Reklama

středa 14. prosince 2016

Syrská armáda rozpoutala peklo! Přinášíme nelidské záběry z dobytého Aleppa (+ video)

Antonín Seruti 
14. 12. 2016    Freeglobe
Z českých médií hlavní stoky jsme se mohli dozvědět, že syrská armáda, která na rozdíl od Američanů neosvobozuje, ale dobývá, rozpoutala v dobytém Aleppu krvavá jatka. Jako důkaz přinášíme řadu nelidských záběrů, při nichž tuhne krev v žilách:74 komentářů :

 1. krásné a výstižné: "česká média hlavní stoky" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď by měla Syrie žádat po všech agresorech, kteří financovali teroristy válečné reparace.

   Smazat
  2. 4uráčci,tady se podívejte,kde skončila spousta našich Sa-58 v Aleppu v pozicích FSA těch,co užízli hlavu tomu palestinskému 12-ti letému klukovi...a to laskavostí vlády aSociálních paDemokratů,pokryteckých černoprdelníků a "ANO-my to dokážem" pragmatiků...je to v tomto videu úplně na konci i s těmi našimiá vlašimskými truhlíky na náboje:

   https://www.youtube.com/watch?v=yo4nWnv3NpQ

   Nezbývá nám jen čekat,kdy se k nám obloukem některé vrátí i se Stropnického kozomdskými kamarády a začnou mezi námi dělat pořádky,jako ve Francii a přilehlém okolí.....

   Smazat
  3. A nejsme sami, přiřadili jsme se k čípkům Bulharům. Včera byla v Alepu k vidění bulharská munice, kterou Syřani objevili ve skladech Daeš v osvobozené části města. Prostě Češi, Bulhaři, všechno stejná pakáž!

   Smazat
  4. Pozor! podle oficiálních zdrojů, tzv. umírnění řezající na nákladním autě hlavu chlapce byli ve skutečnosti důstojníci Specnazu Turecka.
   Mimo ně tam mezi ozbrojenci působí i jednotky z Anglie, Francie a USA. Pro ně byla prosba ze strany USA (Kerry) o umožnění odchodu.
   Volič-Vilč

   Smazat
  5. Ty antislavistická 16:52, podej aspoň jediný důkaz, že zbraně dodali teroristům Češi.

   Smazat
  6. takže už ne mainstreem média, ale mainsink média? :-)))

   Smazat
  7. 18:38, najdi si na Tubu video, kde asadova armáda nátáčela co našli ve skladišti za zbraně, byli tam usácké bazuky a taky naše podle obrázkového i textového návodu, bylo mě blivno. Takže, kdo to tam asi dodal? Žilka se kdysi holedbal, že dal usákům plné letadla našich starých zásob Sa58, střeliva 7,62 a taky protitankových střel. Tak pokud ti to trošku myslí, pochopíš.

   Smazat
 2. Otřesné, krvavé, barbarské...řekla ČT. A co na to Gábal, Štětina a honibrk Janda?

  OdpovědětSmazat
 3. Vážení může mi někdo seriozně vysvětlit, z jakého důvodu se otvírají koridory pro rebely-teroristy? ještě nedávno se psalo o dvou možnostech, které mají, buď se zdát nebo zemřít...., takže nad rámec budou všichni uvízlí "poradci a jiní specialisté neveřejných armád USA, VB, Francie, Pjakin dokonce mluvil o Polácích v klidu vyvezeni, i s lehkými zbraněmi vyvezeni, jako by se nic nestalo, někdo mi to prosím vysvětlete. Děkuji Novák Měcholupy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tito rebelové- umírnění teroristé nedocílili toho, čeho měli, tak si půjdou odpočinout a schovat se do Evropy a kdo ví, jestli je časem tady nebudou brnět prsty...

   Smazat
  2. Myslím, že poradce islamistů průběžně likvidují, přičemž jim stále dávají možnost odejít. Pokud to poradci z jiných zemí skutečně jsou, tak to budou vojenské jednotky, které musí poslouchat rozkazy a nemohou jen tak z ničeho nic opustit svá stanoviště.
   Aby se nedala svést vina na SAA, nebo RF za to, že je likvidují jen kvůli plnění bojových úkolů a tak nezapříčinila možnost vzniku nenávist vůči SAA a RF, potom mají vždy veřejně medializovanou malou skulinku, kudy mohou odejít.
   Volba je jen na nich a jejich velitelích. Když jim dají rozkaz zůstat na pozici a zemřít, nenávist jejich známých a rodin bude zaměřena na ty, kteří jim ty rozkazy vydali.

