Reklama

.

.

sobota 31. prosince 2016

Obě strany tohoto typicky čecháčkovského konfliktu se zachovali nelidsky a buransky. Nenávistí k druhým si léčí vlastní komplexy!

Ondřej Mrázek
31.12. 2016  Rukojmí

Ani jsme ještě pořádně nedoslavili svátky klidu a míru, a už jsme se zase od lásky k bližnímu a solidarity s potřebnými dostali k zášti a cynické škodolibosti. Iracionální nenávist ke všemu ruskému máme prostě zalezlou pod nehty. 
České Vánoce  s Alexandrovci

Výborně! Elita národa podněcuje občany jednoho státu ke kopání do mrtvol občanů státu jiného. Je třeba dodat, že na onoho nejmenovaného europoslance se za jeho cynismus snesla snůška neméně cynických a záštiplných reakcí. Někteří mu dokonce vyhrožovali smrtí. Někdo by možná řekl, že má, o co si koledoval, protože kdo seje vítr, sklízí bouři, to by ovšem bylo úplně stejné barbarství jako to europoslancovo.

Obě strany tohoto typicky čecháčkovského konfliktu se zachovali nelidsky a buransky. Nehledě na rozdílné názory, kvůli nimž si vzájemně nadávají a vyhrožují, odhalují svým chováním více, než by jim možná bylo milé: nenávistí k druhým si léčí vlastní komplexy. Že je to o Vánocích, zamrzí tím víc.

- - -

47 komentářů :

 1. Jsme prostě výjimečný národ, tak se s tím smiřme.
  Včetně Vás, čecháčku Mrázku. Tenhle blbý článek z
  Z vás nečecháčka rozhodně nedělá.

  1. nejapnosti na úkor desítek nešťastně zahynuvších lidí jsou naprosto za hranou běžných sprosťáren na internetu, srovnáváte nesrovnatelné;

  2. za to, že vůbec vážně mluvíte o čecháčkovství, byste potřeboval pověsit za koule do průvanu (to je jen jako příklad běžné sprosťárny na internetu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vláďo, smířlivě, možná Mrázek neví kdo vlastní "hebdo",ani to neumím napsat. Jeho soukmenovci! Čemu se divíte?

   Vymazat
  2. Povolný, řekni to na plnou hubu, srabe a nekruť se jak žížala.
   Zplynoval by jsi ty Židy kdyby jsi měl tu moc, viď, nácku?
   Ty jsi přesný exemplář a definice toho když o někom řeknu že je "rudohnědý".

   Vymazat
  3. 1:52-popíráte, že majitelé jsou židé a jsou odpovědni za šíření nenávisti! Jakou to má souvislost s plyny? Možná ano, "tlačil" bych je k odpovědnosti, až by z nich všechny plyny ušly.

   Vymazat
  4. Majitelé jsou Židé? No a? A jak jste na to vlastně došel? Oni mají na svých stránkách vyvěšený svůj rodokmen? Nebo jste to poznal podle jejich nosů? Nebo tyto informace chodíte cíleně vyhledávat na nacistické stránky? A proč je to pro vás vlastně důležité? A kdyby byl majitel Slovan nebo Kelt tak to změnilo co?

   Povolný, není to zdaleka poprvé kdy tady usilovně řešíte jestli je někdo Žid nebo nežid. Jste tím přímo posedlý. I když se vám tento fakt bude asi špatně přijímat, vše svědčí o tom že jste nácek jak poleno a ještě k tomu ruďoch.

   Vymazat
  5. 2:33- Vím, že majitelé jsou židé jako to víte Vy, z veřejných zdrojů. Koupili to po částečném vyvraždění redakce. Jsou tedy odpovědni za obsah! Co řešíte, můj profil nebo profil mého nosu?

   Vymazat
  6. PS-nejsem-li Vám moc "nóbl", nemohu "sloužit", NR neumožňuje Vám poslat naše nosní profily, vesměs "židovské", blbe.

   Vymazat
  7. ... nácek jak poleno, ale "smířlivý" jak teflon ...

