Reklama

.

.

sobota 31. prosince 2016

Podařená taškařice na Silvestra (vidělo 11 miliónů lidí)

30. 12. 2016      VideaČesky původní

http://videacesky.cz/video/problem-s-jadernymi-zbranemi


19 komentářů :

 1. bajecny to me pobavilo dekuji pane Davide
  zarathustra

  OdpovědětVymazat
 2. Us-fojak je topra čikenfaker, víme dávno.

  OdpovědětVymazat
 3. Už dlouho jsem se tak nepobavil. ale mám několik svých postřehů, nebo spíš názorů.
  Za prvé, nemyslím si, že by to v Rusku s obsluhou jaderných zbraní dopadlo jinak
  Za druhé, o výrobě zbraní, těch jaderných nevyjímaje, rozhodují především jejich výrobci. Politik je pouze k tomu, aby to nějak vysvětlil daňovým poplatníkům. K tomu bych jenom dodal, že Američané to svým ruským protějškům poslední dobou hodně usnadňují,
  Za třetí, lidem hromadění jaderných zbraní poslední dobou opravdu začíná být u prdele. Příčin může být víc, ale klidně bych mezi ně zařadil zhnusení nad současným světem a v neposlední řadě odpoutání pozornosti. Lidi se mají dnes co ohánět, aby přežili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechápu proč si to nemůžu koupit? Tam to válej po letišti jako nějaký koberce z výprodeje, ale nabídnout zákazníkům to ne! Tak nač je "svobodný trh" potom?

   Vymazat
  2. Souhlas. Politici slouží lobujícím skupinám a klanovým zájmům, nicméně když je tlak veřejnosti velký musí i politici dělat ústupky. Když politik nemá podporu veřejnosti je pouze loutkou zákulisních sil. Když podporu má může říci, ale lidé si to nepřejí, to by mohlo vyvolat napětí musíme to nějak urovnat.

   Vymazat
  3. Jedna jaderná bombička se ztratila a nedávn ji našli - u Vancoveru v moři.

   Vymazat
 4. Ano, když je nebezpečí mimo naši sféru vlivu a mimo naše chápání, vytěsníme jej, jenže bublá v našem podvědomí a obrací v marnost jakékoliv snažení. Pachtíme se za penězi, za majetkem, za splácením dluhů, a celý život takhle promarníme. Že je USA armáda stejně neschopná jako každá jiná, ba o něco neschopnější, je jasné už od dob generála Pattona a jeho průserů. Hlava 22, tento americký Švejk, o tom hodně vypovídá. Chapadla globálního byznysu a ohlupování lidí dosáhla takové míry přiškrcení občanů, že je ani nenapadne proti něčemu protestovat, tak jako v 70.a 80. letech. Už jsou dokonale odříznuti od možnosti cokoliv změnit, už se k nim žádné nezkreslené informace ani nedostanou, nepřekročí práh jejich vědomí. Šťastná generace bez mozku. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, neschopnost kritického myšlení či myšlení vůbec. Orientace pouze na svůj vlastní prospěch bez ohledu a ostatní lidi. Nutný výsledek společenského bytí v podmínkách kapitálových vztahů.

   Vymazat
  2. Zdravím!
   Lépe bych to nenapsala.Tristní svět.
   Marcela

   Vymazat
 5. Ano,perfektní.Můžeme se pobavit,můžeme se zasmát
  Ale co dál?Otupělost mozků na nejvyšší možnou míru u součastné mládeže.Všichni v Pražské kavárně křičí ať žije Havel,ale nikdo ani neví,kdy se narodil,nebo zemřel.Jenom vědí,že maloval srdíčka-lásky,nebo nenávisti?Toť otázka.Vědí,že hlásal, pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistní.Ale co je pravda nebo lež,co je nenávist,je vůbec nezajímá.Dokonce se nezastavují nad pojmem "humanitární bombardování".Otupělost,prázdnota,nicota,jako přehled těchto vlastnosti v tomto vynikajícně shrnutém videu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnesni potetovana generace, stale cumici do telefonu a tabletu nema ani poneti co se opravdu ve svete deje, chodi po ulicich s vyrazem tezkych retardu a v zajmu maji jen dalsi joint,kerku a piercing
   Mame generaci totalnich idiotu.

   Vymazat
  2. Nelze věci házet na mladou generaci, protože kdo ji měl předat zkušenosti no přeci ta předchozí. Jenže všichni jsme podlehli okouzlení z barevných hadříků a zaprodali náš stát. S jeho vysokou vzdělaností, potravinou soběstačností atd. A to my kupujeme svým dětem telefony a tablety atd.

