Reklama

čtvrtek 15. prosince 2016

O odboru proti dezinformacím (jenž má hlavně sloužit v boji proti ruské propagandě), který na Ministerstvu vnitra zavádí ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD


Luděk Prokop
15. 12. 2016
Tak jsem si přečetl v Parlamentních listech článek o tom novém odboru MV, jak má hlavně sloužit v boji proti ruské propagandě. Jak už jsem na štíru s vírou v cokoli, co tvrdí někdo z ČSSD, (výjimky, jakou je např. Foldyna lze pominout), okamžitě mi naskočily pochybnosti. Jsem totiž přesvědčen, že záplavou lží a dezinformací, nelze bojovat s žádnou propagandou, byť by si tu a tam nějakou tou lží a dezinformací ta ruská, občas vypomohla. A sice, v daných souvislostech ani v případech, kdy bude záplava lží a dezinformací podepřena jakoukoli cenzurou informací ať již pravdivých, nebo méně pravdivých.

 
A protože mne vedení ČSSD naučilo nevěřit naprosto ničemu z toho, co vyhlašuje, nemohu uvěřit tomu, že nový odbor má sloužit pouze boji - proti ruské propagandě.
Jaký boj proti ruské propagandě, když existují nevyvratitelná fakta o rozšiřování paktu NATO, (přesně v opačném trendu, než bylo, (v souvislosti se sjednocením Německa), slibování o nerozšiřování paktu NATO, notabene když existují nevyvratitelná fakta ohledně obkličování Ruska základnami NATO, fakta o rostoucím počtu provokačních cvičení jednotek NATO, poblíž ruských hranic?
Jak lze donutit občany, aby uvěřili tomu, že agresivní nárůst počtu provokačních cvičení poblíž ruských hranic, má sloužit ryze obraným účelům pro zastrašení agresora?  A každá reakce Ruska, ve formě posílení obranyschopnosti svých hranic, že dle posuzovatelů ze západního „tolik mírového tábora“, je agresí? Že posílení obranyschopnosti vlastních hranic znamená agresi?  Na to sotva postačí jakýsi odbor proti dezinformacím. Raději ani nezmiňovat vměšování paktu NATO do záležitostí cizích států. Kdy korunovanou propagandistickou perlou od ikony naší demokracie - bombardování cizího území, bylo nazváno bombardováním humanitárním.
Tak na tohle všechno nemůže stačit ani deset odborů proti dezinformacím, ať již v boji proti ruské propagandě, nebo v boji proti jakékoli jiné propagandě.
Předpokládejme, že není tolik nakumulované blbosti v ČSSD, aby vše co je výše uváděné nebralo její vedení v potaz. Tož se zamysleme, o co tak asi zřízením odboru proti dezinformacím, může ve skutečnosti jít. Vyjdeme-li při tom z výsledků krajských voleb a z průzkumů volebních preferencí, stále více stresujících pro samotnou ČSSD, která ne a ne se z pádu preferencí vymanit, dojdeme k logickému závěru.
Zřízení odboru proti dezinformacím, při „šikovném“ jeho využití (o čemž v aspektu šikovnosti lze předem úspěšně pochybovat, vzdor nespornému úspěchu s vnitrostranickým pučem, takhle to mimo stranu opírající se o stranické kádry, jinak kariéristy, ve veřejném prostoru prostě nefunguje).  Může v chorém myšlení a v scestných představách vůdců ČSSD posloužit, jako prostředek pro získání voličů při volebním klání, v zajetí myšlenky, že je nezbytné zvítězit za jakoukoli cenu, bez ohledu na kohokoli a cokoli. Mohlo by dobře posloužit i pro případné švindlování při sčítání hlasů. Nevím, v tomhle našem demokratickém systému je možné cokoli.
Dezinformační odbor vlády ČSSD, proti dezinformacím. Podobně na tom může být TOP09, s níž nachází ČSSD, zásluhou upadání volebních preferencí na cestě do ztracena, čím dále více, (určitě potají), podstatný, společný styčný bod - volby. Gazdíková parta prchá z potápějící se lodi, (jako všechny krysy), a bude se snažit distancovat.
Dále si dovolím uvést výběr z řady vyjádření politiků k zřízení odboru MV proti dezinformacím, s malým komentářem.

