Reklama

středa 7. prosince 2016

Ministerstvo zla

Vladimír Pelc
7.12.2016 Vaše věc

Na ministerstvu vnitra vzniká odbor specializovaný na boj proti „hybridním hrozbám a propagandě“. Má být součástí Centra boje proti terorismu. Úředníci mají zabraňovat šíření nepravdivých nebo zavádějících informací a propagandy. Data budou předávat policii, armádě a tajným službám.


Kolem poloviny 90. let mě syn, po příchodu z výuky v páté třídě základní devítileté školy, překvapil otázkou: „Tati, co ty vlastně jseš? Pravičák nebo levičák?“ Myslel politicky – levicově smýšlející či pravicově smýšlející. „Učitelka nám dnes říkala, že levičák čte Právo a pravičák Mladou frontu. A ptala se, co čtou rodiče, a jestli tedy jsou napravo nebo nalevo. Ty ale čteš všechno? Co jí mám říct?“

Nechám stranou, že učitelka, která v hodině zeměpisu (žáci však tuto výuku nazývali „hodina antikomunismu“) vykládala tyto blbosti, byla nebetyčná kráva (já vím, to se o ženách říkat nemá, ale co si mám počít), která se snažila najednou si zlepšit svůj dříve kádrový, nyní personální posudek na druhou stranu, když si ho předtím průběžně mnoho let zlepšovala na stranu první. Podstatný byl způsob myšlení – kádrování člověka podle toho co čte, co sleduje. A hlavně absolutní neochvějné přesvědčení o tom, že podle toho, co čte, lze usoudit na politickou orientaci tohoto čtenáře.

Několikrát jsem přečetl Mein Kampf Adolfa Hitlera (mám tři vydání z různých let), překlad Koránu od doktora Hrbka mám někdy z roku sedmdesát, přečetl jsem hejno tzv. liberálních ekonomů, marxistů, antimarxistů… − a přitom jsem proti nacismu a fašismu, nejsem vyznavač islámu, o liberální ekonomii si myslím, že není perspektivní, neomarxismu nefandím…

Pravda − papírové noviny a časopisy dnes nečtu, protože všechny jsou už den předtím, než vyjdou, staré; pokud jde o informace. A na komentáře zvědav nejsem – intelektuálně obsažné zpravidla nejsou, málokdy obsahují alespoň tři deka myšlenek a jsou většinou mainstreamové. Na internetu je informací (i komentářů), z nichž si můžete vybírat, přehršel.

Synovi jsem tehdy řekl, že učitelka je mimoň (to bylo žákovské označení osoby, která byla silně mimo správné chápání problému, zkrátka je mimo) a ještě jantar (to bylo žákovské označení osoby silně intelektuálně natvrdlé; jantar je tvrdý) a že když se bude ptát, tak aby řekl, že tatínek je normálně inteligentní. Proto čte všechno. Že nepotřebuje mainstreamové primitivně návodné komentáře. Vlastní názor si vytvoří sám.

Ale současní politici nepotřebují normálně inteligentní občany, kteří by si svůj názor vytvářeli sami. Proto ministerstvo zla zřizuje uvedený dohlédací, spíše však cenzurní a práskací odbor. Za naše peníze. Proti nám, normálním občanům.

34 komentářů :

 1. No tak celý ten odbor bude mít trvání do voleb, protože pak bude po nástupu SPD zrušen, stejně jako ten tingltangl toho honibrka Jandy zvaný Evropské hoňhoty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se, koho ovládá Putin, dle "západních medií".

   Jistě pochopíte, že s ruskou propagandou je třeba bojovat!!! :-)))))

   "Rychlostudent" Chovanec, to jistě zvládne!! Jako bakalářský titul "na právech" za 3 měsíce!!!

   :-)))

   Putin podle západních médií tajně řídí a ovládá!!
   Namátkou: má v kapse Donalda Trumpa, americkou zelenou Jill Steinovou, britského labouristu Corbyna (a celou kampaň kolem Brexitu), německé sociální demokraty v čele se Steinmeierem, řeckou krajní levici i pravici, francouzskou Le Penovou, českého Zemana, maďarskou vládu v čele s Orbánem a s ním i nácky z Jobbiku, italského premiéra Renziho, pravici v Rakousku v čele s Hoferem, vlastně všechny krajně pravicové strany v Evropě a všechny krajně levicové strany tamtéž, celé WikiLeaks i s Assangem, nedávno ovládl i amerického ministra zahraničí Johna Kerryho a nového britského šéfdiplomata Johnsona… A k tomu je Putinovým agentem každý, kdo nesouhlasí s americkou zahraniční politikou, s politikou NATO a západními vojenskými agresemi. A taky každý, komu by ten seznam Putinových agentů snad připadal k smíchu…

   :-))))

   Smazat
  2. Takže z Chovance máme Bretschneidera, že?!

