Reklama

.

.

středa 21. prosince 2016

To je mazec: kanadská novinářka Bartlett na půdě OSN zmasakrovala norského novináře!

21. 12. 2016     SkrytáPravda
To není hoax či fake news - Allepo - To, co nesmíte slyšet!
Hluboká, hluboká poklona kanadské novinářce, která jasnými a konkrétními odpověďmi - důkazy - smetla nadutého zastánce jediné pravdy a nikdy jinak novináře Christophera Roneberga z deníku Aftenposten z Norska. A to, co se dozvídáme z OSN a z Kanady potvrzuje důkazy, které nám předkládá Tereza Spencerová, naše " odstavená" nejlepší novinářka!


Protože to není schválená mainstreamová zpráva, která se hodí oficiální propagandě, zaštiťující to ČTK, mohl by někdo zpochybnit namluvené, které není profesionální. Proto je ještě jednou možné ověřit v autentickém znění s titulky.

Toto je to ve slovenštině, ale měl by to vyposlechnout každý slušný, soudný člověk!


Prostě masakr na lži: hluboká poklona ještě jednou!

A zde to najdete v originálu bez překrytí včetně jednoho ze zdrojů

Eva Bartlett o propagande a mainstreamov

A všimněte si dalších důkazů. Když jsme psali: ještě pod názvem Pařát dnes o tom, co je vlastně SOHR, bylo to tenkrát bráno jako český hoax a fake news, jak se dnes honosně píše. Nyní to říkají oficiálně i na půdě OSN a je zajímavé, že nikdo z CNN., BBC, New York Times a dalších ze "zaručeněpravdivýchnehoaxů" nevyšle svůj štáb, aby se do Coventry podíval. Ale místo toho připravuje ministerstvo propagandy tým, který má těmto informacím zakroutit krkem!

Proč nevyrazí Česká televize do Coventy a nevyvrátí, že je to jeden člověk, který si píše, co ho napadne a sbírá to na internetu? Jak je možné, že to i v Kanadě, dokonce v OSN vědí, ale u nás to v České televizi nikdo neřekne? A co pornoherec Jakub Janda z Evropských hodnot nic neví?
Nesmí zapadnout! Kdo zpracovává v Londýně zprávy pro BBC a Bloomberg o Rusku?

Naopak když USA bombardovaly nemocnice, dokonce Assange nabízel 50 000 dolarů tomu, kdo předloží důkazy. Jinak OSN a mainstream byl němý!
50 000 dolarů za video amerického masakru nemocnice nabízí WikiLeaks

Vyhlásili válku na pravdu. Jak vidíte, stačí předkládat důkazy a jsou v koncích. Pak už zbývá jediné: zablokovat vše jako to zkouší Facebook či iDNES.

61 komentářů :

 1. SOHR, jeden obchodníček s obnošeným šatstvem to dotáhl až do OSN😂😂😂😂😂😂
  To zase bude vytočených Pepíků Vyskočilů😂😂😂😂😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Povez komunisto, co soudruzka dokazala vyvratit nebo naopak dokazat?

   Vymazat
  2. 0:17 vsadim se s tebou, lhari, ze 0:07 neni komunista
   Takze jen anonyme lzes
   Ze se nestydis

   Vymazat
  3. Nauč se číst 0:17, komunistický sráči Vyskočile.

   Vymazat
  4. 0:33 pojd se vsadit, prazdny sude, zdali jsem komunista nebo ne
   Zvanis, a ani nevis jestli zvanis pravdu nebo lez
   Kdyz nevis kdo je a kdo neni komunista tak proc bychom meli brat vazne tve ostatn idiotske vyvody
   Kdyz nestojis jako chlap za svymi slovy tak holt se nesmis divit kdyz tva slova jsou brany jako kunkani
   Ty nemas pravo diskutovat
   Ja vim ze se snazis vtirat do diskuze, ale jsi nula, jen troll, nestojis nikomu ani za odpoved
   Po tobe nestekaji ani psi, zbabelce

   Vymazat
  5. 0:33 navic s tim tvym nizkym IQ tak 70 az 80, mizernym vzdelanim se snazis vetrit mezi diskutery.
   Ty neumis ani nadavat, Pepou Vyskocem te tu nazvali i jini a ty v tve tuposti nedokazes sam nadavat a tak jen hloupe opakujes to cim te urazeji jini
   Nestydis se?
   Mozna by si byl bran vazneji nekde v pomocne skole

