Reklama

.

.

sobota 31. prosince 2016

Občané jsou pro nás důležití jen v den voleb

31. 12. 2016   přišlo redakční poštou:44 komentářů :

 1. Doporučoval bych autorům karikatur zaměřit se kromě vyčpělých ODS, TOP a STAN více na luďáky - tedy jistou KDU-ČSL. Figurky jako Herman, Jurečka, Gabal, Bílýbrádek, Šojdrová a spol. škodí nepoměrně více.

  OdpovědětVymazat
 2. No tohle jste si mohli odpustit, před koncem roku se dívat na tyto oduševnělé tváře(mnohdá ksichty). Ať je rok 17 pro ně konečně už rokem posledním. O to se postarejme a dejme si to jako novoroční předsevzetí na volby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesky onuce si zase zvoli tyrany

   Vymazat
  2. 2:53 - no jo! Je to další konkrétní důkaz, že celé paradigma šalebné a mafiánské "standardní stranické politiky" je nutno od základu změnit a umravnit - a to dokonce celosvětově. Nikoli však podle postkomunistických machovských, kotzianovských či koudelkovských čípkovitých rektoskopických hlaviček, huhňavých zahradilů, žloutenkových pitomiů, strupovitých macků, sexy paroubků, poťouchlých bendů, ušklíbených burešů, zapšklých agentů žantovských, vyvadilů, semínů, rambousků, robejšků, falmerů, šalamounů, pokryteckých halíků, neukojených peake, ani jiných podobných rychlokvašených "odborných" kreatur a jejich konkubín, kterým jde pouze o voličské hlasy nebohých voličů. Odluky partají od státu jako u církví se bojí jako čert kříže. Podobně prázdnou slámu vytrvale mlátícím novinářům a politologům jde pouze o množství čtenářů. Zakomplexovaný a úskočný agent Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných postkomunistických oligarchů) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám. Viz Jakl, Hájek, Zahradil, Weigl, Knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (Mach či Štěpánek).
   Baziliška Klause CsC. vystřídal "lidový" buran Zeman se svými mynáři, veleby, foldyny, vumly, zbořily, jičínskými, rychetskými, paroubky, švihlíky, žantovskými a dalšími buranskými a bolševickými ztopořenci. Následuje záložní lstivý prešpurský agent-oligarcha Bureš. Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne. Na jiné vzory národ prostě nemá.

   Vymazat
 3. Karikatury jsou úžasné, a je dobře, že české lidi neopouští humor ani v těžkých dobách. A s těma židama už jsi fakt trapnej anonyme 19.25 - ba dokonce si v poslední den v roce dovolím říci - jdi už s tím do prdele. A přemýšlej i o tom, že tím, co jsi napsal, jsi spáchal trestný čin. Nic o těch lidech nevíš.Rozhodně a zcela určitě jsem nikdy nebyl a nebudu jejich příznivcem, ale to co píšeš o šibenicích, kulkách a provazu už je na hraně - jestli už jsi ožralej, tak od počítače odprejskni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty katikatury nejsou vůbec úžasné,jsou stejně blbé,jako voliči těch politiků na nich,zaslouží si jen schovívavého pousmání... a to,že zde vládne židozednářská mafie je cítit na každém kroku,tak nechápu,proč se tak ukázkově korektně pohoršujete nad tím prvním komentářem.
   Pokud to nevidíte,máte "oči z Kašparovy krávy:na jedno nevidíte a na druhé jste slepý....".

   Vymazat
  2. 22:10 Chceš tím říct, že ostatní "nežidozednáře" z oněch stran bys bez problému volil?

   Vymazat
  3. Nic nechápeš,nechápeš princip práce vyvolených a proto se tak blbě ptáš.
   Na odpověď na tak blbou otázku tu není vhodná ani doba,ani místo....Buona note...

   Měl by Ti to vysvětlit za mě,já už zbytečným vysvětlováním nechci ztrácet čas a nervy....