   Smazat
  3. 14. prosince 2016 13:15
   Ti poradci moc dobře ví, že záměrně likvidují stát a slouží za žold. Proto když zemřou, bude nenávist dvojnásobná, jelikož jejich činnost je výdělečná a tak živí své rodiny.
   Mrtvý poradce - žádné peníze pro rodinu. A až se to doví jejich známí v USA, Německu, Polsku ....., potom budou opravdu na jejich velitele a i na politiky, naštvaní.

   Smazat
  4. No jak ja to vidim,abych se Vam pokusil odpovedet, je jednodussi bojovat s teroristy mimo obytnou zonu s civilisty,kde mohou nejen nasi jandove a kocabove (schvalne mala pismena,velka si nezaslouzi) vyrvavat nesmysly o poslednich nemocnicich a terorizovanych civilistech, kde je neprehledna zastavba a zoldaci,kteri jsou na podobne boje zvykli ci cviceni. Navic jde o symbol,takhle je to jednodussi. Nikdo se moc nebude ptat JAK bylo Aleppo osvobozeno, ale KDY a tske ZE bylo osvobozeno. Za mestem pak,v poli, bude jednodussi je zlikvidovat i kalibry, letadly ( nad Aleppem Rusove nelitaji), tanky a podobne. Rovnez je rozdil zda mate 4000 zmetku dobre zakopanych,v pozicich,ktera uprvnovali roky, nebo je mate tam,kde podobna infrastruktura i zasobovani chybi. Takze tak:)

   Smazat
  5. Take SCUDy (ktere syrane maji), TOSy ci nedej boze FOABy byste asi na sve vlastni obyvatele v Aleppu nepouzil:) Mimo mesto se zkratka muze bojovat konvencnejsim a ucinejsim zpusobem.

   Smazat
  6. Proč SAA dovolí odchod poradců? Jednoduché vysvětlení. Konečné zničení těch ničemů by ještě stálo mnoho životů vojáků i civilistů. Rus a SAA nejsou armády USA, aby nebrali ohled na utrpení lidí. Každý člověk, co nezemře při ničení US poradců má pro Asada větší cenu, než nějací žoldnéři z USA. Proto jim dovolí odejít s hanbou. Doma skončí jako veteráni z Vietnamu v opovržení a zapomnění. To bude pro ně trest. Nakonec se zastřelí sami.

   Smazat
  7. Takové nároky vznášejí všechny velmoci. A některé se neomezují jen na sousedy.
   Prohru Hitlera před Moskvou sice ovlivnily také faktory mimo sovětské rozhodování a úsilí, nebyly to ale v žádném případě žádné "spojenecké aktivity". Tak např. Protokol o Půjčce a pronájmu pro SSSR byl platný od 1. 10 . 1941, nemohl tudíž ovlivnit výsledek bitvy u Moskvy.
   Vlivy, které určily vývoj války a měly nemoskevské kořeny, se odehrály v kolaborantské vládě ve Vichy (společně s Wilhelmstrasse), v Římě a v Jugoslávii.

   Smazat
  8. 16:05 - jako v Sýrii! Ach jak se ty dějiny stále dokola opakují ....

   Smazat
  9. vlast tě (15:08) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  10. 16:05
   ty jsi ele opravdu velkej ale fakt opravdu velkej vůl

   Smazat
  11. Co kdybys přestal špinit Rusko ty ubohej vzteklej zmrde? Věnuj se Americe. Ta se dopustila nejodpornější genocidy v dějinách Země vyhubením indiánů, sprostě jim ukradla jejich zemi, uzurpuje si všechny národy pod jednou vlajkou, a tyranizuje celý svět. Vybíjí prezidenty jiných států, a určuje kdo bude kde vládnout.Je to sprostá, zmagořená dynastie hrdlořezů, která si myslí, že cokoliv na světě se jim líbí, to se jim musí dát, nebo si to jednoduše vezme. Absolutně bezcitná sebranka, jejíž aktivity jsou doprovázeny potoky krve bezbranných, nevinných lidí. Hubí je po celé Zemi jako ty svoje Indiány. A ty zasranej magore toho pomlouvání Ruska nech. Využíváš každýho hovna i hovínka k pomluvám - co je potom ta americká sebranka? Tu pojmenuj ty hovado páchnoucí od amerického konečníku.

