Reklama

úterý 13. prosince 2016

P.C.Roberts: Darebácké části CIA ve spiknutí proti Trumpovi

13. 12. 2016    PaulCraigRoberts
Mnoho zloby dopadá na hlavu Alexe Jonese. A to pro jeho zálibu vyšťourávat z tisku zajímavé informace, které běžný čtenář přelétne bez většího zájmu. Jistě má pravdu v tom, že to byly jisté části CIA – anebo lidé, kteří se za zástěnu CIA schovávali – kteří do médií umisťovali zprávy, podle nichž se Rusko nabouralo do emailů Hillary Clintonové a jejich obsah využilo ke zvolení Trumpa.

Autentičnost Hillaryiných emailů je mimo diskuzi. Diskutabilní je však ona ruská účast na jejich vynesení na denní světlo. Protože pro tu jakýkoli důkaz chybí. Wikileaks prohlásila, že k nim se emaily dostaly ze zdroje vnitřního – a nikoliv tedy zvnějška – a někdejší šéf Národní bezpečnostní agentury (NSA) W. Binney k tomu dodal, že kdyby zdrojem bylo Rusko, NSA by o tom měla naprosto jasný důkaz.

Co je na celém sporu nejzajímavější je ovšem ta okolnost, že v něm CIA vůbec figuruje. Předpokládá se totiž, že se CIA zajímá o cizí zpravodajské služby a jejich činnost, ale nepředpokládá se, že se zajímá o záležitosti, týkající se USA. A přece je to právě CIA, používající falešné zprávy k tomu, aby delegitimizovala nově zvoleného prezidenta. A jeden z účastníků tohoto spiknutí Bob Baer dokonce vyzval k uspořádání nových voleb, protože v těch prvních prý Trump vyhrál díky ruskému vměšování.

FBI však toto prohlášení o ruském vměšování odmítá. Což je dobré, ale nedobré je, že na druhé straně činí darebácké elementy uvnitř CIA vše možné i nemožné, aby zabránili Trumpovi převzít prezidentský úřad. A důležitá otázka, která s tou snahou souvisí: Proč to asi dělají?

Jestliže neokonzervativci a oligarchové vojensko bezpečnostního omplexu jsou ochotni veřejně znásilňovat právo proti nastupujícímu prezidentovi, který by je za toto počínání mohl pohnat k soudu, nebudou stejně ochotni odklidit zvoleného prezidenta z cesty?

Vládnoucí oligarchie nechce žádné politické změny ve vztahu k Rusku či k vyvádění pracovních příležitostí z USA do zahraničí. Což znamená, že jsou připraveni proti novému prezidentu otevřeně vystoupit.

Nejsou ovšem ochotni jít ještě dál?

A co presstitutky v tom všem? Tím, že falešná a vymyšlená obvinění o ruském vměšování do prezidentských voleb ještě nafukují, připravují pro Trumpovo zavraždění půdu.

Překlad: Lubomír Man

33 komentářů :

 1. Doufam ze ty vlastizradne agenty CIA Trump necha pozatykat, hned jak prevezme veleni. A hned s temi agenty usporadat velky ocistny proces.

  OdpovědětSmazat
 2. A zrusit NATO ktere se prezilo, zrusit OSN, zavrit hranice, deportovat vetrelce, ztrestat nemce za podvod s volkswagenem, zrusit EU nebo alespon odeprit podporu, pustit Putina na Evropu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdy začneš psát ty svoje ožralé nesmyly? Už jsi si otevřel flašku?

   Smazat
  2. 23:47 ty jsi tu chybel, jsem rad ze si tu, chybela mi tva zoufala havlohysterie

   Smazat
  3. 23:47 jakou flasku by si doporucoval, zbabely anonymni kojote? Treba neco co popijel Havel?

   Smazat
  4. 23:56

   Slabý. Furt to ještě dává nějaký smysl. Nenech se prosit a přihni si pořádně :-D

   Smazat
  5. Zeptej se Zemana na něco proti viróze. Ten se vyzná :-D

   Smazat
  6. 23:59 no znas to, opilci budou zitra strizlivy ale ti havlisto budes furt blbej, a moralne narusenej
   Nebo snedenej?

   Smazat
  7. 0:00 Zeman, jediny zvoleny vladce, a lezi ti v zaludku
   Inu havlista je demokrad kazdym coulem
   Vadi ti Zeman, vadi ti jeho volici,
   Bojis se odmitnuti havlismu
   Bojis se zruseni NATO
   bojis se ze te ukope soused, havlisto, az ztratis podporu zapadu
   Smrdis strachem
   Dej si flasku, at se ti netresou rucicky

   Smazat
  8. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.

