Reklama

pátek 16. prosince 2016

Lubomír Man: Kdyby tak tohle řekl Putin16. 12. 2016
Vážení čtenáři,
Během nadcházejících dnů dorazí na knihkupecké pulty knížečka spisovatele, publicisty a častého přispěvatele do našeho serveru Lubomíra Mana, nazvaná KDYBY TAK TOHLE ŘEKL PUTIN! Jde o samostatné pokračování předchozích Manových svazků Psáno ze vzteku a Braň se, nevzdávej to!, komentujících události z let 2008 až 2014. Knížečka Kdyby tak tohle řekl Putin pak zabírá děje u nás i ve světě od června 2014 do prosince 2016. V této době zveřejnil L.M. většinou na našich internetových webech necelé dvě stovky svých vlastních článků i překladů z angličtiny, z nichž pro tento svůj poslední výbor vybral 50 článků vlastních, o nichž usoudil, že nesou informační hodnotu platnou i dnes. Patří mezi ně též stať Proč rozhodně nemohli Rusové zabít Litviněnka, kterou převzal i největší světový portál World News, vycházející v 60 jazycích, a dva nejvýznamnější ruské internetové portály Rossija segodnja a Sputnik. Knížečka vychází v nakl. Apis Press.

54 komentářů :

 1. Jaká knížečka zase? Já myslel že u nás panuje cenzura horší než za komunismu! Aspoň se nás o tom tady každý den snaží usilovně přesvědčit.
  =======================
  Smazáno? Jo aha. Vy tou cenzurou myslíte tu vaši tady. Zoufalci křiví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ůsměvné, jak se tu ten primitivní havloid 16. prosince 2016 22:12 snáží odvést pozornost od jádra věci.

   Smazat
  2. Jak to, že ti ty blitky nikdo nevymazal, havoide? Zase lžeš, až se z tebe hulí, débo. Zapomněl jsi štvát proti Rusku, kryple, za co tě ten Soros platí?

   Smazat
  3. Súhlasím s Vami A22:25. Pepek Vyskoč na ktorého reagujete hulil marišku a tak tu potí svoje spomienky na budúcnosť, keď tu spomína niečo čo je "horší jak za komúnizmu". Ešte jak detinsky pritom zamudroval: "...jo aha...", jak malý sopľavý škôlkár:-). Zažil som už všeličo, ale jakživ som o žiadnom "komúnizmu" nechyroval:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. 22:42 za co tebe platí Putin?

   Smazat
  5. Tu největší propagandu a ještě navíc cenzuru máte tady hňupové! To opravdu někdo chce aby tyhle opice bolševickými podlidmi tak dlouho drezírované až se z nich stali "inženýři" a "doktoři" vám znovu vykládali své "jediné pravdy"? Pak si nic jiného ani nezasloužíte ...

   Smazat
 2. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2850-husajn-obama-posila-dalsi-vojaky-k-ruskym-hranicim-chce-vyprovokovat-valku-driv-nez-se-trump-stane-prezidentem-pro-jake-instrukce-si-jel-stropnicky-do-washingtonu-pozornost-verejnosti-pohlti-vanoce.htm

  OdpovědětSmazat
 3. Obama ve funkci prezidenta USA,za což dostal tu
  slavnou Nobelovu cenu míru,nedokázal vůbec nic.
  Vlastně ano,že hloupý a neschopný negr,který umí
  jenom to,že svoje neúspěchy svede na někoho jiného.
  Nakonec co čekat od negra,který neví,zda se narodil
  nebo vyskytl.Za celou dobu nenašel rodný list.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 4. Vypadá to, jako by to řekl Hitler evropský a on to přitom vyblil Hitler zaoceánský.

  OdpovědětSmazat
 5. hele Man kdyz uz se seres do prekladu tak alespon napis spravne ... zkroutit ruce zemim, ne zemi ....ok
  chef

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tipoval bych tě za hodně nafučeného studenta.
   "Hands of the countries". Je to v češtině ruce zemí nebo ruce zemím?" Nemáš pojem ani o angličině a ani, což je ještě horší, o češtině.

   Smazat
  2. 9:10 jak jsem psal nez mne smazali si hugo!!! a ze neumis cist po cesku tak to jsi korunovanej!!!
   chef

   Smazat
  3. Tu největší propagandu a ještě navíc cenzuru máte tady hňupové! To opravdu někdo chce aby tyhle opice bolševickými podlidmi tak dlouho drezírované až se z nich stali "inženýři" a "doktoři" vám znovu vykládali své "jediné pravdy"? Pak si nic jiného ani nezasloužíte ...