   Smazat
  12. 14. prosince 2016 15:08
   Ukázka propagandy dávno zašlé doby, z které vyrostli dnešní vítači a sluníčkáři. Ti by si měli následujících pár řádek přečíst, aby se dozvěděli, kde jsou jejich kořeny a potom také zjistit, kam tato ideologie vedla a jak nakonec i skončila.

   Skutečnými agresory, říkají němečtí, italští a japonští nacionalisté, jsou ty národy, které si obchodními a imigračními bariérami uzurpovaly lví podíl na přírodních zdrojích země. Neprohlásil snad samotný Papež, že hlavní příčinou světových válek je „chladný kalkulující egoismus, který chce pro sebe hromadit ekonomické zdroje a materiální statky, jenž by měly sloužit všem, ale takto jsou odepřeny národům méně požehnaným přírodou?“[1] Válka, kterou rozpoutali Hitler, Mussolini a Hirohito, byla z tohoto úhlu pohledu spravedlivou válkou, protože jejím cílem bylo zajistit těm, kteří nemají, to, co jim podle božského práva náleželo.

   Smazat
  13. 16:06 - přesně! Vědělo se to dávno před tím než žabožravý sionisti stvořili malou Sýrii:

   "Ruská politika je nezměnitelná. Měnit se mohou pouze ruské metody, taktika, způsob manévrování, ale polární hvězdou ruské politiky zůstává podmanění světa. Polárka je na hvězdném nebi stálicí. V politice Ruska není žádný rys nápadnější než onen, který sleduje nejen své tradiční cíle, ale také způsob, jak jich dosáhnout. Neexistuje tah v současné politice, který by nebylo možné najít už v historii. Ruský medvěd bude schopný všeho, dokud ví, že ostatní zvířata se mu nebudou bránit. Existuje pouze jediný způsob, jak se chovat k mocnosti, jako je Rusko - neukázat strach. Jestliže se Evropa dá na ústup, nebude to znamenat pouze porážku, ale bude to trvalé ujařmení!"
   Karel Marx, New York Tribune 1856

   "Existují jen dvě možnosti: buď spojenectví západní Evropy nebo nadvláda Ruska. Československo, Jugoslávie i polský stát - to vše bude smeteno. Vyvine-li se Rusko v mohutnou vojenskou sílu, nepřežijí tyto státní útvary jedinou generaci. Celá ta hra s okrajovými státy skončí jejich připojením k Rusku, pokud neuzavřou se zeměmi střední Evropy hospodářská spojenectví, s jehož pomocí dokáží ruské hrozbě čelit. Západní Evropa buď převezme ekonomické vedení a k tomu účelu se musí sjednotit, nebo podlehne velkému Rusku, jehož hranice budou sahat od Tichého k Atlantskému oceánu....to by ovšem znamenalo zánik jak německé, tak i francouzské kultury. Pak bychom udělali nejlépe, kdyby se naše děti již nyní ve škole učily ruskému jazyku a dějinám, aby se připravily na příchod velkoruské nadvlády." (Alexander Parvus, 1921)

   Smazat
  14. Koukám že tomu užgrundanýmu chlastoslovanskýmu čechomužikoj z 16:07 už z toho že Obáma končí mrdá natolik, že začal tu svou debilní a jeho IQ houpací zebry hodnou hlášku posílat i neexistujícím osobám:))))

   Smazat
  15. 16:07- ty výplode sockovsko-doubravovské čechomužické lůzy radši sepisuj hlášení pro tohodle kašpara a nestatej se vo druhý co maj vlastní mozek - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
  16. Putinovi agenti jsou zamindrákovaní ubožáci, malí napoleonkové a Adolfové. Chlastoslovanské barbarské Rusko s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních kotrbáckých čechomužiků, musí být i s pomocí Číny zničeno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu komunizmu. A stejně jako dříve francouzské druhé císařství a německá třetí říše či japonské císařství.Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA, jako v obou světových válkách ?
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).

   Smazat
  17. Všechny ty cizáky i rebely z Aleppa by měli soudit ti občané, co se odtud dostali živí. Jen oni vědí, zda a jaké viny tihle lidé mají. Kdo je nutil jajko živé štíty a střílel je když prchali pryč.

