Reklama

.

.

neděle 25. prosince 2016

Odpovědi V.V. Pjakina

25. 12. 2016    (s českými titulky)

10 komentářů :

 1. Jasná řeč s odkazy na ústavu a zákonnost. Krym nikdy nebyl součást Ukrajiny. Nikdy. To se pak blbě papouškují debility o anexi. Takže komentáře nula.

  OdpovědětVymazat
 2. 18:05
  Ty a dějiny...to je něco jako lidojed a zeleninovej salát!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rádoby vtipný profesor dějepisu zaperlil. No, nedá mu to a předvést se musí.

   Vymazat
  2. 18:16 Mezi dějinami a ústavou je drobný významový rozdíl, pokud jste si nevšiml. Zase už se vyjadřujete k něčemu, o čem nemáte ani to nejmenší tušení? To je typický znak idiota.

   Vymazat
 3. 19:21
  Banderovský svině mají ústavu????
  Od kdy!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Moudrý člověk vyslechne a přemýšlí než něco sdělí nebo mlčí když tomu nerozumí, hlupák rozumí všemu a tak plácá blbosti. Jasně citoval čísla článků z ústavy Ukrajiny a vysvětlil proč to byl převrat a proč Rusko s nimi nemůže uzavírat žádné dohody ani smlouvy.

  OdpovědětVymazat
 5. Rusku nelze věřit,toje svatá pravda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (11:35) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. Pepku,ty jsi nebyl obdarován Santou?A jakpak to!Tak se tady snažíš ze sebe dělat blbce a nic?To si jdi ztěžovat k Schapirovi,pokud nezdrhnul.

   Vymazat
  3. Rusko nelze pouze pochopit! Mušíš v něj prostě věřit. Pokud ale neuvěříš, stejně ti to bude prt platný, ono si tě stejně podřídí tak jako tak ....

   Vymazat