   Jasně není to tak snadné po smrti Stalina stranická nomenklatura byla definitivně obsazena žido-zednářskými spolky, kterým se díky demagogii podařilo udělat život v socialistickém bloku potlačením tvořivosti a popíráním boha až nesnesitelně nudný. I s těmi hračkami pro děti je to obtížné, když to všude vidí.

   Ale je potřeba hledat cestu ven a ne si jen stěžovat na mladou generaci, což děje od nepaměti.

   Odsuzujme kavárnu a označujme její nebetyčnou blbost, ale nespojujme to s mladou generací. Co asi udělá mladý člověk, když se mu řekne jsi debil já vím všechno lépe (i když to bude pravda), prostě se postaví proti tomu, kdo ho takhle poníží. Můžeme na ně být tvrdí, ale není dobré je ponižovat a urážet. Bohužel se děje praví opak jsme na ně měkký a pak je urážíme a oni za to námi pohrdají.

   Vymazat
  3. Ano anonyme 10.18 -chudáčci malí, ponižovaní, a utlačovaní. Chodí v děravých hadrech, barevný vlasy, potetovaný hnáty, kouří a fetujou, sbírají krabičky od cigaret s těma otřesnýma obrázkama a hrajou s nima pexeso. Při vyučování žvaní do telefonů a čumí do tabletů, učitelům se pošklebujou, a šikanujou je až k smrti, a výsledky působení své odporné šikany na postarší paní učitelku si natáčejí. Ano - chudáčci, ubožáčci. Každej blbej jak hovno, imitace američanů. Jak jednou budou "pracovat", ví bůh. Ale hlavně že jsou to osobnosti. Víš jak bych já léčil ty chudáčky? Ráno, v poledne a večer místo žrádla seřezat, a dokud by z nich nebyli slušní a normální lidi, bych nepolevil. I ten Jan Amos Komenský důrazně nabádal rodiče... "bude svině ze syna, je-li synek sviňka"... Jenže dnešní rodičovští blbci? Co s nimi? Ve svých spratcích vidí celebritu nebo modela - nic jinýho. Plastiky, kosmetický sračky, hadry - co vyroste z takových holek? Myslíte, že dnešní takzvaná mládež budou jednou kvalitní matky a otcové? A všechno je vina těch blbců, kteří si nechali před očima rozkrádat republiku od stranických aparátčíků a veksláckých hajzlů, kteří si nechali ukrást všechny sociální vymoženosti, které nám záviděl celý svět.

   Vymazat
 6. Nemyslím, že by to v Rusku dopadlo podobně, Ne že by Rusové byli lepší, to ne, ale v Rusku je práce v armádě vysoce prestižní, v USA jdou do armády lidé, kteří těžko hledají uplatnění. Týká se to samozřejmě jen některých jednotek a některých zbraní. Vojenská technika je jedna z nejprestižnějších VŠ v Rusku, berou jednoho ze třiceti smělců, kteří se tam příhlásí. Pro Rusy je obrana priorita, protože mají co hájit, v USA to tak není, oni nejsou ohroženi, oni ohrožují. Poflakují se v tisíci vojenských základnách po celém světě. A možná se mýlím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Davide,
   jednou jsem se bavil s jedním absolventem medicíny. Většina nás, plebejců, bere doktory, jako s nadsázkou nadpozemské tvory. Geniální jedince, kteří se dokážou orientovat ve složitostech našeho těla a v ještě složitějších postupech jejich uzdravování. On mi tenkrát položil otázku. Kolik bylo premiantů v jedné každé třídě škol, které jsi kdy navštěvoval? Já mu odpověděl, tak dva, tři. A on mi řekl, to souhlasí. Tolik asi vychází z každé třídy špičkových doktorů. Dvoj až trojnásobek jsou absolutní lemplové a početně nejvíc zastoupený je šedý průměr. A tak to je v každém oboru. Proč by právě armáda, ta ruská nevyjímaje, měla být vyjímkou?
   Je pravdou, že se Putin snažil o reformu průmyslu, zemědělství, armády a kdo ví čeho ještě. Jediné, o čem se zdá není pochyb, je reforma armády. Ale ani to nevylučuje přítomnost protekčních blbů na odpovědných místech.

   Vymazat
 7. Ono je velký rozdíl bránit svou vlast, svůj domov, svou rodinu a na druhé straně pracovat za žold bez citové motivace.

  OdpovědětVymazat
 8. Dnes by všichni měli shlédnout následující video a dát si jako novoroční předsevzetí plnění závěrů sjezdu Evropského parlamentu v r. 2017: https://player.vimeo.com/video/189994663

  OdpovědětVymazat
 9. Šťastný nový rok. Bez atomových ohňostrojů.

  OdpovědětVymazat