Reklama

pondělí 12. prosince 2016

Rok 1916 vedl ke zničení Německa a plán pokračuje (I.)


Květa Lauterbachová
12. 12. 2016  E-republika
Izraelská lobby dokázala namluvit Američanům, že regionální nepřátelé Izraele jako Irán, Irák, Sýrie jsou bezprostředním ohrožením USA. Ještě nebylo zapomenuto na lež, díky které USA v roce 2003 přepadly Irák, a už je po zvolení Donalda Trumpa na stole opět otázka Iránu coby nepřítele USA.


Máme za sebou již téměř celý rok 2016. Uplynulo sto let, co USA vstoupily do první světové války, aby bylo tehdy ve válce vítězící Německo poraženo. Sto let poté se zdá, že proces definitivní likvidace germánského živlu běží naplno. Angela Merkelová oznámila, že hodlá opět kandidovat na německou kancléřku a dovrší svou historickou úlohu. Mezitím probíhá proces odlivu kapitálu z Evropy do USA, mohutně podpořený nikým nevolenou a nekontrolovanou stínovou evropskou vládou podobě Evropské centrální banky, která je skutečným vykonavatelem moci v Evropě. A která k velké nelibosti Němců (viz článek v Zero Hedge) hodlá vykupovat dluhopisy zkrachovalých evropských zemí v hodnotě 60 miliard měsíčně místo stávajících 80 miliard a udržovat nulovou úrokovou sazbu.

To nepřináší investice do ekonomik EU, soužených vysokou nezaměstnaností, nýbrž vede k okrádání a znehodnocování úspor střadatelů v penzijních fondech a oslabuje dále pozici evropských bank vůči zámořské konkurenci. Proč by měli investoři nechávat své peníze v neřiditelné bárce EU, která jim nic nenabízí, když mohou financovat budování americké infrastruktury a dalšího kola zbrojení, které jim zaručuje vyšší výnosy? To si slibují od vedení pevné ruky v osobě Donalda Trumpa, jehož hlavním strategickým poradcem je jeho zeť Jared Kushner. Nastoupí v USA stejný scénář jako v Německu těsně před II. světovou válkou?

 

Rok 1916, kterému výuka dějepisu nevěnovala příliš pozornosti


USA už dávno nejsou zemí neomezených možností a stále více se ubírají na cestu korporátní diktatury, která se přelévá jako hnědý mor i na evropský kontinent. Dvě hesla jsou na pořadu dne: boj proti terorismu a dodržování lidských práv. Ovšem tak, aby byla potlačována práva většiny. Aby kdekoliv a kdykoliv bylo možné ospravedlnit cenzuru a udávání osob, které nesouhlasí s tím, co hlásí mainstram. To bylo mohutně využito při volbě rakouského prezidenta, je to moje osobní zkušenost z Rakouska. A dále nástup tvrdé finanční represe, odstraňování hotovostních peněz, militarizace policie atd… Vraťme se do historie. V roce 1961, v době hrozící vypuknutím III. světové války, vyslovil Benjamin H. Freedman tuto větu:
„My se můžeme spolehnout na loajalitu Židů stejně jako Němci v roce 1916. My (USA) utrpíme stejný osud jako Německo, a to sice ze stejných důvodů.“
Jak vypadá situace 50 let po těchto památných slovech v USA a Evropě? Jakou roli hraje při ovládnutí USA a Evropy Izrael? Chce prostřednictvím své finanční elity ovládnout celý svět? Nástup Hitlera umožnila politika centrálních bank a investoři na Wall Streetu. Je snad situace dnes jiná?

 

Kdo byl Benjamin H. Freedman


Narodil se v roce 1890 jako syn židovských rodičů. Stal se velmi úspěšným podnikatelem a „insiderem“ politiky a různých židovských organizací. K jeho osobním přátelům patřili lidé jako Bernard Baruch, Samuel Untermayer, Woodrow Wilson, Franklin Roosevelt a Joseph Kennedy senior. Po druhé světové válce se Freedman rozešel s židovstvím a zbytek svého života strávil tím, aby varoval Američany před nadměrným vlivem židovských lobby. Jeho řeč, kterou si lze vyslechnout na internetu, neztrácí nic z aktuálnosti, podíváme-li se na situaci na Blízkém východě dnes. Že tento vliv Izraele neslouží zájmům USA potvrzují vědci z Harvardu, od kterých by člověk konspirační teorie neočekával, například studie „The Israel Lobby and U. S. Foreign Policy“ autorů Johna Mearsheima a Stephena Volta. Autoři zde uvádějí, že izraelská lobby dokázala namluvit Američanům, že regionální nepřátelé Izraele jako Irán, Irák, Sýrie jsou bezprostředním ohrožením USA. Ještě nebylo zapomenuto na lež, díky které v roce 2003 přepadly USA Irák, a už je po zvolení Donalda Trumpa na stole opět otázka Iránu coby nepřítele USA. Obsah proslovu Benjmina Freedmana z roku 1961 zkráceně máte zde a celý ho lze najít zde. Citujme důležitou část.