   Smazat
  18. Zoufalé bláboly propagandistů z proamerické koalice se hodí pouze pro přípravy veřejného mínění zemí účastníků syrského konfliktu k otevřené intervenci Sýrie.

   Číst dál: https://cz.sputniknews.com/nazory/201612144328312-Jeden-scenar-videa-urpeni-civiliste-Aleppo/

   Smazat
  19. 18:24 - stejnak se to musí provýst! Lepší dřív než později. Mysleme na odkaz velkého filosofa!

   "Ruská politika je nezměnitelná. Měnit se mohou pouze ruské metody, taktika, způsob manévrování, ale polární hvězdou ruské politiky zůstává podmanění světa. Polárka je na hvězdném nebi stálicí. V politice Ruska není žádný rys nápadnější než onen, který sleduje nejen své tradiční cíle, ale také způsob, jak jich dosáhnout. Neexistuje tah v současné politice, který by nebylo možné najít už v historii. Ruský medvěd bude schopný všeho, dokud ví, že ostatní zvířata se mu nebudou bránit. Existuje pouze jediný způsob, jak se chovat k mocnosti, jako je Rusko - neukázat strach. Jestliže se Evropa dá na ústup, nebude to znamenat pouze porážku, ale bude to trvalé ujařmení!"
   Karel Marx, New York Tribune 1856

   Smazat
  20. Anonymní14. prosince 2016 17:27

   Bořivoji Pauku‎ pro Ucho24.cz
   Jen bojuj za nácky, banderovce a islamisty spolu se Saúdy, USA, Sorosem, Schwarzenbergem, Kocábem, Štětinou, Hermanem, .....

   Smazat
  21. Bořivoji Pauku z facebooku jsi hrdina dne. Sorose, Schwarzenberg a Kalousek s Bursíkem tě musí mít rádi.

   Smazat
  22. Bořivoji Pauku z facebooku.

   Veškerá humanitární pomoc, kterou do Sýrie poslaly západní země, byla určena teroristům, oznámil prezident Sýrie Bašár Asad.
   A to včetně herce z firmy ANO Žilky Stropnického, spolu s posvěcením našich armádních výtečníků.

   Smazat
  23. Kde jsi komouši Bořivoji Pauku z facebooku?

   Smazat
  24. 18:27 zkopíroval z webu právníka z Plzně a destruktora českého státu http://www.marekbenda.cz/ruska-politika-je-nezmenitelna/

   Smazat
  25. 18:46 Jó Plzeň a právníci. To byla vždycky elita. :D
   Zatím někam zalezl a ani nedutá. Nebo ho mrzí, že nevítězí jeho islamističtí obohacovači.

   Omezení dodávky zbraní Washingtonem do Sýrie byla zrušená možná ještě před oficiálním oznámením prezidenta USA Baracka Obamy, prohlásil prezident Sýrie Bašár Asad, který se domnívá, že zbraně se dostávají do rukou teroristů Islámského státu a an-Nusry.

   Smazat
  26. 28:46
   To je synáček toho havloidního pablba,kterej se nedovedl souvisle vyjadřovat ani,kdyby ho prosil Bulschit starší?:-))

   Smazat
  27. Omlouvá se,odpověď byla pro 18:46:-)

   Smazat
  28. Marek Benda, je synem českého disidenta Václava Bendy. V letech 2003–2008 dálkově vystudoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni.

   V říjnu 2009 bylo zjištěno, že jeho rigorózní a magisterská práce na téma Restituční proces v 90. letech[3] jsou shodné a rigorózní navíc nesplňuje standardní podmínky počtu normostran, neboť má sice celkem 109 stran, avšak po přepočtu na normostrany by měla pouze 57 stran. Požadovaného počtu alespoň sta stran dosáhl díky zvětšení velikosti písmen a odlišnému řádkování. Vedoucím jeho práce byl Milan Kindl, který uvedl, že práce studentů čte a zabývá se myšlenkami, ale „nepočítá písmenka“.[4] Skupina právníků a akademiků se k ní vyjádřilo dost kriticky. Hovořilo se o již zmíněném rozsahu a především o hrubých pravopisných chybách. Brněnský děkan Jiří Zlatuška doslova prohlásil: „Na pár řádcích svého výjimečného textu udělal autor tolik chyb, že by si zasloužil poslat zpět do základní školy.

   https://www.google.cz/search?q=marek+benda&biw=1332&bih=690&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjxv5XKovTQAhUlIsAKHb8KDIUQ_AUICCgB#imgdii=MANkNwIQZoUxoM%3A%3BMANkNwIQZoUxoM%3A%3Bmfg5RMrBYuEJnM%3A&imgrc=MANkNwIQZoUxoM%3A

   Elita národa, které velí Schwarzenberg se Sorosem za Saúdovské peníze.

