Reklama

středa 14. prosince 2016

Prezident M. Zeman v portugalském Lisabonu bavil české novináře Bakalovým Respektem...Reakce na uvedené dezinformace byla vpravdě „zemanovská“ !

14.12. 2016 Parlamentní listy (výňatek z článku) Rozvoj česko-portugalských obchodních vztahů s českými novináři v portugalském Lisabonu rozebíral Miloš Zeman. Při komentování svého zdraví Zeman rozjel estrádu a jal se vyprávět, jak nepoznává už ani své nejbližší spolupracovníky.Novinářský dotaz směřoval na Zemanův zdravotní stav. Některá média totiž v poslední době spekulovala o tom, že se kvůli zhoršujícímu zdravotnímu stavu hlava státu spíše kloní k tomu, že podruhé již kandidovat nebude. Reakce byla vpravdě „zemanovská“.
„Měl jsem teď vánoční besídku se zaměstnanci Hradu, paní redaktorko, a říkal jsem: tak čtu v novinách, konkrétně v Bakalově Respektu, kde jinde, že ano, že můj zdravotní stav se zhoršil natolik, že například už ani nerozeznávám svoje spolupracovníky. Dovolte, abych vám říkal Radime (v reakci na předchozího tazatele, reportéra PL – pozn. red.), protože novináři mají vždycky pravdu!“ rozesmál celou delegaci Zeman.

A to nebylo všechno. „V každém případě jsem pak říkal kancléři: zdravím tě, Ivo Velíšku (šéf Správy Pražského hradu – pozn. red.)! Ivo Velíškovi jsem pak říkal: zdravím pana doktora Pelikána, což je ředitel našeho právního odboru. Takže vás mohu ujistit, že i když špatně slyším, což přiznávám, můj zdravotní stav je stabilizovaný. Na dálku vidím perfektně. A dopoledne čtu bez brýlí a odpoledne mám dvě dioptrie. To je, pokud jde o oční stav. Na Seznamu.cz jsem se dozvěděl, že jsem právě prodělal těžkou ledvinovou operaci. Ano, je to opět pravda. Bohužel jsem si toho ale nevšiml, protože jsem byl v hluboké narkóze. Protože novináře pokládám, paní redaktorko, dílem za pitomce a dílem za lháře, nejčastěji obojí, tak tyto dvě události týkající se mého zdravotního stavu jenom dokazují, že mám jako vždy pravdu,“ zakončil rozesmátý prezident svůj obsáhlý komentář ke svému zdraví.

Vyjádřil se rovněž k návrhu, aby hanobení prezidenta republiky bylo trestné, což dnes vláda odmítla. Zeman připomněl, že stanovisko vlády není nijak závazné pro sněmovnu, která tedy teoreticky normu může klidně schválit.

„Nebyl jsem ani autorem, ani iniciátorem tohoto návrhu zákona. Vzal jsem na vědomí, že zhruba 60 poslanců má nějaký názor, tento názor plně respektuji, a jak už jsem řekl, protože se týká nejenom mě, ale jakéhokoli dalšího budoucího prezidenta, nechci se z tohoto důvodu k tomu dále vyjadřovat,“ doplnil prezident Zeman.

26 komentářů :

 1. Zeman podruhé na Hrad!!! Jasná volba rozumných vzdělaných lidí, co chtějí budoucnost pro své potomky a národ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lepšího není ...bohužel!!!

   Smazat
  2. Zeman byl u privatizace a nyní s admirálem Dukou rozkrádá stát v restitucích.
   Vlastenecký president nemůže být katolickym pacholkem*

   Smazat
  3. Chudáček Jan Petr to má v hlavě dost popletené. Za pár let, až doroste, se bude stydět, jak naletěl vymývačům mozků.

