Reklama

.

.

pondělí 26. prosince 2016

Rusko udělovalo Mezinárodní prémii: „Člověk roku – 2016“ Mezi laureáty vysokého ocenění je i Ing. Zdeněk ZbytekZdeněk Hrabica
26. 12. 2016    
V Sergijevském sále Chrámu Krista Spasitele v Moskvě se udělovaly 21.prosince 2016 již po čtyřiadvacáté tituly „Člověk roku – 2016“. Zakladateli prémie jsou Ruský biografický institut a Institut ekonomických strategií. Na výběru a udělení ceny nominantům se podílí nejenom Expertní rada prémie – ale také nejširší ruská i zahraniční veřejnost. Mezi zvolenými jsou představitelé všech sfér života – politiky a mezinárodních vztahů, průmyslu i medicíny, kultury i náboženství, vědy a vzdělání. Letošní ceremoniál byl věnován 75.výročí vítězství nad fašismem v boji o Moskvu v roce 1941.


Mezi laureáty letošního prestižního vyznamenání : „Člověk roku – 2016“ jsou přední politici – nedávno zesnulý vůdce Kubánské revoluce a „člověk století“ a osobnost věčné slávy Fidel Castro, ruský prezident Vladimír Putin za zásluhy o upevnění pozice ruské státnosti, prezident
Republiky Kazachstán Nursultan Nazarbajev za vynikající výsledky v mezinárodní politice a v upevnění Euroasijského spojenectví. Cena byla udělena i nejvyššímu představiteli Čínské lidové republiky, předsedovi Státní rady Si Ťin – pchingovi za rozvoj strategického partnerství mezi Ruskem a Čínou. Vysoké pocty se dostalo i Patriarchovi Moskevskému a celé Rusi Kirillovi za vynikající vklad a uchování rozvoje duchovních i kulturních zásad ruské společnosti, ruskému hudebnímu skladateli Vjačeslavu Arťjomovi za přínos světové hudební kultuře, hlavnímmu kardiochirurgovi Ruska Leo Bokerijovi za rozvoj kardiochirurgie v RF a za provedení unikálních operací srdce, spisovateli Alexandru Zvjagincevovi za vědecko historické výzkumy a za dokumentární filmy o Norimberské procesu. Titul obdržel například i prezident moskevského obchodního domu „Biblio – Globus“ Boris Jeseňkin, národní umělec Ruska Nikolaj Burljajev za přínos k rozvoji současného filmového umění, filmový režisér Nikita Michalkov za vynikající umělecký přínos a osvětovou práci.

S velkým ohlasem se setkalo udělení ceny v Chrámu Krista Spasitele „Člověk roku – 2016“ Ing. Zdeňku Zbytkovi, prezidentu společnosti „Klub Rusko“ za upevňování společenských a kulturních styků mezi Českou republikou a Ruskou federací. Ve svém krátkém projevu laureát mj. uvedl: „ Chci ubezpečit, že občané Česka a Slovenska se v dobrém chovají k Rusku a k jeho občanům, váží si ruského národa, tradic a ruského jazyka.“

Je to poprvé, kdy se této ruské pocty dostalo občanu České republiky.

Mezinárodní a ruské prémii „Člověk roku 2016“ byla věnována mimořádná pozornost v ruském oficiálním i neoficiálním tisku, rozhlasu a v ruské televizi, stejně jako ve veřejnoprávních médiích v zahraničí. Podrobný seznam zveřejnil ruský oficiální vládní deník: „Rossijskaja gazeta!“.

 Foto RG

29 komentářů :

 1. Kolaborant.Je dobré je znát

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty hovado, proto že ing. Zbytek nepomáhá mafii ovládající Bílý dům a USA napadnout Rusko a rozkrást ruské přírodní zdroje, je to kolaborant ? Mohl bys nám kreténe říct co bys z války s Ruskem nebo ruského bordelmajdanu měl ty ? Nebo jsi jen za takové zvratky placený ?

   Vymazat
  2. To bys musel být vítěz, abys mohl někoho soudit. Ovšem na to nemáš žádnou šanci, pomalu ale jistě vy kavárenští sráči všechno prohrávte.
   Měl bys se spíš bát ty, přijde čas a najdeme si tě.

   Vymazat
 2. 16:46
  To mluvíš o Havlovi???

  OdpovědětVymazat
 3. Ne.Havel by takovej metál nechtěl ale ty ano,že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:53
   Já nejsem netáhlo a udavačský opilec jako ten zrzavej kripl!!!!

   Vymazat
 4. Havel byl kolaborant a stbák...a proto dovolil komunistům a mohoritovi vyvést 2 vagony minci a valut a schovat je u deutchebank...???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většina Rusů má prezidenta Putina "v srdci", většina občanů ČR má ex-prezidenta Havla plné zuby. Varianta 2. ..má Havla u zádele.