Prezident Zeman:To je takové svinstvo. To je návrat do totality. Já budu posuzovat, které názory jsou správné, které nesprávné? A přitom posuzovatelem bude totální blb,“…. Toto jeho vyjádření lze považovat za zcela adekvátní danému problému. Dlužno dodat, že aspekt pravděpodobné souvislosti s možností ovlivnění voleb, není prezidentem žádoucím způsobem zmíněn.

ParlamentníListy.cz se dotázaly politiků, co si o slovech prezidenta o novém odboru na Chovancově ministerstvu myslí. Poměrně velká část z nich se Zemanem souhlasí a varuje, že jde o návrat k totalitním praktikám.
Tak se podívejme jak kdo a podle čeho.
Předseda KSČM a místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip odpověděl. „Za tak hutnou zkratku si prezident zaslouží klobouk až k zemi. Sám jsem se k tématu veřejně vyjádřil už několikrát. A to i v kontextu nedávné rezoluce Evropského parlamentu, která staví ‚ruskou propagandu‘ na roveň mediálním zvrhlostem Islámského státu.
KSČM tomuhle problému rozumí velice dobře.
První místopředsedkyně ODS Aleksandra Udženija:
Byť s panem prezidentem ve většině věcí nesouhlasím, v tomto naopak ano. Stále více se ukazuje jako pravdivé moje tvrzení, že socialisté a evropské elity mají lidi za nepřemýšlející stádo. Oni jsou přesvědčeni, že jejich posláním je organizovat nám životy a usměrňovat myšlenky. Vůbec si neuvědomují, že lidé toho mají plné zuby,“.

ODS se snažit musí, chce-li nějaké hlasy získat. Navíc k vyvolené dvojce ČSSD - TOP09, zřejmě v daném konkurenčním prostředí nenáleží.

Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.
„Ona hlavně celá myšlenka je blbá, pokud se tváříme, že žijeme v demokracii. Pokud někdo prokazatelně lže, dehonestuje nebo dezinterpretuje informace, pak by tu měl být standardní nástroj, jak se mediální manipulaci bránit. Tím nástrojem není nějaký odbor, ale systémové řešení – tedy prosazení práva na pravdivé informace a zavedení povinností pro všechna profesionální média, aby informovala pravdivě a nezkresleně – a tato povinnost musí být kontrolovatelná a vymahatelná, protože pravda je, že dezinformační kampaně tu běží již mnoho let a bohužel za nimi nestojí Rusové, ale našinci, a jejich orientace je většinou spíš protiruská či protitrumpovská, protizemanovská, protiokamurovská. A pravda je, že není reálná možnost se domoci objektivity nebo vyváženosti, a to zejména u veřejnoprávních, tedy veřejností placených médií“.

Opět „jen“ vyjádření „populistické“, což jako vždy při populismu, znamená vyjádření toho, co si mnozí lidé již dávno myslí a uvědomují. V daném kontextu, je to silná stránka Tomio Okamury, mainstreamem zhusta a velice pokrytecky napadaná.

Vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš na dotaz nereagoval. Může být, že v zajetí příznivých průzkumů preferencí, při vlastnictví některých médií, se něco takového zařadilo pod jeho rozlišovací schopnosti.

A tak se dostáváme k dalším preferenčním propadlíkům z TOPO09.
Senátor TOP 09 Tomáš Czernin.Pociťuji sílící vliv lživé ruské propagandy a cítím potřebu demokratických zemí se tomu bránit. K osobním útokům mezi jednotlivými politiky se nebudu vyjadřovat. To není cesta ke zlepšení politické kultury“. Typicky od Top 09 - v souladu s výše uvedenými slovy o problému s volebními preferencemi, kdy kráčí ruku v ruce s ČSSD do ztracena, tak to začíná být jejich společný boj.
Vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek, co by zástupce lidovců, vždy vysoce loajálních s jakoukoli vládní stranou, včetně KSČ: „Myslím si, že s dezinformacemi je nutné bojovat. Tajné služby České republiky to potvrzují,“ K tomu lze po nepochopitelném úspěchu v krajích dodat - tradice je tradice. Výjimku potvrzují záležitosti jako revize církevních restitucí, nebo bratrský souzvuk s neskonalou přízní sudetskému lancmančaftu. (Což vládní straně, ani lidovcům a jejich voličům, vůbec nevadí při společném škození ČR a po zavedení odboru proti dezinformacím, nejspíš ani vadit nikterak ani nemusí).

