Reklama

.

.

čtvrtek 22. prosince 2016

Muslimská studentka ISIS: Proklínám vás!

- eg -
22. 12. 2016 První zprávy

Svůj dopis nehodlám začínat pozdravem ,,Al-salam aleykum" ( Mír s vámi), ale prokletím, které vznáším do nebe každým dnem, každou modlitbou, píše studentka teplického gymnázia Eman Ghalebová na facebooku.


Nebudu vás zdravit mírem ani dobrem, protože jste nositelé zla a nenávisti. Nechci vás zdravit ani vás nechci oslovovat jako lidi, protože zkrátka v sobě nenesete špetku lidskosti. Tuto skutečnost nelze bohužel vyvrátit, kvůli vám a kvůli těm, kteří za vámi stojí. Ale prosím, přestaňte mít na seznamu obětí lidi, kteří mi mnoho dobra dopřáli, dopřáli mi svobodu, byli ke mně tolerantní a spravedliví víc než vy. Přestaňte jím být strachem! píše studenta ve velmi emocionálním dopise teroristům.

Snažíte se přesvědčit svět, že vaše válka je válka muslimů proti nemuslimům, když každý den zabíjíte muslimy jménem ,,muslimů" v muslimských státech. Sorry, ale o jaké válce mluvíte? Jak mi pro boha chcete vysvětlit vaší ,,válku muslimů proti nevěřícím" když oběti vašeho teror jsou z cca 99% muslimové? Jak mě přesvědčíte, že válčíte proti nevěřícím (ačkoliv ani myšlenka války proti nevěřícím neexistuje, ačkoliv ani to, co děláte nelze nazvat jako válku, ale jako útok), když se dokážete odpálit ve státech, kde je 99% muslimů. Vybíráte si trhy, místa s největší koncentrací lidí a hlavně mešity- vaším nejoblíbenějším místem pro odpalování jsou mešity.Čí pak je to válka, prosím? A proti komu?

Proti lidstvu a proti hodnotám.

My muslimové jsme byli donuceni si zvyknout na vaše vraždění,ale nedokážeme vydržet zabíjení a strašení nevinných lidí naším jménem, jménem našeho náboženství a jménem naší knihy.Těmi nevinnými lidmi myslím mé evropské spoluobčany, přátelé, sousedy atd. a nejen Evropany, ale i veškeré lidstvo, které neuznává vaše barbarské myšlení. Po každém útoku, který spácháte si vzpomenu na verš:..aby ten, kdo zabije jednoho člověka byl souzen, jakoby zabil lidstvo veškeré." (5:32)- a ptám se sebe, jste vy vůbec muslimové? Tento verš je v Koránu, v knize, ze které podle vás čerpáte, copak jste tento verš nečetli? Co pro vás představuje ten člověk"? Pro mě je to každý člověk na světě: muslim, křesťan, žid, budhista, hinduista, ateista, homosexuál atd. V čem tedy věříte? Jakou knihu čtete?! Víte o výroku Proroka, který říká, že je lepší zbořit Kaabu, nejposvátnější kámen v nejposvátnějším místě muslimů, než prolít nevinnou krev? To opravdu nevíte, vždyť to ví každý muslim. Schválně, zbořte nám Kaabu, ale přestaňte zabíjet.

Neustále se oháníte náboženstvím a tím, jací jste správní muslimové. Neustále nás muslimy, kteří odsuzují vaše myšlenky, považujete za odpadlíky, zabíjíte nás nejhoršími metodami,ale hlavně že neustále hlásáte ,,vítězství islámu". Jaké to vítězství si představujete, když se dokážete odpálit v mešitách mezi stovkami modlící se muslimy? Jaké to vítězství, když jste spáchali útok na nejposvátnější místo muslimů-uprostřed Mekky, v době nejposvátnějšího měsíce. Ale hlavně, jaké to vítězství si představujete, když neustále špiníte obraz muslimů na celém světě a vytrháváte všechno z kontextu, abyste dosáhli toho, co chcete?