   Smazat
  3. ze špatného zelináře neuděláš ani toho Bretsnidera ten byl lump ale určitě inteligennější. Dříve jsem se o toho pána nezajímal. Dnes si myslím, že pokud mněl nějaký rozum, tak mu ho vysáli společně s tím sádlem. Ta malinká kapka se v tom sudu sádla ztratila.

   Smazat
  4. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 2. To by mohli hned zakázat zprávy na ČT1 jako lživé a zavádějící.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zajímavej námět do diskuze - chtělo by to soudruhoj chovancoj vznést dotaz jak budou postupovat v případě čt !!!!

   Smazat
 3. Co se týče
  pedagogického sboru, ať toho současného, nebo tehdy protektorátního, následně komunistického,

  tak jsou učitelé převodovou pákou vlády, v té které době:

  Za protektorátu museli žáci znát životopis Vůdce
  Za komoušů byla strana vedoucí silou ve společnosti
  Za současnosti se přejímají direktivy z Bruselu a ani nyní,ani v minulosti jsem si nevšiml,že by s tou propagandou nějaký kantor nesouhlasil a praštil s tím...

  A vůbec jen konstatuji, že se učitelům zvedají platy snad každoročně, ale furt se hořekuje nad tím, jak jsou špatně placeni.
  Učitelé jsou pro jakoukoliv vládu velice cenným nástrojem
  k formování toho jediného správného názoru mladé generace.

  A už jsme zase tam, kde už jsme jednou byli:
  "Tohle ve škole neříkej, to si můžeme říct jen doma !"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1317 zkuste dát nějaký příkaz, jakou direktivu z Bruselu ve školách učitelé předávají žákům ... pracuji ve školství, ale nic takpového jsem ještě neslyšel.
   Tak sem s tím - dejte příklad.

   Smazat
  2. 13:17

   Popisujete to naprosto správně.

   Má ale opravdu smysl mluvit paušálně o učitelském sboru?
   K čemu by např. mělo být dobré, kdyby "s tou propagandou nějaký kantor nesouhlasil a praštil s tím" a zůstali ty ukázněné "převodové páky"? (Abychom si správně rozuměli: Nepodsunuji Vám, že něco takového navrhujete.)

   Historicky byl Sókratés vzorem učitele, právě tím jak "kazil mládež".

   Smazat
  3. 13:36
   Je ministerstvo školství aktivní samo? Potom by platilo rčení "poturčenec horší Turka":
   http://aeronet.cz/news/to-snad-neni-pravda-ministerstvo-skolstvi-spustilo-na-zakladni-skole-ve-zline-pilotni-projekt-propagace-islamu-nastenky-v-8-tride-ze-kterych-jde-des-to-musite-videt/
   Je to odporné!

   Smazat
  4. 1355 a to je nějaká direktíva Bruselu ?? Nebuďte směšný - takových iniciativ máme na školách plno a je to naše vlastní politika.
   Kromě informací o islámu (což samo o sobě není na škodu) jsou to různé semináře o postižených dětech, o rozvojové pomoci jiným zemím , o inkluzi ve školách atd.
   A nebo si představujete , že naše děti a mládež by o těchto věcech neměla nic vědět ?

   Smazat
  5. (14:06)
   Souhlasím s Vámi. Hysterie má velké oči. Silně pochybuji, že dotyčný/á 13:55 má zájem jít se do těch škol podívat.

   Smazat
  6. 14:06
   Takže jste potvrdil, že tedy platí rčení "poturčenec horší Turka". Jsme tedy horší, než Brusel, s jeho zákazy a příkazy typu, jak rovné mají růst okurky, banány, atd... A ano, děti by měly mít úplné informace, nejen účelové části, které se hodí mainstreamu, a na které budoucí generace tvrdě doplatí. Pokud to odmítáte, můžete spolu s tvůrci takových odborů nakráčet do brusele, neboť charakterově pevní lidé to nepřijmou!

   Smazat
  7. Další poturčenec/ka 14:15

   Smazat
  8. (14:25)
   Máte úplně recht.
   My "charakterově pevní lidé" vystupujeme zásadně anonymně. V tomto punktu náš charakter nikdy nikdo nezlomí.
   S bratrským pozdravem
   Kokotko

   Smazat
  9. Nemám s vámi žádný bratrský vztah a mé jméno je Anonymní, pane Kokotko.