   Smazat
  4. Sedělo už někdy na pražském hradě ostudnější intrikánské hovado ???
   Buran Gottwald měl svého kolaborantského lžikněze Plojhara a Zeman pupkatého antikrista Duku ?
   V nezdravém těle - nezdravý duch ! Kdokoliv jiný by byl lepší i bez Schwarzenberga.
   Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Jaký národ - takový lůzovitý prezident.
   Král Lávra měl oslí uši a byl miláčkem oslího národa, stejně jako po zuby ozbrojená první dáma Zrovnazhovnapřemyslovna se švejkem na vozíku. Naděje v odkazu na konci příspěvku.
   Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy či ovčuráčka. Socky se kojí nadějí, že se nažerou papírových majetkových přiznání nebo jiných papírových slibů – ale žlučovitá závist je jenom dorazí.
   Číňané, Číňané přicházejí - zpívejme přátelé !!!
   Už vidím zemanovské čecháčky, jak úderničí v poklusu jako čínští kuliové pro čínské investory a kopou zemanův bezvodý kanál, až celí sežloutnou a oči se jim sešikmí, jak budou zisky z "rodinného stříbra" putovat do Číny. "...a za hrnec stuchlé rýže poníženě důtky líže, jimiž tisíckrát byl bit ..." (Svatopluk Čech - Písně otroka).
   Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů.
   Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal.
   Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
  5. Re (15:07):
   Než blábolit na půl stránky stačilo by jen konstatovat, že Zemana nemáte v lásce.
   Zatímco většina z nás ano.
   Nezbývá vám proto, než ho nějak přežít (1+5), pokud mezitím rovnou nepuknete vztekem.
   Tak si alespoň užijte své hezké svátky, oslíku ...

   Smazat
 2. Plně s vámi souhlasím, Zeman na hrad podruhé..Jen se zbavit Sobotky, Zaorálka, chovance, Špidly, Pelikána, Stropnického, Hermana a tak dále.Popsala bych zde celou stránku o těch, kteří naší zemi škodí.Ale snad se jednou dočkáme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to prosté, nevolit je. Pokud nás bude víc, nemají šanci. Bohužel mnoho lidí se spokojí s tím, že se podívají na zprávy ČTv a berou je jako absolutní pravdu. Potom jdou volit a mají jasno, že Stropnický, Herman i Zaorálek a další to s námi myslí dobře, takže jim ty hlasy dají. TnT

   Smazat
  2. Zkratka, zbavit se vsech zidu!!!!!!

   Smazat
  3. Dementní pablb 7:13 opět zveřejnil obsah havloidní žumpy. Dělá mi dobře, jak mu narůstá pěna u tlamy z přícházejících změn a on se zmůže jenom na svoje ubohé výblitky.

   Smazat
  4. V 7.13 - obrblb
   emeritní kapitán

   Smazat
  5. Anonym 7:13
   Tys musel vypadat tolik zvratků, no potěš pánbů, to ale není s tvé duté makovice kdo ti to předepsal mohl bys nám to také prozradit? Jak je vidět jsi asi přivandrovalec možná už z dřívějška i když já taky tak je mi divné proč tady zůstáváš, můžeš přeci kam ti libo a poblejt třeba nějaký jiný národ když to tam nebude podle tvého.

   Smazat
  6. Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu.
   Bolševici si 28.10. oslavili na hradě svůj Den znárodnění a pomalu ho vnutí opět ostatním ???
   Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům ??? Plánované povinné a neadresné volby jsou stejným klauzemanovským zločinem jako neadresné referendum zmanipulovaných voličů. Viz závěrečný odkaz.
   Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký a šalebný „samet“. V Únoru 1948 byl KSČ, vedoucí silou zbabělého, lenivého, kolaborantského a závistivého lumpenproletariátu, (s podporou tří oportunistických stran „národní fronty“ a huhňavého křiváčka Beneše) po pečlivě převzatém vzoru dvou sousedních velkých totalit (Hitlerovy a Stalinovy), uloupen skutečným pracujícím a zákonným vlastníkům majetek za BILIONY, avšak „revoluční" (neústavní) cestou a zaveden feudalizmus dědičných Kádrových Soudruhů Československých = KSČ (bez několika rudých „sionistů“- tehdy preventivně ožraleckým buranem Gottwaldem popravených). Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci, ožebračenými měnovou reformou 1:50 na spořitelních vkladech, dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Předúnoroví odborníci směli (tiše a pokorně) režimu až do svého vymření sloužit a udržovat zbytky solidní předválečné „kapitalistické“ morálky (dnes klamně připisované komunistům). Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“ (na Slovensku HZDS, KDH a SMER). Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Disident = odpadlík, který směřuje ke korytu zkratkou mimo stávající systém.