   Jo a kdyby si, houpaku, narazil na opravdove komunisty tak by si kvicel a skemral o zivot nekde pod opratkou

   Vymazat
  6. 0:33 vsimni si ze te Volic ignoruje, pri nejlepsim jsi obtizny hmyz

   Vymazat
  7. 0:17 - coby měla "vyvracet"? Blbe, otázky se nevyvracej, ty se zodpovídaj! Odpověděla mu zcela bezchybně, kdo a roč založil tzv. bílé helmy a proč jso u nedůvěryhodný korporátky s jednou a tou samou holčičkou v různých časech na různých místech. A taky mu vysvětlila, kde bere jistotu o postojích lidí v Sýrii - osobními rozhovory a účastí na volbách! Jejich nestrannost osobně potvrdila.

   Vymazat
  8. Horni Dolní je placený idiot v žoldu kremelských pánů,který si hraje na světoběžníka a má jenom holou prdel s klávesnicí bez čárek a háčků.Napiš si Putinovi a on ti tu klavesnici přinese Děduška Maroz

   Vymazat
  9. 10.40 Nejsou voni potomek policejního konfidenta Josefa VYSKOČILA z Putimi z doby první světové a Masarykovské demokracie? Pan Wachtmeister si ho velice cenil. Co váš "řídící"? Provokatére!

   Vymazat
  10. 12:49 ty nejsi Horní z Dolní ale máš podobnou rétoriku a možná stejného vůdce.Strč si hlavu do kanálu a hleď do zrcadla blbosti.Známeto už dávno,kdo má jiný názor je označen za provokatéra a škůdce lidu.Á,zlatá 50tá léta,to byl tvůj vrchol blaha

   Vymazat
  11. 0:17 dokázala že jsi blb.

   Vymazat
 2. Ta soudruzka blaboli dlouho a usilovne, ale audienci ma jako na schuzich Nove republiky. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stébácký spratku 0:15, řekni si otci o pár facek a mazej chrápat

   Vymazat
  2. Dovoluji si oponovat 0:15. Ta dáma neblábolí, ta dáma je obdivuhodná a ty to dobře víš!Jenom si to prostě nedokážeš přiznat. Ono to není lehké nalít sám sobě pravdu, která popírá všechno to, čemu věříš. Svým způsobem tě chápu a vím, že pod tímto tlakem svého vlastního ega máš potřebu druhým nadávat.
   A proč tam není více "novinářů"? Když budu lhát, jako když tiskne, nepůjdu si poslechnout pravdu podloženou fakty. Nepůjdu na střet, to je snad jasné. Chci věřit tomu, že většina tzv. novinářů není natolik blbá, aby nevěděla, že jejich zprávy jsou plné lží. Snad jen pan norský pisálek, ten - jak se zdá - opravdu moc rozumu nepobral. Srdečně zdraví soudružka VK

   Vymazat
  3. Jen ho nechte, ať se bojí:o) On je pouhý sráč, který by pro svou kariéru zabíjel ale schválně, jestli by měl odvahu říct skutečnou pravdu, když by věděl, že mu okamžitě skončí současný život a skončí někde u pásu nebo v lepším případě u plátku regionálního významu. To je právě ta odvaha a já smekám před dotyčnou novinářku, která se nebála svou kariéru i dosavadní životní úroveň dát na oltář pravdy. Však i v naší nedávné historii byli novináři vlastenci ale je zajímavé, že vždy dřeli nouzi s bídou a prestitutky si stavěli paláce už za Rakouska Uherska.

   Vymazat
  4. 0:15 ano, mezi slušnými lidmi. Snad si nemyslíš, že bude vystupovat před havloidní žumpou.

   Vymazat
  5. 0:15
   Pepku, a teď vyskoč!

   Vymazat
 3. 0:15 musis se vic snazit branit havlismus, modry svazacku

  OdpovědětVymazat
 4. Hele, já být Ukrajincema tak udělám přesně to co Assad. Pozvu si po jeho vzoru na Ukrajinu (místo Ruské armády) US Army na ochranu svého území před "teroristy". Pak bych nechal kobercovými nálety srovnat se zemí čtvrt Luhansku a čtvrt Doněcku. Všechny bych tam vybil včetně žen a děcek s tím, že to stejně byli všechno teroristi. Potom bych si najmul podobnou fanatickou pizdu jak je v článku s tím, že by všechny tazatele na civilní oběti "zmasakrovala".

