Reklama

pondělí 12. prosince 2016

Ruská státní televize zveřejnila první senzační záběry boje specnazu v Sýrii (VIDEO)

Geo
12. 12. 2016
  

Ruská televize Rossija 1 přinesla v neděli 11. prosince jako vůbec první detailní záběry z práce ruských speciálních sil v Sýrii. Jelikož je Rossija 1 státní televizní kanál, je možné považovat zveřejněné záběry přímého boje ruského specnazu v Sýrii za oficiální.

O zapojení ruských zvláštních sil do boje proti teroristům na syrském území se dosud především hovořilo: existovalo několik fotografií a také videozáběry, z nichž nebylo možné s jistotou identifikovat, že šlo právě o příslušníky ruských jednotek.

Nyní je jasno. Televize Rossija 1 získala unikátní záběry zachycující ruské speciály v akci. Vnesla tak další světlo do otázky zapojení ruských ozbrojených sil v syrské válce – je již zcela zřejmé, že se ruská vojenská aktivita v Sýrii zdaleka neomezuje jen na vzdušné údery:


24 komentářů :

 1. Moc se nevyznamenali - http://iks2010.info/?p=107050

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak s článkem souvisí nějaký web Ruské 5.kolony? Jistě jsou rody a klany, které sní vlhké sny o monarchii, ale lid si ji nepřeje. Jsou to jenom historicky znemožnění vyžírkové.

   Smazat
  2. 8:58 - pátá kolona vládne v Kremlu 100 let! Web je original Russia Empire! Kremelský nesleduju, jsa černosotněncem! - http://iks2010.info/?p=40063

   Smazat
  3. 8:58 - ruský mužik si "nepřál" vládu cara a podlehl jevrjský tyranii. Stálo ho to 60 milionů obětí! Nedej na "přání" ruských mužiků! Půjdous každým,bez cara - otce a svjaščeniků zabloudí i v mělkém lese! - http://kazachestvu.ru/samoderjavie/7286/http://kazachestvu.ru/samoderjavie/7286/

   Smazat
  4. Jsi-li echtovní rusky hovořící Eurazijec, přidej se k námi! Za Ruský pochod - ruský revnaš! - https://vk.com/chernosotnia

   Smazat
  5. Pro 8:12:
   "Jak uvádí agentura Reuters, čuráčí hlavo?"
   Ty máš místo hlavy kokota, že?

   Smazat
  6. 14:06 - ještě tak ty jevrejskej zkurvenej podvrťáku rozumět co se tam píše, že?

   Smazat
  7. Voni i ten pojem "vlastenec" relativní. Honolulu by moh vyprávět! O tom co je to Vlast. Ta je pouze a jen tam, kde sídlí naše rasa! Bez ohledu na kontinent a zeměpisnou polohu! Pokud je zem kde žije ovládnuta nepřáteli a osídlena cizí podrasou, vlastí být přestává! Proto panevropeisté (coudenhovnisté-kalergiovci) usilují o likvidaci bílých Evropanů a e jich nahrazení lidmi barvy bílé kávy, kteří ale budou dále "Nory" či "Nizozemci" nebo "Čechy", ale všemožné etnicity ...

   Smazat
 2. Kéž by US a EU komandatury byly stejně otevřené jako Ruská a ukázaly také i DEMOKRATICKÉ "PORADCE" V AKCI...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:13 pane vy jste hlava jak ten blb na ruské
   komandatuře,co rozhodl kde bude nemocnice a i ten,co tam RT dovolil natáčet.Díky té otevřenosti byla zlikvidována jejich vlastní polní nemocnice,která byla 1km od místa boju.Přiznat,že hlupáci,co povolili PN umístit tak blízko a odvysílat v tv jsou "Naši"bylo poté komandatuře zatěžkotěžko!Proto Konašenkov,jak jinak,to vyřešil a vytruboval nesmysle.Z dodáním souřadnic povstalcům pak obvinil kdekoho.To vám přijde normální a rád by jste,by to dělali i druzí?

   Smazat
 3. Ruský ministr zahraničí předal svým kolegům na západě odtajněné dokumenty .. kde jejích předchůdci po domluvě z Gorbačevem podepsali závazek o nerozšiřovaní Nato na východ.... https://ria.ru/politics/20161209/1483214864.html?utm_source=smi2&utm_medium=banner&utm_campaign=rian_partners

  OdpovědětSmazat
 4. Som z toho volaký zmatený.

  Nesliboval Putin minulý rok v září, že do Sýrie Rusové jedou na 3 až max 4 měsíce?
  Nestahovali se ze Sýrie už na jaře s tím, že všechny úkoly jsou už splněny?
  Nesliboval Putin, že pozemní jednotky v Sýrii nikdy v žádném případě nenasadí?

  Nevím jestli mohu gosudaru Putinovi něco věřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1134 já už Putinovi věřím jenom to, že vždy lže.
   To je nejjednodušší - vojáci na Krymu, na východní Ukrajině, bombardování nemocnic v Syrii, bombardování konvoje OSN v Syrii .. atd .. je toho dost, kde všude buď zapíral, nemluvil pravdu a nebo zamlčoval.
   A když to musel přiznat, tak se zasmál a tvrdil - že to byla jen vojenská lest.

