Reklama

středa 14. prosince 2016

NĚMECKO: „Plán náhrady populace je skutečností“ – Christina Baum (AfD)

14. 12. 2016     NWOO
Christina Baum, povoláním zubařka, je místopředsedkyně Alternativy pro Německo (AfD) ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Nazývá multikulturní úsilí mainstreamových stran za plán na „náhradu populace“ a „zánik německého lidu“. Ve svém projevu z 30. listopadu 2016 upozorňuje, že následky celého multikulturního běsnění jsou nezvratné. Citovala studii vydanou Münsterskou univerzitou, která zjistila, že v mnoha západoněmeckých městech 55 až 70% dětí ve věku do 6 let jsou cizinci. Tato realita se již nedá zaobalit tím, že se označí za konspirační výmysl xenofobů a ultrapravičáků.


Zatímco němečtí občané ztratí část své domoviny každý den, politici se starají jen o výsledky příštích voleb. Vytrvale tlačí na hlasovací právo pro nelegální přistěhovalce (na něž odkazují jako na „nové občany“) za účelem zajištění hlasů pro levicové strany.

Baden-Württemberg je známá pevnost Strany zelených, která se pokusila o legalizaci pedofilie a neomezené masové imigrace do Německa od samého počátku jejího rapidního nárůstu.

Ve Freiburgu, městě, kde byla 19 letá Maria Ladeburger znásilněna a zavražděna afghánským ilegálním přistěhovalcem, Strana zelených dosahuje téměř 40% hlasů. Volí ji především muslimští cizinci, levicově-liberální studentíci, protekční fakani a netáhla z neziskovek a Němci, kteří se nenávidí za to, že jsou Němci.
Demografická proměna, která nejen Christině Baum dělá obavy, je denně oslavována médii a levicovými poskoky placenými úzkým okruhem mocensky orientovaných zájmových seskupení a osob (Ahoj, Georgi Sorosi, chcípni).

Například politička Strany zelených Stephanie von Berg řekla, že fakt, že s Němci stanou menšinou ve vlastní zemi, je „dobrá věc“ - 

Zelená předsedkyně zemského sněmu BW je turecká žena, Muhterem Aras.

38 komentářů :

 1. Šílenství ... !!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V akci Z tě zplodila popelnice a fraška....Janda a Putna,Chujmere debiloviči!!!;-D

   Smazat
  2. Tobě hráblo a navíc jsi kolaborant a zrádce, psychopat a parazit a ZMRD. Zasloužíš si pověsit a této cti se ti jednou dostane !

   Smazat
  3. Zrůdo 20:55

   Smazat
  4. Ten totální idiot z 20,55 tu psal na diskuzi i včera, je to ubožák, nejlepší je ho ignorovat, potřebuje jen vyblít svoje dementní ego.

   Smazat
  5. Z ppsychologickeho hladiska ide o dusevne zblitky prislusnika novokapitalizovanej triedy byvalych nomenklaturnych kadrov KSC ,ktory dobre nakradnuli majetky a peniazky a teraz su posraty od strachu, ze zas o vsetko pridu

   Smazat
  6. to 20:55
   TY JSI HAVLOID nebo CHOVANEC z LIHOVÉHO DOMU

   Smazat
  7. 12:19, 21:23 - áááá - další samomluvní nadržený neúspěšný křivohubý inkludovaný kleptoman, vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu.
   Bolševici si 28.10. oslavili na hradě svůj Den znárodnění a pomalu ho vnutí opět ostatním ???
   Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití a státem živení voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Mají-li být zdaněny církve - pak také zdanit politické partaje a provést jejich odluku od státu - jako u církví.
   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku - neživotné ČSR: TGM).

   Smazat
 2. Demagogie! V nastávající robotizaci bude potřeba méně ale zato více kvalifikovaných lidí. Účelem současné migrace je vyvolání vražedných konfliktů za účelem snížení počtu obyvatel. Vyvolení dostaly z katastrofálního nárustu obyvatel a spotřeby obavy o svojí existenci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chyba, i přicházející společnost potřebuje spotřebu a pracovníky s omezeným IQ.
   Volič-Vilč

   Smazat
  2. Ale ti s omezeným IQ jsou přece předurčeni k práci v Parlamentu.