  Bylo by to moc veselé. Hlavně by mě bavilo číst zde zběsilý kvikot místních ruských pitomečků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, to ti přesně sedí 0:48, komunistický havloidní kryple, ty asi budeš ruský potomek některé dámy z Pussy Riot.

   Vymazat
  2. Ty můžeš akorát tak leštit hůlku Jandovi ty jeden mudrlante a věz,že i na ty tvoje kámoše od majdanu už brzy dojde,tak se k nim moc nehlas,ať nějakou neslízneš !!!

   Vymazat
  3. Hele, dva kokůtci se trefili do stejného času.

   Vymazat
  4. Hele, já být Ukrajincema...Pepku Vyskoč 0:48 neser se s tím Ruskem, běž blbče, ukaž jim to, pozvi si US Army, nebo jsi posraný strachy a jen tu kecáš hovadiny.

   Vymazat
  5. Anonymní21. prosince 2016 1:03
   Hele, dva kokůtci se trefili do stejného času.-pravil havlokokůtek

   Vymazat
  6. 1:05
   Hovadiny tu kecáte a posraní něco udělat jste tu jen vy. Banda neschopných loserů a blbečků neškodně poštěkávajících a kňučících na konspiračních stránkách a zoufale vyhlížejících příchod vašeho spasitele v podobě Putina. Zoufalci :-D

   Vymazat
  7. Hovadiny tu kecáš a posraný něco udělat jseš tu jen ty. Jeden neschopný loser a blbeček neškodně poštěkávající a kňučící zde na stránkách a zoufale vyhlížejících příchod vašeho spasitele nějakého dalšího ožralu Havla. Zoufalče :-D

   Vymazat
  8. 1:16

   Proč já bych měl něco dělat, ty debžo? S čím jako? Já jsem v naší krásné, svobodné, demokratické a bohaté zemi spokojen, tak jako většina mých spoluobčanů. Žádnýho spasitele nevyhlížíme protože před ničím spasit nepotřebujeme.

   Sice se snažíš, ale moc ti to teda nejde :-D

   Vymazat
  9. 1:33 nemel sračky Pepku a mazej obklíčit Rusko a hlavně osvobodit Krym od rusáků, kryple. Být Sorosem, tak tě okamžitě vykopnu neandrtálče, každý hned pozná, že jsi primitivní pokrytecký havloidní kokot.

   Vymazat
  10. 1:46

   Evidentně jsi retardovaný a nemáš kapacitu pobrat že já prostě nemám žádný důvod nikam chodit, obkličovat a osvobozovat.
   To ty by jsi se, ty kriplíku, měl ve vlastním zájmu přestat trápit tady v tom prohnilém, kapitalistickém, havloidním západě, sbalit si tvůj skromný uzlíček a vypadnout do svýho vysněných ráje na východ.
   Tak šťastnou cestu!

   Vymazat
  11. havloPepek píše....Pak bych nechal kobercovými nálety srovnat se zemí čtvrt Luhansku a čtvrt Doněcku. Všechny bych tam vybil včetně žen a děcek s tím, že to stejně byli všechno teroristi......a dále šťastný Pepek píše....Já jsem v naší krásné, svobodné, demokratické a bohaté zemi spokojen, tak jako většina mých spoluobčanů. Žádnýho spasitele nevyhlížíme protože před ničím spasit nepotřebujeme.

   havloPepku ty jsi opravdu totální magor, čteš to po sobě vůbec?

   Vymazat
  12. Sračky zdejšího krypla Pepka Vyskočila.........Evidentně jsi retardovaný a nemáš kapacitu pobrat že já prostě nemám žádný důvod nikam chodit, obkličovat a osvobozovat.......Pak bych nechal kobercovými nálety srovnat se zemí čtvrt Luhansku a čtvrt Doněcku. Všechny bych tam vybil včetně žen a děcek s tím, že to stejně byli všechno teroristi...

   Vymazat
  13. Havlokryple Pepku Vyskočile, jak je to s tím Krymem?

   Vymazat
  14. Hlavně jste zapoměl , že poslední , legálně zvolený prezident na Ukrajině byl Janukovič a ten by USA určitě nezval !!