   Vymazat
  4. Havel amnestii vypustil z vezeni vrahy. Ti vrazi zavrazdili 6 nevinych lidi pote co je Havel vypustil. Havel je vrah, konspiroval s vrahy, a zaslouzi si popravu.
   Ti co zde omlouvaji vrazdy z ceskeho slizkeho humanismu jdou sami hnusna vrazdici svoloc.
   Omlouvate vrazdy
   Vrazdici vlada si zaslouzi prisne tresty
   Vcetne trestu smrti
   Z tech cechu smradu co omlouvaji vrahy a tyranskou okupacni vladu je mi na bliti

   Vymazat
  5. 19:46 - s judobolscheviky jináč nezle! Tam není prostor pro žádné lidství! Musíš sa naučit být gnadenlos! Víš co to znamená?! Zabíjet kurvy rudé bez slitování, páč rudej xindl je mistrem ve vyvolávání různých emocí, hlavně pocitů viny - tzv. svědomí! Ale když na to nedáš, zeserou se a chcípaj vcelku řádně, jak to má být ... Já to můžu potvrdit -z Budapešti Byl jsem tam, ale ne v 56-tým, ale ve 44-tým. To když naši převali vládu od proradných horhtyovců. Zjistili jsem co se tam celou dobu ukrejval za židobolševickej xindl! Vázali jsme je za ruce ocelovým drátem jako snopy a házeli na prosekaných místech z remorkérů do zamrzlýho Dunaje. Prosili a žadonili - Internacionálu nám kupodivu nezapěl ani jeden:))) Později jsem podobnou zkušenost udělali i s komoušským xindlem v Salvadoru a v Santo Domingu za Truchilla, kde jsem je shazovali pro změnu do teploučké vody - z vrtulníků do moře:))

   Vymazat
 4. Taky vtip: " Týden poté, co sám K.Schwarzenberg rozvířil v TV duelu debatu o sudetských Němcích a Benešových dekretech se objevilo svědectví muže, který byl v 90 letech u šokujícího výroku knížete, kdy přímo slíbil restituci majetku zabaveného šlechtické rodině, která kolaborovala s nacisty. Schwarzenberg v duelu prohlásil, že Benešovy dekrety již 20 let neplatí a že za odsun sudetských Němců by tehdejší vláda i s prezidentem Benešem dnes stála před haagským tribunálem pro válečné zločince.
  Na základě těchto slov se ozval ředitel státního zámku Sychrov na Liberecku pan POLANSKÝ a řekl toto: Rozhovor se uskutečnil na Pražském hradě v kanceláři tehdejšího prezidenta V. Havla. Kancléřem byl tehdy K.Schwarzenberg. Rozhovor se odehrál před očima ředitele zámku Sychrov. Schwarzenberg rozmlouval s Marguerittou, princeznou z Rohanu, hraběnkou Kottulinský, dcerou Alaina Rohana, který byl do roku 1945 vlastníkem zámku v Sychrově.
  Při loučení Margueritte s K. Schwarzenbergem se kněžna naléhavě dožadovala na Schwarzenbergovi, aby nezapoměl na RESTITUCE. Schwarzenbergova odpověď byla šokující.
  "Margueritto, buďte trpělivá. přišla doba, ve kterou jsme vůbec nedoufali. Uteče pár let, lidé tady budou mít problém se nažrat a pak jim bude jedno, co se komu vrátí.", řekl tehdy Schwarzenberg."
  Více zde:
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756

  Víte co je zajímavé? Stejná argumentace jako u knížete co má k lidu blíže se projevuje u lidumila patřícího do stejného klubu jako kníže, u D.Rockefellera. Ten to ale říká jinak: "Všechno co nyní potřebujeme je všeobsáhlá krize (aby lidi celého světa ryli držkou v zemi). Pak zavedeme Nový světový pořádek."
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vo tom to je..., Dědo.
   Přesto, všechno nejlepší do nového roku.

   Vymazat
  2. Dedo
   Francouzi meli spravny lek na zradnou slechtu!
   No prece gilotinu!

   Vymazat
  3. Proc to cesi trpi? Jen tise ponizene bruci

   Vymazat
  4. Protoze nejsou Francouzi!

   btw. - sudetsti nemci se, prijetim risskeho obcanstvi dopustili vlastizrady, ktera se v te dobe trestala "na hrdle". Benes se nejspis vylekal, ze by musely nase soudy odsoudit nekolik milionu techto vlastizradcu a nasledne by se nejpis muselo vykonat par set tisic hrdelnich trestu. Pragmaticky to vyresil dohodou o odsunu a kazdemu, kteremu bylo prokazano, ze prijal risske obcanstvi, v podstate splnil jeho sen ...Heim im reich.