   Smazat
 6. Hmm. No a teď si přečtěte co Obama řekl v rozhovoru pro VOX doopravdy. Abyste názorně viděli na střeva toho jak pracují ti různí Manové a podobní propagandisté a spin-doktoři, hledající větičky které vytrhují z kontextu a dávají jim zcela jiný význam.

  http://egopedie.blog.cz/1504/jak-vytrhnout-obamovi-stolicku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že každému stačí, když se podívá na mapu rozmístění amerických vojenských základen po celém světě, zvláště pak kolem Ruska a Číny a už nemusí zkoumat tvé soroskecy.

   Smazat
  2. 0:15
   Jo. A přesně uvidí jak se okolní země bojí Ruska. Tak že si pro pocit bezpečí pozvou ke své ochraně Amíky. Kdežto Rusáky si na své území nepustí krom Assada nikdo. Tolik mají kamarádů a tak jsou důvěryhodní. Zvlášť potom co si se svou základnou ukradli i celý Krym.

   Smazat
  3. Koukám, že k nám zavítal pan Goebels 0:26.

   Smazat
  4. No, on řekl přesně toto:
   Now, I also think that if we were just resorting to that and we didn't have a realistic view that there are bad people out there who are trying to do us harm — and we've got to have the strongest military in the world, and we occasionally have to twist the arms of countries that wouldn't do what we need them to do....
   http://www.vox.com/a/barack-obama-interview-vox-conversation/obama-foreign-policy-transcript

   Smazat
  5. 0:26 - Goegels hraje naivku.

   Smazat
  6. 1:05

   A končí myšlenku tu myšlenku:

   "So what I do think is accurate in describing my foreign policy is a strong belief that we don't have military solutions to every problem in the 21st century."

   Buď neumíte anglicky, nebo neumíte analyzovat text ani na úrovni ZŠ, nebo jste neuvěřitelně prolhaní a křiví. Žádné jiné vysvětlení této vaší stále se opakující lži není.

   Smazat
  7. 9:06 Ještě je tu možnost, že "my" nemáme tolik narušenou logiku jako vy, abychom z vyjádření, že ".. NEMÁME vojenské řešení KAŽDÉHO problému v 21.století" odvodili, že to vůbec nedělají. Afghanistán, Irák a Sýrie jsou jen nejkřiklavější důkazy s přímým nasazením americké armády.

   Smazat
  8. Vážený 9:06, ale rozumím, rozumím. Mnozí totiž na Obamu naléhali, aby třeba do Iráku nebo Sýrie proti IS vyslal pozemní vojska, která by tam zůstala delší dobu. A on ve svém projevu v Antalyi 16.11.2015 dokazoval, že to prostě nejde, že zase takovou kapacitu americká armáda nemá. Takže, kde to jde, tak se rukou zakroutí, kde to nejde, tak holt to vojensky řešit nejde. Třeba v té Sýrii, kde by nutně narazil na Rusy a vyvolal pravděpodobně světovou válku.

   Smazat
  9. Problem asi lezi v tom , ze kdyz mate twisted mind, tedy kdyz mate zkrivenou mysl, jak muzete se naucit kroutit ty ruce jinych spravnym smerem..
   A poucovat jiny.
   Ted uz mu zbejva jenom najit ty "spravny" spatny /bad/ lidi.
   A protoze jsou ty spatny lidi , musi se kroutit ruce celym statum /Countries/?.
   Ktery to asi sou ? Da to fusku.
   Muze se stat, ze odhali to, co uz odhalily miliony lidi na celym svete...
   8 let presidentstvi, pri jeho stari a neustalym ziranim do Teleprompteru ,a universitnim vzdelanim , nejak tu moznost realistickyho pohledu asi ztratil,
   kazdopadne je pozde... ..
   A nemel by tolik zvanit.
   Jsou staty v Africe a taky na Strednim Vychode i jinde , ktery pouzivaji nasili a valek na kazdy problem.
   /Kdyz jim to USA, navrhne , poruci a odmenuje za to, dodava zbrane , vyhrozuje vsemi moznymi tresty atd.../
   Tady dela z nouze ctnost.
   Za prve , USA reseni je mit vojenske zakladny vsude.
   Ovsem staty , ktere jsou ve skutecnosti USA vojenske zakladny , nepredstavuji ani NEMOHOU , nejaky vazny problem.
   Kde nejsou vojenske zakladny a poslusne vlady ,tam vyhrozuje nasilim a valkou, kazdej den....

