Reklama

.

.

úterý 20. prosince 2016

Sloupkař Daily Mail: „Reportáže z Aleppa" píší lidé, sedící v Londýně!

- kou -
20. 12. 2016

Prakticky vše, co britská média hovoří o situaci v Aleppu v posledních době, nebylo ověřeno a potvrzeno skutečností, píše Peter Hitchens komentátor The Daily Mail.

„V posledních několika dnech nás zavalili reportážemi o událostech na východě Aleppa, které byly připraveny lidmi z Bejrútu, který se nachází ve vzdálenosti 180 mil od syrského města (a z jiné země), nebo dokonce z Londýna, který se nachází ve vzdálenosti 2.105 mil (z jiného světa), a řekli nám, že tam (v Aleppu), zabili ženy a děti, a lidi zaživa upálili," poukázal Hitchens.

Zdrojem těchto informací byli jacísi „aktivisté", ale stále je nejasné, kdo jsou. „Pokud je mi známo, minulý týden ve východní části Aleppa nebyl jediný západní novinář. Ani jeden," poznamenává sloupkař.

Ve stejné době většina britských médií skromně nazývá příznivce Al-Káidy „povstalci" a bývalý premiér David Cameron je nazval „umírněnou" opozicí. Důvody pro takové chování sdělovacích prostředků stále obtížnější pochopit, nebo odpustit. Pokud by tito „rebelové" byli kdekoli jinde na světě - včetně v Británie, média by je nazvala „extrémisty", „džihádisty", „teroristy" a „fanatiky", prohlásil komentátor.

Stačí připomenout Chaleda Abu Sakkara (jednoho z vůdců takzvané Svobodné syrské armády - pozn.), který před kamerou vyřízl a snědl srdce mrtvého vojáka, nebo členy radikální skupiny „Harakat Nur al-Din al-Zenko", která uřezává dětem hlavy. Takovou „umírněnou opozicí" obhajují v britském parlamentu, a z „masakrů" a „válečných zločinů" obviňují syrskou armádu a Rusko. Ale, jak říká Hitchens, o tom ještě neviděl „jediný nezávislý a ověřitelný důkazy".

Komentátor uvedl, že předtím často cestoval po komunistických zemích, a ze všeho nejvíc nesnášel skutečnost, že „každé oficiální prohlášení bylo vědomou lží". V těch dnech byla západní média  jako závan čerstvého vzduchu. Nyní se však „falešné zprávy, podporované státem" šíří v britských médiích, včetně BBC. Hitchense se snaží mluvit pravdu tak hlasitě, jak jen může, protože všichni ostatní mlčí.
 
 
- - -
 
 

38 komentářů :

 1. Zdá se, že marxisté i se svými propagandisty odtáhli z východu na západ. Co by za to komunisté dali, kdyby jim takto předpisově sloužila média.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hricáku, přestaň žvanit jako idiot a založ si vlastní médium, když se ti nelíbí mainstream. Dnes v době internetu a soc sítí je to hračka. Pokud se lidem tvé zpravodajství a komentáře zalíbí, můžeš na tom i zbohatnout. Parlamentní listy nechť jsou ti příkladem. Když budeš psát jen konspirační blbosti, kopírovat rusko-čínskou či komunistická propagandu, tak tě bude číst jen pár zoufalců.

   Hlavně už prosimtě přestaň kňučet jako stará děvka furt si jenom stěžovat, nadávat a srovnávat komoušskou tvrdou cenzuru se zavíráním s dnešní svobodou slova.

   Vymazat
  2. 17:53 Hej, probuď se. Na lži mainstreemu si stěžuje britský sloupkař Hitchense, ne Hričák. To onen Brit srovnává "komoušskou tvrdou cenzuru" s dnešní svobodou lhát s podporou státu. Jako obvykle se honem honem snažíš na někoho plivnout a článek jsi vůbec nečetl. Nebo spíše při své tuposti ani nepochopil jeho obsah.

   Vymazat
  3. 19:06

   Reaguju na Hricákův blábol "Co by za to komunisté dali, kdyby jim takto předpisově sloužila média."
   A reaguju na něj pod Hricákem. Takže co to zase zkoušíš?

   Vymazat
  4. 19:36, je jasně vidět, že jsi výsledek incestu. Takový jednobuněčný organismus zřejmě havlovec, který nerozumí psanému textu, to je fakt síla.