Vyjádření válkychtivého kariéristy, vysoce postaveného potentáta NATO, s evidentní zeleně psychickou stupiditou, která velí a nařizuje, že propaganda je povinna označovat válečného agresora za obránce míru a naopak, toho, kdo válku evidentně rozpoutat nechce, musí označit za válečného agresora. Pro takový případ válečného horlení je z MV připravovaný odbor proti dezinformacím, nanejvýš žádoucí. Přestože žádnou věrohodnost pro většinu, co válku nechce, tomu žádný nový odbor MV nedá. Hlavně když jinak smýšlející bude možné podchytit a případě eliminovat. Prostě po vojensku.

O nic přeci nejde, jenom o přípravu spravedlivého konečného řešení existence lidstva. A lidé nechť dají požehnání závěrečnému aktu. Může být, že Petr i Pavel si namlouvají, jak báječně se jim bude žít bez toho Ruska. My s ohledem k našim dětem i jejich dětem, to vnímáme holt jinak než generálové a žádné nově zřizované odbory MV, proti dezinformacím, to změnit nemohou.

33 komentářů :

 1. Smrt v čokoládě: Mladá maminka zemřela v nádrži na cukrovinku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Režimní propaganda na steroidech! Aneb zloděj křičí CHYŤTE ZLODĚJE!

   https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/grafika-ruska-propaganda/r~0e7e2d6a9cc111e586750025900fea04/

   Smazat
  2. Je to pravda odvěká,že prázdný sud nejvíc duní...

   Smazat
  3. 11.45 To sis ulevil a teď je ti krásně...

   Smazat
  4. Které národnosti jsi 1145? Já jsem z toho jak říkáš švejkovského pronároda, no ty jsi něco lepšího. To je vidět.

   Smazat
  5. 12:26 - áááá - další nadržený neúspěšný křivohubý inkludovaný kleptoman, vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu.
   Bolševici si 28.10. oslavili na hradě svůj Den znárodnění a pomalu ho vnutí opět ostatním ???
   Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

   Smazat
 2. Takže na jedné lodi je ČSSD, TOP09 a KDU-ČSL. ODS vzhledem k jejímu extrémně protiruskému postoji jen populisticky lže, což je u ní normální. ČSSD do této party evidentně ideově nezapadá. Proto je klíčovou otázkou, proč vlastně ČSSD "vyje s vlky", které jí při každé příležitosti jdou po krku? To ani nemůže být z hlouposti, to musí být vynucená nebo vědomá zrada členů a voličů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dělají to v rámci akce - hledání nových voličů. Tuto pitomost veřejně hlásají, aby ty staré beznadějně ztráceli.

   Smazat
  2. Vono , se rekne dezinformace ,ale kde je vzit /a nekrast/.
   Vono taky je mozny ze , kdo si hraje s dezinformacema ,muze se klidne i napalit.
   Ale, co kdyz nejsou a tak se nedaji ani ukrast.
   Jistota je jistota rekla jeptiska...
   Co potom s provinilci. Nejdrive se musi rozsirit rady placenych udavacu , potom rady vysetrovatelu a soudu a potom nove Stalinske Gulagy...kam je zavirat.
   Aby to nedopadlo ,ze se tam budou zavirat udavaci i s politiky, prave za ty dezinformace...urcene jimi proti dezinformacim, ktere neexistuji !!

   Smazat
  3. Voni komunisti meli ty diverzanty a nejhorsi z nich byli ty IDEOLOGICKY DIVERZANTI , jak skodili.
   Musi to bejt dneska taky.
   Staci pravej opak a ten se zopakuje.
   Stat se diverzantem je lehky.
   Staci neco rict a soud se se podle toho zaridi.
   K tomu slouzi vzdy vhodne "Gumove Zakony" a porizene zakonodardci , kteri jsou si vedomi , ze musi fungovat jako Preservativy.
   Kazdej sme na neco dobrej.
   Nepustit diverzanty a kacet /cele lesy diverzantu a jejich chlebodarcu , hej Putine , kdy mi das slibenou kurku ?//, aby litaly trisky.
   Bez trisek to nejde. I kdyby se ztriskali a ztriskovali oni sami.
   Nastava kaceni Kaciru nyni ideologickych Diverzantu , kteri maji zazracne schopnosti .
   Pomylit a uplne zhypnotisovat cele narody .
   Snadno a rychle.
   Ja bych si je koupil.