   Smazat
  10. Vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, petránka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?
   Chlastoslovanské barbarské Rusácko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později.

   Smazat
 7. 200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech ... - EUserver.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ZLOČINECKÉ USA
   USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani ten vzteklý pes po nich nezaštěkne!
   • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   • agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   http://skrytapravda.cz/domaci/97-general-sedivy-asi-trpi-amnezii-tvrdi-ze-rusove-hraji-hru-ktera-zacina-byt-velmi-nebezpecna-nevi-ze-proti-dvema-zakladnam-ruska-v-zahranici-stoji-109-zakladen-usa-v-japonsku-dalsi-stovky-v-evrope-a-85-v-jizni-koreji
   • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
   • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/boston-globe-usa-brzy-zkrachuji-pokud-budou-tolik-utracet-na-valky
   • http://narodnidemokracie.cz/a-dost-je-nejvyssi-cas-zastavit-rozpinavost-usa-a-nato-v-ceske-republice
   • dalajláma:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
   • IS popravuje - řeže hlavy (video):
   http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
   • Merkelová - dcera Hitlera:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
   • seriál o 11. září:
   www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
   • stop imigraci (video):
   www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
   • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
   • http://byznys.ihned.cz/c1-63221970-usa-cina-nejvetsi-ekonomika-sveta-po-150-letech
   • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
   • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

   Smazat
 8. 0:26 něco v tom smyslu tvrdili Hitler a Goebels, máš opravdu pocit, že sis vybral ty správný učitele?

  OdpovědětSmazat
 9. 0:26 jak jinak, Goebelsi?

  OdpovědětSmazat
 10. Anonymní17. prosince 2016 0:52
  Koukám, že k nám zavítal pan Goebels 0:26.----mě spíše přijde jako potomek prokurátora Urválka, nebo že by vstal z mrtvých sám Urválek?

  OdpovědětSmazat
 11. 0:26
  A teď Pepku, vyskoč:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel IQ tvý a Pepka se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Smazat
 12. Pane Man, zde mate informaci, ktera bude pravdepodobne chybet ve Vasi knize.

  President Obama byl vybran, vyvolen a prosazen znamymi levicovymi lidmi z Chicaga - levicove zamerenymi. Vedl je David Axelrod (advertising business), dale
  Valerie Jarret, Lester Crown, Abuer Mirkra, Betty lu Saltzman, Penny Pritzker atd.
  President Obama se jim vsak po case vymknul z rukou a ted je plne pod vlivem Sorose, ktery prosazuje valku s Ruskem.
  Tato prosazovana valka s Ruskem nejde pochopit logikou ! Proste tomu nerozumim. Presiden Trump ji nechce, ale do 20.1. 2017. je daleko a nekdy to vypada tak, ze ho Sorosova parta OBEJDE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:32
   Copak, že už se Honolulu nepodepisuje?!
   Někdo mu "ukradl identitu" i s nickem?

   Smazat
 13. Kde lze koupit knihy p.Mana?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nakl. Apis Press Třebíč
   Agentura eSports Plzeň

   Smazat
 14. "Za útoky ruských hackerů na volby v USA přijde tvrdá odplata," vzkázal včera Obama, čímž dokonale navázal na falešnou realitu vytvořenou médii. "Musíme rychle jednat. A uděláme to v místě a době, kterou sami určíme."
  Husajn Barack Obama 16.12.2016

  6.ledna se má v Německu vylodit několik tisíc amerických vojáků, kteří se mají okamžitě přesunout do Polska a Pobaltí, kde se mají připojit k neznámému počtu těch, kteří už tam jsou.
  Pokud vstoupí USA do války, bude inaugurace D. Trumpa odložena na neurčito.
  A nyní můžeme přemýšlet,kam až se odváží Obamovo klika zajít a kolik toho do 20.ledna 2017 stihnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pokud nevstoupí do války, omluvíte se za ty vaše fantasmagorické bláboly? Ne! Budete vymýšlet další a další tak jako jste vymýšleli před tím. To je totiž váš svět ve kterém žijete. Paranoidně-schizofrenní konspirační bublina podporována ruskou propagandou a nenávistí k naší západní demokratické svobodné společnosti.

   Smazat
  2. Zaslepenej pitomče 9:11, Obama už dávno do války s Ruskem vstoupil, musíš být hluchý, slepý a navíc blbý, když nevíš, že USA už haraší zbraněmi u ruských hranic. Jenomže pro vola z montovny, jakým jsi, půjde o humanitární agresi, idiote.