Udělali jste z věty ,,Alláhu akbar" výkřik znamenající smrt. Udělali jste právě z věty, kterou říkám nejen já 5x denně při každé modlitbě. Proč?

Nikdy nepřestanu mít ráda svou nejlepší kamarádku, která je právě křesťankou. Nikdy nezapomenu na toho žida, co mi podal s mírem a s úsměvem ruku. Nikdy nezapomenu na lidi, kteří mě podpořili v nejtěžších chvílích mého života- mimochodem byli to převážně ateisté. Nedokážu se dívat na jejich strach. Musím je po každém vašem zločinu uklidňovat a přesvědčovat, že nejsem jako vy-teroristka.Nechci se dívat na to, jak se mě děti bojí právě kvůli vám. Nechci vaše jméno, nechci vaše činy.

Svým přátelům popřeju veselé Vánoce ačkoliv jste se jim snažili ukrást tu radost. Nezapomenu jim popřát a dát dárek, nezapomenu si s nimi zazpívat koledy.

Nechci vás prosit ať s tím přestanete, byť se vzdávám postupně svých snů a cítím, že moje budoucnost je naprosto v hájí pokaždé, co něco spácháte-právě mým jménem.

Teď se možná zdá, že se vás lidé bojí, že jsou zmatení a že dokážou udělat cokoliv pro své bezpečí a že se klidně dokážou vzdát svých hodnot, což je váš hlavní cíl. Ale věřte, že přijde den, který mimochodem není daleko, kdy se všechny strany vyznávající dobro, lidskost a hodnoty spojí právě proti vám-proti nenávisti, proti zlu!. Však moc dobře víte jak velkou popularitu máte mezi 1.6 miliardy- ani ne 0,01% nebo méně?

Uvědomte si, že nás nezastrašíte, tím, že vjedete kamionem do davu lidí, nejste tím hrdinové a ani nebudete. Brzy prohrajete a zvítězí nad vaším zlem dobro. Spojí se ruce všech, kterým jste ublížili a na prvním místě se spojí muslimové proti vám- a já budu mezi prvními.

Mé jméno je Eman, což znamená ,,víra". Vždy bude ve mě víra v dobrých lidech, ve spravedlnosti, hodnotách, lidskosti, v lásce a v dobru. Závěrem vám chci poděkovat za to, že jste nejen mě ale mnoho muslimům a muslimkám udělali ze života peklo. Stejně jako jsem začínala dopis proklínáním, tak ho tak i ukončím: Proklínám vás, proklínám velmoce, které vás podpořili, sponzorovali či dali mediální prostor abyste šířili strach, proklínám každého, kdo za vámi stojí a každého, kdo nad vašimi činy mlčí.

Nevěděla jsem, jakým jazykem mám tento vzkaz napsat, jelikož nemohu s vámi najít žádnou společnou řeč, ale snad se má slova k vám dostanou.....
Foto Eman Ghalebové, muslimské studentky na jejím facebookovém profilu45 komentářů :

 1. A proto již léta říkám: není žid jako žid, není muslim jako muslim, není křesťan jako křesťan, ale především - je člověk a je zrůda. Zrůdy jsou teroristé a ti, co je podporují. Eman (neznám její národnost) projevila více lidskosti než ti, kdo vidi v Koránu jediné - výzvu k zabíjení "nevěřících". Ač je Korán mocensky upraven oproti nejednoznačné Sunně, žádný muslim jej nemusí brát jako doslovné dogma, ale jako sice upravené, ale přesto poselství nejen jejich Proroka: Konejte dobro, sic vás vaše zlo promění v kámen!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Naivne jim zeres politicky korektni propagandisticky dopis od nejake neexistujici studentky, ten dopis je vydan zase jen za ucelem uspat evropske ovce pred dalsim masakrem

   Vymazat
  3. to je jasny ze to je sepsana propaganda tomu by veril jenom pitomec
   zarathustra

   Vymazat
  4. nekdy si jako pitomec pripadam,
   zarathustra

   Vymazat
 2. Toto video údajně hodně vadí nadnárodním korporacím a všichni chtějí, aby z internetu zmizelo. Jenže ho sdílí miliony lidí na celém světě. Proč je video tak nebezpečné? Jaká je v něm síla?................

