Reklama

pátek 2. prosince 2016

Nejen Tomáš Ortel smýšlí a tvoří v hnědém odéru. Pavel Novotný je jeden z předních interpretů velmi neslušných, ještě lépe řečeno sprostých, vulgárních a hanlivých výrazů a urážek na prezidenta Zemana.

Jiří Baťa
2.12.2016   Czech Free Press
Jak dlouho ještě bude „ taky novinář“ Pavel Novotný veřejně kálet svými ústy extrementy do řad slušné společnosti občanů? Nelze nevidět, že tento člověk, který si říká bulvární „novinář“, jím není ani náhodou. To není novinář, to je prach sprostý nevychovaný spratek, resp. produkt bulvární ho společenského odéru a atmosféry liberálního šovinismu. Je s podivem, že se proti jeho „novinařině“ neozvou a neohradí opravdoví a slušní novináři, kterým tento pseudonovinář evidentně kazí profesionální novinářské renomé.


Pavel Novotný je ale výplod liberálně pojatého principu české demokracie, kde (na rovněž na české podmínky) je totálně zneužíván jeden ze základních rysů demokracie a tím je svoboda slova, resp. právo na svobodné vyjadřování názorů a myšlenek. To se také stalo podnětem pro předložení poslaneckého návrhu na znovu zavedení trestu za urážku hlavy s možností až jednoho roku odnětí svobody.

Pavel Novotný je jeden z předních interpretů velmi neslušných, ještě lépe řečeno sprostých, vulgárních a hanlivých výrazů a urážek na prezidenta Zemana. Tyto a mnohé jeho další podobné projevy „náklonnosti“ k našemu současnému prezidentu republiky vyslovuje s lehkostí básníka, opěvující krásno všedních dnů. Žel v případě, že by na této funkci byl jím a mnoha dalšími milovaný Karel Číro Schwarzenberg, pak by zcela jistě něco podobného ze své nevymáchané huby rozhodně nevypustil. Jenže jeho patologická nenávist, hraničící až s xenofobií, je důsledek indoktrinace, nesplněného přání některých našich elit, věrolomných vlastenců, falešných liberálních demokratů, pro které jsou hnací myšlenkou neomezená lidská práva a z nich vyplývající produkt ve zneužívání svobody slova.


I taková událost, jako bylo předávání Českých slavíků neušla pozornosti P. Novotnému, aby se s „etikou jemu vlastní“ nevyjádřil k některým věcem, které vyvolaly celou řadu nevole mezi zúčastněnými. Hlavní „rozbuškou“, které vybičovaly emoce do horentních výšin, byla v této anketě také účast hudební skupiny Ortel a jejího zpěváka Tomáše Ortela, považována za naprosto skandální, protože má ve svém portfoliu xenofobní a rasistické texty. Že se k tomu kriticky vyjádřila celá řada osobností, k mému velkému údivu např. i antizemanovsky zaměřený aktivista Tomáš Peszynski jen dokazuje, že portfolio Ortelu skutečně zasluhuje nejen kritiku, ale i odsouzení. Byť to sám zpěvák skupiny T. Ortel považuje za irelevantní s tím, že jeho tvorba a poslání kapely ORTEL bude pochopeno později a přijde doba, kdy jeho texty lidé ještě ocení. No k tomu snad ani není co dodat. Nicméně jak již výše zmíněno, k ocenění se originálně vyjádřil i Pavel Novotný. „ Ortel právě tím, že nezahajloval, promrdal mediálně životní šanci,“ reagoval na průběh celého slavnostního ceremoniálu bulvární novinář Pavel Novotný.

Je těžké vyjádřit, co si o tomto člověku myslet, jak jej hodnotit, jak či kam jej zařadit. Na jednom diskusním fóru jsem na téma osoby Pavla Novotného četl velmi pozoruhodný výrok, který s prominutím budu doslovně citovat, jak byl uveden:„Kdo to hovno vysral, že jej po sobě neuklidil“. Nezní to příliš beletricky, ale myslím, že to vystihuje podstatu a charakter Pavla Novotného. Rád bych však znal názor jeho otce Petra Novotného, který ač také často nejde pro nějaký ten tvrdší výraz daleko, přece jen je z jiného těsta. Proto nechápu, proč svému synu dává tolik prostoru se takovým hrubým způsobem vyjadřovat. Nemyslím si, že to jemu, resp. jeho rodině dělá zrovna dobrou reklamu, o reputaci nemluvě.

