Reklama

čtvrtek 15. prosince 2016

Štěstí je... když nám tentokrát nesmažou video

15. 12. 2016, Petr Ďoubalík


Před 4 dny jsem v příspěvku Štěstí je... odkazoval na video, které bylo pro článek stěžejní. Teď jsem zjistil, že odkaz nefunguje a to mě mrzí. 


Nechci spekulovat, co za tím vězí, jestli jsem použil odkaz na video, které publikoval někdo jiný než autor nebo zda už zahájil činnost náš slavný útvar pro boj s ruskou propagandou, to je teď jedno. Vyhledal jsem video na jiném kanálu a zkusím štěstí ještě jednou.
odkaz na video nefunguje, YouTube hlásí, že video je soukromé

Text a překlad písničky "Čáp na střeše" najdete v původním článku.

Pokud by to ani teď nefungovalo, doporučuji přímo do vyhledávače YouTube zadat:

Песенный флешмоб «Счастье – это…»

A pro zpestření ještě čápi jako pódiová skladba moderních gymnastek:


4 komentáře :

 1. Ďoubo, to je jasná podpora teroristů, ti malí jsou nejnebezpečnější - všude vlezou, všechno sežerou ... ale plavat, plavat - to oni neuměj ...

  Tak se nediv, že Janda na YT žaloval, a oni to video smázli - ochraňují přece naši bezpečnost, demokracii, lidská práva /* hlavně si nemysli, že TY JÁ a mnozí další jsou v očích těch ochránců lidmi . Za naši houževnatou podporu těch nejnebezpečnějších teroristů by nás nejraději předhodili těm svým, hodným a demokratickým ter.. ehm .. rebelům */ a svobodu /* ne tu tvoji, Ďoubo */

  tak se nediv, až ti na dveře zaklepe úředník pro boj s propagandou a odvede si tě někam, kde se ti nebude moc líbit

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 2. Mám takový dojem, že věznice jsou permanentně přeplněné. Jediný způsob je navléci do mundůrů a vyvézt na hranice Ruské federace jako kanonfutry.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 3. díky za informaci, vidím na youtube tu řetězovou reakci solidarity natáčením flashmob v různých městech...dojalo mě to..je tam i bratislava...ráda se v praze připojím, pokud se najdou spřízněné duše
  helena

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den Heleno a všichni, kteří to cítíte podobně! V Praze by měl FM proběhnout zítra, zde informace:
   Praha se v neděli připojí k vlně bleskových kulturních akcí, tzv. flashmobů, které letí Ruskem, Ukrajinou a nyní se šíří i na Západ.
   Demonstrují přátelství mezi národy, jimž je naopak zejména některými politiky vnucována vzájemná nenávist. Ať jsme Češi, Rusové, Němci, Slováci či příslušníci dalších evropských národů, chceme dát najevo, že si jeden druhého vážíme, vyznáváme podobné hodnoty a chceme mír.
   Sejdeme se v neděli 18. prosince ve 14 hodin na Staroměstském náměstí před pravým vchodem do paláce Kinských.
   Zazpíváme si ruskou píseň "Конь" (Kůň) http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/lube/kon-668361 a ukrajinskou "Червона Рута" (Červona ruta) http://www.karaoke.ru/song/9483.htm
   Texty písní si můžete vytisknout, ev. si je nahrát do mobilních telefonů.

   Účastí podpoříte myšlenku míru a přátelství. Těšíme se na to, že si společně s vámi zazpíváme a pošleme tak vzkaz i dalším podobně smýšlejícím lidem.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.