Reklama

čtvrtek 15. prosince 2016

Skutečný příběh skutečné nemocnice a skutečného masakru v Aleppu

MN
15. 12. 2016   Eurasia24
 
Boje v Aleppu chýlí ke konci a propaganda jak „zlí Rusové“ či syrská armáda (SAA) vybombardovala „poslední“ nemocnici v Aleppu už nestačí. Začíná tedy nové kolo o tom, jak vraždí nevinné civilisty.

Viz například tento článek na IDNES.cz:

Chtěl bych vám vyprávět jeden skutečný příběh o skutečné nemocnici, který skončil hromadnou popravou.

Tento příběh je jeden z mnoha příběhů odvahy a cti vojáků Syrské arabské armády.

Příběh nemocnice Kindi.

Nemocnice Kindi, byla nejstarší a největší nemocnice v Aleppu.


Od roku 2012 byla obklíčena teroristy.


Na mapě je označena červeným kroužkem.

Tuto nemocnici bránilo okolo stovky vojáků SAA. I přes nepříznivou situaci se nevzdávali. Nemocnice byla strategicky umístěna na kopci, a tak teroristé neměli snadnou pozici pro její dobytí.

Přesto podnikali útok za útokem. Tanky, těžké kulomety, protitankové řízené střely, vše bylo použito na zlomení hrdinné obrany vojáků SAA.

http://www.liveleak.com/view?i=ef5_1386279387

Rok se vojáci SAA bránili, den za dnem, měsíc za měsícem. Nemohli tušit, že osvobození toho, co z nemocnice zbylo, přijde až za další tři roky.

Ke konci roku 2013 bylo jasné, že zbytky vojáků již dlouho nevydrží. Většina z nich byla zraněná, docházela munice a jídlo.

Zásobováni byli pouze s pomocí padáků.

http://www.liveleak.com/view?i=46d_1386620021

Teroristé chystali poslední útok. Ten přišel 22. prosince 2013. Dvě auta naplněná stovkami kilogramů výbušnin, obě řízená sebevražednými řidiči, se dostala až těsně k nemocnici.

http://www.liveleak.com/view?i=39c_1392700230

Vojáci, kteří tyto výbuchy přežili, se bránili ještě několik hodin. Po vyčerpání munice se některým podařilo projít na území ovládané SAA. Ostatní teroristé zajali.


Po jejich zajetí je západem podporovaní a vyzbrojovaní teroristé popravili střelou do hlavy a jejich těla vozili po Aleppu.

Celý příběh s anglickými titulky najdete na tomto skvělém videu „Heroesof Al-Kindi hospital“ od Anna news.

Toto je jen jeden z mnoha příběhů odvahy a hrdinství SAA na jedné straně, brutality a zvěrstva teroristů na straně druhé.

Že se z Aleppa „ztratí“ pár stovek či tisíc teroristů. Že skončí mrtví v nějaké díře pod zemí? No a co má být? To že je USA, Velká Británie a Francie vyzbrojovaly a cvičily, neznamená, že se nejedná o středověké barbary, co vám klidně uříznou hlavu.

Jejich zločiny nemohou a nesmí být zapomenuty. Nebo bychom je snad chtěli v Evropě?

Další analýzy bojů v Sýrii a ostatní informace o Sýrii najdete a sledovat nás můžete na facebooku:

https://www.facebook.com/Podporujeme-sekul%C3%A1rn%C3%AD-S%C3%BDrii-1107521122656944/

nebo na twitteru:

https://twitter.com/podporujeme_SAA

NM

24 komentářů :

 1. Allepo je prý rozstřílené na hadry, ale kupodivu internet stále bezvadně funguje. Fronta je prý pár metrů daleko, nejsou nemocnice, není voda, není elektrika, ale stále je možné dávat zprávy na Twitter.