   Vymazat
  2. Putlerovy došly prachy! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424660-pasazeri-zriceneho-tupolevu-meli-zachranne-vesty-uvedlo-ministerstvo-pak-to-poprelo.html

   Vymazat
 5. Gratuluji panu Zbytkovi.Je dobré si uvědomovat,že propagandu proti Rusku utvářejí mladí lidé bez myšlení a lidé,kteří si neuvědomují,že čas pokročil a nelze se stále dívat dozadu jenom ke svému ospravedlnění nenávisti.Rusko je díky Putinovi,rychle se vyvíjející země.A ke kritikům Ruska.Jelcinovské SSSR,za kterého se začala rozkrádat země cizími společnostmi,kdy si lidé opět sáhli až na dno chudoby,je pryč!Mohou různí prostituti štvát proti Rusku,ale nic jim to není platné.Lidé procitli a procitají.A takový odpad,jako je Štětina,Langšádlová,Němcová,členové vlády,TOP O9,ODS a prestituti neziskových organizací,tě lidem už nestojí ani ta písmenko!My se nemůžeme k Rusům vůbec rovnat.Co se stalo s naší zemí za 27 let?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (17:03):
   Za konstatování stavu dávám A1*!
   A co že se stalo s naší zemí?
   Krom mnoha dalších to docela výstižně popsala doc. Švihlíková: stali jsme se kolonií.
   S parazitickou "elitou", která (skrytě) poklonkuje svým peněženkám a (nepokrytě) Západu a jeho "hodnotám".
   A od nás, co jsme kdesi "dole", za to očekává aplaus.
   No, načeká se ..., pokud se nedočká ještě něčeho jiného.

   Vymazat
  2. Zabrouzdal jsem na www.parlamentnilisty.cz a přečetl jsem si reakci sexuálního prostituta Jandy na Novoroční projev pana prezidenta.Stojí za přečtení,pokud nemáte po svátcích slabý žaludek!

   Vymazat
  3. Co se stalo s naší zemí? A byli jsme vůbec někdy jiní? Když se nad tím zamyslím, tak mi češi připadají stále stejní. Malí a ušlápnutí. Rádi by jsme byli velcí a proto nám dělá dobře, když někdo z nás vystoupí z davu stane se světově známým. Jedno zda sportovci, nebo vědci, i my si přivlastníme kousek jejich slávy, o kterou jsme se nijak nezasloužili. Sami nejsme schopní (a často ani ochotní) vystoupit ze stínu své malosti. Nadáváme na všechny, co jsou silnější než my, i když by jsme se v jejich postavení chovali stejně, nebo ještě hůř.

   Vymazat
 6. Co se stalo?Stalo se to,že stát ovládají darebáci
  a vlastizrádci a oficiální media havloidní vlez-
  řitníci.Díky debilním voličům,kteří volí stejné
  lumpy,jenom z jiné strany.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 7. To tam chlastaji tu vodu do koupele.Jo, Rus vychlastá všechno blbne a potom padaji i letadla.Ten pan Zbytek bude také ožrala

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Zbytek byl významný a charakterní velitel v armádě ČSSR. Nejen schopný v armádě, ale i v civilu a zůstal věrný svému přesvědčení na rozdíl od různých Dlouhých, Čalfů a dalších embrií.

   Vymazat
  2. Re (17:45):
   Nevím, co zas chlastáte vy, ale píšete jak vypatlanec ...

   Vymazat
  3. 17:45
   A ty jsi stejně vylitý zmrd jako udavač Havel!!!!

   Vymazat
  4. Hele,jdi chránit tvého soukmenovce Jandu na sociální sítě a tady neotravuj Pepane.A nebo,co tam máš ještě napsáno?

   Vymazat
 8. Kdysi jsem byl na vojně v Kežmarku,později u 20 tankového.Tam jsem se potkal se Zdeńkem Zbytkem. Byl to velice schopný a čestný člověk. Když jsem se podíval na jména dalších oceněných,musím konstatovat,že je ve velmi dobré společnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je potěšující,že se ještě najdou slušní,vzdělání lidé,kteří neohnou hřbet.

   Vymazat
  2. 19:02 kecáš,ten pan Zbytek ohybá hřbet v Rusku, tak stejně jako Havel v USA. Co chceš od lampasáka,který má ruskou školu ato ještě před rokem 89

   Vymazat
  3. Jiřina Růžková26. prosince 2016 21:34

   Také gratuluji panu Z. Zbytkovi. A souhlas s Miroslavem Šeflem - Ing. Zbytek se ocitl skutečně ve společnosti úctyhodné!

   Vymazat
 9. Někdo vyznamená lampasáka Zbytka,druhý zase vrahy Mašíny. Co je morálnější? Jašin.

  OdpovědětVymazat
 10. Gratuluji Zdeňku Zbytkovi!

  OdpovědětVymazat
 11. Přečtu pár slov z komentáře a vím jestli ho mám číst dál. Doporučuji na paka nereagovat. Více mě mrzí, že někteří skutečně diskutující čtou nepozorně příspěvky i komentáře a tím špatně reagují. Příklad píši volte strany které posadí volební povinností a řízení státu na všech úrovních pomocí referend protože v současnosti stačí aby přišli k volbám lidé a jejich rodiny kteří jsou placeni ze státního rozpočtu a odpovědí je že budou stejně zvoleni současné tzv zavedené strany. Nebo jak sleduji referenda tak nic moc. Důležitá je právě součinnost voleb a referend, protože demokracie bez vlády většiny je podvod.Jsem již ve věku ke kterému se kdosi vyjádřil že bych měl užívat důchod ale celá moje úspěšná životní cesta a zkušenosti mě v mém názoru utvrzují a mnou život mého rodu nekončí. Moudří lidé se velmi těžko sami prosazují a tímto jím otevíráme možnost klidnou cestou se projevit. Zlo je silnější ale když překročí určitou hranici začne se samo ničit a proto věřím v dobro.

  OdpovědětVymazat
 12. Kdyby jeste zil Mudr. Mengele, tez by dostal od ruskych soudruhu metal.

  OdpovědětVymazat