Reklama

.

.

neděle 25. prosince 2016

Náklaďák plný integrace

25. 12 2016  d-fens
 

Německá premiérka soudružka Merkel je přímo vzorem bezobsažné názorově korektní politiky a českým eurohujerům a vlezdounijníkům slouží jako velký příklad. Myslel jsem si, že mě tato babka už nemůže ničím překvapit, ale ukázalo se, že ano.

V době útoků byla babka zaneprázdněná, protože přebírala medaili za integraci. Říkala tam něco v tom smyslu, že diverzita náš činí bohatšími. Příště by mohli její hosté, které před časem jménem německé veřejnosti uvítala v jejich nové domovině, projevit trochu respektu a terorismus praktikovat ve vhodnější době.

Zajímavou vlastností Merkel je, že nic nekomentuje hned. Vždy reaguje s odstupem, hezky si to promyslí, nejspíš to s někým probere a tým prvotřídních lhářů vyleští prd tak, aby na něj byl hezký pohled ze všech stran. Etničtí Němci musejí mít dojem, že babka je na jejich straně, aby se necukali, nepřemýšleli nad úpadkem své země, hezky se přizpůsobili hostům Frau Merkel a budovali to, co v Německu tak dobře znají, totiž duální stát. Hosté paní Angely zase musejí chápat, že když budou dělat bordel jen přiměřeně a zdrží se větších akcí jako skupinových znásilnění a použití výbušnin, bude k nim německá multikulturalistická vláda vstřícná a pod vlajkou svěcené krávy s názvem Integrace štědrá. Angela to jede v režimu velkých čísel, nepočítá, že by jí uvěřil každý, jí stačí, když jí to bude žrát nadpoloviční většina.

Včera zhruba jeden den po teroristickém útoku v Berlíně se Merkel objevila na veřejnosti a začala kázat. Vypadala přešle, protože tohle potřebovala ze všeho nejméně, ale Angela už to hraje spoustu let a ví, že krize přicházejí, ale hlavně odcházejí, takže je třeba je hlavně geradestehen neboli ustát a následně zúročit. Takže to nakonec možná nebude tak zlé. Tváří v tvář následkům útoku, který se dá popsat jen neomšelým slovem „bezprecedentní“, neuhnula ani o milimetr.

Protože jí česká média necitují správně, dovolil jsem si přihodit německé originály.

Teroristický útok označila jako otřesný a zcela nepochopitelný čin (grausame und letztlich unbegreifliche Tat). Ona to nechce ani chápat. Otřesné to je, ale není to nepochopitelné. Samozřejmě že protřelá kariéristka Angela, která se prozmrdila neuvěřitelnou partajní hierarchií CDU a vyzmrdila všechny potenciální konkurenty, bude schopna vidět souvislosti. Je přece úplně jasné, na co ten útok směřoval: Berlín je metropole Německa, útok probíhal na adventním trhu, tedy události s většinovým, tradičním a církevním kontextem. Sama volba místa útoku je zcela vypovídající. Co je tady nepochopitelného?

Dále se kancléřka vyvětila:
„Vím, že by bylo to pro nás všechny obzvláště těžko snesitelné, kdyby se potvrdilo, že tento čin uskutečnil člověk, který v Německu zažádal o ochranu a azyl.
(„Ich weiß, dass es für uns alle besonders schwer zu ertragen wäre, wenn sich bestätigen würde, dass ein Mensch diese Tat begangen hat, der in Deutschland um Schutz und Asyl gebeten hat“). 
Poselství je jasné. Věc se bude posuzovat jako útok vyšinutého jednotlivce a s problematikou masové imigrace a proimigrační politiky nesmí být spojována.