   Smazat
  29. Vaše poslední věta je špatně......mělo tam být. JELITA;))))

   Smazat
  30. 18:46 - však! Nic lepšího jsem bohužel nenašel. Všude jen samý pidny a hovno do hovna! Ani Cibulka nebyl tak šťavnajtej jako Bořek Pauk!:))) To na komoušské sračkoidy platí! Budu ho sem dál kopčit - mám co mstít! Chycht! Jupíííí - jsem kočička.kotě!

   Smazat
  31. 19:45
   Ko....t jo,stejně jako ten zrzavej zmetek,opilec a chrchel...A hádej jeho jméno ty venerologickej vypatlače!;-DD

   Smazat
  32. 19:45 Jen to kopči mstiteli, alespoň bude každý vědět odkud vítr fouká.
   My tě máme rádi.

   Smazat
  33. 1827 toto Marxovo hodnocení se vztahuje na carské Rusko. Sovětské Rusko se řídilo zcela jinými principy, tak se nesnaže operovat Marxovým jménem jakoby důkazem o Rusku coby agresorem. Ostatně novodobá historie prokázala velkolepou obětavost a hrdinství při osvobozování válkou anektovaných zemí fašistickým Německem a jeho satelity.

   Smazat
  34. Však taky Velká hra rokem 1917 neskončila! Má apgrejd jako Nová Velká hra aneb Velká hra III.- https://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_hra

   Smazat
  35. Rusové to maj líp zpracovaný! - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0

   Smazat
  36. Včetně tý Trojky! Ta na český Wiki zatím chybí! Na ruský ale je - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D0%91%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0

   Smazat
  37. 20:29 - nežvaň nesmysly ruďásku! Proč potom tvůrce toho bolševickýho Ruska napsal asi toto:

   "Existují jen dvě možnosti: buď spojenectví západní Evropy nebo nadvláda Ruska. Československo, Jugoslávie i polský stát - to vše bude smeteno. Vyvine-li se Rusko v mohutnou vojenskou sílu, nepřežijí tyto státní útvary jedinou generaci. Celá ta hra s okrajovými státy skončí jejich připojením k Rusku, pokud neuzavřou se zeměmi střední Evropy hospodářská spojenectví, s jehož pomocí dokáží ruské hrozbě čelit. Západní Evropa buď převezme ekonomické vedení a k tomu účelu se musí sjednotit, nebo podlehne velkému Rusku, jehož hranice budou sahat od Tichého k Atlantskému oceánu....to by ovšem znamenalo zánik jak německé, tak i francouzské kultury. Pak bychom udělali nejlépe, kdyby se naše děti již nyní ve škole učily ruskému jazyku a dějinám, aby se připravily na příchod velkoruské nadvlády." (Alexander Parvus, 1921)

   Smazat
  38. A.Parvus-Helphland financoval nejakého Uľjanova a jeho revoľucionerov v zapečatenom vlaku do Ruska...
   Zatým iný bankár - Schiff + Loeb, Koen & Co. venovali Bronštajnovi - Trockému a jeho cca 300 revoľucionerom 20 mil. a platili cestu z USA do Ruska... Náhodou bol jeho svokrom istý Životnovskij, ktorý patril k akcionárom banky... Samé náhody...
   Úlohou revoľucionerov bolo zažínať "svetovú revolúciu" a hnať rusý národ do vojen - aby postupne vykapal... K čomu aj revoľucioneri doma značne prispeli... Pod zástavou svojich veriteľov - demokratov! Ale Stalin im to zatrhol - preto ho tak nenávidia... Hodili naňho všetky ďalšie zločiny chruščovovcov trockistov, komunistov aj "členov." Stalin bol boľševik - nepriateľ ostatných.

   Smazat
  39. A istý Mordechaj Lévi - Carl Marx - bol známy slavofób. Preto sa tam prilepil "-leniniozmus." Čo zas nebolo oveľa lepšie...