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/12/15/uz-jim-to-nikdo-neveri/

  OdpovědětSmazat
 2. Lžou nám v ČR i v celé EU. Protože oligarchové a jejich politici jsou jen sluhové amerického velkokapitálu.
  I ten agent Bureš si jel pro noty do USA. Co se od něj a jeho Mafry Agrofertu iDnes dá čekat?!

  OdpovědětSmazat
 3. Firma ANO a její Žilka Stropnický v roli ministra obrany podporuje tohle svinstvo také.

  OdpovědětSmazat
 4. V Evropě islamisté již dávno jsou.
  Nebojte se, také se na vás dostane.
  Obohacování teprve začalo.
  Oni to zvládnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropě už není pomoci,neb jí vládnou zrádci hodni "postavení ke zi",jako Merklová & Spol.,ruku v ruce s idioty,patřícími do blázinců,jako ten právník při komisariátu EU,fotr té 19-ti leté nešťastné studentky medicíny,na které ukojil svého zvrhlého chtíče primitivní kozomrd z Afghánistánu, zabil ji a pohodil,jak chcíplou kočku do řeky...a ten fotr namísto toho,aby tomu svinstvu přestal pomáhat,vyzval soutit vyjadřující spoluobčany,aby neposílali květiny na hrob jeho mrtvé dcery,ale poslali peníze na konto uprchlického centra....Co k tomu dodat,tak jako na reakci idiotů ve Francii,kde sotva rok po masakrech víc než 200 lidí ve znamení smutku nad porážkou teroristů v Aleppu,z něhož se rekrutovali i "pařížští řezníci",zhasli osvětlení Eifelovy věže....

   Ta blbost zde dominující a absence pudu sebezáchovy a schopnosti vidět realitu je naprosto beznadějná a povede ke hrozným tragediím,za něž ponese zodpovědnost generace dnešních dospělých...,nachystejte se na to....a hlavně vy,zodpovědní činitelé a politici,půjde vám o život a z toho se nevykecáte,dáváte barbarským ničitelům Evropy do rukou špagát,na kterém vás buď oběsí oni,nebo jejich oběti !!!

   Smazat
  2. 15. prosince 2016 14:34 - Nevěřím vlastním očím. Ti židozednáři ve Francii jsou opravdu blázni!!!

   ...Sledujme třeba to, co všechno tady u nás na Západě ještě uděláme při oplakávání Al-Káidy v Aleppu. Zhasnutí Eiffelovky, obávám se, je jen první vlašťovka, kterou se ostatní budou snažit přetrumfnout. A přitom přemýšlejme, kolik teroristů a džihádistů, nad nimiž tak držíme ochrannou ruku, už přišlo do Evropy. Třeba s platnými tureckými dokumenty.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tereza-Spencerova-v-Aleppu-prezila-palbu-umirnene-demokraticke-opozice-Uz-je-zpet-demaskuje-pro-vas-lzi-a-ma-vzkaz-pro-Gabala-467259