Kdyby byl někdo na pochybách, pak

„To by bylo zvláště odporné vůči těm mnohým a mnohým Němcům, kteří se dennodenně angažují v pomoci uprchlíkům, a vůči těm mnoha lidem, kteří naši ochranu skutečně potřebují a snaží se o integraci v naší zemi.“

(„Dies wäre besonders widerwärtig, gegenüber den vielen vielen Deutschen, die tagtäglich in der Flüchtlingshilfe engagiert sind, und gegenüber den vielen Menschen, die unseren Schutz tatsächlich brauchen und sich um Integration in unser Land bemühen.“)

Proti Němcům, kteří se v pomoci uprchlíkům neangažují a soustředí se na to, jak uživit své rodiny a zaplatit státu daně to zjevně zvláště odporné není. Tam je to asi jen obyčejně odporné.

Pokud by někdo očekával od evropanky Angely nějaké konsekvence na její dosavadní proimigrační politiku, bude asi zklamán. Na dogmatu, že mezi uprchlíky a kriminalitou není souvislost, se nic měnit nebude:

„(Pachatel bude) potrestán tak tvrdě, jak naše zákony umožňují“.
„(Täter wird) so hart bestraft, wie es unsere Gesetze vorsehen”

Prostě žádný politický přesah. Sice ještě nic nevíme, dokonce jsme omylem chytili nějakého zoufalce, nevíme, zda byl pachatel jeden nebo to byla akce nějaké skupiny, nevíme ani nic o jeho motivaci, ale vy berte jako fakt, že to byl osamělý střelec a milovník náklaďáků. Poněkud zvláštní přístup v zemi, kde ojedinělý exces v soukromém držení zbraně již dvakrát vedl k rozsáhlým zpřísněním zákonů dotýkající se široké populace.

Chybělo mi tam ještě sdělení, že porušil zákaz vjezdu a proto zahájí Bundespolizei rozsáhlé kontroly řidičů.

Jinak to byla widerwärtig sbírka vysoce profesionálních politicky korektních frází, zbavených jakékoli lidské dimenze. Ani nevím, co mě zasáhlo víc, zda útok sám nebo tyhle politicky korektní a naprosto sterilní sračky. Ona v podstatě hovoří o lidech jako o objektu politiky, nic jiného jí vůbec nenapadá. Mluví jakoby o nich, ale ve skutečnosti mluví o nutnosti táhnout káru multikulturalismu dál.

Večer vystoupil v českých médiích ..... Sobotka, který volně interpretoval slova Merkel, takže i on vygeneroval krátkou sekvenci bezobsažných a naprosto zbytečných frází. Říkal jsem si, jestli na to nemají nějaký generátor.

Dnes německá policie prohledala byty v Berlíně-Kreuzbergu. Prý tam nic nenašla. To jsem se musel smát. Trochu mi to připomíná ty české televizní reportáže, jak policie dává před honem dýchnout myslivcům a všichni jsou střízliví.

Je to neuvěřitelná přehlídka elit neschopných elementárních akcí ani komunikace. Vybavují se mi teď lidé jako Vasil Bilak nebo Miloš Jakeš. Ti také žili v nějakém vlastním světě a když otevřeli hubu, nikdo jim nerozuměl. A tak to prostě je. Nekonečný smutek, vážné obličeje, obrázky posmutnělých politiků, státní činitelé kondolují jeden druhému, žádný plán, ani náznak řešení. Tohle je EU. Naše EU. Bohužel pořád ještě.

- - -

19 komentářů :

 1. Na rozdíl od „vítače uprchlíků“ Matěje Stropnického přiznávají jeho ideologičtí kolegové v Německu a Rakousku hned na rovinu, že Zeleným jde předně o přenárodnění obyvatelstva
  http://nassmer.blogspot.cz/2016/03/na-rozdil-od-vitace-uprchliku-mateje.html#more

  OdpovědětVymazat
 2. Vítačem není jen Stropnický,ale celé hnutí ANO.
  Jenom to ze strategických důvodů nedávají znát.
  Lze tak usoudit z Babišových reakcí.Např.třeba
  to,že Stropnický je nejlepší kandidát na nového
  prezidenta či vyhýbání se konkrétních vyjádření
  ke konkrétním dotazům.Také jsem neslyšel z jeho
  hlediska,jak se dívá na migranty.Z Blízkého vý-
  chodu džihádisté,z Afriky Boko Haram.Mlčení je
  také odpovědí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud zvolíte Babiše,tak uvidíte co se bude dít,ale v tom negativním smyslu.