   To Frantici, jsou jina trida! Pariz zila cely tyden po osvobozeni hony na kolaboranty a vesenim techto kolaborantu na kandelabry. Ergo... kdyby nebyl Benes takovy zaryty demokrat, mohl byt problem skutecne navzdy vyresen. :-)

   Vymazat
 5. Je to pravda,ale naprosto stejné je to u socanů,
  babišovců i komunistů.Jde jim jen o jejich blaho.Takže nemáte žádný výběr a prezident Zeman
  by chtěl zavést povinnost volit.Není koho.SPD je
  velká neznámá,ale není příliš důvěryhodná.Není to
  T.Okamura,ale lidé,co se na něho nalepili.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petr Majevský
   spd ma v programu referendum a to je hlavni co me zajima zbavit se eu obnovit hranice

   Vymazat
  2. Tak to je, Petre
   Posledni co mohli rozume v cesku vladnout padli u Lipan

   Vymazat
  3. Ok, tak si tu spd zvolte, misto toho kvikotu
   Americani si umeli zvolit trumpa

   Vymazat
  4. Pane Petře, jistě, je to stejné. Ale když "velké známé" už volit absolutně nelze, nezbývá než volit neznámé, s jiskrou naděje.

   V podstatě nyní vůbec není otázkou najít lepší obsazení parlamentu a vlády, ale krutě zásaadně změnit systém (referendum atd. atd.) viz např.:
   http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Marian-Keremidsky-Mgr-50662/clanek/-Strucny-volebni-program-koalice-SPD-SPO-c-78-v-Jihomoravskem-kraji-72512

   A v tom zatím nemá SPD konkurenci. Pokud se to podaří, bude naděje na záchranu, a na vylepšování rutinního řízení státu bude k dispozici další čas. Děda.

   Vymazat
 6. Alespoň na Silvestra se, prosím, odpoutejme od kreatur všeho druhu, a dopřejme si posezení v kruhu svých přátel!!
  A raději též poděkujme redakci NR za to, že uvedla v život docela zajímavý zdroj alternativní publicistiky, který přináší pohledy odjinud ...
  A pro nadcházející rok popřejme redakci i všem přispěvatelům článků pro Novou republiku hodně tvůrčích sil, elánu, osobní spokojenosti, štěstí a zdraví!
  A vlastně totéž i všem vnímavým čtenářům těchto stránek a neúnavným diskutérům!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:21 Krásně jste to řekl i za mně. Všechno jen dobré přeji také vám, pane Františku.

   Vymazat
 7. Takže nepůjdeme k volbám a máme čisté svědomí, není koho volit. Nebo co navrhujete pane Majevský. Pokud něco dosti rychle neuděláme, tak vytvoří další zákony a bude vymalováno. Už dnes když zaktivují všechny co jsou placeni různým způsobem ze státního rozpočtu tak jich je polovina občanů. Celý svůj život jsem nebyl členem žádné politické organizace ani v pionýru, takže politice moc nerozumím ale dosti dlouho jsem řídil různé montážní skupiny a to byly ostří hoši a tam jsem se přesvědčil že pokud kolektiv má správné informace tak ve většině rozhodne správně. K volbám nechodí lidé kteří ztratily motivaci nebo jsou na dně a mají různé existenční problémy. Demokracie je podle mě vůle většiny a něčím se musí začít. MŠ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prosimte, ceske onuce si od havla vycinkali ctvrtou risi, protektorat, ponizeni, vykradeni, zotroceni, nevolnictvi
   Volby nic nezmeni

   Vymazat
  2. Přesně tak Horní Dolní - tady jsou volby jen účelová šaškárna. A předražená. Věřil byste tomu, že vítěz voleb pak ani nesmí sestavit vládu? Věřil byste tomu, že vítěz voleb musí do opozice? Tady mají vždycky navrch všelijak zflastrikované koalice, takže rozhodující pravomoc mají už šestadvacet let stále ti samí - na regionální úrovni určitě. Po volbách slepí nějakou koalici, za dva měsíce se rvou a hádají, a lepí zas jinou koalici, a tak mění koalice během povolebního období několikrát - to je nějaká zodpovědná správa regionu? Kdyby se pracující dělník choval jako ty čubky v zastupitelstvech, parlamentu, senátu a ve vládě, letěl by na hodinu na dlažbu - jen tahle havěť se zase přeskupí jinak a rozhoduje dál. Neexistuje přehmat ani evidentní lumpárna,za kterou by český politik pykal - mohlo by se říci a co třeba ministr Vondra, ministr Kocourek, ministr Pospíšil - ale kdo z nich pykal a ocitl se na pracáku? Směšné. Všichni si polepšili ještě lepší trafikou, kterou pro ně "stát" vytvoří. Toto funguje přesně jako za totáče- rozdíl je jen v tom, že tamty politický figury měly platy ve výši troj - čtyřnásobku běžných pracujících, tyhle hnusný figury mají platy ve výši šedesátinásobků - a to je sakra rozdíl! Za to už se vyplatí bejt třeba i mizernej gauner, i před očima všech občanů. Na ostudu oni serou. Konečně i ten parchant Topolánek se občanům šklebil od kecátka v parlamentu do očí - že .."kdyby v ČR volby mohly něco změnit, dávno už by byly zakázaný!... co k tomu dodat? V ČR volbama cesta nevede.

