Reklama

.

.

středa 21. prosince 2016

Politolog z Francie navrhl Putina na Nobelovu cenu za mír: Pouze Putin skutečně bojuje proti terorismu.


21. 12. 2016    zdroj
Francouzský politolog Fabien Bossar navrhl ruského prezidenta Vladimíra Putina za kandidáta na Nobelovu cenu za mír. 20. prosince o tom informovala agentura AFP. Bossar oznámil, že jako hlava CFPA oficiálně předložil kandidaturu Vladimíra Putina na Nobelovu cenu za mír. "Oficiálně jsem předložil kandidaturu zasláním dopisu Nobelovu výboru a uvedl jsem, že podle mého názoru může prezident Vladimír Putin dostat Nobelovu cenu za mír jako odměnu za své mírotvorné úsilí", prohlásil Bossar.


Politolog se domnívá, že ruská protiteroristická operace v Sýrii by neměla zabránit udělení Nobelovy ceny za mír Putinovi, protože současný americký prezident Barack Hussein Obama dostal Nobelovu cenu za mír, když američtí vojáci byli stále ještě v Iráku.

"Myslím, že prezident Putin si ji zaslouží. Je jediný, kdo doopravdy bojuje proti terorismu", zdůraznil politolog.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

30 komentářů :

 1. Probůh, že by chtěl cenu, kterou dostal i Mandela, Arafat, Gorbačov, Obama, EU? To je dnes spíš znamení hanby, než morální ocenění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by se Putin musel nejprve zbláznit.
   To ať rači přijme vyznamenání od Šláfnberka.
   Václav

   Vymazat
 2. To by si ten masovej vrah musel hodne dlouho umyvat ruce od krve. Hlavne od syrske a ukrajinske.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:15 Máte pravdu. Masový vrah Obama by si musel ty zkrvavené ruce uumývat hodně dlouho. A nejen od syrské a ukrajinské krve.

   Vymazat
  2. 14.15 by se měl radši umýt vzadu, tam kde se sbíhaj nohy, protože z toho septiku, co má v hlavě už ani nedostává základní pokyny k životu, např. "koukej přestat otálet, utíkej se vykálet".

   Vymazat
  3. Co má kdo společnýho s Ukrajinou? Majdanský střelci byli Gruzínci vycvičený CIA! Na Krymu nikdo nezařval no a na Donbase do příchodu zabijáků najatých gaunerem Turčynovem rovněž nikdo! Ti první vojáci který tam ten kyjevskej Mussolini - vrah plešatej poslal zabíjet každýho kdo se odmítl podřídit nezvolený Nulandovou dosazený juntě, vyskákali z obrněnců a po přivítání se s lidmi jim odevzdali výzbroj a jeli vlakem dom! Až když si najla nácky z Pravýho sektoru, tak začala týct krev! Tak proč tu lžeš. Vědomě! A v Sýrii třicet let od potlačení povstání muslimských bratří - hrdlořezů v Hamá se taky nedělo nic! A pak najednou jak z udělání se objeví jakési "arabské jaro", že? To asi Putin ho naplánoval, ne? Pepku, Pepku ...

   Vymazat
  4. To si to Pepku vážně neumíš v tý makovici porovnat? Putin obsadí Krym a je u toho zabit jeden blbec kterej prej údajně tasil zbraň. A to je všechno!
   Obáma má Nobelovku a řitom podepsal rozsudky smrti nad stovkama tzv. teroristů zavražděných bez sodu drony po celým BV a v Africe a přitom zařval neupřesněný počet náhodných civilistů! A to není vrah? Krapet zkus myslet než cokoliv vypustíš.
   Sýrie je jiná věc, tam velí pan Assad. On určuje cíle, páč zná místní poměry a ví kdo je holomek a teráč vyzbrojenej a vycvičenej vrahem Obámou ...

   Vymazat
  5. A vy jste Ukrajinec,že takto pindáte, 14:15?Pokud ano,vraťte se domů,bojujte za svůj fašistický stát a u nás neotravujte!Zprofanovaná Nobelova cena je spíše hanbou.Nevím,zda se ještě vrátí na takovou úroveň,aby byla hodna nositele.

   Vymazat
  6. Taky si myslím, že masový vrah Obama by neměl dostávat další Nobelovu cenu. Jak správně píše Pepek, má na rukou ukrajinskou i syrskou krev. A to ještě zapomenul na iráckou, jemenskou, libyjskou a další... TnT

   Vymazat
 3. Hůře by Putina už urazit nemohli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ona pravda může mít dvě strany. Byla by to dobrá satisfakce po té, co ho nazývali Hitlerem.

   Skvělý fór by byl, kdyby mu ji dali a on by ji nepřijal.
   Ale oni mu ji nedají, to by musel být terorista.
   PB

   Vymazat
 4. 14:15 copak Pepku, čerstvě po lobotomii, co?

