Reklama

čtvrtek 15. prosince 2016

Nenechte si ujít! Břetislav Tureček,zahraničně politický analytik u mikrofonu k aktuální situaci v Sýrii, v Allepu i ve světle zájmů všech zúčastněných v konfliktu...

15.12. 2016 ČRo

Jak to vidí : Břetislav Tureček u mikrofonu K.Koubové 
Občanská válka v Sýrii , boj o Allepo a jeho další vývoj...Kdy skončí válka v Sýrii, dokončí se evakuace obyvatelstva ve městě a okolí,změní se postoj Američanů v Sýrii po novém pravděpodobném  ministrovi zahraničí... a další otázky 


25 komentářů :

 1. Dlouho jsem neslyšel takto objektivní popis situace na Blízkém východě.Všechna čest panu Turečkovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden blbec pod jiným článkem ale tvrdí, že pravdou je vždy přesný opak čehokoli co slyší v mainstreamu v o ČRo a ČT obzvlášť. Tak se dohodněte.

   Smazat
  2. s kým a na čem?

   Smazat
  3. Tak si ho poslechněte ještě jednou pane Švec.
   Jediný rozdíle mezi ním a současným mainstreamem je v tom, že včas "pochopil", že se "mění vítr" a "skasal plachty". Takže "zjevně nelže a nenadává".
   Ale k objektivitě a k otevřenému informování má ještě velmi, velmi daleko...
   Pavel p

   Smazat
  4. 17:58 Také bych řekl, že sem tam mu uklouzne nějaká pravda jen proto, že lež by byla už moc do okatá. Ovšem přiznat v ČRo, že mezi "umírněnými vlastenci" je velké množství zahraničních žojdáků a že se tato "demokratická opozice" nedá odlišit od IS, to je znatelný pokrok.

   Smazat
  5. 16:29 No vidíš, těm chytřejším už pomalu dochází, že doba "pravdy a lásky" udržovaná pomocí lží a nenávisti pomalu končí. Kdy to dojde tobě? Já vím, nikdy. Však také mluvím o těch chytřejších.

   Smazat

  6. Pavel P 17:58

   !!??

   Soudě podle Vašeho vyjádření, musíte toho o situaci na Blízkém východě vědět mnohem víc než Břetislav Tureček.
   Pročpak se nepodělíte s ostatními?

   Kokotko

   Smazat
  7. Možná jste již pánové zapomněli "chápat jasné náznaky v řeči z doby komunistů. U pana Turečka a Ivana Hofmana to nejsou náznaky ale jasná řeč. Kdo jim nerozumí ať mlčí. Kdo rozumí ví, že "se bouří trollové" a vědí proč!

   Smazat
  8. PS. dnes mne překvapil na Čro plus "nějaký" Stanislav Mackovík v duelu s Gabalem u Veroniky Sedláčkové. Sedláčková-tele, Gabal-demagog, Mackovík mne překvapil razancí a pohotovostí! Proč není jako poslanec šířeji znám? A to nejsem komunista, nehazardují s talenty?

   Smazat
  9. Pane Kokotko, k Vašemu "údivu" jen heslovitě:
   1.Těžko mne do Radiožurnálu pozvou a dají smysluplný prostor.
   2. Pokud není dotyčný pán užitečný idiot, či fanatik, bude mít určitě detailnější informace než mám já a problém spočívá v tom, že je nechce používat.
   3. Jen ve zdejší diskuzi najdete pár věcí, které pan Tureček opominul sdělit.
   4. I v tom krátkém čase, který měl k dispozici místo "mnohovýznamných alibismů" typu ".. někdo se na to dívá tak, někdo jinak.." které stály prostor a čas, mohl říct (třeba i heslovitě) pár podstatných věcí:
   - historii a specifičnost "arabského myšlení" a rozporuplnost vzniku jednotlivých státních útvarů na Arabském poloostrově a z toho plynoucí současné snahy,
   - historii a rozporuplnost vztahu Sýrie a Ruska, Sýrie a Anglie (Francie, Německa), historii nástupu USA v tomto prostoru a jejich zájmy (ne jen "na prvním místě" nafta),
   - kolik peněz za posledních 5 let bojů potřebovali "rebelové" na válku a běžný život a kde takové obrovské sumy vzali, včetně logistiky a zázemí a CO Z TOHO PLYNE, atd., atd.,...
   No snad to stačí.
   Pavel p

   Smazat
 2. Koho chleba jíš toho píseň zpíváš,kdo toho člověka platí víte to někdo ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden z nich? Nebo snad oba? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/55315_BGyC35x94KEH_w_650.jpg

   Smazat
  2. Ten odkaz nefunguje

   Smazat
  3. Jenže to je ruský a oni nemaj rádi když se jim tam někdo od nás cpe.

   Smazat
  4. Pro A z 21:54h:
   Nevymýšlejte si.
   Což nemění nic na tom, že je to hloupý "globalistický" vtip.
   Pavel p

   Smazat
 3. Vyjímky potvrzují pravidla.Výběr je nutný.nejsou všichni stejní.

  OdpovědětSmazat
 4. OK. Ale Sýrie je jen detail.
  Nezměrně horší je celek.
  http://www.zvedavec.org/komentare2016/12/7126-rizena-destrukce-evropy-ordo-abchao.htm
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,toto by měli všichni znát.
   Též proto, že NWO (Nový světový řád) své plány modifikuje dle "momentální potřeby".
   Pavel p

   Smazat
 5. Nenechte si ujít!
  Zítra bude ve stejném čase hostem Ilona Švihlíková.

  OdpovědětSmazat
 6. Paní I.Švihlíková i I.Hofman jsou lidé chytří, ale hlavně objektivní, což v dnešní době jsou ctnosti hned tak nevídané!! Díky za ně!!

  OdpovědětSmazat
 7. pan Tureček je znalý blízkého východu,tak mu věřím i když možná něco zaobalí a pana Hofmana poslouchám každé pondělí a to je člověk,který mně mluví z duše.Na dvojce si dobře vybírají hosty,až na některé,které neposlouchám,neb se mně otvírá kudla v kapse-DISIDENTI A HALÍK

  OdpovědětSmazat
 8. Paní I.Švihlíková i I.Hofman jsou lidé chytří, ale hlavně objektivní, což v dnešní době jsou ctnosti hned tak nevídané!! Díky za ně!!

  OdpovědětSmazat
 9. ještě jsem opomenula paní Švihlíkovou a Erika Besta a pana Petránka bych ráda slyšela,ale už ho asi bohužel ti šmejdi nezvou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22.11.2016 08:30
   Jak to vidí Ilona Švihlíková: Vzpoura proti globalizaci (11/2016, ČRo)
   https://www.youtube.com/watch?v=eF-yy62SuuU

   Smazat
 10. Sedláčková-píča jako vrata, Gabal-demagog jsou ubožáci,kteří na příkaz vyššího gaunera znečisťují vysílání čro,jsou to prostě kurvy nejvyššího kalibru.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.