   Smazat
  10. Já mám pocit, že školství určitě přenáší pravdy EU a současné vlády a ta stejně jako minulý režim má svoji pravdu.. Něco ubere, něco přidá... Z vraha je hrdina, z opilce nejlepší člověk, lidumil.... To nese každá doba, prostě to tak je. A EU nás určitě táhne k lásce k islámu, běžencům, určitě se proti této situaci školství nestaví záporně. Nebo ano? Mia

   Smazat
  11. 16:14
   16:24
   Marcel Chládek byl pravděpodobně daleko lepší ministr školství než jeho předchůdci i než jeho nástupkyně. Nedokázal se ale oprostit od svých tělocvikářských manýr, a uhlazenému úředníkovi Sobotkovi to stačilo k tomu, aby ho odstranil. Fasáda je pro úředníka vždycky důležitější než schopnosti a odbornost. Tak to chodí. Osudy školství (nebo zdravotnictví) jsou stranickým papalášům ukradené.

   Mluvit ovšem o lásce k islámu nebo běžencům znamená podléhat módní hysterii.
   -- Co znamená výrok, že "školství se nestaví..."? --
   Mnozí učitelé mohou být třeba opatrní nebo bázliví, ale proč z nich paušálně dělat nemyslící nástroje indoktrinace?

   Smazat
  12. 14:06 vy máte nějaký problém chápat psaný text? Píše vám jasně : "Je ministerstvo školství aktivní samo? Potom by platilo rčení "poturčenec horší Turka""

   Smazat
  13. 14:31 chcete svým zoufalým výkřikem snad naznačit, že zveřejněné jméno uvedený nešvar napraví? Nebo máte dojem, že by mohl být stíhám za svůj názor? Nebo proč jste to napsal? Má to nejaký smysl nebo vám jenom došly argumenty a vystřeli jste z poplašňáku? :-D

   Smazat
  14. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití a státem živení voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Mají-li být zdaněny církve - pak také zdanit politické partaje a provést jejich odluku od státu - jako u církví.
   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku - neživotné ČSR: TGM).

   Smazat
 4. https://cz.sputniknews.com/svet/201612064267640-nemecti-aktiviste-mapa-trestni-ciny-migranti/

  OdpovědětSmazat
 5. Chovanec nemá charakter!!!!!!Kam vítr,tam plášť,viz zrada pučistů...Proto,aby si udržel koryto,udělá cokoliv....Je mi z něj zle...

  OdpovědětSmazat
 6. (13:34 13:37)

  - Proč to píšete sem?
  - Není snad na NR dost článků k Chovancovi nebo ke kriminalitě migrantů?
  - Jedinou (ovšem za vlasy přitaženou) souvislost s článkem Vladimíra Pelce snad lze najít v tom, že se chováte jako žáci v zadní lavici, kteří se nudí a pokřikují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:49
   Ten 13:37 píše o Chovancovi, což je ministr vnitra, na kterém vzniká cenzurní a práskací odbor, o němž článek je. Souvislost zde je tedy velmi úzká, nebo nechápete psaný text?

   Smazat
  2. Anonymní7. prosince 2016 13:49 jestli nechapete ze 1+1=2 smejd chovanec a jemu podobny euhujeri by tu radi migranty tahaly lidi s nima nesouhlasej a proto cenzura stejne jim to nepomuze lidem zavrit pusu nemuzou uz aby byly volby SPD a je treba upozornovat aby co nejvic lidi vedelo co se deje

   Smazat
  3. Možná, že už učitelé budou jako první stupeň v cenzurní mašinérii.... Přidaj pár kaček a bude to... A nemáte pocit, že třeba v souvislosti s propagandou je nejhorší informace pravda? Že na ČT s ní mají problém? A nejen na ČT? Mia

   Smazat
  4. 16:24
   Nebudeme si jistě namlouvat, že pravda je něco, s čím si ČT bude dělat starosti. Od toho si ji taky neplatíme - alébrž kvůli zábavě:

   Momentálně to vypadá, že TOP09 už v zákulisí pohřbili. ČT nám dá šetrně vědět, že ODS po mozkové mrtvici (kterou tak mistrně ztělesňuje Petr Fiala), vítězoslavně kráčí ke svým vítězným 8 procentům.
   Co na to asi řeknou Robejškové, Gazdíci, Okamurové a Pospíšilové?
   Moravec nám to všechno vysvětlí.
   Čunek for President !