„Zde, ve Spojených státech, kontrolují Židé a sionisté všechny oblasti naší vlády. Vládnou USA, jako kdyby byly absolutními monarchy této země. Můžete namítnout, že to je skutečně příliš odvážné tvrzení. Já vám ale vysvětlím, co se všechno stalo, zatímco vy, ne, my všichni, jsme spali. První světová válka vypukla v létě 1914. Někteří v mém věku si na to ještě vzpomenou. Tato válka byla vedena na jedné straně Anglií, Francií a Ruskem, na druhé straně Německem, Rakousko – Uherskem a Tureckem. V průběhu dvou let Německo válku vyhrálo, ne pouze nominálně, nýbrž skutečně. Dosud neznámé německé ponorky zničily úspěšně všechny válečné lodě Dohody v Atlantiku. Zásobování municí a potravinami ve Velké Británii se ocitlo ve velké nouzi. Rezervy stačily tak akorát na týden, pak hrozilo vypuknutí hladomoru. Ve stejnou dobu odumírala francouzská armáda, ztratila při obraně Verdunu 600 000 kvetoucích mladých životů. Ruská armáda sebrala své saky paky a dala se na útěk a stáhla se. Rusové si již nechtěli hrát na válku. Také italská armáda zkolabovala. V Německu dosud nepadl jediný výstřel a žádný nepřítel Německa nevstoupil na německou půdu. Přesto Německo nabídlo Anglii mír. Mír, který právníci nazvali „status quo ante,“ což znamená tolik jako „Ukončeme válku a ať je všechno jako před válkou“. Anglie to začala v létě 1916 vážně zvažovat. Neměla žádnou jinou volbu. Mohla buď přijmout velkorysou německou nabídku na mír, nebo pokračovat ve válce až do úplné porážky. Pak se ale němečtí sionisté obrátili na britské ministerstvo války a řekli: „Podívejte, tuto válku můžete přece ještě vyhrát“. Toto je podáno sice zkráceně, lže však doložit dokumenty, pokud by někdo měl výslovný zájem. Kromě toho řekli sionisté Anglii: „My zapojíme do války jako vaše spojence USA, když nám slíbíte, že dostaneme po válce Palestinu“. Anglie měla stejné právo přislíbit někomu Palestinu, jako kdyby Amerika měla právo ze stejného důvodu přislíbit Irsko Japonsku. Bylo absurdní, že Velká Británie, která neměla žádný vztah a zájem na Palestině, nabídla tuto zemi jako protiplnění za vstup USA do války. Přesto Angličané tento slib v říjnu 1916 dali.
Krátce nato – nevím, kolik lidí si na to ještě vzpomene, vstoupily USA, které až do té doby stály plně na straně Německa, do války jako spojenec Velké Británie. Mnoho amerických Židů stálo do té doby rovněž na straně Německa, protože jich mnoho z nich z Německa pocházelo. Chtěli, aby Německo porazilo cara. Nechtěli, aby Rusko ve válce zvítězilo. Židovští bankéři jako Kuhn – Loeb a jiné velkobanky se zdráhaly Anglii a Francii podpořit byť jediným dolarem. Pumpovaly ale peníze do Německa, neboť stáli o to, aby Německo ve válce zvítězilo a carský režim byl svržen. Tito židovští bankéři však přistoupili náhle na tento obchod s Anglií v momentu, když viděli, že by mohli získat Palestinu. Najednou se v USA změnilo všechno. Jako semafor, který přeskočí ze zelené na červenou. Všechny noviny, které byly pro-německé, otočily najednou kabát. Náhle se tvrdilo, jak jsou Němci zlí, že to jsou Hunové a barbaři atd… Němci by prý postříleli všechny sestřičky Červeného kříže a malým dětem by usekávaly ručičky....

Sionisté telefonovali tehdy z Londýna svému zastánci v USA soudci Brandeisovi:

„Dostaneme od Anglie, co chceme. Zpracujte prezidenta Wilsona. Přinuťte ho, aby vstoupil do války“.
Krátce nato vyhlásil prezident Wilson Německu válku. Tímto způsobem vstoupily USA do války. Neexistoval ale absolutně žádný důvod, „aby to byla naše válka.“ Byli jsme do ní nahnáni, aby sionisté dostali Palestinu. To je něco, co se občanům této země nevyprávělo. Dodnes neví, proč jsme vlastně do I. světové války vstoupili. Po vstupu do války přijeli sionisté do Londýna a řekli:

„My jsme svůj úkol splnili, nyní je řada na vás. Obdrželi jsme od vás příslib, že nám v případě vítězství připadne Palestina“.

Sionisté nevěděli, zda válka potrvá ještě rok, dva nebo deset let. Proto chtěli úmluvu dostat písemně od britské vlády. Tento přípis byl vyhotoven ve formě dopisu, který byl zakódován tak, aby se veřejnost nemohla dozvědět přesně, co za ním stojí. Dnes je tento dokument znám jako Balfourova deklarace. Balfourova deklarace byla slibem Angličanů sionistům, že dostanou jako protiplnění za vstup USA do války Palestinu.
Tím začala celá hrůza. USA vstoupily do války, což vedlo, jak je známo, k porážce Německa. Co se pak stalo, víte. Po ukončení války došlo v roce 1919 k Pařížské mírové konferenci známé jako Versailleský mírový systém. Této konference se zúčastnilo 117 Židů, které vedl Bernard Baruch. Odkud to vím? Nu, měl bych to vědět, poněvadž i já jsem ve Versailles tehdy byl. Když se jednalo na této konferenci o rozkouskování Německa a znovurozdělení Evropy, řekli Židé: „My chceme Palestinu pro nás“. A ukázali účastníkům Balfourovu deklaraci. Teprve nyní ve Versailles se Němci dozvěděli o uzavření dohody mezi sionisty a Angličany.