   Vymazat
  2. Kolega v 17:17 myslel mladého Stropnického, toho od Zelených (teroristů) levičáckých liberálů.

   Vymazat
 3. Opět trefa do černého pane Majevský.

  OdpovědětVymazat
 4. Babiš nebude vítačem a před volbami už vůbec ne. Ale půjde vítačům na ruku. Nevyjádří se jasně a když, tak při volební agitaci. Od srdce mu to nepůjde, kšeft je kšeft.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš naoko na veřejnosti vítače nedělá,ale s vítačskou vládou odsouhlasí vše,co mu předloží...a zbytek ANO,to jako chcete říct,že Pelikán,Jourová,Zlatuška,Krnáčová atd.,vítači nejsou ??!!
   Jedinej,kdo z ANO nestojí za hovno,je bejvalej televizák Soukup !!!

   Vymazat
 5. " Vybavují se mi teď lidé jako Vasil Bilak nebo Miloš Jakeš. Ti také žili v nějakém vlastním světě a když otevřeli hubu, nikdo jim nerozuměl- myslím , že to bylo jinak, protože tito dva pánové hovořili opravdu srozumitelně.

  OdpovědětVymazat
 6. Jakeš byl proti Milce a Bogušovi myslitel. Samozřejmě, že jeho lidová řeč vytržená z kontextu byla komediálním výstupem.

  OdpovědětVymazat
 7. Srovnáváte nesrovnatelné. Ani Jakeš ani Bilak z naší
  krásné zemně neučinili protektorát ani nepředali
  banky a národní podniky a pozemky do cizích rukou.
  Proti Merklové byli evropany a proti Sralbotkovi
  vzorní hospodáři. Ani zlato z bank nemněnili za
  pochybnou cizí mněnu jako vláda sralbotky za eura.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19.28 - Jakešovu řeč pronesenou v Červeném Hrádku jsem si poslechl před i po sametu, zajímavé je, že po listopadu 1989 už mi nikdy nepřišel směšný

   Vymazat
 8. Slyšel jsem, že celá akce "ISLAMOVETŘELEC" je organisována Israelem. Důvod? Chtějí nechat gojímům, tedy nám, Evropanům, ochutnat, zač je Arab v Palestině. Ať si to taky užijeme a pak vybojujeme jejich válku s Araby za ně, za Židy... nevím, jestli je to pravda, obhajovat toho nebudu... slyšel jsem. Čekám, že napíšete, co si myslíte

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozdil je v tom, ze "zidovetrelec" obsadil Palestinu mnohem nevybiravejsimi metodami. Vam by snad pripadalo prijatelnejsi, kdyby k nam ti dobyvatele vtrhli rovnou ozbrojeni a zacali nas vysidlovat z nasich poli, kde by budovali svoje kibucy, do internacnich taboru, kde by vladl vojensky rezim? V pripade opusteni tabora, zastrelen!!! Hraji si nekde v krovi deti? Vojak z hlidky, tam napred vypali davku ze samopalu a az se v krovi "bezpecne" nic nehybe, teprve proveruje, jestli v krovi nezneskodnil teroristu.