   Vymazat
  3. MŠ - naprosto s Vámi souhlasím. Děda.

   Vymazat
 8. Tragikomické . Jestli se tímto psychopatům podaří vyvést ze země Muchovu Epopej, ztratí každý Čech
  svoji tvář ( minulost )*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesko je tak vykradene ze uz nic neni ceske, ani Slivansja Epooej
   Hlavne at tady dal kvici hlasy loajalni k havlovske tyranii kterai ted vladne a tyranuje

   Vymazat
 9. Myslím že je potřeba vyhledat ty správné kandelábry.

  OdpovědětVymazat
 10. Na tohle si cechy uzije
  Dole slapat a nahore tise kvilet
  KDE JE CESKY TRUMP?

  OdpovědětVymazat
 11. Jenom ještě přijít na to, komu dát hlas.

  Ony karikatury by šli použít stejně i na ANO, socany, lidovce i komunisty.
  A tutam zmiňované platy berou pouze jako kapesné. Skutečný příjem 90% našich poslanců jde z úplně jiných zdrojů.

  PS
  Kolikpak asi zůstalo třeba Topolánkovi za nákup pandurů. Nebo Sobotkovi za privatizaci OKD? Jenom chudák Gross si těch záhadně nabytých milionů už nestačil užít...

  OdpovědětVymazat
 12. „Politici jsou pořád stejní. A je jedno, jestli jsou to sociální či občanští demokraté, jsou úplně stejní, bojí se věcí, které někdo ví, proto se ho chtějí zbavit. S politiky se nedá počítat, nemá cenu se na ně obracet. Žijí úplně jinými problémy a jsou schopni udělat jakoukoliv špinavost, aby sami sebe ochránili“. Bývalý šéf zpravodajské služby, gen. Randák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americane si dokazali zvolit trumpa
   Cesi leda hovno

   Vymazat
  2. Jenže bacha Horní Dolní. Zvolení Trumpa ještě nic neznamená.Ještě se neujal svého úřadu - do té doby se může stát hromada věcí. V dnešních světových poměrech nevíme dne ani hodiny. Dnes tady jsi a píšeš do počítače, zítra tady být nemusíš, protože tě nějakej pošramocenej magor někde v bistru nakrmí kudlou. Lidi jako je např.americkej Dahlgren vyrostli ze současných poměrů jako houby po dešti. Navíc vědí, že se jim hovno stane.Žádnej kat Mydlář, žádnej pranýř, žádný rozčtvrcení, nebo zahrabání zaživa. V tom byl středověk zlatej. Nechvalme dne před večerem - až bude sedět na americkým trůně Trump tak měsíc, uvidíme. Zatím to není o ničem.

   Vymazat
 13. http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8939-ponorili-jsme-se-do-prohnileho-sveta-neziskovek-a-rozkryli-jejich-vazby-na-jednotliva-ministerstva-jsou-jako-hladove-kobylky-a-nemaji-nikdy-dost-tady-je-usvedcujici-material.aspx

  OdpovědětVymazat
 14. Proč nejsou na fotografiích i politici ČSSD?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na vyobrazeni vsech ceskych politiku neni dost hoven

   Vymazat
  2. Protože jsou tam vyobrazení zatím jen politici, které si lid za těch šestadvacet let zvlášť zamiloval.

   Vymazat
  3. 16:15 - mně tam chybí hodně třeba pan Špidla, ten jako první dosáhl rekordního schodku 100 000 000 000 Kč a za to že si tak vzorně vypůjčil prachy, tak dostal post komisaře EU. je to jediný politik, který u mne odporností překoná i pana Kalouska. Potom jsou zde ještě šmejdi, kteří vyměnili české zlato za dluhopisy a taky dostal parádní "zaměstnání".

   Vymazat