   Smazat
  9. 1:08 - V nezdravém těle - nezdravý duch ! Kdokoliv jiný by byl lepší i bez Schwarzenberga.
   Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Jaký národ - takový lůzovitý prezident.
   Král Lávra měl oslí uši a byl miláčkem oslího národa, stejně jako po zuby ozbrojená první dáma Zrovnazhovnapřemyslovna se švejkem na vozíku. Naděje v odkazu na konci příspěvku.
   Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy či ovčuráčka. Socky se kojí nadějí, že se nažerou papírových majetkových přiznání nebo jiných papírových slibů – ale žlučovitá závist je jenom dorazí.
   Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů.
   Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal.

   Smazat
  10. 0:00 - nojó, ten mu poradí! Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů.
   Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal.

   Smazat
  11. 7:42 - to víš že ten Masaryk byl rusáckej agent? A že dal zamordovat Tomáše Baťu aby nemoh kandidovat na prezidenta?

   Smazat
  12. 7:44 - kdovíjak to bylo - Beneš prej zas nechal zamordovat Štefánika! Tomu bych i věřil....

   Smazat
  13. pro anonym 7:39.A která zřejmě zavšivená debilismem ,rodná kotlina patří tobě chcípáčku cipe?Buď máš ,nebo budeš mět hóóódně chytré děti?!?!?!?!?!.

   Smazat
  14. 7.53 - Ja su z Brna a chcu jen pomoc ztopořené, podělané a pomočené Praze:
   Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čecháčkovští „boží“ bojovníci proti Bruselu !!!
   Sledujíce váš neúnavný boj a „spanilé jízdy“ proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši zfušovanou a rozkradenou vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny, nebo jiných civilizačních norem. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní vekslácké (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s V. Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem (včetně řetězu - ale jen řetězu kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny včetně těmi správnými osmahlými vlastenci a Novými Rusy „hrdinsky počeštěných“ německých Sudet. Místo vykastrovaného lva si můžete dát do znaku rudého kance s modrým ptákem nebo straku zlodějku a za hymnu vám může posloužit česká prostonárodní píseň: „Měl jsem tři prsty v prdeli. Zastrčený. Čížek mi tu prdel ukrad, nemám je teď už kam strkat. Jsem ztracený.“ Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři a kapsáři).

   Smazat
  15. Ať ti nějakej genitální výtvor pražský lejnolahvárenský žumpy napíše něco novýho,ČUKŘe bez mozku ležící před záchytkou....v tvém případě je opakování matkou debility....DEBILA!!!!:-DDD

   Smazat
  16. 8:31 - tak tak, smrt pražské putino-komoušksské čechomužické lůze nalejvající si své užgrundané tlamy ruskou vodkou ....

   Smazat
 3. Zatim dobry,
  Prvni uder Trump odrazil, v prepoctu od ty zeleny prisery ve Wiskonsinu ziskal Trump navic k naskoku pres sto hlasu
  A federalni soudce zarazil prepocitavani v Michiganu a Pennsylvanii
  Dalsi uder jsou zradni volitele
  Par hilairovskejch prej nebude na protest volit Hillary
  Silene
  A jeden Trumpovec z Texasu pry zradi Trumpa
  Bude to na zradu stacit?
  A ted Putiniada
  Pozavirat ty zradne agenty z CIA

  OdpovědětSmazat
 4. horni dolni vi o cem pise vy volove
  zarathustra

  OdpovědětSmazat
 5. A zase opuštěný ratlík štěká na návsi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:03 no jednak jsme v presile, havlolizo
   A druhak tady je Hornodolni a Zarathustrovo
   Ty jsi tu pouhy vetrelec, ves v kozichu

   Smazat
  2. Poznals His Master´s Voice, ale pamlsek si ještě nezasloužíš, estébáčku malej.

   Smazat
 6. Jestlize neco chysta CIA , tak potom zadny vzruseni nenastane.
  To kazdej vodziva...
  To co udelali v minulosti vzdycky zkrachovalo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:17 Pravda, vždycky to dopadlo špatně. Ale odnesla to spousta nevinných lidí.