   Vymazat
  15. 0:48 jenze ty nejsi nicim
   Tady volas po valecnych zlocinech, kvicet budes az budes vysetrovan a pak zavren v cele s Jandou a upadne ti mejdlo

   Vymazat
  16. 1:09 ty havlisto se Putina nedockas, ty budes ubit v cele davno predtim
   To vis, jeden si mysli ze muze zvanit v anonymite a pak se divi
   Zbabelecku co se boji stat za tim co rika

   Vymazat
  17. 1:33 pepku prolhany
   Vetsina Cechu volila Zemana
   Cesko neni bohate, cesko je vykradene, i ceska sporitelna s legracnim jmenem patri cizakum, ceske pivo patri Japoncum
   Polovina cechu byla oloupena a zivori na hranici nebo pod hranici chudoby
   A demokracie a svoboda v Cesku, nebud smesny, za chvili zavrou i tebe
   Nevzdelany pepku vyskocile

   Vymazat
  18. Má to chybu! To co popisuješ by mohl udělat pouze zvolený prezident - tedy Jakunovyč. A ten by si podobně jako (ovšem nikým nevolený) bahrajnský šejk, který si pozval saúdskou policii proti šíitským demonstrantům, pozval ruský OMON proti majdancům a nechal by je rozsekat na hadry a byl by klid už v zárodku a na Donbasu by se nic nedělo ... jenže titíž který udělali na bahrajnského šejka jen "tyty!" důrazně Janukovyčove varovali před zásahem proti majdanským bandám! Divný metr, co?

   Vymazat
  19. 2:01 ty jsi zbabely i vylest na ulici, jediny demokraticky zvoleny president Zeman ti vadi ale nemel jsi odvahu ani podporit Narcise Bartosku na Staromestskem
   Jsi stejajici chudinka
   Kdyby ti tu lidi nenadavali tak se nemas s kym bavit

   Vymazat
  20. Pepku, volani po kobercovych naletech je zlocin trestany 8 lety
   Mas par hodin na odvolani a omluvu
   Pokud tu nepujde, veci se zacnou dit a pujdes sedet, v tvem pripade bude vezeni konecna, likvidacni
   Jedovate psy jako ty je treba izolovat navzdy

   Vymazat
  21. 9:45 Pepek si v base nepohorší, naopak absolvuje i se závěrečnými zkouškami u profesora Jakuba JANDY komorní herectví pro "veselé" pány a po propuštění možná dostane i angažmá v roli podobné rolím Luďka SOBOTY ... Pepku, mnoho úspěchů v nové profesi!

   Vymazat
  22. a pak by jsi šel do prdele,idiote.

   Vymazat
  23. 0:48
   Okamžitě dej ty ruce zpátky na peřinu, Pepku!

   Vymazat
 5. Západ na ty svý lži a podrazy brzo chcípne i s těma svejma užvaněnejma tupejma pomocníčkama,co se tu předvádí s pěnou u huby,...už je taky nejvyšší čas.
  Nám to sice trochu zkomplikuje životy,ale my se neposerem....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Počkej, ty jseš islamista nebo komouš nebo snad Rusák? Z toho slintu co jsi napsal to totiž vůbec nejde rozpoznat. Sedí to na všechny.

   Vymazat
  2. Anonymní21. prosince 2016 1:06
   Počkej, ty jseš islamista nebo komouš nebo snad Rusák? Z toho slintu co jsi napsal to totiž vůbec nejde rozpoznat. Sedí to na všechny.---důležitý, že každý snadno pozná tebe havlokokůtku Vyskočile

   Vymazat
 6. Škoda že nakonec nebyl záběr na toho novináře, jak mu spadly koutky, nebo o tom možná moc dobře ví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těmhle "novinářům" je to fuk. Oni si vezmou svých třicet stříbrných a věc je pro ně uzavřená. Byli vychováváni ke konzumu a k němu nutně potřebují peníze. Hodně peněz. Pojmy, jako poslání, novinářská čest, nebo jenom čest, jako taková, jsou pro ně cizí. Je to stejná sorta lidí, jako místní trolové. Oni "bojují" za tento systém především proto, že jim umožňuje snadné živobytí. Že za nimi a jejich prací začínají růst hromady mrtvol, je jim asi jedno. Buď si to vůbec neuvědomují, což by nenasvědčovalo o jejich velké inteligenci, nebo jsou to chladnokrevní prospěcháři. Těžko říct, co je horší.

