú nielen takéto neľudské, bezcitné a posmešné statusy, dnes navyše majú pri tom ešte ústa plné slobody, demokracie a humanizmu.

Režim vždy týchto svojich poskokov stavia na piedestál, oceňuje ich rôznymi oceneniami a dáva im priestor v médiách a prezentuje ich ako vzory hodné nasledovania. V Sovietskom zväze bol za socializmu takýmto vzorom napríklad chlapček (pozn. red. NR Pavlík Morozov, dostal se do čítanek jako příklad dětem, nešůlo však o reálnou postavu), ktorý udal rodičov, že si schovali obilie a tých následne popravili.

Úpadok doby vidieť aj na showbiznise, keď rôzne súťaže a realityshow vyniesli na výslnie vzory v podobe rôznych Martiniek z Turca, či Desperádov.

Veď ako musí byť na tom režim, ktorému na špinavú robotu vo verejnom priestore zostanú už iba ľudia ako napríklad Jakub Janda? Chlapca, ktorý v mladosti točil gayporno, dnes režim obliekol do Európskych hodnôt – tak sa volá jeho organizácia, a tento “aktivista a vzor” má strážiť slobodu a bojovať proti propagande (to už ani nie je výsmech, to už je skôr tragédia). Takéto počínanie režimu už nedalo ani českému prezidentovi Milošovi Zemanovi a znechutene to komentoval dokonca vo svojom vianočnom prejave.

“Slniečkari” ukázali svoju pravú tvár: Za imigrantmi ronia slzy, smrť ruských Alexandrovcov oslavujú zde

49 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Strachem ohnutá záda – znamení doby
   http://manipulatori.cz/strachem-ohnuta-zada-znameni-doby/

   Nenechte sebou manipulovat
   http://manipulatori.cz/isabelle-nazare-aga-nenechte-sebou-manipulovat/

   Vymazat
  2. ..no pitka to je, v hlavě nasráno, ale je cool, vypatlané vemeno...

   Vymazat
  3. Karel Kryl jednou zpíval ve své písní.......vy,Gotvaldovi vnuci..... Bohužel přišlo něco mnohem a mnohem horšího, což bude mít jednou nedozírné následky. A to jsou Havlovi vnuci !!!!!!!!!

   Vymazat
  4. Slovenská Pussy Riot

   Vymazat
 2. Alexandrovce "papajú rybičky".

  Kdyby chtěla rybička papkat její mozog, nebylo by, čo papkat!!!

  Ať žije Havel!!!! :-)))

  J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona už má ten mozog zožraný nenávisťou, špina

   Vymazat
 3. Kriplboys z režimní propagandy dneska spustili kanonádu že se Rusko přiznalo k dopingu. Jak se pár hodin poté ukazuje, The New York Times slova Anny Anceliovičové překroutil. Co dodat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Režimní propaganda dnes opět udeřila, ale lež má krátké nohy:

   https://cz.sputniknews.com/svet/201612284427487-rusada-reakce-clanek-nyt-dopingovy-program-rusko/

   https://cz.sputniknews.com/svet/201612284425871-kreml-clanek-doping-program-rusko/

   Vymazat
  2. Je, ale dulezita , pro jejich naproste zesmesneni , ukazky jejich degradace , jejich propagandy, ktera spolehlive odpuzuje kazdeho , kdo s ni prijde do styku...
   Stoji za pozornost, jak se kazdym dnem potapeji stale vice do spiny a ubohosti...
   Take je dulezite videt tu zoufalost a ze si nic z toho neuvedomuji...A nejsou schopni.

   Vymazat
  3. Tady je dulezite jak vzrusta informovanost kazdeho a spravna orientace v dnesnich udalostech ...
   Vedet kdo je kdo....
   A stale se zmensujici pocet tech , kteri mohou neco tvrdit a nebyt chyceni v sitich svych vlastnich lzi.
   Takovej Janda je vubec k nezaplaceni.
   Kdo ho vybral , ma zasluhy...
   Kdyz neco zvani , prichazi kazdemu samozrejme asociace s tim , jak nekde kleci...
   A to je havlismsu v plne nahote...

   Vymazat
 4. Ano, toto je havlizmus v celé své nádheře.

  OdpovědětVymazat
 5. Už je to štvaní proti Rusku naprosto trapný.

  OdpovědětVymazat
 6. Místo diskusních příspěvků zde raději napište něco té blbce ze Slovenska, protože "to" chce být dobře placenou žurnalistkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,pište ji na Facebook.Byla jsem v šoku,když jsem tu zrůdnost četla.A pak jsem ji napsala a bez odezvy.Ale už její vizáž napovídá,že je ubohé mysli.Mám pocit,že by se měla sluníčkářka dostat před soud.j.

   Vymazat
  2. 21:01 - Co na její vizáži svědčí o úrovni její mysli, že jsem tak zvědavej?

   Vymazat
  3. Celkový pohled,pěkná tvářička v afektovaně sebevědomém a neupřímném úsměvu,v očích prázdnota a nespokojenost.Tato mladá žena tímto výrokem odhalila svoji niternou podstatu svého charakteru.Ne inteligence,tu buď má nebo nemá.Ale svých charakterových vlastností,které se vytvářejí a mění v dnešní době dle situace.

   Vymazat
 7. Jestlipak ty budoucí žurnalistická žumpo víš, že např. hokejisti, fotbalisti,muzikanti, Šebrle, Špotáková patřili k tzv. Dukle? A ta patřila pod vojsko? To bys jim přála, aby spadli do moře? No kdyžmáte na škole na rektorských místech takový zmrdy jako je ten č.rák v Brně, buzerant Putna, tak se nedivím, co z tebe ty šmejde sluníčkovský leze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krasne napsane,lepe to neslo vystihnout.