Zdroj článku zde a zde.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!Související články:

80 komentářů :

 1. Je to tak! - https://www.protiprudu.org/zidovsky-faktor-vo-vojne-cast-1/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strhala se tu orgie antisemitismu a semitismu. Úplné nepochopení textu či spíše text využíván jako záminka. Proto prosím PT čtenářky a čtenáře, aby rozlišovali mezi Židy,židy na jedné straně a sionismem na straně druhé! Článek je o sionismu a sionistech!!!

   Smazat
  2. 18:45
   Vážně?
   A to říká kdo?
   Přesně takhle to totiž vyučovali na VUML-u.

   Smazat
  3. 18:56 - vidíš co ti v hlavě zůstalo! A pak, že tam bylo zbytečné chodit, viď?!

   Smazat
  4. 19:20
   Hlavně dej bacha, abys nezvedl telefon, až ti bude volat Mossad!

   Smazat
  5. Na Německo už měli zálusk mnozí a dobře věděli proč§ Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 generál G. Patton, náš osvoboditel, své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“
   Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“
   Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“
   Němci svoje zločiny veřejně přiznávají už přes 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, protože jsou si vědomi zločinů svých předků. To, že Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Džugašviliho stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.

   Smazat
  6. Každý kdo studuje hudby, literatury, chemie, matematiky, vynálezů, nebo fyziky nemůže uniknout úžasu z množství německých jmen na seznamu. Němci tvrdě pracují, jsou produktivní, energičtí, stateční bojovníci a nade vše, velmi tvořiví. Němci celá staletí nepředstavovali pouze to nejlepší z celé naší rasy, ale byli v každém ohledu klíčovým elementem veškerého lidského rozvoje. Proč potom Německo, mohli byste se zeptat, mělo zpoždění za Francií, španělskem a Anglií v získávání kolonií a založení svého impéria? Odpověď leží v jeho Achillovy paty. Žádný národ nemůže přežít pokud je vnitřně rozdělen. A žádný jiný národ netrpěl tolika rozkoly a vnitřními spory jako právě Němci. Od dob Římanů, přes vládu Karla Velikého a po další staletí bylo Německo rozdělené na malé knížectví a království. Snad od dob pádu Babylonu nebyl nikdo tak napadení židovskými parazity jako malé knížectví v Německu. Na ně se Žid upevnil a skrze jejich vládců - půjčující jim peníze, zkazil jejich morálku a podnítil války.
   V 16. století se stále více projevovalo, že Německo se stává novou mocí v srdci Evropy a pokud ho nechají tak díky svým lidem, řemeslu a technologii jako byl např. knihtisk, brzy ovládne Evropu. Pokud existuje něco co Židé nechtějí a nemíní tolerovat (pokud je to možné), je to fakt, že by se Bílí Lidé jako Němci sjednotili a ovládali světovou politiku. Asi v této době začali Židé propagovat to co je v pozdější historii známé jako "Velká Schisma." Židé na Bílou Evropu vrhli protestantskou reformaci a s ní i bratrovraždy neslýchaných rozměrů. Židé kteří křesťanství vytvořili, a pak ho 1500 let skrze hierarchii římskokatolické církve ovládali, církev zkazili do takové míry, až byl průměrný "Věřící" zcela znechucený výstřelky vedení církve a byl připraven povstat. Pak Židé přivedli loutku, která měla vést povstání proti církvi, která měla na celém Bílém světě rozpadnout, od Německa a Švédska přes Francii po Anglie. Po asi století tlení tyto nepokoje propukly do ohnivé bitvy Němců proti Němcům. Dnes to nazýváme třicetileté války. V letech 1618 až 1648, 30 zničujících let, se Němci rozdělovaly. Po skončení tento tragický rozkol zanechal Němců rozpadlých a krvácejících, 5/6 majetku bylo zničeného a 1/3 obyvatel zabita. Když toto vraždění nakonec ukončil vestfálský mír, jeho znění nenapsali Němci, ale okolní vnější síly, které nechtěly vidět sjednocené Německo. Proto naplánovali obnovení rozdělených knížectví jako tomu bylo před válkou. Tato krvavá a odporná zkušenost sebedestrukce vrátila Němců možná 300 let zpět co se týče vývoje jejich státnosti a stála jejich světové vedení.Taková byla situace v Německu až do příchodu Bismarcka, který německé státy sjednotil ale rozpoutal válku proti Němcům v Rakousku, jejichž i v bitvě u Hradci Králové v roce 1866 porazil. Tato bitva a vítězná válka proti Francii v roce 1870 sjednotila německé státy pod vedením Pruska, a Bismarck korunoval krále Wilhelma I. za hlavu německé říše.
   Německo bylo opět na cestě ke sjednocení a světovému vedení i když bez Němců z Rakouska. Navzdory času který Německo ztratilo zatímco jiné velké evropské národy získávaly kolonie, bylo Německo najednou světovou mocí s níž bylo třeba počítat a neúprosně se stávalo nejsilnějším národem Evropy i její vládcem. Navzdory nesmírné cti připisované Bismarkovi za sjednocení Německa nikdy nepřišel na povrch s řešením židovského problému, a tak židovská moc i vliv zůstali v Německu nekontrolovanými, bez dohledu. No i tak se síla a produktivita Němců stala zřejmou, a pokud je něco co Židé nechtějí, tak je to skutečnost aby se kvality vrozené v německé krvi ujali vůdcovství nad Bílou Rasou. Proto to byli opět Židé, kdo vyvolal v Evropě první světovou válku.

