Reklama

.

.

čtvrtek 1. prosince 2016

Probouzí se Německo konečně?

Yekta Uzunoglu
1. 12. 2016
Již od 80 tých let Kurdové a jejich přátelé v SRN v rámci svých velice omezených možností poukazovali, upozorňovali, protestovali a někdy i demonstrovali proti tomu, že do Německa proniká nebezpečná turko -islamistická mafie, která může do budoucna ohrožovat celou společnost. Místo aby německé úřady tyto apely svědomitých Kurdů, kteří vnímali Německo jako svůj druhý domov, který jim poskytl ochranu, je často německé úřady umístily na seznam "ortodoxních komunistů", "radikálů" apod. Já a Kurdský institut, který jsem zakládal, jsem byl jediný, kdo na tom seznamu nebyl. Bylo to proto, že jsem překládal Bibli a úzce jsem spolupracoval s prezidiem neněmeckého červeného kříže ,církevními institucemi a mezi členy Kurdského institutu jsem získal poslance ze všech, ale skutečně ze všech v Bundestagu zastoupených politických stran, včetně federálního ministra vnitra Gerharda Bauma. Směl jsem tedy vyjádřit své obavy o budoucnost hostitelské země jak v tisku, v televizi, v rozhlase hostitelské země, ale také na akademické půdě, například v Evangelishe akademi Tützing apod. Ostatní to štěstí neměli. Myslel jsem si, že tento laxní postoj německých úřadů vůči turko-islamistům a tvrdý, až nedemokratický postup vůči těm, kteří cítili odpovědnost vůči hostitelské zemi, je způsoben tím, že je Německo rozděleno, že prožívá obrovské trauma a potřebuje, nebo si myslí, že bytostně potřebuje Turecko jakožto člena NATO a "podporovatele" Německa při rekonstrukci země, tím že do Německa posílá své dělníky a z mnoha dalších "objektivních" důvodů. Přitom právo neuznává toleranci při porušení zákona z objektivních důvodů.

 Nicméně toto moje vysvětlení pro tento stav trvalo až do pádu komunismu, po kterém bylo Německo sjednoceno a získalo nejen z východního Německa, ale z celé východní Evropy tolik kvalifikovaných pracovníků, že jich bylo mnohem víc, než vůbec Německo potřebovalo. Z pohledu mezinárodní bezpečnosti mu již nehrozilo vůbec nic, rozhodně zdrojem nějakého bytostného nebezpečí nemohlo být tehdejší Jelciovo Rusko. Přesto ale ta tolerance vůči turko-islamistům nejen že pokračovala, ale dostala se do neuvěřitelných dimenzí.

Navenek se "jen sympatizanti" turko-islamistických struktur začali dostávat do zemských sněmoven, dokonce i do Bundestagu nebo do různých státních či akademických struktur Německého státu. Dnes se již můžeme domýšlet, že důvodem této s právním státem se neslučující se tolerance vůči zločincům, jsou pravděpodobně ekonomické zájmy. Německo je největším obchodním partnerem Turecka vůbec!
Jedna z organizací turko-islamistů, která je evidentně napojena na současnou tureckou vládu Erdogana, je Osmanen Germania (Osmanové Německa), o podezření, že jsou zločinci, Kurdové v SRN píší, apelují a vyzývají již delší dobu.

Teprve 9. listopadu provedlo 1500 policistů v 50 objektech v Německu akci proti členům této organizace a v bytě jednoho z představitelů této organizace Musluma Cavasa našli "velké množství heroinu" a "nebezpečných zbraní" a peníze. Co ještě našli policisté v dalších objektech, to ještě nevíme.To je zatím utajené. Tento Muslum Cavas žil se senátorkou "tureckého původu" v Hamburgu paní Nebahat Guclu!
Máme, můžeme, smíme doufat, že se Německo probouzí a samo sebe vyčistí od zločinců, co jsou nositeli tak nebezpečné ideologie?