   Vymazat
  8. 1:52 - pokud jsi jevrejská svně, tak žádný plyn! Je drahej a xindl jako ty se musí vyhladit lacino (tedy vyplatit se) a přitom dostatečně trpět! Tudíž vzhledem k tomu že pouze negerská kůže je dost kvalitní pro kožedělné zpracování, je vajsjuďáckej xindl tvýho typu možno zpopelnit a využít jak palivo ... bez předchozího uspání!:)))

   Vymazat
  9. За Веру, Царя и Отечество!

   Vymazat
  10. Pozor!!!! -https://pp.vk.me/c636526/v636526034/40a6b/3_jJxWwnBgk.jpg

   Vymazat
  11. Ať věčně žije Máťuška! Sláva Divotvornému starci -svatému mučedníku! Smrt judomasonům a bolševikům! - https://pp.vk.me/c836222/v836222272/ee82/d8ezEGi5AC4.jpg

   Vymazat
  12. Já bych s přehledem zplynoval tebe zmrde 1.52 - kdybych měl tu moc -zase už ponocuješ? A dal bych ti dvojitou dávku, aby to bylo sichr. Něco tak odporného denně na diskuzích je opravdu traumatizující. Jaké máš oprávnění nadávat komukoliv rudohnědý? Co to vůbec vyjadřuje? A jakou barvu máš ty? Držíš se diskuzí s lidmi, které denně urážíš, jako hovno košile -proč si někde nenajdeš sebranku, se kterou bys byl v názorovým souladu? Že nikde taková není? No to víš - už je jen málo sprostých a nenávistných sráčů. Všechno prohrajete tak, jako tak.

   Vymazat
  13. Nekdo rika hnedle nekdo medle nekdo zid nekdo zidle nekdo lzid nekdo zidokurva my s klukama co jsme si hrali hazenim sutru v krasne dobe veseni Salcmana jsme rikali dej mikousnout chleba s horcici a nebud kurva zide. Asi rozeni naciste ze pane vybrany na to abys hlidal aby gejsi si nebrali vyvolene

   Vymazat
 2. ---Iracionální nenávist ke všemu ruskému máme prostě zalezlou pod nehty.---kdo jako? A proč? Co se to tu snažíš komu vsugerovat? Havloide!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Zase tu smrdi rudohnedy
  Ubicovat je ho malo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (2:54) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. 10:54 - legrační:) Ty žádnou vlast ani nemáš, užgrundanej chlastoslovnaskej zdegenerovanej čechomužiku! A vyskakovat nemusíš, páč ten kremelskej poloopičák co tě drží na gumičce jako svý pimprle to zařídí za tebe:)! - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Vymazat
  3. Ty jsi obyčejný prase 10.54. Zase začínáš přidávat plyn na tvé sprostoty? Zkontroluj si občas, že takhle sprostá žumpa jsi tady jenom ty - na jakékoliv diskuzi, kam vlezeš ty se svými sprostotami, je po úrovni. Angažoval tě někdo, abys lezl na diskuze a nasrával ostatní diskutující urážkami? Protože jinak to není možné. Normální člověk, jemuž nějaká společnost nesedí, se jí prostě vyhýbá. Chceš říci, že jsi normální, když každý den lezeš mezi stejné lidi jen proto, abys je sprostě urážel? Jaký máš k tomu motiv? Jsi obyčejný psychopat, který si potřebuje posilovat svoje ego urážkami ostatních, na platformě, kde se nemohou bránit? Veřejně bys svoje sprostoty neřekl nikde a nikomu, protože víš přesně, co by následovalo. Ty víš až moc dobře, že devadesát procent lidí je normálních a slušných a proto vnímají i politické dění,které občany poškozuje, velice kriticky a je to logické. Jakou ty máš vlast když už jsme u toho? Jenom nepiš, že jsi taky Čech, a pokud ano, patříš k několika málo procentům duševně poškozených zmrdů, přizdisráčů, kteří útočí na ostatní anonymně, z úkrytu své špinavé pavučiny. Jak odporný, páchnoucí hmyz. Co je to za vlast a společnost, která tě naučila tak odporné a sprosté urážky a nadávky? Do jaké školy jsi chodil? Umíš kromě psaní sprostot a urážek také ještě něco jiného?