   Smazat
  7. 16:15-s Němci můžeme být přáteli, jen pokud nebudou chtít "pochodovat na východ", proto je v našem zájmu(Čechů) monitorovat jejich "vůdce". I Merkelová je pro nás nebezpečná svojí politikou. Multi-kulti-mus pro malé národy je stejně nebezpečný jako sousedství národních "obrů".

   Smazat
  8. Pane Povolny,
   Vaše "geopolitické" úvahy se hodí do doby císaře Viléma.

   Němci dnes nepotřebují nikam pochodovat. Stačí, když si od nich svět bude kupovat ponorky, letadla a bojové plyny (Saddam Hussein).


   Januar 1980: MEKO-360-Fregatte nach Nigeria
   Februar 1991: Lieferung von 36 deutschen Fuchs-Spürpanzern an Saudi-Arabien
   1992: Trotz eines UN-Waffenembargos wurden vom Beschussamt Ulm markierte H&K-G3-Sturmgewehre nach Jugoslawien geliefert und von serbischen Scharfschützen gegen bosnische Muslime verwendet.[59]
   Januar 1992: U-Boote nach Taiwan
   Januar 1999: Spanien beschließt, das HK G36 mit 115.000 Stück als Ordonnanzwaffe seiner Streitkräfte zu beschaffen, und erhält eine Herstellungslizenz dafür.
   Oktober 1999: Lieferung eines Testpanzers vom Typ Leopard 2 an die Türkei
   Juni 2000: 1200 Panzerfäuste an Saudi-Arabien
   Dezember 2001: Militäraktion in Afghanistan (Geschichte Afghanistans) und Bekämpfung des Terrorismus
   Dezember 2002: Lieferung von Fuchs-Transportpanzern nach Israel
   September 2004: 20 Radpanzer des Typs Fuchs in den Irak
   September 2004: MEKO-Fregatte SAS Mendi aus den Howaldtswerke-Deutsche Werft (Kiel) läuft in Südafrika ein und wird von der SAN in Dienst gestellt.
   Oktober 2004: Export von U-Booten nach Israel
   November 2005: Verkauf von 298 gebrauchten Leopard-2-Panzern in die Türkei und die Lieferung von zwei Dolphin-U-Booten nach Israel
   Juni 2006: Verkauf von 150 Dingo 2 an Israel
   April 2007: Die damalige Regierung von Norwegen beschließt die Einführung des Heckler & Koch HK416 als neue Standardwaffe bei allen Teilstreitkräften und schafft große Stückzahlen der Waffe an.
   Mai 2009: Lieferung von 36 Leopard-2-Kampfpanzern an Katar[60] und im Sommer 2009 24 Panzerhaubitzen 2000.[61]
   April 2010: Lieferung von 3 MEKO-Korvetten nach Israel
   Juli 2011: Geplanter Export von 200 deutschen Leopard 2A7+ nach Saudi-Arabien[62] Es gab öffentliche Kritik, weil Saudi-Arabien im benachbarten Bahrain kurz zuvor mit Panzern an der Unterdrückung von Demonstrationen teilgenommen hatte (siehe Proteste in Bahrain 2011).
   September 2011: Libysche Rebellen entdecken bei Regierungstruppen neue G36-Sturmgewehre (Heckler & Koch), die bereits seit 2005 von Sicherheitskräften Muammar al-Gaddafis benutzt wurden. Die Waffen tragen einen eingestanzten Bundesadler sowie die Württemberger Geweihstange als Kennzeichen des Beschussamtes Ulm. Nach Angaben des Bundeswirtschaftsministeriums gibt es „noch keine gesicherten Erkenntnisse“ darüber, auf welchem Weg die Sturmgewehre nach Libyen gelangt sind.[63]
   Juli 2012: Indonesien will 100 gebrauchte Leopard 2 für rund 280 Millionen US-Dollar kaufen. Kanzlerin Merkel befürwortet das Geschäft.[64]
   Juli 2012: Saudi-Arabien will 60 Eurofighter kaufen.
   September 2012: Ägypten schließt einen Vertrag über die Lieferung von zwei U-Booten der Klasse 209 ab.
   November 2012: Das algerische Verteidigungsministerium bestellt zwei deutsche Fregatten, und die Bundesregierung übernimmt eine Bürgschaft in Höhe von 2,13 Milliarden Euro für den Bau, einschließlich Logistik und Service, Support, Training, Ersatzteile, Dokumentation, Leistungen im Zusammenhang mit dem Schiffstest, Munition und Helikopter.
   Dezember 2012: Saudi-Arabien bekundet Interesse an mehreren hundert Radpanzern vom Typ Boxer. Der Bundessicherheitsrat verschiebt die Entscheidung auf 2013.
   Dezember 2012: Abschussgeräte für Panzerfäuste und bunkerbrechende Munition werden an Israel geliefert.