   Vymazat
  2. Hricáku, teď jsi znehodnotil pojem "práce". T

   Vymazat
 7. Je pozoruhodné, jak jeden troll vlastním jménem jménem Kokůtek, nebo Vondráček, v každém případě se zde nepodepisuje, dokáže vcelku úspěšně rozbít diskusi pod každým článkem.
  Jedna rada. Nereagovat na něj. Tady nejde o názorový proud a jeho obhajobu. Tady jde o placenou službu. Ten člověk dostává zaplaceno za narušování názorové opozice.
  On slaví úspěch, pokud na něj diskutující reagují a odbíhají od tématu. Místo diskuse nad článkem a vzájemném doplňování informací se tři čtvrtiny diskuse soustředí na osobní útoky.
  A o to mu zřejmě jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta rada je kriva. Diskuze rozbita neni. Ovsem za volani po kobercovem bombardovani by mel byt ohlasen, pak by o nem byl clanek, a pak by mohla byt zajimava diskuze

   Vymazat
  2. A pokud je opravdu placeny, i kdyz platit takovou nulu snad nemuzou ani hloupi havlovci, tak to by byla konspurace. Kdyby bylo Cesko funkci tak by ho dovezeni doprovodili i jeho sefove

   Vymazat
 8. a presne tak - kašlite na jeho výplody - jednoducho nereagovať, no a k vražde ruského veľvyslanca - vyzerá to tak, že stopa smeruje na Ukrainu, a k Tatárom, bude sranda - tak dostal Putin do ruky zbraň na vysporiadanie sa s nimi ... a o Sýrii škoda slov, Spencerová to popísala, to stačí - SOHR a spol ... myslené aj CNN dokopy, načo to vôbec čítať, odstavili sa sami

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Putinovi tady vyhrozuje trol, bylo by hezke kdyby Putin to vzal z ciste vody a zbavil nas navzdy parasitickeho rudofobniho trola

   Vymazat
 9. Ted nasli rybu s penisem na hlave
  A to jeste morsti biologove nevi ze zde mame residenta trolla ktery ma obdobnou konfiguraci
  Jelikoz jsem toho zivocicha obevil, mam pravo ho pojmenovat
  CYPHALOPHALUS TROLIS NOVAREPUBLIKANIS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před nedávnem našli "analytika" s penisem v zadku. Prej je to nějakej Janda.

   Vymazat
  2. To by mohl jít pracovat do továrny na kondomy jako manekýn, místo aby se tu zesměšňoval.

   Vymazat
 10. A je to tady zas! Tohle jsou nějaké diskuze? Posrandírové z novinek si tady zase nadávají, protože tady můžou psát svoje sračky třeba stokrát - ne jenom dvakrát jako je to u novinek. Tak je všekerá ta propocená a páchnoucí chátra na NR, nepracuje to, nažrat to dostane, dřepí to u počítače a píše to přiblblý sračky - a tomu celému se dnes říká diskuze, právo na svobodný názor a svobodu projevu. Panebože - co to je ten váš názor tady? Ty přiblblý a trapný nadávky? Jděte do prdele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12.53CHceš mi říct,že na"HOVINKÁCH"je lepší diskuze-ale jdi???Dvakrát jsem napsal příspěvek atřebaže jsem nebyl vulgární,nikoho jsem neurazil tak mi byl odebrán účet.Jen proto,že jsem napsal názor,který se tému redaktorovi nelíbil!!!Tak běž s tímhle do ř..i!!!A můžu tě ubezpečit,že jsem makal 41let,aniž bych byl nezaměstnaný!!!A jak jsi na tom ty,synku???Pořád bez práce????

   Vymazat
  2. 12:53
   Ty sračky bez hlavy a paty tady zvrací lejnolahvárenský havloidi,trotlové a nemakačenka bez mozku....věcně zlitý stejně jako jejich milovanej udavač Havel!!!!

   Vymazat
 11. I lhát se musí umět... a tihle západní zmetci, dnes už neumí nic. Jen se neustále do někoho navážet. Čest vyjímkám (jako je právě Bartlett).

  OdpovědětVymazat