   Vymazat
  5. 17:53- Hele, ty umravňovateli, mohl bys vysvětlit, jak třeba ty, s tvým rozumem, poznáš rusko-čínskou, nebo komunistickou propagandu? a kdes to viděl?
   Tady to nedávají. Tady jsou jen články o tom, o čem se mlčí, čili o ruských a světových reáliích.

   Co je propaganda, si najdi třeba na wikipedii, i když i tam to napsal člověk, jsoucí v zajetí ideologie. (Všechny země, které nepoklonkují USA, prý produkují propagandu, ostatní neuvedl, chudák.)

   Propaganda je dnes sprosté slovo. Teď se tomu říká PR, založil to Bernays a dělá se to na vědecké úrovni, šíří to po světě různé thinktanky, (u nás například Aspenský instit), který tady zakládal Bakala. Tam se nadějní chlapci a dívky chodí učit, jak mají mluvit, aby dobře sloužili zámořskému Velkému Bratrovi.

   Rusko je zaostalá země, tam to ještě neznají. Tam se ještě věří na tradiční hodnoty, které byly dříve evropské, ale moderní Evropa i Amerika se jich už zřekly a propagují hodnoty nové. Nevím přesně, které to jsou, ale soudím, že to nebude svoboda slova, proti té se už upekly nové zákony. Ale bude to homosexualizmus, soudě podle amerického velvyslance, který se k tomu hrdě hlásí, bezpochyby je největší evropskou hodnotou rusofobie (soudě podle tebe a mainstreemu) a homosexuální pornografie, soudě podle pana Jandy z Evropských hodnot, který by měl vědět, co to jsou ty evropské hodnoty, když ho za jejich šíření platí Soros.

   Nejlepší Ruská propaganda je - pravdivě a bez nadávek informovat o událostech ve světě.

   Uvedu příklad: Ruské noviny napíší, že americké letectvo už dva roky bombarduje ISIL.
   Jelikož víš, že za dva roky se ISIL zvětšil 2x, tak je ti hned jasné, že tam neshazovali bomby, ale zbraně.

   Pokud by Rusové vychvalovali sami sebe, tak se snadno pozná, že se vychvalují, a nikdo by tomu nevěřil. Někdy se taky popochluběj, a často i mají čím. Ale taková propaganda nefunguje. Oni se nemají důvod propagovat, protože mají kapitalizmus jako my, a ještě horší životní úroveň než my (s výjimkou těch zlodějů co žerou zlatejma příborama, jako Chodorkovskij).

   Nejlepší proruská propaganda je ta, kterou dělá mainstreem tím, jak píše o Rusku. Každý člověk, který má rozum, po chvíli pozná, že lžou.
   Příklad: Na ČT řeknou, že Rusko zvyšuje náklady na zbrojení. Rusko vyhrožuje jadernými zbraněmi.
   Každý ví, že Rusko je v nákladech až čtvrté, a že USA zbrojí jako deset největších dohromady.
   Rusko nevyhrožuje, ale varuje: nezastrašujte nás, my se nebojíme, máme jaderné zbraně.

   Jakmile pochopíš, že naše média lžou, začneš zcela přirozeně fandit Rusku. Pokud nejsi zaslepený ideologií západního kolonializmu.Slušní lidé fandí slabšímu.

   Takže, chlapče, lhaním a nadávkami docílíš jen toho, že se znemožníš. Klidně uraž úplně všechny, nic se nestane, jenom všichni uvidí tvoji úroveň (nízkou!).
   PB

   Vymazat
  6. 17:53
   Vyděláváš si svých 20 stříbrných?

   Vymazat
  7. 20:47
   A proč mi tyto traktáty píšeš? Jak to souvisí s tím co jsem napsal v 17:53 Hricákovi? V čem konkrétně tam vidíš lhaní a nízkou úroveň???

   To jakou jsi spustil úplně mimo téma mého příspěvku kanonádu na obranu Ruska a obviňování USA a západu ze všeho možného jen svědčí o tom jaký jsi fanatický pošuk.

   Fandi si prosimtě komu chceš, piš si co chceš, založ si k tomu vlastní médium. Koho to zajímá?
   Jen prosimtě nepiš bláboly jako Hricák, že média, cenzura, svoboda slova jsou daleko horší než za komoušů. S takovýma se nemá cenu vůbec bavit.