   Smazat
  9. 20:59- jak vidíte ve světě, doba Viléma Dobyvatele nezkončila. My, vojensky, válečně se stěží prosadíme, v tom ostatním co uvádíte můžeme konkurovat! Jen si musíme doma "udělat pořádek". A nedělejte si iluze, Němci jsou stále "stádní" národ, následující "Vůdce"!

   Smazat
 2. To dokládá důvod lásky potomků padlých za První světové války a potomků plátců reparací občanů bývalých Ústředních mocností k bývalým i současným spoluobčanům z určitých menšin... kteří jednají stále stejně loyálně ... k sobě a ke svým

  OdpovědětSmazat
 3. Vida, tak i paní Lauterbachová už se vydala na slibnou dráhu amatérské historičky!
  Židovská plutokracie nebo židobolševismus, případně kombinace obojího - může dnes být vděčnější téma?

  Kampak se nám poděla "Pražska Vlaštovka", aby projevila své nadšení?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecáš! Když se mrkneš na první odkaz v diskusi, zjistíš, že je to prakticky shodný překlad z anglické knihy Benton L. Bradberry: The Myth of German Villainy

   Smazat
 4. Je to jasné. V Srebrenici vraždili židé!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Srebrenici a v okolí vraždil Naser Orić se svojí bandou hrdlořezů, pardon 28. divizí Armády Bosny a Hercegoviny.

   Smazat
 5. Kdo si tu slátaninu přečte, hravě pochopí, proč největším zlosynem pro Jörga Haidera nebyli Stalin nebo Hitler, ale Winston Churchill. Tak mu to totiž jeho esesácký tatínek vysvětlil.
  Autorka si zaslouží přinejmenším čestné občanství obce Weitersfelden !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen doplním co Churchill o Leninovi netušil - https://www.protiprudu.org/co-ste-mozno-nevedeli-o-leninovi/

   Smazat
  2. 12:02
   Neříká se kolega, ale Volksgenosse, ty troubo.
   Kokotko

   Smazat
  3. Vosol u toho klipu zvuk! Klído i na 90! Jen tak vynikne ta vznešená hudba, vznešená jako my! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-2.html

   Smazat
  4. Pochopils?

   Smazat
  5. 12:02 - tos psal komu? Nějaký tik? Nikdo z 12:02 tu není ....

   Smazat
  6. 19:08

   Bylo tam:

   " Anonymní 12.prosince 2016 12:02
   10:46 - takže se kolega trefil! Už tvůj nick to potvrzuje - chybí mu jen přísudek "obrezaný"!:) "

   - ale to zmizelo.

   Kokotko

   Smazat
  7. A k tomu se vztahuje i odkaz z 10:24!

   Smazat
  8. 23:20 - to je fuk co zmizelo - máš si to zálohovat, Kokote! Jako já ... stejně sis začal, ty "pamflete". tak co?

   Smazat
  9. oprava: filcka jako ty ....

   Smazat
  10. .... tu budeš poučovat člověka, kterej v tý době žil v hlavním městě Ruska a sledoval tak říkajíc v "přímým přenosu" všechny ty svinstva tvých pejzatých souvěrců, aby vydal o tom toto varovné svědectví? Svědectví z Petrohradu 15. října 1906. Tedy v době kdy cirka tvýho pejzatýho pradědka vysrala chazarská kurva kdesi v Haliči na hliněnou podlahu ...

   Smazat
  11. 0:20
   Nerozumím jen tomu, proč je tu Churchill označen jako "anglosaský sionista". To má být nějaká metafora? (Jako se kdysi říkalo "weisser Jude"?)

   Smazat
  12. 0:40 - sionismus je politický postoj. Vajsjuďáctví je rasozrádcovství. Neumím tyto dva pojmy srovnat. Prostě v Británii jako všude byly dva proudy - protestantský (jako WASP v USA) a sionistický. Dám příklad jo? Gladstone byl WASP a podporoval Rusko a odsuzoval Turky a jejich vraždění Srbů a Černohorců. Disraeli byl sionista (ale jinak člen anglikánský cíkrve!) a byl zavilý nepřítel Ruska, bagatelizoval turecký teror na Balkáně a nakonec rozklížil i Dreikaiserbund!

   Smazat
  13. 0:50
   Děkuji za upřesnění; zhruba tak nějak jsem tomu rozuměl.
   Osobně všechny ty "rasové teorie" považuji za slušně řečeno ujeté. Co mě na nich dost zajímá, je: proč zrovna dnes přicházejí do módy, a co lidem, kteří je berou vážně, dávají. (Bude to ale asi dost individuálně rozdílné.)