   Smazat
  3. Oni pracovat nebudou, jsou na doživotní dovolené. Kdo na ně bude pracovat, až oni přečíslí původní obyvatelstvo? Takoví, jako např. von Berg? Jak bude vypadat reich, až ho vyžerou?
   Není to nic jiného, než genocida!

   Smazat
  4. To Německo je už ztraceno a my se MUSÍME postarat už sami o sebe a v budoucnu i o naši bezpečnost proti DojčeKalífátu....a to s dnešní vládou zrádců a nacižido-kolaborantů typu Hermana rozhodně nepůjde...

   Smazat
 3. "...fakt, že se Němci stanou menšinou ve vlastní zemi, je „dobrá věc“ - "
  Jako český vlastenec musím říct, že má pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty nejsi ani Čech ani vlastenec. ty jsi blb.

   Smazat
  2. ty debile patris obesit nebozavrit na dozivoti za hnuj ktery jsi napsal.Nasi predkove bojovali proti Osmanum aby se vyhnuli otroctvi a vyhlazeni od muslimaku.Dnesni invaze hrdlorezu a nasilniku se musi zastavit kulomety a samopaly.Je nejvyssi cas nebot nam hrozi genocida

   Smazat
  3. Němci přijímají uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy a aby se rasově promísili. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Řešení na konci příspěvku. Zavilý Klaus chce z čecháčků nadělat stejné mrzáčky, jako je jeho syn a jeho hájkovští poskoci. Podobně buran Zeman.
   Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či doubravovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
  4. Jste duševně nemocný člověk ,víte to?Na psychiatrii vám možná pomůžou.Neznám vás ,ale mám o vás starost .Neubližuje nikomu ve svém okolí,být doživotně na uzavřeném oddělení není nic hezkého

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. 20.55 Nechtěl jsem psát , ale přečetl jsem si 3 věty toho Havloidsatanisty , možná i Zeleného mozku , který přesáhl úrovně TOPzločinců a musím reagovat. Havloidsatanisto , v Německu je bezpochyby místo i pro tebe....takže táhni , zrůdo pekelná , Havloidpovalečná !

  OdpovědětSmazat
 6. hosi hosi nebo holky holky mrzi mne ze je zde cim dal tim vetsi zumpa!!! uz si pripadam jako u nas www.nezvedavec.org
  ben hur

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co s tím chceš dělat? Nasadit "umravňovací tým" a la Chovanec? Mazat? Registrovat? Zavřít diskusi?

   Smazat
 7. Je to silene, ale přesne , Německo opet , už poněkolikáté , ničí evropske státy , tak si zaslouží to , že bude vymazano jako národ z mapy světa !! Z Německa bude multikulturní , islámský stát , jak se rika : " každému co jeho jest ! "
  Doufám, že my se ubranime a vlast si zachráníme .......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jenže to Německo nebo možná Muslimsko je od nás co by kamenem dohodil a o je ten průšvih.
   Sims.

   Smazat
  2. Máte pravdu , myslím na to taky , na hranicích se bude asi časem střílet, na slimáky plati chemie .....

   Smazat
  3. Všechno to jsou jen samý lži a kecy! - https://www.youtube.com/watch?v=EIzhKF8TgmM

   Smazat
 8. V Cesku zase nepamatujeme normalni vladu...
  Porad jeste neni uplne nutny ty germanay nasledovat...
  Za kazdou cenu..
  "Kdyz jsem s nim sla do lesa ,vedela jsem , ze neco ztratim , ale ze to bude moje penezenka, me prekvapilo"....
  Ze bude zase treba zaminovat hranice....
  Me taky...

  OdpovědětSmazat
 9. německé příklady táhnou, ale jenom do sprostého slova

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezbývá než doufat,že v nadcházejících volbách se rozumní Němci zase "najdou"

   Smazat
  2. Neverim , že se vzpamatuji , boji se, Merkel je zatáhla do hnojiště , jak z toho hnojiště Němci vylezou ? Asi už nevylezou !!