  OdpovědětVymazat
 5. To si ten masovej vrah OBAMA musel hodne dlouho umyvat ruce od krve. Hlavne od syrske a ukrajinske.

  OdpovědětVymazat
 6. No a je to tady zas - diskuzní pitomci, zmrdi, polointeligentní opice u počítačů i v době předvánoční. Už aby byla ta válka, kterou tak chtějí, a aby jim někdo urazil jejich sprosté palice. Jsou to budižkničemové, nepracuje to, denně to dřepí u počítače a nadává. Fuj - takovýho chlapa bych doma nesnesl,kdybych byl ženská. Takoví lidi dřív opravdu nebyli, a takhle dokurvený vánoce moji rodiče, ani prarodiče nepamatují. Má vůbec smysl pro tuhle břečku psát nějaký články?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mas pravdu nema tu brecku smysl psat !z typu 14:15 je nejen k placi a smichu ale i k bliti!!! a tu brecku rozmazat po tlame!!
   bude to nekdo z www.nezvedavec.org mozny adepte je ben hur,
   krakatit nebo prazak to jsou hlavni curaci podobni 14:15
   chef

   Vymazat
  2. Ty, kdož jsi jediný spravedlivý na tomto světě, HOĎ KAMENEM !!!!!!

   Vymazat
  3. 15:25 S tou sebekritikou to zas nepřeháněj.

   Vymazat
  4. í21. prosince 2016 15:56
   a dej pozor kam házíš, aby se neodrazil
   a nepraštil tě do hlavy!!!!!!
   Václav

   Vymazat
  5. Ty jeden blbečku, Putin to je největší alfa samec na světě s nejdelším mužstvím. Clintonovou (alespoň jak tvrdí CIA) dokázal v US ojebat až z Moskvy. Kam se na něj hrabe ten ubožák pornoherec Janda s tím svým krátkým teplým kašpárkem. Pak se nediv, že "evropské hodnoty" nemají šanci!

   Vymazat
  6. Klasika. Nejedna diskuse končí porovnáváním, kdo ho má delšího, případně, kdo dočůrá dál... :-)

   Vymazat
  7. 20,23; Ty si určitě čůráš na nohy, protože si nevidíš ani na špičky.Dál nedočůráš. Kdo ho má nejdelšího je přirozený vůdce jako Lebrak v "Knoflíkové válce". Doplň si nejdříve klasické vzdělání a pak teprve diskutuj. Jinak se necpi mezi chlapy, chudáčku!!!

   Vymazat
  8. 20,23:A o čem jiném bys chtěl s tupou havloidní "elitou" diskutovat?

   Vymazat
 7. 14:15 picus neobadany ale neboj je vas mnoho treba merkel sobotenka vyoralek kalous usaty hermahnup a jine zhovadile zrudy!!!
  chef

  OdpovědětVymazat
 8. Sám za sebe.
  Po Arafatovi, Obamovi a kdo ví, jakých ještě kašparech, bych jí nepřijal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re: (18:31)
   Také si myslím, že by se Putin přijetím pokrytecké hry na tu cenu jen ponižoval.
   I když by jemu právem náležela. A tím dál zvýšila jak prestiž jeho, tak i samotného Ruska.

   Vymazat
 9. V.V. Putin nejenže skutečně bojuje proti terorismu, on i skutečně usiluje o mír a mírové soužití. Ale místo slov uznání jej Západ (myslím zrovna na návrh Francie) jako válečného zločince dokonce posílá před mezinárodní tribunál!!
  Západním představitelům Putin nejednou mj. navrhl i vytvoření společného eurazijského ekonomického prostoru. Protože dobře ví, že společné ekonomické zájmy příznivě snižují napětí a možnost vzniku války.
  To je ovšem velmi "nebezpečná" myšlenka.
  Takže onen návrh politologa Bossara je předem odsouzen k nezdaru.
  Takové rysy ruské zahraniční politiky, nemohou být mocnými nadnár. korporacemi a fin. oligarchií jen tak přijaty. A taky nejsou. A místo spolupráce uvalili sankce.
  Protože zájmem těch mocných je Rusko podrobené a nikoliv Rusko spolupracující jako rovný s rovným.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Opluštile, teď tak nějak nevím, jak do toho všeho zapadají zájmy ruských korporací a ruských oligarchů, napojených na Putina.
   p

   Vymazat
  2. Re: (20:26):
   Také to nevím, jsme již dva :-)
   Co však vím, je to, že Putin (programově) neusiluje o vojenské ovládnutí Evropy či světovou hegemonii. Pokud mu to ovšem nebude vnucenou vnější silou.
   Jeho koncepcí je multipolární uspořádání světa.

   Vymazat