   Smazat
  14. 0:56 - sorry že je to pro sichr napsaný dvakrát - ta mašinka je šílená!
   Ta teorie není ujetá, opak je ujetý. Je přirozená a byla po tisíce let. Protože je součástí imunitního systému každého člověka. Do "módy" nepřichází, ale lidé si přestávají hrát a začínají chápat, že bez nás skončí tato civilizace. Přeci ti musí bejt jasný že bez naší rasy bys te´d netušil co je nějak internet, maximálně bys sál kozám kundu jako tenhle - http://www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2014/05/only-difference-color-of-skin.jpg

   Smazat
  15. 0:56 - sorry že je to pro sichr napsaný dvakrát - ta mašinka je šílená!
   Ta teorie není ujetá, opak je ujetý. Je přirozená a byla po tisíce let. Protože je součástí imunitního systému každého člověka. Do "módy" nepřichází, ale lidé si přestávají hrát a začínají chápat, že bez nás skončí tato civilizace. Přeci ti musí bejt jasný že bez naší rasy bys te´d netušil co je nějak internet, maximálně bys sál kravám kundu jako tenhle - http://www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2014/05/only-difference-color-of-skin.jpg

   Smazat
  16. 0:56 - pochop, dřív to byla rozmařilost zpychlých intelektuálů, "módních levičáků", být "antirasistou". Páč jsme si mohli dovolit a tuhle strunu hrát,nic nám od nich nemohlo hrozit. My měli všecko - oni nic! Všechny nejvyšší hry slezli našinci a jedinej Tenzing co se tam vyškrábal mezi pvníma by důkazem jejich neschopnosti! Vždyť jeho prapředci tam dleli tisíce let a nenapadlo je to - báli se "démonů hory", musel přijít Anglosas z daleký Austrálie, aby tu horu pokořil! A tak to bylo se vším! Po obou pólech a nejvyšších vrcholech se našinec ponořil na dno Mariánského příkopu a prošel po Měsíci! Vynalezl penicilín i atomovou bombu. A co žlutí a negři? i první úspěšně kopčili naše objevy a zkoušeli se nám marně vyrovnat, ti druzí ani to ne - zůstali v pravěku, maximálně starověku jako divoši a barbaři vedoucí mezi sebou kmenové války o dobytek a o ženy ...

   Smazat
  17. 0:56 - pochop, dřív to byla rozmařilost zpychlých intelektuálů, "módních levičáků", být "antirasistou". Páč jsme si mohli dovolit a tuhle strunu hrát,nic nám od nich nemohlo hrozit. My měli všecko - oni nic! Všechny nejvyšší hry slezli našinci a jedinej Tenzing co se tam vyškrábal mezi pvníma by důkazem jejich neschopnosti! Vždyť jeho prapředci tam dleli tisíce let a nenapadlo je to - báli se "démonů hory", musel přijít Anglosas z daleký Austrálie, aby tu horu pokořil! A tak to bylo se vším! Po obou pólech a nejvyšších vrcholech se našinec ponořil na dno Mariánského příkopu a prošel po Měsíci! Vynalezl penicilín i atomovou bombu. A co žlutí a negři? i první úspěšně kopčili naše objevy a zkoušeli se nám marně vyrovnat, ti druzí ani to ne - zůstali v pravěku, maximálně starověku jako divoši a barbaři vedoucí mezi sebou kmenové války o dobytek a o ženy ...

   Smazat
  18. Jenže sranda skončila! Doba se změnila. Dnes se sem valí po milionech a my vymíráme a pokud nás i s podporou našich rasozrádců nahradí, staneme se Planetou opic! Tu nebude nic! Koukni jak vypadá vybydlený Chánov nebo vybydlený negerský slumy v Detroitu či co se stalo s vyspělou průmyslovou JAR po pádu apartheidu a co s vysoce zemědělsky posperující Rhodesií! A totéž by čekalo i nás!

   Smazat
  19. 1:18
   Představa, že vykořisťování je produktem jakéhosi morálně méněcenného lidského poddruhu, který má schopnost infikovat ostatní = neschopnost abstraktního myšlení je tu nepřehlédnutelná. (Když pominu, že jde o stokrát převařenou nacistickou ideologii.)

   Cesta k harmonickému a přátelskému soužití lidí tedy vede přes neutralisaci (převýchovu? isolaci? likvidaci?) takto popsaných škůdců lidstva - samozřejmě teprve až se objeví "vůdce"?

   Smazat
  20. 1:18
   Je zajímavé, že velice podobné představy jsou rozšířené v islámských společnostech, např. v Íránu.

   Smazat
  21. Ostatně zde se dá vše podrobně nastudovat - https://srsen.wordpress.com/2010/03/07/zajimavy-a-ctivy-clanek-o-dejinach-zidu-v-evrope/

   Smazat
 6. Freedman našel cestu do spásného lůna katolické církve. Vezměte si z něj příklad, vy všichni pochybovači!

  OdpovědětSmazat
 7. Paní Lauterbachová mi otevřela oči.
  Jára Cimrman

  OdpovědětSmazat
 8. Postmoderní levice má svého Normana Finkelsteina. Postmoderní pravice má svého Benjamina Harrisona Freedmana.
  Názorová pluralita muší bejt !

  OdpovědětSmazat
 9. Židé se vetřeli do Putinovy rozvědky, aby nastolili Donalda Trumpa. A teď se nám posmívají ve Washington Post.