   Vymazat
  4. 17:32 - Souhlas!!! Pouze a jen na nás záleží napneme-li svoje úsilí, vůli, píli a houževnatost natolik, abychom jednou pro vždy vyrvali z kořenů odpornou hnilobu jakou je xenofilní rasozrádnej bioodpad z 10:54! Dokud tento odporný plevel nebude zpracován jako hnojivo na naše pole, není možné, abychom znovu stoupali k výšinám tak, jako kdysi, naši předkové, kteří nedostali své postavení na této Zemi darem, ale museli si ho vybojovat!

   Vymazat
  5. Marná práce, tomu volovi není pomoci. Kdyby jste byl duševní a tělesný mrzák, taky by jste se chtěl nějak realizovat. A k tomu je pro takovéto lidi počítač ideální. Zde si mohou vybíjet své frustrace a mindráky ze svého postižení. Tím nechci urazit tělesně postižené lidi.

   Vymazat
  6. proboha proč je v tomto pronárodě tolik vzájemné nenávisti? asi proto, že nemá víru, nemá národní ideu a nemá příkladné vzory. Každý jede na sebe a many jsou základní mírou úspěšnosti jedince. věru si už tu krásnou zemi našich předků ani nezasloužíme a budeme jí zbaveni, protože nejsme schopni vlastními silami si ji ubránit. Smutný konec...

   Slávek,Brno

   Vymazat
  7. 0:35 - chyběla vám víra v Novou Evropu a ve Vůdce a rasu, v její konečné vítězství, a proto jste dopadli po zásluze! Tedy ryjete drškou zemi!:))) - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

   Vymazat
 4. Zidi pisteji jako vzdy ale ono vseho do casu ..

  OdpovědětVymazat
 5. Je to ten Mrazek co vrazdil u Kladna v padesatych letech ? Honolulu kuku vr tc retarded trump @ spol corp plukovnik jizni afriky corp. pozdeji generalissimo pozdeji propusten do civilu za prislib ze jiz nebude verejne pracovat v politice

  OdpovědětVymazat
 6. Až spadne někde nějaký podobný americký vojenský umělecký soubor, big band, který ostatně nikde nevidím, budu ho želet. Kdyby hrál u nás půjdu se na něho podívat zrovna tak jako jsem byl na fenomenálních Alexandrovcích. Zatím k nám amíci posílají jenom obrněné plechovky ale ty mne nechytají.Možná, že tu bude bzučet alespoň jejich radar. Dodnes želím ztráty Glena Millera, co krásného mohl ještě udělat...M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
 7. Úplně zbytečný článek. Možná ani není pravda, že někomu Štětinovi vyhrožoval smrtí a čecháčkovství zde zavedl Havel a také pro pravdoláskaře je typické. Štvát lidi proti sobě mají v popisu práce. Občané žijící klasický člověčí život jejich tlachy už dávno neřeší. Je snad autor také pravdoláskař?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono nevidět, neslyšet a pořád slyšet toho bezvýznamného prasečího štětináče všude, to skutečně poctivého a slušného člověka na..re. A přitom to byl prominentní komouš. FUJ a stokrát FUJ!

   Vymazat
  2. Je to prominentní svině, která komunistou nikdy nebyla. Prostě - bezcharakterní křivák.

   Vymazat
 8. tento článek je prasečina

  OdpovědětVymazat
 9. Článek? Spíš nějaká změť autorových představ a komplexů. Jen snaha hlupce vypadat za inteligenta a vnutit nám pocit viny a malosti. Mrázci, vyserte se na to, těch Vašich třicet stříbrných Vám národ jednou řádně spočítá.

