Reklama

.

.

čtvrtek 29. prosince 2016

The Week: Nikdo nechce Evropu, jakou z ní udělala Merkelová! Politika Angely Merkelové se změnila v katastrofu

29. 12. 2016   První zprávy
Kvůli migrační politice německé kancléřky Angely Merkelové se Evropa stala nebezpečným místem, kde volné hranice hrají do rukou teroristů. Michael Brendan Dougherty, korespondent The Weeku, to napsal ve svém komentáři s titulkem „Angela Merkelová ničí Evropu".

„Nejhorší ze všeho je snaha Merkelové chránit „evropské hodnoty", kdy pravděpodobně navždy změnila život Evropy. Svět bez hranic, který symbolizoval prosperitu a veřejný pořádek, se stal zdrojem nebezpečí," zdůraznil komentátor.

Podle slov Doughertyho, když německá spolková kancléřka vyvolala příliv více než milionu uprchlíků v roce 2015, tak ji „pěli chválu" a označili její rozhodnutí za „triumf lidství".

Ale po berlínském kamionu, řízeném migrantem, který vrazil na vánoční trh a zabil 12 lidí, je spravedlivé říci, že se politika Merkelové proměnila v katastrofu, poukázal novinář The Weeku.

FP: Jediný způsob, jak ochránit Západ - donutit Merkelovou odejít!

Podezřelý v útoku – 24letý Anis Amri byl nakonec zastřelen policií v Miláně, a údajně byl uprchlíkem z Tuniska, poznamenal Dougherty. Zároveň, po spáchání trestného činu, mu otevřené hranice umožnily dostat se z Německa a pobývat nejprve ve Francii a pak v Itálii, doplnil.

A novinář The Weeku připomíná: rok 2016, který končí v Německu smutkem za obětmi v Berlíně, začal útoky na ženy v Kolíně nad Rýnem, také údajně spáchané žadateli o azyl. Poté následovaly i další incidenty, výbuch ve městě Ansbach, provedený uprchlíkem ze Sýrie, až k zatčení 17letého afghánského mladíka za vraždu 19leté dcery evropského úředníka Marie Ladenburgerové.

„Je to katastrofa nejen pro Německo," uvedl Doughherty, připomínající teroristické útoky v Bruselu, Paříži a Nice.
Sama Merkelová tvrdila, že je nutné uprchlíky v takovém množství přijmout, protože to je jediný způsob, jak zůstat věrný „evropským hodnotám". Nicméně, současná vlna terorismu v Evropě představuje „smrtelné nebezpečí", nejen její zemi, ale i Evropské unii jako celku, zdůraznil novinář.


Nyní jednotlivé evropské země namísto nových způsobů integrace migrantů, hledají nové způsoby jejich dohledu. „Takovou Evropu nikdo nechtěl,“ shrnuje Dougherty.

24 komentářů :

 1. Němci by si měli uvědomit to,že bez fyzické likvidace Merkelové-sama neodejde-nemají šanci nic změnit.Tuto vydíratelnou svini je třeba co nejdříve zlikvidovat jako škodnou německého národa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/09/DVD.jpg

   Vymazat
 2. Počet pozůstalých po obětech narůstá a přímo úměrně i nenávist k soudružce Merkelové. A po ní přijdou na řadu šlechetní vítači.

  OdpovědětVymazat
 3. Už aby,je pět minut p dvanácté!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Merkerova je nejdestruktivneji politik v cele Evrope.
  Nemci se ji musi definitivne zbavit, nebo prestanou existovat jako narod.
  Neznam zadneho politika, ktery by byl tak proti evropsky a proti civilizacni jako je ona.
  Byla odsouzena Amerikou a presidentem Trumpem a presto stale setrvava na sve pozici.
  Na co ceka ta utopisticka slepice, na atentatnika ?
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Atentatnik by se nezvratne pospinil krvi te stare vychlemstane lekle ryby a asi by po tom vyblil i matersky mleko!. Musi to byt deratizer a nesmi byt za svoji praci pro blaho Nemecka stihan:-) :-))))