   Vymazat
 8. S Alexandrovci zpívali všichni co něco ve světě znamenají, to by si je asi Pet Shop Boys nevybrali. A jaký s písní Go West měli úspěch. Jenom českej pomatenec, kterej ustrnul v nenávisti může mluvit takovýho kydy. Ty pičko jedno sluníčkářská, doufám, že máš takovou ostudu, že nevylezeš ven. A ještě můžeš někde napsat, že nás osvobodili Němci spolu s Indiány ve 2, světový válce, jak ta kráva učitelská z Brna!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tihle dnešní sluníčkovský mladí mi připomínají bolševický fanatiky a fanatičky z 50. let. Na rozdíl od tenkrát dnes nejsou žádné informační hranice, serverů je bezpočet, literatury taky, když chci tak se dozvím. Asi tato asexuální kuňka poslouchá svého vůdce teplouše Jandu. No Gott mit uns.

   Vymazat
  2. 9:13 Já jsem si dovolila jít ještě dál.Mně připadají jako mládež Hitlerjungen v r 1938 v pohraničí na Jilemnicku.S jedním rozdílem,nebyli globalisté.

   Vymazat
 9. Zrod bestie v lidském těle v přímém přenosu. Co dělá její okolí, chválí ji za to. Možná ano. Pak se divíme, že společnost degraduje a vše končí násilím (válkami). Okamžitě by měla být propuštěna ze školy. A doživotně označená, pokud neprojeví hlubokou lítost (i když tu bude pouze předstírat). Řekněme pubertální předvádění, ale právě v pubertě se dokončuje formování psychiky, pokud tohle projde bez následků, následky budou následovat později a nebudou pro okolí dobré pokud ji někdo nesrovná, její pokřivená duše bude konat zlo.

  OdpovědětVymazat
 10. Je to krava nebeská, vymetený mozog a takí sú slniečkári, tešia sa z nešťastia iných

  OdpovědětVymazat
 11. Nevíte, co to má ta vymatlaná pizda na to triku? Nemůžu to rozluštit.

  OdpovědětVymazat
 12. Partner spolku,,Spolek hoskych vodcov"......

  OdpovědětVymazat
 13. Neeeee,ta je stejne zrzavá jako ten co nosil pořád opici na rameni a tvrdil o sobě,že je dramatik a nikdy nikoho neudával.....čumí jak když nadloube volovi
  ,no celej Venda:-DDD

  OdpovědětVymazat
 14. Kdo jim vylízal hlavinky? - chazarská židovina, která je nalezlá všude "na pozicích", židovina, která má nenávist ke všemu slovanskému jako svou hlavní identitu.

  OdpovědětVymazat
 15. A tihle její havloidní kazatelé, zároveň kážou o lásce k bližním migrantům co tu páchají zlo.

  OdpovědětVymazat
 16. Lituji ty mladé co stoho roste. Ani ji nebudu spílat, Blázni to nechápou. To ani nevyspěje.Namrdá to nějakej islámista, ani nechci domýšlet tu kvalitu.

  OdpovědětVymazat
 17. Důležité je,že jí nevadí WADA povolený doping
  amerických sportovců.Takže může být i blbá,to
  jí k životu stačí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak tenhle článek souvisí s dopingem?

   Vymazat
 18. Tá hrdzavá dáma na tej fitografiji sa podobá na jednu hrdzaňu v shov Bradly a jeho metály čo to uvádzal obr.pán cocot Kraus.

  OdpovědětVymazat
 19. ...ty mladý za to nemůžou...propaganda a rodiče...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Logický důsledek antikoncepční nekázně.

   Vymazat
 20. To je ľudský odpad táto Lucia Anďalová.Som zdesený, že na Slovensku sa môže narodiť takáto beštia.Obyvatelia Slovenska zapamätajte si tento odporný ksicht a meno a keď ju stretnete tak ju opľujte.

  OdpovědětVymazat
 21. Ona se změní, až jí někdo pořádně vylíže pekáč:-)

  OdpovědětVymazat
 22. Nemyslím si, že by se někdo našel. Spíš mě zaujala zmínka o Jandovi a jeho točení gay porna. Hledal jsem a je tomu tak. Skutečně točil, dá se najít např. scéna, kde mu opálený štramák drandí řiť a on zamilovaně čumí a mručí. Humáč. Ten má šanci to v tomhle státě, příp. EU dotáhnout daleko.

  OdpovědětVymazat
 23. A zase ten Janda. To je srandovní, kolik lidí se v tomhle státě zajímá o nějakýho bezvýznamnýho Jandu.

  OdpovědětVymazat
 24. Kravské vemeno. Má smysl psát něco víc?

  OdpovědětVymazat
 25. Vždyť je docela hezká, já bych do ní náhodou šel ...

  OdpovědětVymazat
 26. Abyste se komunisti neposrali. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:18
   Zalez na záchytku ty podělanej retarde!!!!!

   Vymazat
  2. Je jiná doba - ti dnešní mladí běžně počítaj s nutností války kterou proti Rusku a smrtí až 50 milionů komančů v jejím důsledku, tak co pro ně tak asi může znamenat nějakých 50 -100 kousků? Úplný hovno ....

   Vymazat
  3. oprava: kterou povede Západ

   Vymazat
 27. Se sluníčkáři, prý, nejdál dojdeš, ale než tam dojdeš, tak třikrát pojdeš !!!

  OdpovědětVymazat
 28. Doufám, že duo Černochová+Pašková, bojovnice za citlivou pietu, již chystají novou žalobu...

  ( http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/kesudis-paskova-letko-cernochova-schvalovani-atentatu-debatni-klub.html )

  OdpovědětVymazat