  OdpovědětVymazat
 10. Hm, já si ale nemyslím, že nazvat grázla grázlem je buranské. Takže s článkem nesouhlasím. Pan Štětina si vážně už dlouho říká o to, aby mu někdo prchlivější rozbil ústa, a navíc si začal. Reagovat na zlo trpělivostí a tolerancí je úplný nesmysl. Viz migranti. Pan Štetina je stejný jako oni, plný zla a nenávisti. Že se stal europoslancem je ostuda celé naší země a všech, co jej volili. Howgh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám dojem, že euroŠtětina byl zvolen Pražany. Prostě svůj k svému! V.J.Horák

   Vymazat
  2. Filcka Plavec-Štětina zastupuje partu starýho Vopěnky a ožralého Kalouska.

   Vymazat
 11. Ano,Štětina byl zvolen v Praze hlasy moravských
  hajzlů,kteří Prahu zaplevelili.Stejně tak,jako
  slovenskou svini na post primátorky.Stejně,jako
  na Moravě dostali do funkcí lidovce Bělobrádka a s tím vlastně i Hermana.Stačí,V.J.Horák?
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A je to tady. Už se začínáme prát mezi sebou. Občas tak přemýšlím a vždycky dojdu k jednomu závěro: celá staletí, možná tisíc let se snažili anglosasové a frankové vybít Slovany. Za ta staletí se jim to nepodařilo. A tak zvolili druhou variantu a mám dojem, že tady se jim daří neskutečně dobře. Jaká je ta druhá varianta? poštvat Slovany proti sobě. Ukrajince proti Rusům, Poláky proti Ukrajincům, Chorvaty proti Srbům, Slováky proti Čechům. A nyní dokonce Brno proti Praze atd.....nezdá se vám to trapné?Mě tedy opravdu ano. Navíc jsem kdesi už četla, že ani žádní Slované nikdy neexistovali. Takže tato pakáž nás dostala tam, kde nás chtěla mít! Dagmar

   Vymazat
  2. Neber je tak vážně, Dagmaro.

   Oni se vybublaj a mají aspoň dobrý pocit, že mohou napsat svůj názor a vybít tak svou flustraci.

   Ten Majevský je toho plný, tak píše jen krátce,
   ale o to výstižněji.
   Z jeho palety názorů sdílím hlavně jeho pesimismus o stavu české voličské populace,
   kdy i za sebe potvrzuji,

   že podstatná část voličů je tak blbá a prostoduchá, že i v příštích volbách postačí koblihy a vše zůstane při starém...

   Vymazat
  3. Chudáci koblihy - nakonec za všechno může ten obyčejný žvanec. Už je to trapné 16.51. Lidi prostě chtěli změnu, tak volili hnutí ANO jako nepolitické sráče, protože politických sráčů, a sebranky, vypiplané z aparátčíků minulého režimu, a jejich smradů, měli a mají i nadále plné zuby. A že při volební agitaci rozdávali koblihy? A teď to melou prostoduši všude a pořád... ach bože! Někde rozdávali guláš, jinde květiny. Česká kotlina je to nejhorší co svět nosí - plná odporné lidské havěti, které se nezachová vůbec nikdo. Koho neustojí současná politická sebranka, která si prostřednictvím všelijakých koalic udržuje koryta už šestadvacet let, a lidi si ho prostě vyberou, na toho se hned slétnou mediální a další šmejdi ze všech stran, jak supi na mršinu. Vyhrabou kdeco - na každýho!! A česká stupidní sebranka - všechno na úrovni bulvárních drben - potřebuje k lynčování jen povel od medií ... tam a tam bít.. toho a toho bít ....a už s potěšením bijou, ačkoliv o dotyčném ví úplné hovno. Jen to, co vymyslela media. Jste koblihoví chudáci.

   Vymazat
  4. Petře Majevský - Štětinu v EUvolbách v roce 2014 volilo 18.951 voličů (obv. Praha 10 ?) Fakt tam žije tolik Moraváků? Ne ne byli to ti přiblblí pražští sympatizanti noblesního číra a pseudoumělecké kavárny. On ten Štětina pobýval v Rusku, asi se tam nějak zapletl a teď to odčiňuje tak, že škodí.
   p.s. k článku- přečtěte si diskuzi někde pod zprávou o nějaké havárii s úmrtími- tam uvidíte, co za póvl mezi námi žije. Q.