   Smazat
 5. Za pár minut navštíví diskuze k tomuto článku lidské prase, které bude v sáhodloouhém příspěvku sprostě nadávat všem Čechům, České republice, politikům, všem diskutujícím -proti takovým lidem není možná žádná obrana, každý, kdo zde čte, se musí nechat urážet, a snášet sprosté nadávky. K článku - co si myslí o popisované situaci - samozřejmě nenapíše nic. Pro názory k článkům tihle šmejdi diskutovat nechodí. Další takový šmejd pod přezdívkou "horní dolní" zase bude psát úplně vymatlané kraviny, bude se o ně střídat s nějakým anonymem, a takto si budou v celé spoustě příspěvků sprostě nadávat a psát kraviny na tema "birimataoa být velký" a podobně. Kaziči diskuzí. A když tak vidím na obrázku ty ubožáky, kteří už řadu let příšerně žijí a možná čekají na smrt jako na vysvobození, které pro občany Syrie je pořád v nedohlednu. Jednou zabíjí ti zprava, jednou ti zleva, přičemž oba zabijácké tábory si svoje zabíjení obhajují ( jedno je útočné, ale ospravedlňuje se snahou svrhnout "zločince" Asada - a druhé je obranné -"zločinec"Asad nemíní stát a občany lacino prodat smečce hrdlořezů najatých a financovaných lumpy z USA a od další západní úchylné břečky) -přičemž se NAJDOU LIDSKÉ MRCHY, které vraždění schvalují a podporují, namísto aby se všichni proti tomu svinstvu semkli a dali důrazně najevo svůj protest, aby důrazně dali najevo USA, že takhle prostě ne, že takhle se to ve světě dělat zkrátka nebude, a že nenajdou pro svoji expanzi, se kterou si ze světa rvou, co se jim zachce, s různými stupidními až trapně blbými a vylhanými důvody, žádné pochopení v žádném státě z celé Země. Našup by vraždění skončilo a nové by nikdy nezačalo. Bez podpor by nikdy nezačalo ani nemohlo začít. Tak na co si hrajeme? PROČ TY PODPORY JSOU? JAK TO LZE VUBEC ZDUVODNIT? A proč to sprosté a ubohé pokrytectví, do kterého se uboze zapojují politici zemí, kde se "zatím" nic neděje, a skrz naskrz zkorumpovaná, odporná media? Opakuji - tak když vidím ty ubožáky, má vůbec smysl o nich psát? Je vůbec důstojné předhazovat tyhle lidi, celou tu zbídačenou zem plnou ubožáků, lotrům a blbcům, kteří se s plným břichem nudí u počítačů, a bez ohledu na hrůznost celé situace, se hádají, píšou sprosté urážky, nebo se pošklebují, a smolí kokotiny, aby se zabavili? Je to naprosto nedůstojné. Redakce by měla psát články o vánočních trzích, star dance v televizi, o poskakujících maškarách s přezdívkou celebrita - to by se hodilo pro ty duchaprázdné všiváky, dřepící u počítačů a zesměšňující vážnost předkládané situace. Tyto hyeny se dokážou pošklebovat dítěti spadlému z okna, sebevrahům, obětem vrahů, obětem dopravních nehod - všem! Český národ je něčím chorý, a vidět je to přesně na všech podobných diskuzích. Tohle - takhle bezcitní a vypatlaní lidé tady dříve neměli prostor - naskýtá se otázka - byli lidé takhle bezcitní, hloupí a vypatlaní vždy, nebo jsme jenom o nich nevěděli?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek jsem přečetl a přesvědčil mě. Jsou to prasata a je hanbou vlády negra Obamy že je podporovala. Dávám tomuto threadu milost a ničím dalším sem proto nepřispěju ...

   Smazat
  2. Pane, odlidštěná společnost plodí nelidské zrůdy, bezcitné parazity a lhostejné konzumenty. Nápravu může zjednat jedině změna společenského systému. T

   Smazat
  3. 16:36 - nikoliv "odlidštěná", nýbrž ideologicky otrávená a rasově nečistá! Ale jinak ANO, změna je nutná! - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Smazat
  4. Zde je seznam ideoogických jedů! - http://www.white-media.info/chapadla_neomarxismu.html

   Smazat
  5. Ten seznam na nacistických stránkách je demagogií a dost velkou sprostotou. Kdo to nechápe, tomu není pomoci.

   Smazat
  6. Cituju z programu:

   "Po většinu historie evropských států zastával stát pouze své základní funkce. Měl nad občany moc, ale nesnažil se řídit a kontrolovat naprosto všechny oblasti lidského života. Smyslem státu bylo chránit obyvatelstvo a zajišťovat základní právo a pořádek. Značnou autonomii měla města, která se starala o své občany. Stát tvořil zastřešující organizaci a zaručoval dlouhodobou kontinuitu. Pokud se stát snaží příliš komplexně řídit lidské životy a o všechno se starat, vede to k jejich degeneraci. I přílišná péče o občany vede k jejich nesamostatnosti a úpadku společnosti.