  OdpovědětSmazat
 10. Už i v Paraguayi znají pravdu !!

  http://www.paraguay-rundschau.com/index.php/2-uncategorised/3703-rede-von-benjamin-h-freedman-1961-heute-so-aktuell-wie-damals

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už i v Rumunsku znají pravdu...

   http://ioncoja.ro/benjamin-h-freedman-evreul-care-nu-minte/

   Smazat
 11. Lež, díky které USA v roce 2003 přepadly Irák, usilovně šířil mj. John Robert Bolton. Třeba o něm ještě uslyšíme...

  OdpovědětSmazat
 12. A kam to ti druzí dopracovali? - můžeš si vybrat- Madonna v sado-masostylu válící se po sionistické hvězdě, vousatá zpěvačka nebo průvod duhových jazyky vyplazujících buziků! Negři drancující obchody či masy deblů bojujících o zlevněný zboží v supermarketu! A pak zkorumpované politické loutky vedoucích se za ruce pod hesly falešné humanity a tvářících se že kráčejí v čele mas!
  A protikladu pak skutečně šťastní jásající lidé - nadšení nepředstírající ženy mávající vojákům a cvičící na stadionu, muži pochodující v uniformách či pracující s odhodláním na lánech své otčiny aby z nich dobyli národu chléb! A to je ten zásadní rozdíl ...
  - https://www.youtube.com/watch?v=utviTooRdR4

  OdpovědětSmazat
 13. Za všechny ostouzené a poplivané příslušníky bílé rasy slavnostně prohlašuji:

  UŽ DLOUHO JSME SI NECHALI SRÁT NA HLAVU - ALE TEĎ OTEVŘEME HUBU !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajimave ja chodim s otevrenou hubou od malicka rikali mo Alfons ac se tak nejmenuji jsem Lojza Kotapis a absolvoval sem 4 tridy pomocne vzdy s pochvalou v notysku
   Vas poradce kuku jitus

   Smazat
 14. Žádný strach, holoubkové -
  Vůdcové bílé rasy Okamura a Samková zlořády vymetou !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš že to je sranda? Přejde ... - http://tn.nova.cz/clanek/smutna-zprava-zirafy-vymiraji-kvuli-lidem-hrozi-uplne-vyhynuti.html

   Smazat
  2. Než to řekla NOVA, dávno totéž tvrdili jiní, ale ty lidé jako vy neposlouchaj! - http://www.white-media.info/kdo_zachrani_afriku_pred_africany.html

   Smazat
  3. Už se na to těším. Přijdeš o chleba, Jando.

   Smazat
  4. Samková a bílá rasa, k tomu vůdce? Samkovou už neberou ani její protegé "hnědočeši".

   12.40 Co udělat s Afrikou pro ni výhodnou nabídku. Za každých 1000 Afričanů z Evropy přijmout do Evropy JEDEN PÁR ŽIRAF a udělit jim asyl a plné zaopatření? Tak by se do Evropy konečně pro pomoc DOSTALI SKUTEČNĚ POTŘEBNÍ.

   Smazat
 15. Bude to zajímavé i pro bojovníky za bílou rasu?

  FONTES RERUM družstvo pro ekonomická, politická a sociální studia a Evropské hnutí v České republice European Movement in the Czech Republic si Vás dovolují pozvat na panelovou diskuzi:

  "Co můžeme očekávat od nově zvoleného presidenta USA pana Donalda Trumpa?"

  ve středu 21. prosince 2016 v 17.00 hodin
  v místnosti č. 217 v Klubu techniků na Novotného lávce 5, Praha 1.

  V diskuzi vystoupí:
  -- Hynek KMONÍČEK - ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky a diplomat
  -- Zdeněk ZBOŘIL - politolog
  -- Petr DRULÁK - profesor, poradce ministra zahraničí

  Účast na panelové diskuzi je bezplatná, prosím potvrďte účast na e-mailu: fontes.rerum@seznam.cz
  OdpovědětSmazat
 16. 13:48...Pana Kmonicka jsem slysel mluvit na videu a byl VYBORNY ! Bylo by dobre, kdyby beseda s Kmonickem byla na videu a byla k ni otevrena diskuze.
  NICK HONOLULU - oddany nasi bile civilizaci.

  OdpovědětSmazat
 17. Pro články na Nové republice obvykle platí: článek dobrý, diskuse hrozná. Pokud jde o diskusi, tak to platí i zde, pokud ale jde o článek paní Lauterbachové., tak všechno je jinak.
  Jan Makovička

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:32
   Pane Makovičko,
   to jste vyjádřil přímo šalamounsky.
   Kokotko

   Smazat
  2. (Anonymní 12.prosince 2016 23:32)
   Doufám, že tím nechcete říct, že se Vám článek paní Lauterbachové nelíbil ?!

   Smazat
  3. Neschopnost vnímat text a rozumět mu vede některé mudrlanty k tomu, že jí podezřívají z rasismu. Ale to není chyba paní Lauterbachové.

   Smazat


  4. 22:03
   O rasismus opravdu nejde.

   Paní Lauterbachová přece čtenářům pouze odkrývá tajná zákoutí dějin s použitím textu pana Freedmana. Kdo by ji podezříval z čehokoli dalšího, je nepochybně darebák nebo přinejmenším popleta.

   Úplně stejně postupuje i David Irving. Jelikož to ale úspěšně provozuje jako svou hlavní živnost, a tedy s větší vehemencí, dostal v Rakousku tři roky natvrdo.