Smíme doufat, že zájmy občanů a tím státu budou cennější než zájmy ekonomických subjektů? A že tím eventuálním probouzením a novým postojem k základním zásadám právního a demokratického státu, se Německo stane příkladem i pro další země EU?
Naděje je to poslední, co můžeme ztratit, tak se to říká .....

Fotografie:
1)"Paní" senátorka se zločincem
2) Erdogan a Osmanen Germania
3) Odznak Osmanen Germania
4)Bojovnici Osmanen Germania 
29 komentářů :

 1. Jean-Claude Juncker nyní vyzývá členské státy, aby už pro jistotu nedávaly občanům možnost referend o EU, protože by se nám ta Evropská unie mohla taky rozpadnout. Cynik by dodal, rozpadnout rychleji. Čili, uchováme si Unii i proti případné vůli většiny občanů. Taky zajímavý počin. Juncker má štěstí alespoň v tom, že pro svůj návrh fakt nepotřebuje předkládat důkazy. Ty vidíme kolem sebe dnes a denně, a pokud „bruselští“ nezruší i volby jako takové, tak těch důkazů bude až nechutně moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, Tereza má recht...

   Vymazat
  2. Nemecko se neprobouzi.
   A NEPROBUDI.
   Germani se nechali ochotne Okupovat Afroaraby v cele s MERKEL...
   Samozrejme se Probudit ODMITAJI !
   JASNE ?

   Vymazat
  3. Nektery ty titulky jsou k nezaplaceni....
   Jako obvykle jsou zde Rozdily.
   Nekteri vidi situace zhora a dalsi zase z Hrabalovskeho uhlu, Zdola Nahoru a Vzdycky.
   Jinymi slovy Nekteri /i zde/ soutezi o Medajle vseho druhu, zlate , stribrne,plechove spolu s Oslavami ,
   Povysenimi /nad nas/ povesene na jejich prsa ...
   A my dalsi /ja uz po cely zivot/ zase soutezime
   O ZLATOU MRIZ...
   nebo spise aspon tu obycejnou...

   Vymazat
 2. Multikulti propaganda v sámošce!
  Všimli jste si, jak se v letácích německých supermarketů začali objevovat černoši a arabové?
  Jdu do kauflandu a z reklamy na mě kouká nějaký exot a pod tím je napsáno "Naši řezníci"
  Nebo v letáku lidlu sedí arab u stolu s němčourama a u toho je napsáno, "Vánoce jsou pro všechny, stejně jako lidl"
  Asi jako že arab bude slavit vánoce, to mě rozesmálo:-)
  To je děsivý, kam až to může zajít. Jsem z toho zhnusenej a uvažuju o tom, že do těhle obchodů přestanu chodt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, měla jsem stejné myšlenkové pochody a nutkání zvracet, když jsem viděla Araba slavícího Vánoce...
   Pavla

   Vymazat
  2. Mimochodem, v Penny zase vysílá nějaké rádio, které pěje ódy na USA...

   Vymazat
  3. 12:04 ano, máte pravdu - arab slavící vánoce v lídlu mne tam inspiroval přestat nakupovat .....

   Vymazat
  4. 12:04 kdyz jsi cinkal Havlovi, to ti nedoslo co to otevreni na zapad znamena?

   Vymazat
  5. Z exota, co je u něj napsáno "řezník" mám pocit, že nám klidně je schopen podříznout krk.

   Vymazat
  6. 12:04 kdyz jsi cinkal Havlovi, to ti nedoslo co to otevreni na zapad znamena?
   A Ty pane kolego si to tušil? Neprekvapilo by ma, keby rozsah všetkého, čo sa v súčasnosti vo svete deje, netušil v takom rozsahu ani Vašek Veškrna. A určite ani iné európske špičky.

   Vymazat
  7. 21:00 - Veškrna byl neokomouš jak prase! Myslel to s s bojem za osvobození proletariátu veskrze skvěle. Problém je pouze v tom, zoho neokomouši za proletariát pokládaj:) - http://a2larm.cz/2016/11/moc-bezmocnym/

   Vymazat
  8. oprava: koho

   Vymazat
  9. 21:00 ja to tusil
   Co ty? Cinkal si?