Chápu, že Pavel Novotný je dospělý, samostatný člověk a je za sebe také zodpovědný, nicméně jsou situace, kdy i rodiče, v tomto případě jeho veřejně známý otec, by měl jeho hulvátské vyjadřování poněkud korigovat či umravňovat, když už zřejmě ve své náročné profi kariéře zapomněl svému synovi při jeho výchově také vysvětlit, co je to morálka, mravnost a společenská etika. Zvláště, vydal-li se na novinařinu. Možná mu křivdím, možná že se snažil, ale víme, že ne vždy „jablko nespadne daleko od stromu“. V případě Pavla Novotného se od stromu svého táty jablko zatoulalo setsakramentsky daleko – do svérázného liberálního prostoru demokracie, kde se na nějaké to obhroublé slovíčko zas až tak nehledí.


Jenže Pavel Novotný se v případě skupiny Ortel vyjádřil ani ne tak sprostě (což je jeho standard) jako spíše ideologicky. Je otázka, zda si vždy uvědomuje co říká, ale v tomto případě, kdy se odvolává na „nezahajlování“ Ortela (jen doufám, že měl na mysli zpěváka Ortela, ne celou skupinu Ortel), je zřejmé a vědomé našlápnutí do hnědého prostředí, tedy přesně tam, kam také směřují Ortelovy texty písní. Byl to úmysl nebo se zase chtěl se svou „nevymáchanou hubou“ zviditelnit? Buď jak buď, Pavel Novotný byl, je a zřejmě i zůstane výše zmíněným novinářským exrementem, které bohužel nikdo, ani jeho vlastní otec, z veřejného prostoru neuklidí. To vše v rámci naší svobody slova, v rámci nám „tolik drahé“ české liberální demokracie!

Jiří B a ť a , 30. 11. 2016

19 komentářů :

 1. Pavel Novotný je trošku prostoduchý, odpusťme mu blbeč....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Bato,
   neberte si do huby Ortel, driv nez si zajdete na jejich koncert.
   A alespon si precte text jejich krasne pisne Ksindl ( http://ortel.cz/tvorba/text-skladby-ortel-mesita-ksindl ), plati od ted i pro Vas.
   Slavek

   Smazat
  2. Je to na vlně antinacismu a Ortel byl kavárníky zařazen k nacistům. Oan Baťa si tedy přidá svou trošku, ani neví proč.Všichni to říkají, tak proč vyhledávat nějaké texty, než něco napíšu.

   Smazat
  3. 20:14 - on Peťan Fracků se za takovýho primitiva nepovažuje! V dokumentu Pavla Klusáčka „Dělníci bulváru“ na otázku, zda nemá představu společnosti, která by mohla být lepší, odpověděl: “Ne, já jsem kapitalista, židovský synek a člen ODS a pro mě je nesmírně pohodlnej systém, ve kterým já jako inteligentní člověk jsem schopnej poměrně pohodlně přežívat díky tomu, že ostatní kolem mě jsou debilové…”.

   Smazat
 2. To máte tak: Když vy řeknete hovno, nebo jiné vhodné slovo jste hulvvát v nekterých případech fašista nebo xenofob
  Pokud tato slova použije "umnělec",kavárník a podobná svoloč je to zpestřeni rodného nebo literárního jazyka Prasárny které provádí ti kteří se považují za
  vyvolené by u běžného člověka byli lékaři diagnostikovány jako úchylnosti
  Václav

  OdpovědětSmazat
 3. Byla u nich v židovské rodině Novotného vůbec nějaká výchova ke slušnému chování,nebo se jim Pavlík jen tak nevyvedl? Je to asi jako s výchovou v cigošské rodině Bangů,tam se to asi těmi sprosťárnami muselo jen hemžit tak jako prakticky u všech cigošů!

  zločas

  OdpovědětSmazat
 4. Pavel Novotný je obyčejný sociopat ne psychopat.Ale pozor ne IQ houpacího koně,což je daleko nebezpečnější než obyčejný úchyl.Jsem zvědat kdy ho někdo brzy sejme,koleda,koleda,štěpáne,bum a padne.Ostuda noviářů.Ale zase má pravdu,čte ho jen blbec debilovatý,normální člověk o něj nezavadí.Je jich ale zřejmě dost,lidičky a tak má debil radost.Takže Zdravím tě Novotný ty novinářské?PAKO.Až pujdes někdy cestou a někdo tě pohladí po kebulce,jsem to já já jenom já,se těším a dám ti aj hubána ty má prdelinko.

  OdpovědětSmazat
 5. narodil se jako blbé tlusté prase - umře jako blbé tlusté prase - ps tímto se omlouvám praseti

  OdpovědětSmazat
 6. Pavel Novotný, není to ten bulvární novinář co prohlásil, že Ivetu Bartošovou uštve? Pokud ano, tak raději ať už nic nepíše, bude to nejlepší co může učinit. Morave

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Baťo, mýlíte se. Blb Novotný není žádný interpret, ale pohopouhý debil. Schválně jsem zvolil slušnější výraz, pro toto přiblblé individum.

  OdpovědětSmazat
 8. Novotný Pavel syn praštěného starého opoceného Novotného ? - i to mezi námi žije namyšlený , namachrovaný hloupý protekční hajzlík .........