   A jen malou poznámku k těm blbostem co jsi napsal, například že "Rusko nezvyšuje náklady na zbrojení" což je prej propaganda. Takže Rusko zvýšilo každoroční výdaje na obranu od roku 1998 10x. V dolarech. V rublech je to díky jeho pádu daleko víc.
   http://www.tradingeconomics.com/russia/military-expenditure
   A tady nějaké srovnání se západoevropskými zeměmi:
   https://alfinnextlevel.wordpress.com/2015/11/04/russias-future/

   Tolik jen k malému zlomku tvých výmyslů a lhaní.

   Vymazat
  8. Pamatuji si velmi dobře, jaká byla propaganda za komunistů a můžu ji srovnávat s tou dnešní "demokratickou", a mohu jednoznačně říct, že to srovnat nelze. Komunisté občas zamlčovali, překrucovali, upravovali fakta a šířili polopravdy, ale pořád to mělo logiku, z lidí nedělali úplné blbce, a hlavně ta jejich propaganda nebyla tak urputná a dnes vidím, že v mnohém pravdivá. Dnešní propagandisté šíří naprosto zjevné lži, bez jakýchkoliv důkazů, snadno vyvratitelné, postrádající jakoukoliv logiku, kterým věří jen velcí naivkové, důvěřivci a zcela zmanipulovaní a zfanatizovaní jedinci (havlisté). Je to o to horší, že pravdivé informace lze zatím stále ještě nalézt na internetu, což samozřejmě propagandisté dobře vědí, ale spoléhají na to, že takovýchto zvídavých lidí je málo, a také jsou přesvědčení o tom, že většina občanů jsou úplní blbci. Oproti komunistům se striktně drží goebbelsovkého citátu, že "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Co se týče cenzury, ta je přibližně na stejné úrovni, jen ten prokletý internet zatím nemají pod kontrolou, ale podle mnoha zpráv na tom již také pracují. Pokud si odmyslíme internet, který je společně s pravdou, pro naše současné propagandisty úhlavním nepřítelem, tak je až neuvěřitelné, jak jsou naprosto všechna média, počínaje velkými televizními stanicemi, přes noviny a časopisy až po malá soukromá rádia, naprosto ve shodě v šíření jediné povolené protiruské, protičínské, protitrumpovské, probruselské, protibetské a kosmopolitní ideologie, aniž by si kdokoliv dovolil odchýlit se od této jediné povolené globalisticko-havlistické pravdy. Zarážející např. je, že naproto nikdo, ani ty nejmenší rozhlasové stanice si nedovolí pustit jakoukoliv píseň od Ortelu, ačkoliv se umístili ve dvou kategoriích v Českém slavíku na druhém místě, zatímco neustále pouštějí nezajímavé primitivní interprety, bez špetky talentu, které by si nikdo dobrovolně nepustil. Částečně bych to pochopil, kdyby tato skupina či jejich frontman se dopouštěli trestného činu a byli trestně stíhání nebo dokonce odsouzeni, jenže tato skupina pouze zpívá pravdivě o aktuálních tématech, a to se dnešním "pánům" a jejich nohsledům (užitečným idiotům, jako jsou např. naši umělci) nelíbí.

   Vymazat
  9. 21:57 Dovolím si také připomenout rozdíl mezi tehdejší a dnešní uměleckou tvorbou. Neumím si představit, že by dnes vznikaly satirické hry, písně a filmy tak kritické vůči zlodějům a hlupákům v "estabilišmentu", jaké se natáčely za té "komoušské tvrdé cenzury". Dnes se za vybočení z řady trestá mediální popravou a toho se většina umělců bojí jako čert kříže. Proto ta nejnovější snaha o absolutní moc převzetím Rad veřejnoprávních médií.

   Vymazat
  10. oprava: slova

   Vymazat
  11. 20:47 plny souhlas se vsim co jste napsal.
   dnesni media jsou totalne zprofanovana a neda se jim verit ani datum. Je ovsem smutnou pravdou ze vetsina obyvatelstva tem zvejkum veri, nebo chteji verit a jsou lini na to aby si nasli pravdive informace ktere jsou k mani na internetu. Ovsem chce to umet par reci....

   Vymazat
 2. Vážení, to nejsou žádné lži.
  To jsou jen polopravdy.
  Jistě tam zahynuly alespoň jedna žena, či dítě, (když je válka), ať už je zabil, kdo chtěl.
  A lidé tam také hoří a než umřou, i hoří už za živa.
  Nelze pochybovat, že teroristé jsou přece lidé. Říkáme skoro pravdu.
  A jsou to lidé, měli bychom je vlastně chránit, nejsme přece jako oni.