   Smazat
 3. Birimarataoa mluvi kdyz Belobradek a top09 proti Rusku tak Birimarataoa ucit se Rusky
  Protoze top lhat tak koho top nemit rad ten mluvit pravdu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:11
   § 355 Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob

   (1) Kdo veřejně hanobí

   a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo

   b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání,

   bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

   (2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

   a) nejméně se dvěma osobami, nebo

   b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Kde se bere tolik žlučovitosti a nenávisti vůči národu. Pan 7.11 není zřejmě Čech, tedy Slovan. Proč ta protiruská propaganda je postavena na aroganci, nadřazenosti a urážkách? O lžích nemluvě. Jsem asi někde jinde, ale já žádnou ruskou propagandu nevidím, Já vidím pouze snahu Ruska pravdivě a na důkazech vyvracet tu lživou ,,naši" propagandu. A těmto ruským informacím je třeba zamezit, znepřístupnit tyto informace o daném skutečném a stavu věci.Mě je Rusko vcelku jedno a Ameriku nemám upřímně rád, ale že bych se snížil k tomu a psal o ni ve stylu pana 7.11...!?

   Smazat
  5. 7:31 - Jako rasozrádce budeš zabagrován pod zem zaživa, abys dřív než ten tvůj rachitickej trup krapet obohatí půdu ji tvý zlodějský čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětly. Takto zúrodněná zem dá žírný chléb králikům ze kterých budeme šít límce a vložky do rukavic pro naše vojáky dobývajících Rusákostán:)

   Smazat
  6. Probiha teroristicka akce znicit vse temi , co nikdy nic nevytvorili.
   Umlceni vsech je jeden z prostredku ,kterej hodne prilejva olej na ohen.
   Bude potiz prokazat a poskytnout dukazy o tech dezinformacich.
   Soudy ovsem pak nesmi trvat na faktech ,skutecnostech pouze na lzivych obvinenich .....
   To by jinak nefungovalo. A nikdy to nefungovalo.
   V diskuzi " parlamentu " pro nedostatek jineho nazvu pouzivam ten stary , nikdo ovsem nechtel vedet, neco podrobnosti.
   Definici napriklad.
   Nebo informaci . Co to vubec je.
   Jake to zpusobuje skody a predstavuje nebezpeci pro narod svet.
   Jak to ma obcan rozeznat spolehlive, odhalit , bojovat proti tomu a potlacit je.
   Co ma delat, aby se nenakazil?
   Jak to rozezna dezinformaci od skutecnosti ?
   Podle ceho to ma posuzovat.
   Nemel by obcan dostat nejake specialni skoleni?
   Proc je vetsi starost o nejake pripadne drby, nez o normalni zivot a vyvoj obcana v demokratickem zrizeni.

   Smazat
 4. Onen Belohradek ci jak se ten zmetek jmenuje byl vzdy dle hesla 'proti vetru se chcat neda"Blbejsi snad byl jen Svoboda co delal min zahranici (kdo si ty kreteny ma pamatovat. Navic to jsou buzeranti a ubozaci stejne jako hovado Culik zid ktery pomlouva co se da (nectu ho jiz 5 let)

  OdpovědětSmazat
 5. Všímejte si vyjádření Okamury. Vždy jasný, srozumitelný a konzistentní. SPD je jediná volitelná strana, se kterou přichází poslední naděje na změnu. Je však nutné, aby získala co nejvíce hlasů, aby měla sílu změny prosadit. Dávám SPD 2.-3. místo v parlamentních volbách 2017. Blbci budou stále volit ANO. Socani skončí pátí. Volte SPD!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víme my a lidé kolem něj.Ale věřte že na malých městech SPD ani SPO neznají a budou opět volit ČSSD a ANO.Divím se lidem,že nepřemýšlí.A divím se lidem na Moravě,že ještě dokáží volit zrádce KDU ČSL!A záleží na Okamurovi,kdy a jak zahájí kampaň!Dnes už je pozdě.