  https://www.youtube.com/watch?t=41&v=ipe6CMvW0Dg

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud to chtěla opravdu vzkázat těm, které proklíná, měla použít jejich jazyk. Jak jí uvěřit, když v její Knize je Prorokem dovoleno nevěřícím lhát i užít lsti.
  [Buchárí 3,49,857]
  Mohamed: „Muž, který přináší lidem mír tím, že mluví
  pozitivně nebo říká příjemné věci – i když nejsou pravdivé, nelže.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím,že se jedná o poplatné fake .

   Vymazat
  2. 22:25
   Ano, dopis od studentky je podvod, ucelovy podvod

   Vymazat
 4. Neverim ji. Je muslimka.
  At tahne do muslimskych zemi. V bile Evrope nemaji tihle lidsti zmetci co delat,vcetne teto a jeji rodiny!
  CZ75

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "biela Europa" - to myslis farebne pochody gayov? Zvratenu spolocnost neschopnu obetovat sa pre dalsiu generaciu nasich deti? Nie ich, ale nasa chyba je ze situacia dospela az sem. Takymi blabolmi nieco vyriesis? Isto nie. Rob agitaciu, chod do ulic, rob natlak na politikov. Inac to nema zmysel.Neviem odkial ta dievcina je, ale isto by radsej zila v Aleppe ci inom arabskom meste spred desiatich rokov kym USA & spol tie staty nerozbili.

   Vymazat
  2. 22:26
   Nevim s tema pochodama a protestama
   Buzerpochody jsou jiste na bliti
   Ale ted jiz pokrocila doba, ted jiz potece krev pokud se nebude skvarit
   Spis navrhuji obranu, domobranu, predzasobeni atd
   Honolulu vam vysvetli jak lid mobilizuje

   Vymazat
 5. Mírumilovnej muslim/ka , umírněná opozice, humanitární bombardování a jiné finty z mistrovství světa ve skoku na špek . Bredy

  OdpovědětVymazat
 6. Máš pravdu děvčátko . Taková by la evropa jěště nedávno . Všechny víri tu byly v pohodě a taky všechny naše národy a menšiny . Měli jsme se rádi a svobodně jsme s dětmi cestovali po evropě . Dnes cestujeme v čr a sk , máme strach o rodiny co bude za deset let . Nic mám nezbude jak vyčistit evropu od muslimu . Proběhne podobná čistka tak jak v bosně ale temtokrát dúkladná . Radko Mladič věděl co islám dokáže . Dobrou noc a střádejte na prdítka . Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:00 pridal bych ze nejen jiz nelze cestovat ale ono jiz nelze ani vylezt pred dum, jit nakoupit, nemecka policie zakazuje vylezat vubec
   To i za okupace nacky nebo i v 1968 bylo na ulicich bezpecneji
   Slunickarskou propagandu udajnymi dopisy studentky a jine lzi si slunickari strcte za klobouk

   Vymazat
  2. ja se muslimu nebojim,jednak kdyz prijdou tak je zastrelim a kdyz jich bude hodne tak me ochrani moji sousedi kteri jsou sikhove a mam jich hodne kolem.Muslimove jsou totiz nejvetsi nepratele sikhu
   sikhove je tez povazuji za nejvetsi nepritele.
   zarathustra

   Vymazat
 7. Zní to hezky,jenom jestli je to pravda.Muslim musí
  jinověrcům lhát.Prorok Mohamed.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Křesťan katolík nemusí lhát,ale lže*