   Ne ne ne ...nenechte se zmylit! Takto precizne umi zkonstruovat "hodinovy" stroj jen "zidovsky hodinar"!!! Vsechno do sebe zapada naprosto dokonale a prestoze to ma cely svet na ocich, ukazte mi kohokoliv, kdo to odhalil. Veci se maji takto:

   Bohaty "zid" (pozn. toto nema s judaismem nic do cineni), banker, dostane k moci Vudce a s pomoci neomezenych investic, tento promeni zemi, ktera je po prohrane valce v naprostem rozvalu v "hospodarsky zazrak". Lid je Vudci bezmezne oddan a jen Vudce vi, ze je bezmezne zavazan tomuto "zidovi". Tento "zid" ma ale naprosto ambiciosni plan a to systematicke vyvrazdovani zidu ...tentokrat uz bez uvozovek, protoze jedinym "provinenim" techto zidu je, ze praktikuji judaismus. Je to zcela absurdni a ani nas "dhamatik" by tak absurdni scenar nevymyslel. Jak ale "restituovat" tyto zidy po valce? No prece, "vratime" jim "jejich" zemi. Ano, v bibli se o te zemi prece pise!!! ...a tech par negramotnych pasaku koz, co si rikaji Palestinci", ti si toho urcite ani nevsimnou. Jenze ti "pasaci koz", meli v Palestine prosperujici zemedellstvi a nekteri meli byty v nekolikapatrovych domech a dvere tech bytu byly zamykany na zamek ....takze jejich uroven poznani sveta byla dostatecna, aby si toho vsimli ...bohuzel pro nas, protoze Izrael si to umi osetrit silou a represemi. Jenze situace se vyviji uz 70let a ti Palestinci se umi branit i se zbrani v ruce, jsou li agresorem strileni. Proto bylo potreba najit zpusob, jak "vylidnit" stredni vychod, od mohamedanu. Proc neoprasit stejny scenar? Vzdyt oni (tentokrat evropane) si ani nevsimnou, ze si zaberete jejich zem. Oni jsou uplne hloupi, jak jinak si vysvetlit, ze na agresi nezareaguji (proti)silou. Jeste si vas tam sami odvezou a zbytek rodiny, vam uz privezou, zcela na svoje naklady. Pracovat tam nebudete muset, maji tak dokonaly socialni system, ktery si sami vybudovali... chytrejsimu napovez a hlupakum, kteri se se mnou budou chtit hadat, nic vyvracet nebudu. Tento plan bezi uz temer 100 let a schvalne mi nekdo zkuste ukazan jeste na nekoho, kdo si ho vsiml. S takovyma pak muzu diskutovat, abych opravil pripadne nepresnosti ve svych znalostech.

   Vymazat
  2. Organizovaná Isra elem
   No to ne
   nejdříve světová síť parazitů
   pak se stáda honí sem tam
   jak je potřeba
   jako na H ovinkách
   písk bééé prásk zeď votočka
   písk bééé práck zeď votočka
   a jednou tam ta zeď není
   jen ty "jiné" ovce
   a) se hodí,dají se jim ušpinit paznehty
   a slouží
   b) si dělají co chtějí a nutno odstranit

   Vymazat
 9. Milka dostala medajli
  To je jako dostat riskou orlici v 1945

  OdpovědětVymazat
 10. merkl je agent štasi jako je agent eštebak kobliha no a myslivci jsou byvala milice a eštebe dohromady když do jejich klubu přijmou jen sve prověřene soudruhy a jsou zamaskovani pod demokratickym nazvem svaz českych střelcu podobnost s ustavem pro viskum totality je zde opět čistě nahodna a tak nějak si to veškrna přal i odkaz nam zanechal

  OdpovědětVymazat
 11. ať žije Havel
  Havel na hrad
  a V. Havlem na věčné časy
  nebo ne ??????
  ten je viník, který zaprodal a nechal zničit naši republiku
  lidi vzpamatujte se a nedejme se EU a Nato
  pryč se Stropnickými. Halíky Hermany Babiši Štetiny Barrošky a podobnými hajzly !!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Prokouřila se nebo prom.dala se Merkel všemi politickými a straníky ke své funkci na obsazeném a okupovaném území?

  OdpovědětVymazat