   Vymazat
 3. Snad do bude povzvuzením pro naše obchodníky a konečně se těch sraček ze západu zbavíme. Klesnou jim tržby a půjdou tam kam patři po pr...! Byli jsme před nimi budeme i potom. Jsem zvědav kolik idiotů napadne můj názor.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 4. http://www.hlavnespravy.sk/nemecko-sa-pripravuje-na-katastrofu-vlada-chce-v-pripade-nudze-skonfiskovat-farmy-aby-tak-zasobila-obyvatelstvo/866586

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemci vyvolaji dalsi Svetovou Valku. Skoda ze si je vsechny nepodal Stalin.

   Vymazat
  2. Kardinálna Stalinova chyba.

   Vymazat
  3. Stalin je zachránil před Židy! - http://www.atllanka.net/index.php?text=47-morgenthauuv-plan

   "Hitlerové přicházejí a odcházejí, německý národ a stát zůstává!" J. V. Stalin

   Vymazat
 5. Jekto už toho jektání nechejte. Kurdistán nikdy nebude neb by to bylo v oblasti Blízkého Východu nesmírně nestabilní ohnisko dalších konfliktů . Je mi Kurdů (některých) líto, ale bohužel nejsou zatím státotvorným etnikem. Hádají se mezi sebou a nikdy se nesjednotí.
  Slávek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:01 slávku nejektej
   Pan Uzunoglu, kterému evidentně nesaháš ani po kotníky má na rozdíl od tebe přehled. Možná Kurdistán nebude, ale to už nebude ani Erdogan ;-)

   Vymazat
 6. Nevím, nakolik se Kurdové hádají mezi sebou, vím trochu více, jak se mezi sebou hádají muslimové a snad ještě více - vzdor ekumenice - křesťané. Nakolik to vypovídá o státotvornosti těch či oněch, také nedovedu posoudit. Je ovšem hanebností OSN a Světa, že stojí na straně těch, kdož tuto státotvornost Kurdů dále potlačují. Snaha o vymazání Kurdů je stejná, jako snaha Hitlera o vymazání také 40 milionů Poláků. Židům dovedla OSN zřídit Izrael na území Palestinců a sestěhovat tam vyznavače judaismu z celého Světa. Kurdové jsou etnikem té oblasti, nejsou žádnými přivandrovalci, kolonisty Turecka, Iráku, Iránu, Sýrie... I oni mají právo na svobodu a svoji zemi.
  Stejně jako my, Poláci, Palestinci - a co jim nabízí OSN a Svět: koncentráky a genocidu.

  OdpovědětVymazat
 7. V německém kotli bude situace daleko složitější. Na jedné straně jsou tu domácí Němci a na straně druhé muslimští, převážně arabští migranti. To je první budoucí ohnisko konfliktu.

  Na druhé straně jsou tu už domácí muslimští Turci a domácí Němci. To je druhé ohnisko konfliktu.

  Na další straně to jsou domácí muslimští Turci a příchozí, převážně arabští migranti. Turci se již v Německu etablovali, založili rodinné formy, řádně platí daně a přišedší arabské migranty rozhodně nebudou podporovat ze svých daní. Proč by to dělali???

  Navíc Turci mají Arabům co oplácet. Za 1. sv. války, když se rozpadala osmanská říše a rodily se arabské státy na Blízkém Východě, tak Arabové, pod princem Fajsalem a T. E. Lawrencem (podle pramenů, které jsem měl k dispozici) zajaté turecké vojáky zvěrsky ubíjeli.

  Už za těchto okolností mohl arabské migranty pozvat do Německa jenom šílenec, nebo ten, kdo chce aby se Němci i Arabové navzájem zničili - tedy ten Někdo, rozhodně není přítelem Němců - ale ani Arabů, potažmo muslimů!!!