   Smazat
 10. BW je bohatá spolková země. Zelení tam vyhráli, protože měli velice dobrého představitele. A ten provedl velice úspěšnou školskou reformu.
  Princip reformy je ten, že aby se zachovaly školy i v menších obcích, spojil pod jednu střechu ZŠ a střední školy, aby děti mohly podle svých schopností mezi typy škol přecházet, aniž snížil úroveň absolventů gymnasiálních tříd. Ve škole je jeden sbor učitelů pro všechny třídy.
  Dnes BW řeší složitou hmotnou situaci vdov, protože se jedná o bohatou tradiční zemi, kde mnoho manželek bylo ženami v domácnost. Zestárly, vychovaly děti a buď ovdověly - a vdovské důchody jsou relativně nižší, nebo v nejhorším případě, se s nimi muži rozvedli - potom dostali 1/2 společného majetku a nejnižší důchod /jsou-li v důchodovém věku/ cca 700 EUR.

  OdpovědětSmazat
 11. Vzbuďte Hitlera a zapalte pece v Osvětimi! To je jediná cesta pro záchranu Německého národa! Pokud to Němci neudělají, tak si o nich budu vždy myslet, že je to banda kreténů...

  OdpovědětSmazat
 12. Germáni dopadnú horšie ako severoamericki indiáni,im aspon rezervácie nehali a pôvodne Nemecke obyvatelstvo čaká vihubenie od islámskeho štátu.Rusko sa vikašle na Európu a tento raz nezaveje Ruská zástava nad mešitov bundestágu islámskeho štátu v niekdajšom Nemecku hm,smutná realita.

  OdpovědětSmazat
 13. Pokud Němci zaniknou, jen škoda.
  Pokud se my pak neubráníme, což je s touto vládou nepochybné, to nebude škoda, to bude katastrofa.
  A vy mladší - pořád jen spíte.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S takovými politiky nás čeká krásná budoucnost,myslím, že ti chytřejší z nás už mají zbaleno, protože stojí za to život prožít a ne proživořit.Nemyslím v bohatství,ale v pravdě a s bohem v srdci.A nebo se jim postavit s odhodláním našich starých a slavných slovanů.Můžou nám vzít život,ale ducha ne!

   Smazat
  2. O svuj zanik germani usilluji cela tisicileti a jen diky vysoke CIVILIZACI a HUMANISMU jejich sousedu, stale existuji.
   Neni naroda v Evrope , ktery by nechteli znicit a vyhladit..
   Drive ci pozdeji.
   Nekdo jiny , napr. Tatari , mongolove , hunove uz by je davno vyhubili do jednoho...Bez milosti.
   A Zaslouzi si nejakou ?
   Tak jako Habsburkove , rod krutych valecnych zlocincu ,znicil vyvoj naseho a dalsich narodu po vsech strankach , 300 dlouhych let , to same delali germani narodum jinym...Tem , ktere s nejakym stestim prezily.......

   Smazat
  3. Dovoluji si vás upozornit, že zanikne li Germania, zanikneme i my, neb jsme její součástí od začátku - dob, kdy území Germanie hraničilo s říší Římskou a kdy Římané i na našem - Germánském území - založili např. Olomouc, jak ukazují archeoligické nálezy. Geneticky jsme směskou středoevropskou, z níž se někteří vyčlenili a v 19. st. začali používat /s obtížemi jako Dvořák, Smetana a Palacký/ nový jazyk.
   Mimochodem si račte povšimnout středoevropského mindráku - ideálem jsou vysocí, modroocí blonďáci - a to jak Germáni, tak Slované, zatím co ve skutečnosti jsme převážně mrňaví a tmavovlasí , jeden takový si musel nechat narůst kníra, aby se v davu odlišil....

   Smazat
 14. Uvažujem či sa hystoria nebude znovu opakovať.Vroku 1944 1945 sme na Slovrnsku vzdorovali Nemcom.Českí národ vzdoroval Nemcom za Pražského povstania v Máji 1945.Príde doba že znovu sa im budeme zo zbraňov v ruke musieť postaviť na odpor a nie proti germánom,ale proti afričanom a moslimom s Nemeckim občianstvom keď budú afroarabi majoritov v niekdajšom Nemecku.Všetci bdejme majme sa na pozore a NA STRÁŽ.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.