   Smazat
 3. Zeman zprivatizoval banky a značnou část státních podniků způsobem, že nám dnes každoročně odchází 200-300 miliard v dividendách. Zeman volal po přijetí eura v době, kdy i naprostí amatéři chápali, že to tahle měna má za pár. Zeman se dožadoval založení evropské armády, kdy by bylo jasné, že by tato nesloužila pro naší ochranu, ale jako klacek na "zlobivé". A jistě by se toho našlo mnohem víc.
  Místo toho mu jeho odpůrci vyčítají veskrze kladný vztah k alkoholu a cigaretám, občasné používání vulgarizmů a zabíjačkový jídelníček.
  Už proto, že Zemanovo oponentům absolutně uniká podstata skutečných problémů, bych jejich kandidáta nikdy nevolil.
  Při vědomí, že Zeman sám nemůže ani přijmout euro, ani založit evropskou armádu, budu raději volit jeho, než kohokoliv jiného, koho vynese na světlo pražská havlérka.

  OdpovědětSmazat
 4. Na jaké úrovni může být časopis jako Respekt,kterému velel idiot Šafr?Na vysoké,dokazuje to vynikající novinář nebo co to je,Dodík Doležal vyhulená hlava.Za opravu tiskacího stroje Votobia jsem obdržel knížečku a kuchařku napsanou Dodíkem.Kniha pojednává o cestě Dodíka v Tibetu.Každá pasář začíná:došli jsme do vesnice a za ubytování jsme zahulili a zabagovali/hašiš/,služby jsme platili kouskem hašiše,hašiš po nás chtěli děti,stařeny,kozy,lamy,starosta.O přírodě napsáno, nic moc,ale na každém kroku bagování a hulení.Tak takové experty ten Reflex má.Zdravím tě ty vyhulená hlavo Dodíku ,¨brouku pytlíku.Kuchařka:polévka-2 mrkve,1masox.1/2cibule,1česnek,10kg tráva a kulička hašiše-zaručené čisté,inspirativní myšlení typu Dodík+Šafřík.Minimální dávka- 2L denně.

  OdpovědětSmazat
 5. Rodice manzela ktereho si vzal dcera Hillary , Chelsea vystudoval Harwardskou universitu s vybornym prospechem.
  Jeho rodice dali te universite predtim 100 milionu dolaru darem.
  Chelsea nastoupila do zamestnani a jeji nastupni plat byl vetsi nez plat prezidenta USA.
  To jsem nasel na tech prolhanych zpravach...
  To je mozne precist a nebo precist a zamyslet se.
  Nebo, kdyz si vybirali nekoho do vlady komunisti , musel byt komunista , nebo jeste komunistictejsi nestranik.
  Pak to musel brat jak to prislo ,ze zadu zepredu ze Strany atd.
  Dnes je to nejinak. Vybira se a dotycny pak uz je predem znam , ze to bere ze zadu i zepredu jak je libo, politiik, prestitut , prostitut vsjo rovno...
  Jinak Propaganda a taky Desinformace za ucelem pomyleni vsech je vec hrozna.
  Totez proti Trumpovi a casto nespravedliva a nepravdiva.
  A nechce nas nekdo osalit ?
  Podezreni.
  Celych osm let vladli demokrate , v cele pak s popularnim a velmi schopnym presidentem.
  Jini zase tvrdili,ze je chroma kachna....
  Vlada, ze pak znamena vladnout a zvladnout.
  Kdo ma pravdu a kdo lze.
  To co reknete , muze byt pouzito proti vam.
  To se pouziva kdyz vas zatykaji.
  Ovsem elitam se nic takovyho stat nemuze.
  Dnesni kvileni a hlasite narky ,ze demokrate prohrali volby , tim ze Putin naridil kdo ma vyhrat.
  Usvedcuji pak Demokraty a Hillary uplne.
  Jestlize demokraticka vlada nebyla schopna zabranit , aby si kde kdo v USA urcoval kde co, pak je zmena vlady velmi nutna.
  Napravit vse, co predchozi vlada nezvladla ...
  Vcetne Hillary.