  Je-li cokoliv použitelné proti největšímu zlu, totiž Asádovi a Putinovi, je to dobré. Potřebujeme k tomu účelu lež? Taková lež je dobro.
  A konečně, stokrát opakovaná lež se stává pravdu.
  Takto vytváříme pravdu i dobro souřasně.

  Může vůbec někdo říci, že lžeme, když místo, abychom skutečnost pouze nedokonale popisovali, ji přímo vytváříme? My vyslovíme pravdu, a ona se stává skutečností! Jsme stvořitelé a konáme ve jménu dobra.
  Může snad někdo o Západu říct něco špatného?

  Pouze je po jednání s námi potřeba vyvětrat a umýt si ruce.
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prava orwellovstina.

   Vymazat
  2. Farma Zvířat. Orwel.
   Všechna zvířata jsou si rovna.
   Vylepšení na.
   Všechna zvířata jsou si rovna, některá jsou si rovnější.

   EU, smrdi už i jako farma. Omlouvam se zvířatům.

   Vymazat
 3. Jo,jo to bylo pořád řečí o zastavení bojů na jeden týden, poskytnutí humanitární pomoci a podobných keců. Ono těm podporovatelům umírněné opozice, klepal zadek, protože by rusové a siřaná ukázali celému světu, kdo vlastně stojí za rozpoutáním a udržováním teroristů v Sírii. No že tam budou britové mne snad tak neudivilo, Samozřejmě největší původce světového zla, tam nesměl chybět, mezi těmi podporovateli rovněž francouzi a další státy, A nejvíce z turecka 66. To se podívejme jak se vlastně bojovalo jen tak na aoko s Islámským státem. A najednou se svět dozvěděl, že těch poradců tam bylo 130. To je asi náhoda, že jo. Nebo jen pomýlenost. Dokonce zástupci nato. " sakra to je smůla, asi tam byli všichni na kolektivní procházce".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, jen se tam tak procházeli, a hele! nějaký uniformy! Pojďme si je vozkoušet. Tak si je navlíkli, aby viděli, jestli jsou pohodlné, a jémine - někdo nás má za poradce?
   PB

   Vymazat
  2. To sem nepatří, ale rozesmál jste mně. Jste dobrý, píšete pěkně pane PB.

   Vymazat
 4. A zdaleka nezůstávají jen u toho!
  Ti mediální kašpaři pro nás válečné utrpení i aranžují a natáčejí ... aby z nás (a světové veřejnosti) dělali úplné blbce.
  A "viník" se už pak vždycky najde, to podle "uměleckého" záměru těch "tvůrců".
  Na webu CFP uveřejnili odkaz na to, jak to na Blízkém východě taky dělají. zde: https://youtu.be/tmRMerPE8pk (Ako ruské bomby zabíjajú civilistov ..)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jde přeci o to, aby v ryzím Haškovském stylu stará nevzdělaná tetka Blážová srdceryvně zaplakala a "dokonalou češtinou" zahýkala "Gott strafe Russland" a Štětina zachrochtal "Nieder mit den Russland" a aby černej Oncle Bob - Massa Bob v kloboučku z US vlajky namířil na Evropany černej masonskej prst a zařval "Potřebuji tě pro ochranu a export demokracie na Ostfront! Moji Afroarabáši se zatím postarají o tvoji rodinu a o tvůj majetek v Evropě!" Hmm, ale čeští ovčané mají své zkušenosti, tak ustrašeně pobekávají, ale pod prapory pravdy, lásky a demokracie se nějak nehrnou. Vědí, že by z toho měli jenom dvě věci. H-vno a v lepším případě alespoň kříž z březových větví.

   Vymazat
  2. Vždyť proto je u nás ministr obrany komediant
   a komedianti nadáčí vyloženě lživé a oblbující reklamy. Dobrá škola na oblbování
   lidí.

   Vymazat
 5. Pro 17.48
  No už jsem to nenašel, že by zafongovala cenzura, jak je to tu v poslední době zvykem. Možná už začala fongovat praktika, jak nám bylo vyhrožováno. " drž hubu a krok".

  OdpovědětVymazat
 6. Pravda není žádoucí.Qui bono?
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 7. Pro nás je důležité řešit naše současné problémy a pokud se nám nepodaří zvolit strany které uzákoní volební povinnost a řízení státu na všech úrovních pomocí referend v nastávajících volbách tak se nám to již nemusí klidnou cestou již dlouho podařit. Nechápu ty kteří zpochybňuji to co si zvolí většina ale i prezidenta zpochybňují. Nenajde se člověk ten který by se líbil všem ale většina má vždy pravdu.