   Smazat
 7. Beha to kolem a nechce to zmizet. Prisli s tim Wikileaks.
  Rika se tomu 'Pizza Gate".
  Velky a osvedceny lhari neleni a zapiraji vse.
  Nahlas. A vsude.
  /Jako malej , taky sem zatloukal dokud se to na me neprovalilo./
  Ma v tom bejt zahrnuta Hillary. Je na to nemocna dost , ale sverit ji cokoliv....Hlavne to vyslo najevo nejakejma zasifrovanejma e- majlamam od jejiho pobocnika Podesty.
  Jde o mnoho rozsirenych zrudnosti a uchylnosti /sex.deviaci/ na male deti.
  Znama je afera Saville a zatloukani celeho BBC do posledni chvile. vedeli. To bylo presne to samy.
  Vsichni to vedeli od sameho zacatku. Duverny !!! Pritel politiku , bohacu a vysokych uredniku...
  Zneuzivani deti a cele vatikanske organizace kolem toho se staraly o utajeni v celem svete.
  Taky Kardinalove zatloukali a zatloukaji dodnes !!
  Nemuze tedy nikdo tvrdit ze jde o neco nepravdepodobneho.
  Nebo neexistujicicho.
  Mnoho slavnych spionu a vyzvedacu ziskali svoji slavu a tajne informace predevsim, prave pomoci a dodavani vsem moznym i nemoznym /pro nas normalni sou tyto veci nepredstavitelne/ deviantskym individuiim , to po cem touzili ,ve vladach a uradech..
  Nekteri dokonce zustali nepotrestani...
  Ani jim nebylo receno,ty,ty,ty, uz to vickrat nedelej.
  To mluvi samo za sebe.
  Je vice nez, pravdepodobne,ze to existuje i ted.
  Hodne snad jeste vice techto afer ,zvlaste tykajicich se individui "nahore' bylo utajeno z duvodu statnich "zajmu".
  Samozrejme.
  At byly ty zajmy casto hodne nenormalni...
  Jo a kdyz nekdo ukradne kousek chleba...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nez byly odstraneny z verejnych knihoven ,cetl jsem ve dvou publikacich , bohuzel si nepamatuji jejich jmena a autory ./A nevedeljsem tenkrat ze se o tom budu zminovat nekde./
   Ze nektere matky v Americe vodily sve nezletile dcery na ukojeni hollywoodskych Mogulu, tedy vysokych ,mocnych bohatych manazeru. Jejich jmena nebyla uvedena , jen to ze byli znami v celem svete. , vyrobou a a financovanim filmu....

   Smazat
 8. Redakce Nové republiky - to myslíte vážně, tyhle sprostoty na diskuzích? To myslíte vážně, že tady může řádit odpornej zmrd, kterej sprostě nadává a uráží? Něco jsem četl o mazání příspěvků - tak které mažete - ty slušné? Nestojím o to, abych při čtení článků a diskuze musel číst ty sprosté nadávky a urážky Českého národa. To nemáte žádný nástroj, jak těm prasečinám učinit přítrž, nebo vám je jedno, že diskuze úplně ztratily úroveň?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plně stebou souhlasím a přidávám se k tobě.

   Smazat
  2. Mate pravo na protest , ale musite taky vedet/uvest
   PROTI CEMU PROTESTUJETE.
   Jak ma potom pan redaktor vedet.
   Musite pridat aspon nektere priklady , ktere vas pohorsily , znepokojily jako opravneny a konkretni duvod vasich pozadavku.
   Nejsme zde na louce , kdy valecne pokriky proti nekomu na druhe strane nemusi byt konkretni...
   Taky neposkytujete prilezitost treba mne , abych s vami souhlasil, eventuelne vas podporil , coz nejde kdyz nevim...

   Smazat
 9. Presne tak, ocekaval bych diskuzi k tematu, nebo radeji nepsat vubec...

  OdpovědětSmazat
 10. NEJLEPSI PRISPEVKAR, s nejvetsi inteligenci je Horni Dolni.
  Tento Evropan ceskeho puvodu je hvezda na novinarskem nebi.
  Horni dolni uspesne prevzal stafetu naseho hrdiny honolula , ktery padl v boji za pravdu, proti hordam UFOunu, hmyzu, potkanu a lejna zroutu.

  OdpovědětSmazat
 11. Kritika pana Robertse by neměla úplně zakrýt skutečnost, že se z Republikánů má pod Trumpovým vedením stát Nacionálně kapitalistická americká dělnická strana (copyright: Martin Vrba).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.