   Tak se to zkrátka dneska dělá.
   Pánové Haider, Strache nebo Hofer přece nebudou užívat výrazivo Bormanna nebo Himmlera. Kam bychom s takovým omšelým názvoslovím přišli !!

   Smazat
  5. Pane Kopecký, vaše taktika podsouvání je dost podpásová. Motat sem Irvinga je od vás vůči paní Lauterbachové sprosťárna! Jestilpak nakonec tím darebákem nejste právě vy?

   Smazat
  6. 22:35
   Zajisté. To, že paní Lauterbachová čerpá ze stejných zdrojů jako Irving, je samozřejmě jen nešťastná shoda okolností.

   Smazat
  7. Ony ty cesty Páně jsou často nevyzpytatelné. To poznali i někteří křesťané, když je "vichr dějin" zavál mezi ustašovce -

   "Marija Bistrica bi mogla postati uz pomoć Majke Božje naš veliki moralni kapital, i mogla bi igrati veliku ulogu u moralnom preporodu naroda, koji nam je najpotrebniji i to sada, kad se podzemne sile razornog komunizma dižu na nas gore nego nekad Turci."

   Smazat
  8. 23:02
   Kardinála Stepinace si neber do huby holomku, jestli se nechceš škvařit v ohni pekelném !

   Smazat
  9. Stepinac, hlavní zpovědník ustašovského genocidního, rasistického, klerikálního hnutí, neústupný hubitel Srbů a hlavní vypichovač jejich očí ... toho máte na mysli, milý křesťane?

   Smazat
  10. 21:00
   Neříkejte, že jste ho při tom vypichování chytil zaruku ?!

   Smazat
 18. Írán, přítel USA? Už jste někdy, paní Lauterbachová, slyšela o "vojensko-zábavním parku" pro íránské děti od 8 do 13 let ve městě Mašhad? Ne? Tak si něco přečtěte o tom, jak jsou íránské děti vychovávány k přátelství s USA a dalšími státy. A pak něco vykládejte o našich přátelích v Íránu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:48
   (Četl jste pozorně? Kde je něco o Íránu jako "příteli"?)

   "Přátelský" vztah k Íránu projevují USA tím, že dovolily zhruba jednomu miliónu Peršanů emigrovat do Ameriky (především Kalifornie). Většina z nich dostala uprchlický status po roce 1979 jako příslušníci "pronásledovaných náboženských vyznání".

   Smazat
  2. Pan Koutecký je další, který neumí správně interpretovat psaný text. bohužel, i takové zanedbané případy vypouští naše školství do světa.

   Smazat
 19. Ostudný článek. Copak se paní Lauterbachová zbláznila?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsem panu redaktorovi k volbě tohoto článku blahopřál.
   Narozdíl od pana Bradyho ale má svou hrdost a proto nezaslouženou chválu odmítá (maže).

   Kokotko

   Smazat
  2. Dej si bacha, Kokotko !!
   Pan redaktor byl u pluku nejlepším střelcem z pistole a docela slušným ze samopalu.

   http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Lumpenkavarnici-vy-jelita-dejte-si-pozor-Chodim-cvicit-na-strelnici-a-znam-spoustu-lidi-co-si-poridili-zbran-Tady-vam-zadny-Majdan-nevyjde-varuje-dokumentarista-Dvorak-461200

   Smazat
  3. Trapné, co tu píšete. Kdybyste se raději naučili rozumět psanému slovu. Připomínáte mi hlupáka Gála, který na jedné besedě prohlásil, že "kdo kritizuje Izrael, je nebezpečný člověk". Prostě čirý demokrat, vyznavač svobody a inteligent. Taurus

   Smazat
  4. Proč na sionisty reagovat? Motají se v kruhu přetvářky, lží a násilí. Netřeba se s nimi zdržovat.

   Smazat

 20. Nebude od věci podívat se - než se objeví pokračování - na 4 komentáře, které se pod článkem Květy Lauterbachové doposud objevily na e-republice, kde původně vyšel:

  http://e-republika.cz/article3777-Rok-1916-vedl-ke-zni%C4%8Deni-N%C4%9Bmecka-a-plan-pokra%C4%8Duje-I

  (Za sebe mohu dodat jen to, že napětím ani nedýchám; už brzy totiž možná paní Lauterbachová odhalí, jak to dopadne nejen s Německem, ale i se zeměkoulí.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povýšenec formátu okresního blba - ni jiného se nedá o 20:41 říci.

   Smazat
 21. Jedno mi není jasné:
  Byla v rakouských presidentských volbách "potlačována práva většiny"?
  Nebo chce autorka říci něco úplně jiného...?
  Prase aby se v tom vyznalo...!

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prase se v tom jistě vyzná, na rozdíl od vás, milé kokotko.

   Smazat
  2. 21:02
   Škoda jen, že mi prase neporadí. Umřu blbej.
   Kokotko

   Smazat
 22. Ja jsem si myslel, ze mi to zase smazete...

  Muzete se na to v klidu podivat, je-li tam snad nejaky vulgarismus? Nebo to snad nejsou vecne argumenty??

  https://archive.is/frtCj
  komentar naspodu: 16. prosince 2016 3:34

  P.A.S.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.