   Vymazat
  2. 0:43 Slunickari, krestan je v evrope doma

   Vymazat
 8. Tady je ten problém, že... Existují videa o obyčejných muslimských lidech, co žijí TAM v tech zemích a z nich bych strach nemel. Ale tím, že se do Evropy hrnou psychopati... - normální pracující evropský beloch nemá čas, náladu, energii zabývat se tím, jestli tenhle muslim je nebezpečný, nebo není. Nemluve o tom, že když jeden z nich udela teror, ostatní, i kdyby byli fakt normální, ze strachu o svuj život by jej kryli.
  Tato civilizace je čím dál duševne narušenejší: ode zdi, ke zdi. Na jedné strane pochody zženštilých mužu s natrženým análem, na druhé strane černé pytle.
  Jsem štastný, že jsem vyrustal v minulém režimu, koukal se na Lolka a Bolka, a NE na tyhle hnusné, slizké psychoexperimenty ČT!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou i lide co rikaji ze jsou radi ze uz nejsou mladi
   Dnesni mladi maji mizerne perspektivy, proto droguji a hlavne si nalhavaji do kapsy

   Vymazat
 9. Pro Horní Dolní
  Jste hloupý a ubohý zaslepenec. To děvče existuje a je na teplickém gymnáziu již delší čas společensky aktivní. Vaše podezíravost je ubohá stejně jako Vaše mysl a duše. Místo toho, abyste si ověřil, zda děvče existuje, tak si vymýšlíte nenávistné, nestoudné lži.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, dívka existuje, nicméně jí nelze věřit ani slovo. Je to muslimka. Proč vzkaz nenapsala v arabštině? Rachid Khalil (bývalý prodejce kebabu, dnes advokát arabů v Čechách)by jí jistě rád pomohl s překladem! Já seno nežeru.

   Vymazat
  2. Mírumilovný pozdrav muslimky z ČR by byl v arabštině vhodný, ale neméně potřebný je i pro čecháčky, aby si ho přečetli. Jinak by zase nadávali, že kdo ví, co vlastně arabsky napsala.
   Ohledně protimluvů v koránu lze uvést, že podobné je to s biblí. Takže Mohamed, pro něhož a pro všechny další muslimy je Ježíš jedním z proroků, měl už takovou inspiraci.
   Každá událost, ale i zásada, se musí posuzovat v konkrétních historických souvislostech a podmínkách. Stejně jako je výhodné někdy jet autem a jindy vlakem - prostě momentální optimum se mění, někdy rychle, jindy až při zásadních změnách. Jen idioti si toto neuvědomují a pak dogmaticky lpějí na nějakém principu, který je v dané situaci už mimo, či i přímo nesprávný, protikladný a třeba i zločinný. V tom je riziko každé víry, že nutí věřit, místo toho, aby učila myslet.
   Ovšem hlupákem zajatým v předsudcích, pověrách, lžích, žvástech, jen skutečně kvůli neochotě myslet, shromažďovat a porovnávat fakta, tvrzení a používat logiku, se může stát řada lidí i bez víry, jak dokazují internetové diskuse. Svět je složitější, barevnější, než jeho černobílý model v hlavách hlupáků a řečech manipulátorů. Černobílé myšlení je jednoduché, nenáročné, nenamáhavé a v mnoha běžných situacích dostačující, takže myšlenkoví lenoši, ač by měli na víc, mu snadno podlehnou. Bude to asi věčný boj, aby lidé, kteří nejsou jinak mentálně postiženi tak, aby si zasloužili naši solidaritu a pomoc, jen z vlastního rozhodnutí se brání petřejšímu vidění a chápání světa a jsou ze své vůle hlupáky.
   KR

   Vymazat
 10. V koránu je několik stovek veršů vyzývající k nějaké formě násilí. K zabíjení nevěřících, k bití neposlušné ženy. Jsou tam i verše o lásce a toleranci. Ty jsou ale ve výrazné menšině.
  Možná by bylo dobré, kdyby nám slečna vysvětlila, které verše platí, a které ne. Nebo se muslimové chovají právě tak, jak velí verš ke kterému se právě dočetli?
  Připadá mi, že korán sepsal schizofrenik. Připadá mi, že jeho obsah je dost zmatený. Chvíli anděl, chvíli ďábel. V každém případě nikdy nevíme, ve které části koránu se ten který muslim právě pohybuje.
  Něco, jako ruská ruleta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V TORAH, ve Starém zákoně, je takových BOŽÍCH PŘÍKAZŮ A NAŘÍZENÍ ŽIDŮM ještě VÍC...