   Smazat
 4. Však mnohým z EU se již dostalo toho potěšení a mohli konečně okusit obohacování v širokém spektru.
  - Kdo mohl mnohým sluníčkářkám za to, že se nechali zlákat propagandou.
  - Kdo může mnohým lidem za to, že se nechali zlákat revolucemi všelijaké barvy a ročního období.
  - Kdo může politikům za to, že podporují nadnárodní i státní klanové korporace.
  Není pravda, že nevědomost hříchu nečiní.
  Karmický zákon je platný bez pardonu pro vše!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda o Alepu! - http://www.info.cz/svet/aleppo-v-karikaturach-jak-vidi-dobyti-mesta-kresliri-al-dzaziry-1755.html

   Smazat
  2. 9:31 - jestli myslíš, že Al Džazíra je televize, která šíří pravdu, tak jsi na velkém omylu. Je to přesně ta hlásná trouba sunitského islámu, který chce všude vládnout a je nesmiřitelný k jinakostem, především náboženským. A Asadův režim je jeden z posledních v arabském světě, který se snaží udržet sekulární společnost, kde nikdo nikomu nevnucuje své náboženství za jediné pravé. Všem feudálům v Zálivu je Asad jako republikán trnem v očích. Také překáží Izraeli, který chce ukrást Golany, jkao bohaté prameniště vody, které v Izraeli není mnoho. Prostě tihle všichni josu proti "syrskému režimu" a když jim to nevychází přes Daeš, tak aspoň špiní karikaturami. TAk si prosím oprav svůj výkřik: ne "Pravda o Alepu", ale podlézaví karikaturisté malují pro své šejky za jejich peníze jejich "pravdu" o Alepu a Sýrii!

   Smazat
  3. DAEŠ i tzv. FSA jsou pod taktovkou židů a dělají pro ně špinavou práci dle starého zvyku prosazování svých zájmů i těmi nejpodlejšími metodami,ale rukama druhých...Jen naivní liberalistický indoktrinát a omezenec to nevidí....

   Smazat
  4. 12:17 - zkus to odložit nějakými kloudnými zdroji. Pak teprve budeš prospěšný. Zatím jsi jen rasista a to je sakra málo. Spíš ostuda.

   Smazat
 5. naše mediální mrdky.....zaprodaní žoldáci...

  OdpovědětSmazat
 6. Z toho Kecába, Halal-íka a Štětináče klepne pepka. Už aby to bylo !

  OdpovědětSmazat
 7. elitám se hroutí systém lhaní: http://www.eurasia24.cz/media24/item/2179-elitam-se-hrouti-system-lhani-post-truth-je-jejich-beznadejnym-pokusem-o-obranu

  OdpovědětSmazat
 8. Zapad este oplace privela neziaducich informacii medzi ludmi vo svete,ta ich sloboda slova ich nasla nepripravenich a zacina im to vadit.A to je spravne !!

  OdpovědětSmazat
 9. v tom nadpisu to musíte dávat do uvozovek, protože dost lidí trpí mediální zblbělostí a už čte jen titulky...vezmou je vážně, zapadají jim do obrazu podávaného mainstreamem..

  OdpovědětSmazat
 10. ten nadpis neodpovídá obsahu, nejde o žádné peklo, ale o osvobození !!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Sobotka je nebezpečný tvor.

  OdpovědětSmazat
 12. Chce se mi tomu věřit, ale matou mě záběry absolutně zničeného Alepa. Kde to tedy oslavují, není to Damašek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to u Nasralláha na zahradě ...

   Smazat
  2. Východní Aleppo zničeno, západní Aleppo normálně fungovalo.

   Smazat
 13. Perfektní, takto podobně to vložím i na skrytapravda.cz

  OdpovědětSmazat
 14. Chtělo se mi zvracet,když jsem sledoval výlevy Samanthy Power,nebo Borise Johnsona.Jeho jsem měl za inteligentního člověka a zdá se mi,že od chvíle kdy je MZ se snaží co to jde,aby si snad někdo nemyslel,že je Boris,tedy Rus.Snad jednodušší by byla změnit jméno.Nicméně tahle propagandožumpa naprosto ignoruje fakt,že koridorů a příměří pro odchod jak civilistů,tak džihádistů bylo nespočet,takže logicky pokud v Allepu civilisté zůstali,tak buď část chtěla(jejich rodiny) a ta druhá byla držena záměrně jako živé štíty a logicky budoucí oběti použitelné mediálně.Jinak současné rozdělení společnosti mi připadá spíš jako strana války a strana míru,než ostatní definice.