   V režimu národního státu by mělo dojít k posílení státu v oblasti obrany, zajištění pracovních míst, zakládání státních podniků, státní banky, státních výzkumných a technologických center atd. Naopak omezit by se měla ta sociálně pečovatelská role, kterou je třeba delegovat na obce, komunity, církev a rodiny. Zde bude blíže k lidem a pod jejich větší kontrolou.

   Stát musí být silná zastřešující a ochraňující instituce, se kterou se lidé identifikují, ne na kterou nadávají." Konec citátu.

   Kde je tam partaj a fýrer?? Je tam něco takovýho jako fýrerprincip? Tak co meleš o "nacistech"?

   Smazat
 6. Na propagandu jsou najímáni i černí přistěhovalci,kterých je plná Praha.Také obživa,dostanou instrukce a jedou.I zde.

  OdpovědětSmazat
 7. byli, jen jsme o nich nevěděli.Proč by budoucí prezident?Pánek za ty peníze nenajal partu tupců,kolaborantů,dal jím počítače a chlapci pište sprostotu,hovadiny,urážejte.Naše skvělá organizace do toho ,poté bude šít a žádat cenzuru,.Zabijem 2 mouchy jednou ranou.Není možné aby v této kotlině bylo tolika blbů!nebo jo?Dnes nemohu věřit ani tomu co jsem vykadil,musím to prohlídnout a řádně identifikovat.Havlova pravda a láska vždy vítězí,dostává pořádně na prdel a to dokonce nejvíce od jeho stoupenců.Komunističtí parchanti jsou slabej odvar.Nejhorší jsou komunisté z 68roku,které vypakovali ze strany a natentovali se všude,Jejich potomci či pitomci jsou ta dnešní nejhorší chamraď v této smradlavé kotlině kde lež je ctěná a odměňovaná.

  OdpovědětSmazat
 8. Když u i OSN se zapojí do ochrany teroristů a snaží se vyhlašovat příměří které by je zachránilo a umožnilo jim dodat potravinovou a muniční pomoc, aby po ukončení příměří mohli dál zabíjet, to už je síla. Ale mezi teroristy je celá řada Amerických, Francouzkých poradců, které chce západní demokracie zachránit. Oranžová revoluce, kterou západ v čele s USA v Sírii rozjel se nepovedla. Západní demokracie pořád dokola melou o tom jak v Sírii probíhá občanská válka, ale občanská válka je tehdy, když obyvatelstvo jedné země bojuje proti sobě, ale v Sírii bojují dovožení teroristé vyzbrojení USA, Saudskou Arábii, Tureckem z celého světa proti místním občanům a proti legálně zvolenému prezidentovi. Západním demokraciím se nepodařilo vyvolat podobný konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem. Zatím se to nepovedlo. V Sírii se zdá, že západ opět nevyhraje. Libyi se západu podařilo kompletně vybombardovat celou zemi a shodit během jednoho měsíce na území tohoto státu tolik bomb jako za dobu pěti let za Druhé sv. války na území Německa. Západní demokracie po celém světě zabíjejí stovky tisíc lidí po celém světě, jenom proto, že lidé nechtějí západní hodnoty, nebo jinými slovy nechtějí se stát otroky západu. Teď v tomto momentě zástupce Člověka v tísni lže v ČT 24 o dění v Aleppu a říká jak Člověk v tísní zcela legálně pracuje v Aleppu ale že místními jsou vnímáni velice negativně, což se vůbec nedivím, protože Člověk v tísní je zločinecká organizace podporována CIA, která ma asi za úkol provádět špionáž ve prospěch západních rozvědek a v důsledků jejich informací nejspíš zahynulo obrovské množství lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z pohledu na dnešní Lybii se Američané Silně přepočítali. V čem spočívá jejich omyl? Po zavraždění Kaddáfího, který držel pohromadě a v celkovém klidu celou Lybii, si kluci z USA mysleli, že když pomohou náboženské "opozici" a odstrani Kaddáfího, že jim tato opozice půjde zcela na ruku. A v tom je ten jejich omyl! Z ničeho nic se vyrojilo mnoho "náboženských uskupení, které chtěly urvat svůj díl na moci a tím pádem i na (domnělém) zisku! Začaly nesmiřitelné boje o moc a o místní zdroje, které kluci z USA prostě nezvládly a ani nezvládnou!!! Proto je dnes Lybie tam, kde je. Rozbitá, bez regulerní vlády a celá v chaosu! Díky vám chlapáci z Ameriky, zde máte tu svou demokracii, Lybijský lid vám to jistě nezapomene!