   Vymazat
  2. 10,28
   Možná se pletu, ale praktikující židé se aplikace těchto příkazů vzdali. Nebo jsem alespoň nikde nezaznamenal zabíjení s židovskou obdobou "Aláhu Akbar".

   Vymazat
  3. Obávám se, že stejně je na tom bible. aké tam vyzývá k vraždění pronárodů. Také tam mluví o tom, že nežidé jsou podřadní...
   Tak co s tím?

   Vymazat
 11. Je jasné, že to má v hlavě popletené. Křesťanka či žid jdou jí blízcí jen když je potřebuje. Její víra je nepřekročitelná a nemá alternativu.
  S fanatiky nemá cenu diskutovat.
  V momentě, kdy to dá ta její většina Evropě na frak, bude ji podporovat.

  OdpovědětVymazat
 12. Určitě se integruje do naší společnosti.
  Bůh s námi a zlý pryč!
  emeritní kapitán

  OdpovědětVymazat
 13. Aby dobro zvítězlo na zlem,musí být barbarštější než zlo....běsy byly už vypuštěni a budeme zabíjet abycho nebyli zabiti! A odnesout to i ti co nechtějí zlo a hlavně oni ! Bohužel

  OdpovědětVymazat
 14. Holka ma vic rozumu nez vy, komunisticko-nacisticka holoto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už ti zase jebe, Pepku?

   Vymazat
  2. Mluv k věci demente z 9:01. V.J.Horák

   Vymazat
  3. A ještě mnohem víáce rozumu než vy pane z 9:01. Tedy pokud vás vůbec nějaký potkal. 8-)

   Vymazat
 15. Jen na okraj a pro informaci: Dívka Eman je žákyní teplického gymnázia a před časem to kolem ní vřelo kvůli jejímu šátku - hidžábu. Spolužáci ji podpořili. Lze snadno dohledat, dokonce na iDěsu.
  Nesouhlasil jsem s ní tehdy, nesouhlasím ani teď, ale vězte, že nadávky jsou jen tréninková stěna nebo zrcadlo: vše vám vrátí s odpovídající intenzitou nebo falší. Nazdar

  OdpovědětVymazat
 16. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Zabijejte-neverici-kdekoli-je-najdete-Nemecke-mesto-pry-zaplavily-tajemne-letaky-468328

  OdpovědětVymazat
 17. arabové a židé jsou bratranci, ale vůbec se tak nechovají !!!!!!!!
  nenávidí se, u muslimů jsou velmi komplikované vztahy jde tam o tisícileté spory ,
  nikdy mezi němi nebude klid a mír
  nás křesťany i ateisty muslimové nenávidí odjakživa
  muslimům nevěřím!!!!!!!!!!!
  prohlášení studentky z Jemenu, žijící v muslimských Teplicích nevěřím ani za mák !!!!!!!
  Muslimové mají své státy a území,své zvyky, tady nemají co dělat !!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Je to hezké, dojemné, ale fanatický islám to nezastaví! V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 19. Proč Bůh dovoluje existenci nepravých duchovních vůdců? - Aby odvedli ty nepravé od pravých. Například
  Pakistán (muslimové) se odtrhl od původní Indie kde
  vyznávají Krišnu a Rámu.

  OdpovědětVymazat
 20. Mohamed byl inkarnován za I.republiky v duchovním kruhu původního čistého křesťanství. Ne proto, aby
  pomáhal, ale aby kruh rozvracel. Zneužíval svoje magické síly, prznil adeptky a magicky ničil odpůrce. Jmenoval se Emmerich Grežďo, byl to jakýsi
  maďarsko-slovensko-německý "Čech". Vystatoval se svojí údajnou nesmrtelností, nadělal hodně zla za života i po smrti jeho duše škodila. Byl to vlastně
  otrok Pánů Karmy a musel sloužit i zlému.

  OdpovědětVymazat
 21. Islám nemá v Evropě co dělat.

  OdpovědětVymazat