   Takže tak to asi je.

   Smazat
  2. Jó,sliby se slibují a šašci se radují....
   Vše je vždy poněkud jiné,tak i ta ofenzíva kozomrdů z IS vedená proti Palmýře,reagující sic opožděně,ale přeci,na úspěchy Assada v Aleppu,umně skoordinavaná se "zádržkou" dobývání Mosulu a přes jeho obklíčení ničím nerušeným přesunem značných sil na výpomoc k Palmýře....je to reakce Západu na úspěchy SAA/Rusů v poslední době a snaha o záchranu svých kozomrdích kádrů a jejich vedoucích z NATO v Aleppu a ze strachu z úplného provalení se,že i kozomrdi IS jsou integrální (jako svého času akce "Gladio",ale poněkud globálisticky rozvinutá) součástí NATO a tedy spolubojovníci našeho Strupnického,který má v tornistře nejen maršálskou hůl,ale 100% i izraelský pas a jeho českých hloupých profesionálních knechtů....
   Připravujte se,brzy přijdeme na řadu i zde v Evropě...."optimisti se učte anglinu,pesimisti studujte Korán a realisti se učte zacházet s AK...."....

   Smazat
  3. Klucí, 1134 a 1148, máte recht. Jak to Putinovo "lhaní" ostře kontrastuje na pozadí sio-anglo-saské křišťálové pravdomluvnosti. Vy jste takové dvě Bystroušky, vás nikdo rohlíkem neopije, že?

   Smazat
  4. Bystrouško, chápu, že na tvůj mozek je to příliš, ale často se věci ve válce nevyvíjejí přesně podle plánu, že? Takže jedna věc je strategie, druhá věc ve válce je taktika a manévrování, a třetí věc je aktuální politická situace (když si odpustíme např. neskrývanou podporu SSA "umírněným" uřezávačům hlav, že, Eisteine?).

   Smazat
  5. 11:48, přeji ti tvé vlhké sny havloidní sračko nasáklá tupým maistreamem i s tím blbem nad tebou. Nejsi náhodou zaměstnanec havlovize nebo snad tupý student humanitárních věd? Pozdravuj tvého evropského hovnota gay-porno-nulu Jákoba Džandu, ať tě za odměnu protáhne.

   Smazat
  6. Tento příspěvek jsem sem dal 12.12.v 15:21h a někam "zmizel". Sice je to "s křížkem po funusu", ale přesto ho dávám znova:
   A z 11:34 a odpověď A z 11:48h je krásná ukázka "spolupráce" dvou "kolegů" z jednoho "hnízda"!
   Bohudík sociální, ale i jiné druhy inteligence těmto "amíkovským" manipulátorům zjevně chybí.
   Ještě přidám perličku: ne jen podle Pjakina "západní politici" a jejich média tak silně řvou kvůli Aleppu, protože tam jsou obklíčené "specnazy" (=speciální operační jednotky)ne jen Američanů, Izraelců, Britů, Francouzů, ale i Turků a Němců na straně DAEŠských "umírněných rebelů"!!
   A teď "babo raď"!!
   Proto Rusové toto uveřejnili.
   Pavel p

   Smazat
 5. vzhledem k tomu, že ten blb (11:48) pouze papouškuje informace z prolhaných masmediálních zdrojů, nemá smysl se s ním přít, je to zcela zjevně člen Chovancovy úderky bojující s ruskou propagandou, o Ukrajině a Sýrii ví velké .ovno

  OdpovědětSmazat
 6. 11:48,ja som tiež volaky zmateny.Západom rozjebani Irak Líbia Sýria Ukraina a rozbombardované Srbsko a Čierna Hora v 1999 a Chazarmi postupná islamizácia a skaza Europskich národov,stoho buď zmateny brigádnik Sorošovej neziskovky.

  OdpovědětSmazat
 7. No ano, Rusové jsou v Sýrii už přes rok a teprve nyní svítá naděje na konec války. USA A nato BOHUJE PROTI IRÁČANŮM HODNĚ PŘES DESET ROKŮ A VÝSLEDEK: PÁR MILIONŮ MRTVÝCH CIVILISTŮ, NO CO NA TOM, VŽDYŤ TO JSOU DROBNÉ! USA A NATO VEDE AGRESI POMALU 20 ROKŮ PROTI AFGHANISTÁNU A VÁLKY TAKÉ NENÍ KONEC - TEDY NAŠE VÝSLEDKY = 0 + MILIONY LIDÍ V LÁGRECH A NA ÚTĚKU DO ZASLÍBENÉ ZÁPADNÍ EVROPY + DAEŠ, KTEROU JSME PORODILI + MILIONY NEVINNÝCH OBĚTÍ NAQŠÍ AGRESE. TO JSME ASI CHTĚLI? JÁ TEDY NE!

  OdpovědětSmazat
 8. Pěrvyj kanal: www.1tv.ru

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.