  Dále je tu problém s Kurdy, Čečenci, takže Německo dnes představuje sud s prachem, o němž nikdo neví, kdy vybuchne. Import arabského antisemitismu do Evropy nemůže dopadnout dobře. Vše to na mě dělá dojem, že vše funguje dle jakéhosi zrůdného plánu, na jehož konci je zničení Evropy - tj. války rozvrácené Evropy s Ruskem, která pro Evropu ani nemůže dopadnout dobře.

  Musíme se od Německa, EU i NATO odpoutat co nejdříve, uzavřít hranice dříve, než teroristé přišedší z Německa obrátí naši zemi v trosky.

  Pokud se vrátíme k Bohu, tak nápor těchto temných sil s Boží pomocí jistě odrazíme!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. milý pane máte v tom trochu zmatek. Co s tím mají co do činění Arabové netuším, Ti si žijí v nlahobytu na jezerech ropy na Arabském poloostrově a do Němec nejezdí ani na státní návštěvy.
   A jakého Boha myslíte taky netuším... toho židovského? muslimského? nebo toho "našeho"? Plácáte nesmysly.

   Vymazat
 8. 23:55
  ...mám ráda Vaše perfektní příspěvky ,troufám si říci,źe Vás již podle stylu výkladu poznám...
  díky za info-co se týče Německa,(ale platí to i pro Rakousko,kde to znám) to sedí ..
  jituš

  OdpovědětVymazat
 9. On ten trpajzlik zase pise mym nickem Honolulu a jsem rad Jitusko ze mne poznate jiz dle pisma neb ja bych klidne mohl napasat bibli ,mozna i Kralickou.Nyni sleduji ministra obrany a musim rici cechackum ze to je ten spravny juesman jak se rika zadne srani s mladou pani ,nasadit hakem a pekne po drzce,jsou to vse proste devky ,ze??Ted jsem odbocil ten Jekta je zajimavy ma asi IQ over 95 coz na pisalka je OK.Ja mam pro ilustraci na priklad over 175 coz je normalni u mne vzdy jsem vynikal chytrosti a pohotovou mluvou vytribenou mohl jsem na priklad radit papezi Frantovi ale jsem to nevzal neb ma blizko k tem buzerantum ti maji ty nemoce nakazlive casto maji natrzene p.dele a to se mne nelibi
  Idiot PC muj se snazi mne blokkovat a proto jdu na schuzi vyboru a vratim se brzy Honolulu kuku
  PS ze to nejsem a nebo jsem ja se pozna dle toho ze muj adress je cerveny jeho je modry ,to jen pro upresnenni

  OdpovědětVymazat
 10. V jednom příspěvku nade mnou někdo přirovnal Německo k soudku se střelným prachem. Mohu potvrdit a to již velmi dlouho. Zhruba před patnácti lety jsem byl náhodou přítomen při recenzi v jedné německé firmě, jak dělal obyčejným němcúm kápo turek. Ten turek donutil němce zvednout spadlý vyrobní sekment. Co ten němec brblal jsem naslyšel, ale podle zraku ,kdyby umněl stínat tak turek by byl o hlavu kratší.Pochybuji, že od té doby se něco zmněnilo.

  OdpovědětVymazat
 11. 1984 Orwell

  Eurasie - Orwell napsal sice varování, ovšem i vládnoucí elita jej četla a udělala z toho návod. Aby mohlo dojít ke spojení ruské a okruhu evropských kultur, bude nejprve potřeba oslabit Evropu. Vysílená Evropa obcanskymi válkami se pak sama ráda spojí s RF. Bohužel... Řekl bych, že v té době bude jiz Rusko vojenský režim a na osviceneckou vládu V.v. Putina budeme moct zapomenout

  OdpovědětVymazat
 12. Dokud bude v čele Německa Merkelová, nemá Německo šanci se probudit.Zatím je většina Němců chová jako ovce jdoucí na porážku.

  OdpovědětVymazat