  OdpovědětSmazat
 15. Teroristé v Aleppo = zahraniční vojenští instruktoři v syrské pasti. Proto západ tolik křičí, aby je zachránil před likvidací. Američané jsou velkorysejší, klidně ty své zlikvidují a ještě ušetří na výplatách a důchodech. Tak se to dělá! P.S.: doufám jenom, že tam naše loutky neposlaly české občany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ba právě naopak je tam měli poslat a komadiantský Strupál s ukousnutou předkožkou tam měl jít s nimi,když už jim tam posílali i přes zákaz OSN zbraně,jak dokazuje i tohle video v poslední minutě z obhlížení pozic FSA ve vých.Aleppu:

   https://www.youtube.com/watch?v=yo4nWnv3NpQ


   tohle je náš humanitární příspěvek pomoci obyvatelům těžce zkoušeného už 5 let terorem nositelů západní demokracie a západních hodnot v jejichž čele stojí strkání si péra navzájem do prdelí a jiné sodomie,které mj.šíří i jinak cudní a bohabojní křasťané,mající dnes zastoupení ve vládě a sněmovně.

   Smazat
 16. Teď se právě objevila ruská propaganda.Právě před
  tímto nás bude demokraticky chránit Chovancův tým
  proti ruské propagandě.Takže podobné záběry už se
  v budoucnu nesmí uveřejňovat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 17. Ta naše média, to je taková neuvěřitelná stoka, že nedokáží ani pochopit, jakou mají ti lidé po hnusné válce radost, jak se jim ulevilo, že po tolika letech teroru přišel mír... fuj tajksl

  OdpovědětSmazat
 18. Vážená redakce NR - odstraňte prosím z diskuzí toho odporného sprosťáka, který sem začal z nepochopitelných důvodů každý den lézt a sprostě tady uráží jak ostatní diskutující, tak České občany obecně, i Českou zem. Je to odporný, duševně nemocný dobytek, a nechápu, proč musíme číst ty hnusné urážky a nadávky, které kazí celou diskuzi.Tato sprostá část diskuze psaná v dlouhých příspěvcích kazí celou úroveň diskuze. Vy máte na svém webu uvedeno, že vulgární příspěvky budete odstraňovat, ale neděje se tak. Nemohu ani věřit, že i ty sprosté diskuze vítáte, protože vám zajišťují vyšší množství reakcí ostatních, a tím i vyšší finanční příspěvky, ale jiný motiv, proč toto nemocné prase nedokážete z diskuzí odstranit, mne nenapadá. Buď nemáte nástroj k jejich odstranění, nebo je z nějakých jiných důvodů neodstraňujete, a my bychom měli tyto důvody znát. Nebo si myslíte, že máme tyto odporné sprosté a urážlivé prasárny tolerovat? Proč?

  OdpovědětSmazat
 19. Autorovi Serutimu děkuji a redakci NR už snad lze jen doporučit, aby ta oslavovací videa poslala k uveřejnění ve vánočním balení a třeba i vroucím věnováním mainstreamu nebo i takovým (jako Britské listy apod.), kteří tvrdošíjně předstírají nezávislost svého pohledu. A přitom jsou beznadějně závislí na své autocenzuře a stejně tak i západ. chlebodárcích.

  OdpovědětSmazat
 20. Tito hrdlořezové jsou pro tzv.Západ v pořádku,stejně tak ozbrojenci s Hitlerovskými insigniemi při Majdanu.Připadá mi,jako by si tím vládnoucí elity přímo říkali o sesazení lidmi či armádou,než potupný výprask ve volbách.Věřím,že většina silových složek by ani nebyla proti,kdyby Češi opět převzali kontrolu nad vlastní zemí.Koneckonců i Ústava toto předpokládá a jednání orgánů vlády skutečně vzbuzují dojem činnosti proti zájmům ČR a její občanů.Mrzí mě,že Klaus nerezignoval na protest proti tlaku na podpis Lisabonské smlouvy,alespoň by se otevřela debata,zda chceme být suverénní země či nikoliv.Suverénní již nejsme a teď co dál?

  OdpovědětSmazat
 21. Pojď na férovku!Ty hrdino co tu všechny urážíš.Zvedni prdel od kompu,pojďme si říct kdy a kde a pojď se ukázat geroji z kanálu!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.