  OdpovědětSmazat
 6. dodatek k 7:51.Pokud chce někdo napsati že jsem si spletl Respek a Refleks je na omylu,protože těch hloupích Dodíků a Šafrů máme plné noviny.můžeme vyvážeti.

  OdpovědětSmazat
 7. Pošor dó kvá kušátka/kuš/ čiňánci!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. No, žijeme jen jednou a já si myslím, že pan prezident je vyššího věku, a zasloužil by si podzim života dožít v klidu a bez nervů. Osobně si myslím, že skrz zdraví by kandidovat neměl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pár vlastností pro které jsem prezidenta Zemana volil a které se mi líbí:
   -neposranost
   -je to "chlap s koulema"
   -nepřehlédnutelná inteligence
   -sympatická míra českého furiantství
   -není lokaj(na rozdíl od oponentů)
   -smysl pro humor a umění "být nad věcí"
   Bylo by toho určitě víc.A hlavně dokazuje svým voličům,že jsou taky lidi i když vidí věci trochu "jinak".

   Smazat
  2. Hricáku, ještě je třeba dodat, že byl jedním ze strůjců budování novodobého otroctví ve formě kapitalismu, lhal v hodnocení našeho školství (za Nepálem), jeho vláda rozhodla o vstupu České republiky do NATO, za jeho premiérování byly povoleny přelety bombardérů na Jugoslávii. Místo odsouzení fašistického puče na Ukrajině vyslovil jen vlažné hodnocení, že k Banderovi by Ukrajincům neblahopřál. Je prostě představitel buržoazního státu a jako takový se chová. Jinak je zřejmě lepší volit menší zlo. T

   Smazat
 9. Nevidím a ani neslyším nikoho moudřejšího v ČR než je Zeman. Volba by měla být tedy celkem pro myslící lidí jednoduchá.

  OdpovědětSmazat
 10. Pro chytřejší než jsem sám, jeden postřeh o člověku, který figuruje pod 7:13. O psychiatri toho moc nevím.
  Anglické slovo "crazy" znamená vzteklý a současně šílený. Zřejmě v tomto slově se zračí geniální postřeh dávných lidí, kteří si všimli, že člověk šílený je současně obvykle vzteklý. O pisateli 7:13 se dá řící že jeho příspěvěk je nabit vzteklostí. Já bych si proto myslel, že je to člověk rovněž balancující na pokraji duševní choroby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. - áááá - další nadržený neúspěšný křivohubý inkludovaný kleptoman, vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu.
   Bolševici si 28.10. oslavili na hradě svůj Den znárodnění a pomalu ho vnutí opět ostatním ???
   Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití a státem živení voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Mají-li být zdaněny církve - pak také zdanit politické partaje a provést jejich odluku od státu - jako u církví.
   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku - neživotné ČSR: TGM).

   Smazat
 11. Miloši - pane prezidente,když jste byl tehdy zvolen,neměl jsem radost a bál se a styděl ,vždy další ostudy a trapasů ,při vašich cestách ven .
  před rokem jsem nečerpal info pouze z mainstreamu(voda v PET na mraze venku zamrzá) a objevil kouzlo " proruských" webu.Já to zkrátím- Dnes jsem rád ,že na hradě sedí i muj Miloš.Z nikoho se neposere,jede tam ,kde je budoucnost světové ekon.,teplouše z Tibetu se šálou,co každého osahává a vyžírá má v pí.. Je svůj a po ránu se na sebe může s klidem podívat do zrcadla i když občas afterpartylook nic moc. To vše umocnuje "krysí kavárna" kde krysy jako hermann,slávek,stropnický,gen. pavel,belobradek ,kraus show a celé šapito jsou adepty na § vlastizrada. pro pár falešnejch zelenejch IN GOD WE TRUST ,který už brzo ani nesmění....
  A tak pane Prezidente, zcela bez ironie na zdraví a DEJTE JEŠTĚ JEDNU RUNDU i prezidentování !
  díky CvS

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi výstižné. Pod to se podepíšu taky.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.