   Vymazat
 5. Vždyť pro ten islámskej genetickej odpad je ta bezmezná kurva jejich milující muttr!!!!!:-/
  Ale všeho do času....!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. V článku je uvedeno opravdu jen minimum příkladů multikulti kulturního obohacování, ke kterému za uplynulý rok došlo v Německu. Merkelová a jí podobní (Holande, Juncker,..) jsou zrádci svého národa i všech původních evropanů. Vlastně se dá říci zrádci všech slušných svobodných a inteligentních lidí. A protože vrána k vráně sedá, tak se ani nedivím, že podporují migranty, z nichž většina není nic jiného než vyžírky a rovněž zrádci, kteří místo toho aby bojovali o své země a lepší život u nich jen parazitují na obyčejných lidech v Evropě a ještě jim vnucují středověkou ideologii, která vše pošle do hoven. My se ale nedáme, protože víme, že vítězství je naše .... i kdyby nás všechny pozabíjeli. A víte proč? Protože to jejich hnusný nereformovatelný náboženství je vždycky do těch hoven nakonec pošle. My už dávno budeme na druhém konci vesmíru.

  OdpovědětVymazat
 7. Svini Merkelovou je třeba zastřelit nebo převálcovat kamionem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://ateo.cz/f/images/m/MerkelApocalypse.jpg

   Vymazat
  2. Neni to tak davno , kdy Merkel prohlasila verejne, ze migranti budou velmi prospesni Evrope ,take jako ridici kamionu....
   Nejenze terorista presel v klidu z Nemecka do Francie a v klidu do Italie , ale pohyboval se /dle zprav/ ve tri rano nekde na namesti /cili se nesnazil skryt v davech/, ale ani policiste /dva/ ,netusili /byli vubec varovani, byly jim ukazany fotografie podezrelych atd. ??, tohle je sokujici/ a nechali teroristu vyndat pistoli z ruksaku !! a zacit je strilet... !!
   Nejsem si vubec jist , zdali slo o policisty v tomhle pripade .

   Vymazat
 8. Němci nic neudělají.Jsou poslušni svému vůdci Merkelové!Mají to v genech.Jsou potichu,bojí se,nesmí se srocovat,podlézají muslimům,živí je a ti jsou na sociálních dávkách spokojeni.To spíš mutti zavelí napadnout Rusko a Němec poslechne,ale muslimy,svoje miláčky nedá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Němci mají poslušnost v genech a historie dokazuje, že jsou snadno zneužitelní k čemukoliv. Islám v kombinaci s německými geny silně zapáchá další světovou válkou.

   Vymazat
 9. Němci měli být zlikvidováni hned po skončení války
  všichni.Pátá kolona v české politice by byla pořád
  zalezlá jako za komančů.To se báli i dýchat.Němci
  jsou kosmopolitní,pokud se věci dějí pod jejich vedením.Kdyby evropští vlastizrádci odmítli diktát
  Berlína s migranty,už by byla pryč.Zničila by jim
  jejich čtvrtou říši a dopadla jak Gorbačov,který
  je v Rusku považován za zrádce.U mne také.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 10. Jak to, že nikdo. U nás v Čechách by se pár takových perverzáků našlo.

  OdpovědětVymazat
 11. Tohle nezacalo vcera. Od let 80. se usadili islamsky fanatici -teroristi prave Nemecku.
  /Muslim Brotherhood je hlavni organizace /.
  A zacali planovat utoky na svet , organizovat se a vyzbrojovat vsim potrebnym.
  Tez Havel /na prikaz koho ?/, poskytoval tajny ukryt a uvital nektere z nich u nas , byli to napriklad teroristi , kteri spoluorganizovali utok a vrazdu na egyptskeho presidenta .
  Jeden z nich byl jeho bratr.
  Stoji za povsimnuti , ze si malokdo povsimnul , ze teroriste z 9/11 se pripravovali a aktivizovali prave v Nemecku, nez se presunili do USA !