  OdpovědětSmazat
 9. Novotný je zrcadlem postoje českých novinářů ke společnosti.

  OdpovědětSmazat
 10. Kolik asi tak může znát textů skupiny "Ortel" pan Baťa z minulého roku, ze kterého se odvíjelo ocenění? To jeho připojení jména Tomáš Ortel, ke jménu trapného blbce Novotného, lze směle a slušně nazvat šlápnutí do hovna. Tipuji ten počet textů, slovem NULA, pane Baťo.

  OdpovědětSmazat
 11. Ale proč se nad tím tolik rozhořčovat? Přece je evidentní, že v ČR byl odstartován úpadek mravů hned po devadesátém, ještě za pochvalného hýkání politiků, pseudoelit, i medií.Obdivně bylo schvalováno čmárání sprejových sraček po fasádách domů, a výsledkem je zničení celých čtvrtí, které vypadají jako vybydlené hampejzy někde v Bronxu - a nikdo proti tomu nezakročil, protože se to nepojmenovalo -prý výraz svobody! Sprostí grázlové, řvaní na loukách, potetovanci, zfetovanci - výraz svobody! Zlodějny, političtí lháři a šmejdi - výraz svobody! A teď toto - nadávky, sprosté urážky, oplzlé žvásty - výraz svobody! Tak, jako v ČR, se společenská scéna nezvrhla nikde jinde na světě! I rozmatlané hovno na dveřích sousedů bude výraz svobody, polévání kyselinou - výraz svobody, výbuchy náloží - výraz svobody, mrtví koně v Orlické přehradě, nebo metanolová úmrtí - výraz svobody! Kdo tvrdí, že zákaz podobných hnusot a prasečin bude omezování svobody, je normální zločinec a gauner, a možná nikdo nepředpokládal, že za svobodu se bude skrývat všechno možné svinstvo. Nikdo už to nedá dohromady, jako nikdy nelze nastrkat zpátky do plechovky vypuštěné červy. Jedině že by se rodiče nebo prarodiče podobných zmetků a zmrdů autenticky nasrali, a všem svým sprostým potomkům autenticky doma rozšlapali čumák. Muselo by se to vyřešit vlastními prostředky, vzít obnovu české mravnosti a vkusu do svých rukou. Rodiče všech těch modelek a hvězd - našlapat tomu čumáky, nacpat to do tepláků, a hybaj makat - jedině to by zabralo. Proč tady píšeme všelijaké bláboly "co by se mělo" a s vlastními spratky nikdo nezatočí?

  OdpovědětSmazat
 12. Novotný Pavel už mnohokrát úporně dokázal že je po rodičích výjimečně charakterově geneticky poškozený. Není mu pomoci,je to běžná pražská nemoc darmošlapů. Je ho třeba nechat vyblbnout v jeho záchvatech. Akupunkturou se to nedá vyléčit. Až přijede do Ostravy mezi chlapy, dostane pořádně přes hubu a na dva dny mu odléhne. Jinak nevyléčitelný originální pražský darmošlap.

  OdpovědětSmazat
 13. autorovi článku:
  pane Baťo, Vaše odsudky na Ortel jsou zcela mimo mísu. Jejich písně jsou vlastenecké, nikoli náckovské nebo rasistické. Je od Vás hloupé se takhle nechat manipulovat a ještě v tom kavárníkům pomáhat.

  Zbytek článku samozřejmě dobrý. Škoda.

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Baťo, Vy jste biolog? Já jen, že Člověk vašeho ražení se zabývá tím volným shlukem bílkovin s IQ výše dnešního data jež se slove Pavel Novotný. Prosím, držte se svého kopyta a tyhle primitivní organismy přenechte odborníkům.
  ;-)

  OdpovědětSmazat
 15. Zcela obecně: To, co tak laskavě Zeman nazývá pražskou kavárnou, je ve skutečnosti jen žumpa pasáků a prostitutek české kultury, nyní se znovu formující vlivem hermanizace. Je jistě zábavné řinčení zbraněmi proti údajným vulgaritám Zemana poté, co on přeloží zase velice stydlivě termín Pussy riot, název, který si dala skupina exhibujících grupensexových prostitutek pod ochranou právě hermanizovaných českých kulturtrégrů. A je jistě i paradoxem, že slintající, slizký ministr kultury, listující si v pornografiích, je obhájcem perverzit - holt katolická církev si ho dobře vychovala. Jen lituji papeže Františka, že musí trpět ve svých řadách zvrhlíka.

  OdpovědětSmazat
 16. K vyhodnocení skupiny Ortel od pana Bati lze přidat vánoční varování:
  Vánoce jsou extrémismus! Láska, společné chvíle, rodina, stromeček… To je nacistické poselství!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.