Reklama

.

.

čtvrtek 29. prosince 2016

Ministerstvo zahraničných vecí RF prisľúbilo odpovedať na nepriateľské kroky USA

29. 12. 2016        Hlavné správy (kráceno)
Ruský portál Gazeta uviedol vyhlásenie oficiálnej predstaviteľky Ministerstva zahraničných vecí RF Márie Zacharovej, ktorá potvrdila, že Rusko určite odpovie na nové nepriateľské kroky Washingtonu.
Ide o to, že Barack Obama, ktorý nezvláda svoj neslávny odchod z Bieleho Domu v pozícii najhoršieho a najslabšieho prezidenta v dejinách USA, sa rozhodol škodiť Donaldovi Trumpovi aj v posledných dňoch svojej neslávnej prezidentskej existencie. Snaží sa na poslednú chvíľu čo najviac sproblematizovať vzťahy medzi Ruskom a USA a nastaviť Donaldovi Trumpovi množstvo politických pascí.Podľa Márie Zacharovovej Obama sa snaží rozšíriť existujúce sankcie, skryte útočí aj proti ruským diplomatom a pripravuje odvetu za nedokázané kybernetické zasahovanie Ruska do amerických prezidentských volieb.

“Ide o novoročný pozdrav od Obamu a jeho administratívy, ktorá definitívne opúšťa Biely dom. Nemajú a nikdy ani nemali dôkazy o ruských hackerských útokoch, sú to klamstvá a nás už nebaví reagovať na nepravdivé tvrdenia garnitúry, ktorá odchádza do zabudnutia”, uviedla Mária Zacharovová.

“Ak Washington prijme ľubovolné nepriateľské kroky voči Rusku, okamžite dostane recipročnú odpoveď. Vrátane diplomatickej sféry. To, čo zavedú USA voči ruským diplomatom v USA, postihne amerických diplomatov v Rusku” potvrdila Mária Zacharová.

Nechápu si pri tom skutočnosť, že ak Rusi naozaj dokázali hackerskými útokmi zmeniť výsledok amerických prezidentských volieb, svedčilo by to o totálnom úpadku a rozklade americkej CIA, ktorá by zlyhala na celej čiare. V tom prípade sú na tom USA podobne ako ZSSR v rokoch 1989 – 1991, kde sa rozklad ZSSR takisto začal tým, že zlyhala KGB.

Americkí novinári a predstavitelia proclintonovských kruhov by si možno mali konečne uvedomiť, že tým ako ukazujú svetu svoju “veľkolepú americkú nemohúcnosť” (pretože nezabezpečiť svoje prezidentské voľby je prejavom ozajstnej nemohúcnosti), podkopávajú vážnosť k vlastnej krajine. Svet sa stáva multipolárnym, americké sankcie sú kontraproduktívne a ako bumerang s čoraz väčšou silou zasahujú krajiny EÚ. Obamova administratíva však už viac krát ukázala, že ju osudy a ťažkosti spojencov nezaujímajú.

Kto neverí, nech si spomenie napríklad na kauzu Volkswagen v USA.

15 komentářů :

 1. http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html

  OdpovědětVymazat
 2. http://antipropaganda.sk/myty-o-putinovom-rusku/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže Chovanec zaostává! Za to ho asi bruselský maňásci nosatých masonů moc nepochválej:)

   Vymazat
 3. Je tomu právě 100 let, co zazněly výstřely, na které o pár měsíců později skonalo Rusko! - http://iks2010.info/?p=105109

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, skonalo - aby se v krátké době po té, stalo skutečnou velmocí, velmocí vítězící nad intervencí armád řady zemí, velmocí, která rozdrtila armády fašistického Německa do té doby suverénně vítězící v Evropě.

   Vymazat
  2. To byl židsajuz, antiruský projekt. Je pravda že se Rusko pokoušel marně obnoviti jistý generál Vladov! Nebo Vlasov či tak nějak s pomocí pana Hitlera! - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-usvit-rusi-operacia-barbarossa-cast-7/

   Vymazat
 4. Co je to za logiku? Dlouhá léta slýcháme, že Rusko je zaostalé, většina lidí tam žijících jsou alkoholici, je tam bída, nízká životní úroveň a co hlavně, že protivníci Ruska jsou sofistikovaní, vzdělaní a vůbec na světě nejlepší. Tak mi někdo vysvětlete jak je možné, že tenhle skoro zbídačený a alkoholismem prolezlý, nevzdělaný stát mohl ovlivnit americké volby. Pobavilo mne to natolik, že jsem musel reagovat. Logika vskutku nevídaná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tzv. logika nové doby - je teď všude, na každém kroku se s ní setkáte, hlavně v české televizi a jak jsem se doslechl dostala se i do škol. Vyrůstá nám nová generace s novodobým logickým myšlením.

   Vymazat
 5. 19:24
  Vážený,zřejmě zapomínáte,že po retardech a opilcích,kteří si myslí,že děti nosí vrána a čáp chtít vlastní myšlenku je věc nemožná........inu,lahvičky Vendy Lahváče jsou a zůstanou jednou pro vždy jejích vzorem;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ale, že by Rusko mělo chytrou a krásnou budoucí prezidentku. To není žádná fosilie jako Hilary C. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak,tak,ale až po Putinovi.Spíše bych paní Zacharovu dal na Ministerstvo zahraničí.Je tvrdá,nebojí se,nelže,nazývá věci pravými jmény!A je moc hezká a inteligentní.

   Vymazat
 7. S lidma jako je Onana, se musí prostě bojovat. A kdo si myslí, že ne, špatně dopadne.

  OdpovědětVymazat
 8. Od negra,byť prezidenta USA,nemůžeš čekat nic
  dobrého.Zamindrákovaný pitomý negr v čele USA
  je tou správnou vizitkou státu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. když ten slavný Bombama strávil 58% svého pracovního času V různých golfových resortech USA, tak jen tím dokazuje jakým byl vlastně pánem v Bílém domě. Vždyť to je do poslední chvíle velká nula, která jen plní příkazy páníčků. Na poslední chvíli musí honem udělat takový borďák, aby se z toho Trump pominul, nebo možná se z toho pomineme my, protože chtějí stihnout do 20-tého ledna ještě nějaký světový nášup.
   Sims.

   Vymazat
 9. Pro přeložení článku z Gazety jsem sice použil překladač, ale nikde tam nebylo uvedeno, že RF okamžitě
  přijme reciproční odpověď. RF se ústy prezidenta jasně vyjádřila, že bude jednat s kterýmkoli prezidentem, kterého si američané zvolí a né že mu bude ulehčovat jeho práci.

  OdpovědětVymazat