   Smazat
 6. To máte tak: Když v roce 1943 dalo Německo příkaz, že na jím ovládaném území musí být ze všech rozhlasových přijímačů odstraněny ktátké vlny, dalo tím zároveň velmi jasnou zprávu. Člověk už nemusel lovit Moskvu nebo Londýn, nemusel mít ani rádio a věděl, jaká je situace na frontě. Dneska je to zrovna tak. Hysterie proti "ruské propagandě" také dává jasnou zprávu. Můžete se rozhodnout, jestli je pro vás dobrá nebo špatná, ale na faktu to nic nemění.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. historie se zopakuje, toto je standardní příprava na válku - podrobněji viz rozhovor s Hájkem http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2842-svet-na-krizovatce-trump-je-nadeje-ale-valce-s-ruskem-sam-nezabrani-rodinne-klany-bankeru-tahaji-v-pozadi-za-nitky-dojde-k-odkladu-apokalypsy-nase-vlada-se-silami-zla-spolupracuje-kdy-nas-vypnou-ci-pozenou-pred-soud.htm

   Smazat
  2. 9:44 - přesně tak to mu je! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití a státem živení voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Mají-li být zdaněny církve - pak také zdanit politické partaje a provést jejich odluku od státu - jako u církví.
   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku - neživotné ČSR: TGM).

   Smazat
  3. Nevážený 15.00. Melete tady pořád to samé. Už je to únavné. Už to nemusím číst a vím o čem píšete. Kdosi se tu ptal: Jste Čech tudíž Slovan? Jaké národnosti proboha jste!? Odpovězte mi jen na toto. Nevím, že by třeba Němec tak opovrhoval vlastním národem jako vy tím českým. Nikdo není dokonalý, jen vy v tom máte jasno. Co Čech to debil. Jen vy nad nimi čníte. M.Radikowski

   Smazat
  4. 17:10 - Aha. A co takhle prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko, které zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
  5. poučil
   pobavil

   Smazat
 7. vlast tě (7:11) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:57 Je nutné vyskakovat a mečet na povel?

   Smazat
  2. Zato ty žádnou vlast ani nemáš, užgrundanej chlastoslovnaskej zdegenerovanej čechomužiku! A vyskakovat nemusíš, páč ten kremelskej poloopičák co tě drží na gumičce jako svý pimprle to zařídí za tebe:)! - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
 8. Je to dáno tím,že socani jsou stádo.Hlavně už
  členové nejsou slušnými lidmi,ale jsou to křiváci.
  Slušný člověk proti takovému vedení partaje buď
  veřejně vystoupí a nebo vystoupí z partaje.Oni
  raději zvednou ruce pro špatnou věc.Je potřeba
  dát členům ČSSD od spodu,že nejsou hodni žít mezi
  lidmi,které jejich partaj zrazuje.Pokud ten odpor
  k socanům na nejnižších místech žebříčku ČSSD
  nedají lidé,kterým vadí vlastizrada jejich vedení
  a nevyřadí socany ze svého středu,nic se nezmění.
  I pouzí členové ČSSD mají vinu na probíhající
  vlastizradě vedením partaje.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Prokope, uveďte prosím na pravou míru informaci o představiteli za KSČM na dotaz k vyjádření prezidenta Zemana k Chovancově novému odboru. V předchozím příspěvku je jako autor odpovědi na dotaz uváděn Josef Skála, nikoli Vojtěch Filip.

  OdpovědětSmazat
 10. 19:48
  A teď si vyndej z prdele tu kulmu a vyskoč, mektale!

  OdpovědětSmazat
 11. J. Orwell se musí "obracet" v hrobě!! Určitě si nemyslel, že píšíc román 1984, vlastně píše o té, prý nejdemokratičtější době v dějinách národa českého!!! Díky zaprodanci Havlovi prožíváme fízlování "velkého bratra", o kterém se nám ani za komančů nezdálo v tom nejhorším snu!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.