   Vymazat
 12. Jenom se divím, že tenhle zcestný článek vybudil takové reakce. Vždyť sděluje pouze jednu, jedinou nosnou myšlenku. Autor není typický čecháček, nýbrž jakýsi atypický nadčecháček, mající všeobjímající pochopení i pro kreatury typu "Plavec", prostě je veskrze lepším člověkem než typický čecháček.

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Majevský,
  jak můžete vědět, že Moravané žijící v Praze volili Štětinu? Tak to je bomba. Na druhou stranu se v pražských novinách a časopisech píší prosudeťácké články, v pražských knihkupectvích je plno knih o wehrmachtu, SS, gestapu. To je v pořádku, že? Pražský veřejněprávní rozhlas je hlásná trouba amerických jestřábů a katolických reakcinářů, kterých ideálem jsou přinejmenším závěry Tridentského koncilu.
  Pokud jde o katolické Moravany, tak jen tři moravské okresy jsou katolické, a to: Uherské Hradiště, Zlín a Vsetín. Morave

  OdpovědětVymazat
 14. Ano, ty havloidní pohrobci, shlukující se kolem cizáka šláfenberga a jeho nohsledů Štětiny, Kalouska, Langšaldové... stále nechtějí vzít na vědomí fakta o tom, že USA více jak 200 let (přesněji téměř 400 let) terorizují a masakrují svět. Nikoliv dobrotivý ruský národ, ale USA páchají na slabších těžké zločiny dosud, začaly to genocidou vlastního původního obyvatelstva (více jak 100 mil obětí) a dnes mordují sýrský lid a spolu s IS za podpory takových jako jsou Štětina a cizák Šláfenberger a jeho pohůnků, kteří mají radost z úmrtí nejlepších synů a dcer Ruského národa. Sláva slovanskému Rusku a jeho vůdci Vladimíru Putinovi !!!!!!!!.

  OdpovědětVymazat
 15. Dodržování pravidel slušnosti a pravidel gramatiky by mělo být samozřejmé. Jinak nutně vzniká oprávněný dojem, že autoři nemají takový přehled a znalosti, abychom jim mohli důvěřovat (hned v titulku: obě strany se zachovalI !!!!)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravidla gramatiky dodržují všichni, protože gramatika nám v rodné řeči nikomu potíže nedělá. Gramatika je problém při výuce cizího jazyka. Horší je to s pravidly pravopisu. Ale když zvážíme, jak málo času se v současnosti této složce češtiny ve školách věnují (proti dobám dřívější), tak výsledky nemohou být jiné. Skoro bych řekla, že platí nepřímá úměra. Čím mladší ročníky, tím větší množství pravopisných chyb v celém životě. Absolventi za to nemohou. Je to trend. Málo se učí, málo se čte.

   Vymazat
 16. Po shlédnutí tohoto pořadu
  https://www.youtube.com/watch?v=0kTaARVqXIg
  Jsem přesvědčen o tom, že ti debilové co tuto tragédii zařídili, dosáhnou pravý opak.

  OdpovědětVymazat
 17. Poněkud trapné povýšenectví nad sporem mezi příznivci Alexandrovců a jejich opakem. Podstatným rysem české a ne čecháčkovské slušnosti je totiž úcta k mrtvým, zvláště pak obětem hromadných katastrof. Jestliže i z jiných projevů lidské zrůdy typu Štětina plyne, že ve své fanatické zlobě nerespektují ani tuto českou hodnotu, plně si zaslouží vyloučení z lůna Čechů. A to jakýmkoliv způsobem. Lidé, kteří jsou ztělesněním zla, si vůbec přece nezaslouží žádnou toleranci ostatních, protože jsou pro ně tím nejnebezpečnější reálným ohrožením.

  OdpovědětVymazat