   Smazat
 7. Nevím proč do cenzorského úřadu min. vnitra taháme školy. Pokud školy dnes sdělují dětem pokřiveně české dějiny a třeba i literaturu, je to dáno také vzděláváním učitelů, tehdy, onehdy a dnes. Vlastně dějepis, jak byl tradován od dob Palackého, byl nahrazen soudobým katolickým výkladem, že vše u nás již od dob Cyrila a Metoděje bylo velmi špatné a nejsvětlejší dobou v Česku bylo Temno, kdy český národ byl na vymření a jeho státnost zanikla. Tak se nedivte tomu, co povídají učitelé msvým žákům! Pokud jde o jejich platy, podívejte se na internetu na platové tabulky a srovnejte si je s platovými tabulkami třeba soudců. Je to 1 : 3 až 5 a já si nemyslím, zejména proto, že vzdělání obou povolání je srovnatelné a na rozdíl od učitelů za výkon svého povolání nenesou prakticky žádnou odpovědnost, že je to tak OK.

  OdpovědětSmazat
 8. Komické je, že v ČR jsou učitelé velmi špatně placeni ( VŠ učitel= berou ze všech nejméně), přesto z dětí rezolutně vychovávají " tak zvané pravičáky " , kteří jim učitelům zlodějnami, placeným zdravotnictvím, prodloužením věku odchodu do důchodu a dalšími radostmi život naprosto ztíží, místo aby z dětí vychovávali myslící občany, kteří budou stát za tím co je pro ČR a její občany správné.

  OdpovědětSmazat
 9. Tak - to už si Novinky ani neškrtnou. Ty se napsaly už něco prasečin a šíří zlo o sto péro. Je to jejich zadání Všivárny, lumpárny, tragedie, vyhrabávají to po celým světě, vždycky to trochu dofabulujou, aby to bylo ještě řvavější a trapnější, a aby čtenáři diskutovali a diskutovali. Novinky z toho maj prachy -čím se pak budou živit ti chudáci!? A ještě kdyby tak chtěli zrušit ten prasečí server sereblit a poblit. Modelek, vystrčenejch silikoz a rozkroků, Super.cz! A všechny ty prasečí psavce poslat na pracák, nebo rovnou na jatka - to by bylo!

  OdpovědětSmazat
 10. nikdo nemusi mit obavy ze sledovani to už probiha davno až davinko od dob co jsme si pořidili mobil a internet a platebni kartu jen blb řve že to bude něco extra prejže utok na lidsky prava

  OdpovědětSmazat
 11. Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu.
  Bolševici si 28.10. oslavili na hradě svůj Den znárodnění a pomalu ho vnutí opět ostatním ???
  Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům ??? Plánované povinné a neadresné volby jsou stejným klauzemanovským zločinem jako neadresné referendum zmanipulovaných voličů.
  Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký a šalebný „samet“. V Únoru 1948 byl KSČ, vedoucí silou zbabělého, lenivého, kolaborantského a závistivého lumpenproletariátu, (s podporou tří oportunistických stran „národní fronty“ a huhňavého křiváčka Beneše) po pečlivě převzatém vzoru dvou sousedních velkých totalit (Hitlerovy a Stalinovy), uloupen skutečným pracujícím a zákonným vlastníkům majetek za BILIONY, avšak „revoluční" (neústavní) cestou a zaveden feudalizmus dědičných Kádrových Soudruhů Československých = KSČ (bez několika rudých „sionistů“- tehdy preventivně ožraleckým buranem Gottwaldem popravených). Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci, ožebračenými měnovou reformou 1:50 na spořitelních vkladech, dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Předúnoroví odborníci směli (tiše a pokorně) režimu až do svého vymření sloužit a udržovat zbytky solidní předválečné „kapitalistické“ morálky (dnes klamně připisované komunistům). Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“ (na Slovensku HZDS, KDH a SMER). Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Disident = odpadlík, který směřuje ke korytu zkratkou mimo stávající systém. Šťastně se zbavili "neužitečného idiota" Dubčeka a každý solventní daňový plátce i nesolventní volič je jim dobrý v jejich absurdní oposmluvní frašce: „Každý chvilku krade pilku“, trvající až do té doby, než ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy.
  Po listopadu se všudypřítomná, husitsky loupeživě založená, „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští "disidentští" hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD, se kterou si následně vytřeli řiť a založili SPOZ a Lánské pučisty; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické rusofilské sv-ně založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, estébácké burešovské oligarchy a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní robejškovské partaje.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.