   Smazat
  3. vlast tě (9:11) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!" :-)

   Smazat
  4. 9,11
   A pokud k něčemu dojde, slib nám všem, že půjdeš mezi prvními do zbraně na východní frontu a budeš do poslední kapky krve bránit tu vaší demokratickou a svobodnou společnost. Že nenecháš umírat ty, kteří té vaší pohádce o svobodě a demokracii už nevěří.

   Smazat
 15. Obama ,ostuda této planety ,

  OdpovědětSmazat
 16. U NÁS DNES PANUJE AUTOCENZURA STEJNĚ JAKO ZA TZV. SOCIALISMU. KDO POCTIVĚ DNES SLOUŽÍ KAPITALISTICKÝM BOHŮM, TOMU NADĚLUJÍ - MIMO ROZUMU - I VŠICHNI SVATÍ. I PRO VĚTŠINU MEDIALIZÁTORŮ (NOVINÁŘI SNAD JIŽ VYMŘELI) JSOU PENÍZE NADE VŠE. Za ně si lze také koupit vše, umělce, tzv. inteligenci, v kapitalismu je to byznys jako každý jiný a všichni jsou nějakou mírou prodejní, samozřejmě čím kdo je mocí výše, tím více korumpuje a je sám korumpován. To se týká především "sloupů" státu. Takže jako neprodejní zůstávají vlastně asi jen bezdomovci.

  OdpovědětSmazat
 17. 9:11
  Jsi Jandovo,Putnovo Čukr,ty vychastanej dutolebe na Metadonu....ať ti nepíšou pořád stejný lži a hovnařiby nakázaný Šapitem a lejnolahvárenskejma havlolahvičkama!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Nobelova cena za mír je v dobrých rukou.

  OdpovědětSmazat
 19. 2:32 válka s Ruskem je pro USA naprosto nezbytná, aby se dolarová pyramida udržela ještě dalších pár let (podle některých ekonomů nejméně celou dekádu). Pouze nerostné bohatsví Ruska, které se dostane to těch "správných" rukou, je tou poslední nadějí, jak udržet na americkou životní úroveň. Předtím je samozřejmě nezbytné přerušit ekonomické vazby Ruska s EU a s Čínou, se kterými by se jinak USA musely dělit o kořist. V případě EU je to snadné, stačilo přikázat dvěma loutkám (pro méně informované, jedná se samozřejmě o paní Merkel a pana Hollandeho). V případě Číny se to zatím nedaří, ale demokratizující útok (když se jaksi nedaří zorganizovat v Rusku majdan podle ukrajinského vzoru) armád NATO (zřejmě již v příštím roce), vše vyřeší. USA dnes bojuje o svoji ekonomickou budoucnost, doslova a do písmene o svoje přežití!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. obchodní výměna Ruska s EU nadějně klesá a obchodní výměna Ruska s USA nadějně stoupá :-)

   Smazat
  2. Včera poklesly americké akciové trhy hned poté, co byla zveřejněna zpráva, že Čína "odcizila" americký podmořský dron, který mapoval reliéf dna pro potřeby americké US Navy. Podle masmédií to byl pochopitelně dron pro vědecký oceánografický průzkum. I na válkus Čínou je třeba být připraven.

   Smazat
 20. 10:37 ..muj nick honolulu vzdy zapricini, ze budu mazan i kdyz jsem se snazil nepsat sproste.

  7:28... pan Vladimir Hricak napsal naprostou pravdu ! Obama to rekl a bylo to na nekolika News ! On je velmi aktivni presto, ze konci 6.1.2017...
  Chce proste neco stihnou..

  Bude-li valka s Ruskem, coz je prosazovano nekolika vlivnymi lidmi, tak si pamatujte, ze president Trump ji NIKDY NECHTEL. Bude to nesmyslna valka a bude-li nuklearni , tak nebudete mit vodu, potraviny, elektrinu a
  budete umirat na radiaci a dehydraci. Bude popel ve vzduchu a bude nedostatek slunce.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 21. My uz vubec nevime co se bude dit dale !
  Nepratele presidenta Trumpa se snazi zdiskreditovat volby jakym-koliv zpusobem.
  T.j. uplne TRAPNE, co oni delaji ! Prepocitavani volebnich hlasu ve trech statech (Pennsylvania, Michigan a Wisconsin), prineslo presidentu Trumpovi dalsich 44000 hlasu, ktere byly zatajovany demokraty (Hillary lidmi).

