Reklama

pondělí 12. prosince 2016

Submisivní žurnalistika

12.12.2016   Tribun
Žurnalistika by podle mě měla být buď faktografická, tj. objektivně informovat o událostech, nebo investigativní, tj. pokoušející se proniknout pod povrch, v žádném případě by ale neměla být submisivní, tj. přihrávající a přitakávající. Jenže přesně takový byl rozhovor Jana Klesla s končícím izraelským velvyslancem Gary Korenem. Celý rozhovor se nesl v duchu vzájemného notování si v tom, jak jsou česko-izraelské vztahy vynikající, aniž by se dotazující novinář byť jen otřel o téma okupace Palestiny, krádeží palestinské půdy, omezování dodávek vody a dostupnosti zdravotní péče, ohrazování, a lidských a občanských právech Palestinců. Tedy skoro celý.

V odpovědi na poslední otázky, aniž by na to byl tázán, se pan velvyslanec ostře až arogantně pustil do Čechů, kteří o postupu Izraele vůči Palestincům pochybují či jej dokonce neschvalují. A submisivní novinář ho nechal, asi slyšel, co chtěl slyšet, jen se na to bál zeptat.

12 komentářů :

 1. Jak z uvedeného vyplývá, je Gary KOREN jenom cizák; drzý KOŘEN stylu Shapira. Plete do funkce velvyslance v malém, ale nezávislém (formálně) státu, manýry místodržitele - protektora u Gójim. Holt je to vyvolený.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak jaký je asi rozdíl mezi, kdysi nacistickým Německem a současným Izraelem. První národ "nadřazený", a druhý "vyvolený". Prostě, morální šmejd!

  OdpovědětSmazat
 3. Najednou je vám líto Arabáčů, čmoudů, kozomrdů? Inu jak se vám to zrovna hodí, že vy křivácká rudohnědá sebranko. Nenávist k Židům, nenávist k USA, ke "zkažené" západní společnosti, nenávist k demokracii, ke svobodě a mnoho dalšího vás s těmi islamisty spojuje. Podejte si ruce.
  ===============================================

  Zase mažeš, ty snaživá cenzorská píčo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neláska ke zlodějům s pazourama v našich kapsách, ve výnosech našich daní, neláska k podvodníkům, ke lhářům a šmejdům nemusí být nutně jakousi nenávistí. Co takhle pokus o sebeobranu? Není nad letitou zkušenost generací národů Evropy...

   Píšete jako člen nadnárodní paraziticko-kleptomanské asociace.

   Smazat
  2. 10:25 To je právě ono, tenhle web není pro hlupce, jako jsi ty. Buď si blbej a nechápeš podstatu postojů lidí, kteří druhé soudí podle skutků, nikoli podle příslušnosti, nebo navedenej a snažíš se svést diskusi od tématu. Spíš budeš tak blbej, že si nedokážeš vydělat svých třicet stříbrných jinak, než psaním debilit, které tady se svými trollími souputníky píšeš. Živ se rukama, hovado. Tvůj způsob "myšlení" tě přivede před soud, do pekel, nebo nedejbože (opravdu ti to nepřeji) mezi Jandovce a podobnou sebranku, brojící proti svobodě, demokracii a pravdě.

   Smazat
  3. Boj proti islámu je také falešný, sionistický! Problém není žádné náboženství, ale rasa! Kolik albánských muslimů spáchalo sebevražedený atentát? Kdy muslimové v Bosně provádí sebebičování? Zato můžeme vidět černé "křesťany" provádět woodoo rituály na svých bližních, posílat děti zabíjet vlastní rodiče jako činí africká "křesťanská" Armáda Božího odporu či nechávat se zaživa přibíjet na kříž jako činí žlutí Filipínci. Cortéz přivezl inkvizici do Mexika, ale ta upálila několik set možná tisíc pomatenců, ale zastavila obětování 70-ti tisíc zajatců vytržením srdce zaživa na aztéckém oltáři! Britové nedovolili přemnožení obyvatel indického subkontinentu, ale zbylým postavili železnice, vodovody a zabránili upálení milionů ovdovělých žen zaživa!

   Čili boj s islámem je nesmysl! Boj je třeba vést proti přemnoženým podrasám bez ohledu na vyznání!

   Smazat
  4. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
  5. Blbečku, Arabové jsou přece stejní Semité jako žiďáci! A když nadáváš druhým do komunistů, VŘSR byla v režii žiďáků! Dokonce i nástup fašismu v Itálii podporovali žiďáci! A teď mají v tom svém ukradeném státu apartheid i šovinismus! Odpudivá země s odpudivými exoty! PS: "Žid považuje nežida za kus dobytka." "Gojímský duch je čistě zvířecí."

   Smazat
  6. 12:45 - Jako Putler? - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
 4. Submisive je anglicke slovo.
  Jiste by autor mel psat uplne cesky.
  Jestlize je cech.

  OdpovědětSmazat
 5. 12:45 tak jak rikas!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.