   Smazat
 9. Federica Mogheriniová se již těší na své islamistické inženýri a lékaře s praxí v amputacích hlav a vyjímání orgánů. Sestřičky v nemocnicích se jich nemohou dočkat.
  Inu kam jinam by měli islamisté jít než ke svým rodičům.

  OdpovědětSmazat
 10. Už se můžete těšit na ošetření lékařem,který ani
  neumí česky.Hezky si sním pokecáte o nemocech.Se-
  nátoři se opět vyznamenali s pomocí migrantům.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to se dneska sami chválili, jak je seznam potřebný a jaká že je to úžasná pojistka demokracie. Prdlajs. Jen zaopatřovací ústav pro zbytečná stvoření, pijavice.

   Smazat
 11. Něco bych k tomu dodal, ale nejde to! Takovou debilitu co vymysleli naši polotici, mi totiž hlava nechce pobrat.

  OdpovědětSmazat
 12. Mohou naši vládci ulehčit soužení Sýrie? Jen tak, že se stáhnou a nechají ji být.
  Syrská válka je zvěrstvo, brutální mlýnek na maso, který požírá převážně nevinné.
  Původní lidový revoluční impuls, který se diktátor Bašár al-Asad pokusil zničit brutální silou, stále slabě přežívá. Ale je nyní podřazen pod soupeření imperialistických mocností a jejich místních vazalů a spojenců. Boje pokračují, protože se to velmocem hodí.
  Ruská intervence minulý rok ukázala, že dokáže proměnit situaci. Podpořila Asadův režim, který se v současnosti krutě snaží znovu získat části největšího města Aleppa.
  Zájmy soupeřících mocností se komplexně proplétají.
  V listopadu minulého roku sestřelilo Turecko ruské bojové letadlo. Ale zejména od nepodařeného pokusu o puč v červenci si tyto státy k sobě opět našly cestu. Ke konci srpna pronikly turecké jednotky hluboko na syrské území.
  Starostí tureckého prezidenta Recapa Tayyipa Erdogana je zabránit kurdským nacionalistickým silám, které nyní část území v Sýrii, aby se spojily se svými protějšky v Turecku.
  Podle novin Financial Times „dalo Rusko Turecku volnou ruku proti kurdským silám v Sýrii, kterým předtím nabídlo přechodnou a oportunistickou podporu.“
  Mezitím Turecko odvedlo své syrské rebelské spojence od obrany Aleppa.
  Způsob, jakým Rusko opustilo Kurdy, podtrhuje tu skutečnost, že se jedná o stejně imperialistickou mocnost jako jsou USA. Zdá se, že prvotním ruským cílem v Sýrii je především přinutit Západ, aby zrušil sankce, uvalené na Rusko jakožto odplata za jeho intervenci na Ukrajině.
  Řečeno v obecnější rovině, požaduje uznání své role jakožto globální mocnosti. Dosud to příliš dobře nefungovalo. Po zářiovém zhroucení krátkodobého syrského příměří Západ zvyšuje Západ svůj rétorický tlak.
  Nedávno se Západní ministři zahraničí setkali v Londýně. Boris Johnson, snažící se oprášit svou churchillovskou image, prohlásil minulý týden v Dolní sněmovně britského parlamentu, že budou, co se týče Sýrie, probírat „kinetičtější možnosti, vojenské možnosti“.