  OdpovědětVymazat
 8. Hmm. Takže tento jakýsi pisálek tvrdí (mimo jiných blbostí)"

  „Pokud je mi známo, minulý týden ve východní části Aleppa nebyl jediný západní novinář. Ani jeden,"

  Spencerová, která tam byla před pár dny tvrdí:
  "A nebyla jsem sama, v Aleppu byly desítky novinářů ze všech koutů světa, Norskem počínaje a Japonskem konče."

  Takže tolik hned k úvodu blábolů tohoto pisálka. Na základě tohoto se zbytkem už nemá cenu zabývat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trotle 19:48, Spencerová tam byla dříve ne minulý týden, to ti nevyšlo, to nebude rád porno-gay Džanda, za tvé nesmysly. Raději se běž dovzdělat homo-sluníčko.

   Vymazat
  2. 20:34
   Psát a někde bejt delší dobu je to,co Chujmer debilovič nechápe!!!!!

   Vymazat
  3. 19:48- Nezabývej se tím, pro někoho to fakt nemá cenu.
   Nepleť si Aleppo a východní Allepo.
   Většina Aleppa byla už roky pod vládou Asada, a jen východní Aleppo bylo oblastí bojů, která se ovšem rychle zmenšovala.
   Takže, co platí jeden den a na jednom místě, neplatí třeba už druhý den, nebo na jiném místě.

   A že novináři se do bojových oblastí nehrnou a raději své zprávy fingují, to známe už z Bosny.

   Informovanost o Aleppu byla pozoruhodná. Všichni věděli, že tam vraždí civilisty, a navrhovali tam poslat pozorovatele OSN, ale přitom bylo dobojováno, až na občasné místní přestřelky s ukrytými zapomenutýmí bojovníky. Ale i při těch se umíralo.
   PB

   Vymazat
  4. 21:18

   Je pozoruhodné jak vám civilní oběti na východní ukrajině hrozně vadily a zde jsou vám zcela u prdele, zpochybňujete že tam vůbec nějaké jsou, všechno jsou to pro vás najednou jen teroristi.

   Chtěl bych vás moooc vidět co byste spustili, kdyby si Ukrajina, přesně po vzoru Sýrie a Assada, pozvala na svou obranu před "teroristy" US Army a ta by zcela srovnala se zemí kobercovými nálety čtvrt Luhanska a čtvrt Doněcka.
   Joo, kurva, to by bylo najednou civilistů. To by se najednou teroristi změnili na "hrdinné bojovníky za svobodu".

   Vymazat
  5. Vidíš, a v tom to právě je. Amíci by na Ukrajinu rádi, ale nemohou, protože se bojí. Vědí, co by je čekalo, kdyby se do obrany svých lidí vložilo Rusko. Bylo by to natvrdo a podpora u vlastních voličů nulová. Válka dlouhá, tu Amíci nikdy neustáli, nebo krátká nukleární, a toho se Amy oprávnění bojí. Takže dušinko, to tvoje kdyby neplatí: Sýrie je Sýrie, je tam legální vláda, vzešlá z voleb a uřezávači hlav - ti "umírnění" i ti ostatní, jsou prostě nelidské bestie, náboženští fanatici a je třeba je vyhubit. Jako to dělá Kadyrov v Čečně. A na Ukrajině povstali občané proti fašistickým pučistům vzešlým v Majdanu. Takže Sýrie a Ukrajina - to je velký rozdíl. Nezkoušej na nás papouškovat tu nalejvárnu NATO!

   Vymazat
  6. :-D
   Jo, tak hlavně že to máš v hlavince srovnaný a omluvený. Je to prostě "velký rozdíl" a hotovo
   :-D

   Jen nechápu, že tu v každém druhém příspěvku blekotáte jak prej chtějí USA rozpoutat s Ruskem za každou cenu 3. sv. válku, teď zase tvrdíš že se Amíci bojí. Chtělo by to abyste si někdy všichni společně sedli nad lahví samohonky a vymysleli jednu společnou verzi.

   Jo a když se teda Rusům nelíbí na území jiného státu tak se mohou zcela svobodně zvednout a odejít do své domoviny. Nebo je snad v Rusku málo místa? Ne, není. Ale ruské kukačky se Rusům jako záminka k prosazování svých zájmů náramně hodí. Na Ukrajině, v Litvě, v Lotyšsku, Estonsku, všude.