  Ted se o tom prestalo mluvit, nebot to zkoncilo TRAPASEM, pro Hillary.

  Ted se denne utoci na Rusko a na presidenta Putina.

  Celou volebni kampan od 15.6.2015, jsem intenzivne prozival a sledoval kazdy detail a vim urcite , ze president Putin mel na hlasy americkych volicu stejny vliv, jako na hladinu Mississippi a hurican na Floride.
  Je to proste hloupost !

  Lide volili presidenta Trumpa na zaklade bezpecnosti hranic. Zdravotniho systemu, ktery znicil Obama.
  Zachazeni s veterany a se starymi lidmi. Na zaklade nenavidene politicke koreknosti a dale napr. skolstvi.

  Kdo napr. vi v Evrope o tom, ze stari meli posledni pridani na Socialnim Security 0.3 %...V loni nebylo nic.
  To jsou veci denni potreby, ktere za Obami a jeho administrace prestavali fungovat.

  Mlady kluk spadne z kola a jeho zlomena ruka mu pres pojistovnu prijde daleko vice na zaplaceni, nez kdyz si ji necha opravit soukromne.
  T.j. realita !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 22. Pokracovani 16:20 !
  A proc k tomu doslo ? ?
  Aby demokrate meli vice volebnich hlasu, tak pomahali barevnym lidem (nezamestnanitelnym) s ruznymi programi a benefity. Tyto veci byly prerozdelovany od bilych Americanu, ktery pracuji denne od nevidim do nevidim.
  Vaha parasitismu nesla unest a nadavky bilym do
  "rasistu" byly slyset denne.

  Tato krasna zeme (Amerika) potrebuje zmenu a opravu.
  Vzdyt drive fungovala dobre. O tech potrebnych opravach president Trump mluvil vsude, kde mel projev a lide za nim chodili v TISICICH.

  Vzdyt tam se nedalo ani dostat, kde mel Trump projev.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 23. V pondeli 19.12.2016. se budou pocitat hlasy volitelu (Electoral College) v Kongresu (Hill, Washington D.C.)

  A podlehnou-li nekteri z nich VYHRUSKAM a zradi-li presidenta Trumpa, tak America je v chaosu a mame naslapnuto na dve nesmiritelne skupiny a na rozdeleni ameriky, ne zemepisne , ale psychicky a emocionalne na vzdy.
  Volil jsem Trumpa a budu stat na jeho strane, at se cokoliv stane !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat 24. ??!! ??!!

  "muj nick honolulu vzdy zapricini, ze budu mazan"

  ??!! ??!!


  OdpovědětSmazat
 25. Nez odejdu za povinnostmi, tak jeden priklad, jak nekteri politici jsou hloupy a jini chytri.

  Pres Pennsylvanii se tahnou hory, (Appalachian Mountain).
  Je to kraj zalesnenych kopcu a lesu. Ten kraj je pochoutka pro oci, ale je daleko chudci, nez napr. sousedni Ohio...

  Lide jsou tam upracovani. Pracovali v tezkem prumyslu a nebo v dolech.

  Lide na strane Hillary poslali prumysl do Ciny a doly zavreli.
  Trump chce doly OTEVRIT a zada navrat prumyslu z Ciny.

  T.j. absolutne jasne, ze vsechno mistni obyvatelstvo hlasovalo pro Trumpa.

  Zde vidite jasne, ze president Putin nemel na tamnejsi obyvatelstvo zadny vliv ! Oni jsou tam zamereni na sebe a nevi kde Rusko je.

  (Velka sranda je v horach Pennsylvanie. Chlastaji tam v horach lahodny nelegalni alkohol, ktery si podloudne pali v lesich. Fackuji se k vuli zenskym, ktere jsou v prumeru hezci nez napr. Ohiu. Pytlaci v horach a strasi turisty. Maji velke svaly ! Maly rozhled, ale jsou cestni a primi. Kdyz jim reknete Krym a Putin, tak nevi o cem mluvite.
  Prave jsem vam vysvetlil, co to je Hillbillis - (horal.))
  Trump jim vrati prumysl a tim vyhral horske staty.
  (Kdyz o tom pisi tak mam nostalgii. Bylo tak krasne.)
  President Trump temto lidem pomuze.
  nick HONOLULU - ahoj pro dnesek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:28
   Takže on je Trump vlastně taková kombinace Jánošíka s Babišem. Nebo Trumana s Putinem?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.