  Póza
  Tato póza znamená velice málo. Mluvčí Theresy May prohlásila, že britská vláda „nemá žádné plány na vojenskou akci“.
  V každém případě se jediná důležitá západní rozhodnutí o Sýrii budou činit nikoliv v Londýně ale ve Washingtonu.
  Do té doby, dokud bude Barack Obama prezidentem USA, existuje velice malá pravděpodobnost západní vojenské intervence do syrské války.
  Obama dal tak jasně najevo, že se nehodlá vrátit do blízkovýchodní šlamastiky, že tím oslabil vyjednávací pozici ministra zahraničí Johna Kerryho ve vztahu k Rusku.
  Obamovou vojenskou prioritou na Blízkém východě je právě probíhající operace ke znovuzískání iráckého města Mosul od ISIS.
  Hillary Clinton, která ho, zdá se, nahradí, bude skoro jistě prosazovat útočnější globální politiku.
  Ale jak USA, tak Ruskou budou nadále fungovat podle stejného strategického vzorce, který převládal ve studené válce. Jinými slovy, budou se snažit vyhýbat přímému střetu, který by spustil nukleární válku, která by skoncovala s civilizací.
  Média o vyhlídkách na takovou válku spekulují. Zpravodajský web Stratfor píše, že Rusko je s USA „zaklesnuto v konfrontaci na více bojištích.“ Ale faktem zůstává, že relativní ekonomická a vojenská moc Ruska je mnohem menší než moc starého Sovětského svazu.
  Nejlepší šancí na zvýšení své globální váhy má ve spojení s Čínou – a tyto státy začaly pořádat společná vojenská cvičení. Ale čínští vládci rozhodně nechtějí vést kvůli Sýrii válku.
  To neznamená, že to, co se děje, není nebezpečné.
  Stejně jako v případě největších krizí studené války, v Berlíně v roce 1961 a na Kubě v roce 1962, existuje nebezpečí, že lokální konflikt může eskalovat mimo kontrolu kohokoliv.
  Johnson zjevně lobuje pro západem uvalenou bezletovou zónu nad Sýrií – krok, který může, vzhledem k ruské vojenské přítomnosti, eskalovat právě tímto způsobem.
  To je dobrý důvode, aby se USA, Rusko, a další mocnosti, stáhly ze Sýrie.
  http://solidarita.socsol.cz/2016/zahranicni/mohou-nasi-vladci-ulehcit-souzeni-syrie-jen-tak-ze-se-stahnou-a-nechaji-ji-byt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste se jistojistě zbláznil. Víte co to bylo na počátku syrského vraždění? Prý "původní lidový revoluční impuls" nebylo nic jiného, než ozbrojené vystoupení islamistů proti sekulární vládě. Záminkou byl nedostatek pastvy pro beduínské velbloudy. To způsobilo několikaleté sucho. Po všech předchozích zkušenostech s islamisty jinde (např. Libye, Kosovo, Bosna, Indonesie v 60.letech atd.) šel syrský republikánský režim tvrdě proti nim. No a pak se do toho namotaly SS se svou geopolitikou. Jasné, vy jeden "původní lidový revoluční impulze"?

   Smazat
  2. Kurdové udělali v Sýrii několik chyb, ale ta hlavní byla v tom, že si vybrali za spojence USA. Teď na to doplácejí. Proč by Rusové měli podporovat americkou 5. kolonu v Sýrii? A dalším důvodem je kurdský pokus o obsazení nekurdských vesnic a vyhánění původního místního obyvatelstva, převážně Turkmenů. Ty teoretické bláboly na které si dovoluji reagovat, popisují jen jednu stranu pohledu a to ještě dost zamlženou.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.