   Vymazat
  7. 19:48 Nějak jsi v článku Spencerové přehlédl, jak ona popisuje ten jeden určitý den ve východním Aleppu a jak o tomtéž dni referovala západní mědia. Byl v tom podstatný rozdíl nebo ne?

   22:22 Je vidět, že opravdu nechápeš. Copak je nějaký rozpor mezi tím, že USA by rádo válku s Ruskem (nejlépe prostřednictvím jiných států) a tím, že jí nerozpoutají jen proto, že se bojí odplaty? Se samohonkou máš sám zřejmě bohatou zkušenost, soudě podle tvých slabomyslných komentářů.

   Vymazat
  8. 22:22- Novorusko bylo k vymyšlený "Ukrajině" připojeno jakýmsi rozhodnutím II. sjezdu sovětů! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Takže spíš je to naopak! Páč Malorusko četně Kyjeva je od Andruševa součást Ruska! Ti tzv. ukrajinci (česky "pomezani") se mohou odstěhovat zpátky na Červenou Rus! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrusovsk%C3%A9_p%C5%99%C3%ADm%C4%9B%C5%99%C3%AD

   Vymazat
 9. http://a2larm.cz/2016/12/v-aleppu-k-cilenemu-vyvrazdovani-civilistu-nedochazi/
  Žádná genocida tak, jak ji definuje právo, se nekoná a ani se konat nebude. V Sýrii se dokonce ani nikdy žádná de iure genocida nestala. Jediným příkladem, který by to mohl splňovat, byl útok Islámského státu na oblast Sindžár v Iráku na podzim roku 2014. Tam se skutečně jednalo o cílené vyvražďování skupiny osob, která je definována nábožensky, etnicky, rasově. Je pravda, že Asad a jeho bojovníci se v minulosti nesporně dopouštěli a dodnes velice pravděpodobně v menším rozsahu dopouštějí válečných zločinů. Je stejně tak naprosto nesporné, že se válečných zločinů dopouštěla i ozbrojená opozice. O IS ani nemluvě.

  A co říkáte na komentáře, že jsme minulý týden sledovali vyvražďování civilního obyvatelstva v přímém přenosu?

  Žádné z videozáznamů, které se objevily minulý týden na internetu – a některé zachycovaly režimní ozbrojence ve velmi nechutných scénách – nejsou ze současného Aleppa (a někdy ani ze Sýrie, ale například z Iráku, Libye nebo Jemenu). Je o tom přesvědčen například i novinář Eliot Higgins, zakladatel blogů BellingCat a Brown Moses. Ten je přitom silně antirusky a antiasadovsky naladěný a svá témata si vybírá účelově, ale pokud jde o práci s fakty, lze ho považovat za poměrně poctivý a věrohodný zdroj. Pokud už mluvíme o videích hromadných poprav z Aleppa, tak vím jen o jediném, a to z roku 2013, na němž mainstreamoví rebelové (nikoli tedy IS) popravují desítky režimních vojáků, kteří se jim vzdali. Rebelové je posadili do řady a prostřelili jim hlavy. Video se dá jednoduše dohledat.................

  =======================Co je vlastně cílem rebelů? Chtějí ovládnout určité území. Tam, kde se jim to povedlo, si můžeme udělat obrázek, jak to v praxi vypadá. V Idlíbu je momentálně teokratický protostát, panuje tam genderová segregace náboženská výuka je důležitější než cokoli ostatního, lidé se popravují za nevěru nebo čarodějnictví. Takhle vypadá jediná významná a hmatatelná alternativa Asadova režimu.=====

  OdpovědětVymazat
 10. tak jsem si za peníze které jsem dostal od neziskovky koupil PC,domluvil několik/20/kontaktů a zadal jsem placenou brigádu.Najděte a přihlašte se na všechny servry a blogy,vlezte do názorové komunikace,špiňte rusko,vytvářejte sprostý směr.hádejte se,plivejte,kopejte ,provokujte a dostanete penízky.Funguje to moc ale moc dobře.Na tomto základě potom můžeme vyhodnotit nebezpečnost vebu.takto zde na internetu ty blbce zblbneme.Přihlaste se,čekáme,Člověk v tísni/v prdeli/.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ještě není vše, po smrti se vám ještě odměníme pobytem v teplem a multikulturním, letovisku peklo s.r.o.
   Tak přidejte se k nám a siřte Euro ero hodnoty $$€€

   Vymazat