  OdpovědětVymazat
 12. ale proč se tam pořád drží Merkel a ostatní vlastizrádci,
  někdo je musí královsky platit, nebo se bojí výhrůžek z USA ?
  Tohle musí skončit, ale bojím se, zda nebude již pozdě a hlavně to bude asi krvavé a bolestné--------
  a čeští politici jen kecají blbosti schvalují nesmyslné zákony a lidé drží huby !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tvé PROČ,

   mám zformovaný pohled, jelikož mimo češtiny ovládám i jiné jazyky, především němčinu.

   Z posledních výzkumů veřejného mínění v Německu,
   má jejich kancléřka více, než 50% podporu.
   Podporu politiky, kterou likviduje nejen Německo,
   ale Evropu jako celek.

   A teď k těm údajným 50 procentům :
   V bývalé NDR to budou sotva 20% , o to více ve starých spolkových zemích, tam je to hodně přes 80%

   PROČ ?
   Podstatné části východních Němců připomíná politika kancléřky a podpora médií dobu, kdy vládla SED,Honecker a hlavní noviny byly Neues Deutschland.

   Ti západní Němci ale v ničem jiném nevyrostli
   a tak přijímají současný stav spíše s porozuměním
   a tolerancí.
   Od dětství vyrůstají v prostředí, jež není už ani trochu homogenní - turecká populace,muslimové, Afričané ap., mešity a minarety, kam se podíváš...

   Proto se dá také očekávat, že v příštích volbách do Bundestagu získají rozhodné hlasy ti politici,kteří
   dokáží naslouchat nespokojené menšině.

   Západním Němcům už není pomoci, jsou natolik indoktrinováni státní politikou,že ztratili i ten poslední pud sebezáchovy...

   Vymazat
  2. No těmhle průzkumům už věřej jenom skalní fandové (abych je neurazil), i Churchill řekl, věřím jen těm průzkumům (statistikám) které jsem si sám zfalšoval. A o tom to je. Myslím že Makrela poletí dolů z hrušky jako namydlenej blesk.

   Vymazat
 13. Můj názor,pánové a dámy.Chtěli jste do EU?CHTĚLI.CINKALI jsme jako diví klíči a řvali Havel na hrad?Řvali!A to bylo vše,co jsme udělali.A chrápali jsme dál a bylo nám jedno,co se děje,bylo nám jedno,kdo nám a jak vládne!Jako ovce jsme šli k volbám a bylo fuk,kdo zvítězil.Vlezli jsme do NATO a nikdo nepřemýšlel,jaké to bude mít důsledky.Účastnili jsme se vraždění žen a dětí a bylo nám to jedno.Pomalu a plíživě jsme ztráceli kontrolu nad státem a nepřemýšleli jsme proč!Padáme na držku a mlčíme.Copak si nezasloužíme likvidaci frau Merkel?Zasloužíme!K čertu s námi!,jelikož stále mlčíme!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda. Udělali z nás euroatlantické stádo ovcí, vyznávájící západní hodnoty jako lež, faleš, podvody, homosexuální pornografie a jiné hnusy. Nejhorší na tom je ale to, že je to součástí školních osnov a tím vymývají mozky našim dětem, včetně překrucování historie.

   Vymazat
 14. Žiadeho Nemca si k dverám svojho domu nepustím abi mi nebľačal s mešity Aláh Akbar,žiadny poonďati Nemec moslimák.Znovu sa tim barbarom či sú Nemci či alebo arabo nemci,nedáme sa a kresťani bdejme a NA STRÁŽ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://ateo.cz/f/images/p/PutinMerkel.jpg

   Vymazat
 15. Preco tu kravu este neodsudily za vlastizradu?

  OdpovědětVymazat