Reklama

.

.

pondělí 26. prosince 2016

Trochu o českém farizejství!


Zdeněk Hrabica
25. 12. 2016
Při posledním vystoupení Alexandrovců v Praze jsme museli cestou ke vchodu na koncert v holešovické sportovní hale projít „uličkou hanby“ , kterou připravily domácí neziskové organizace, z nichž některé se chtějí zapojit do budoucí volby prezidenta. Nejzuřivější byla seskupení „Prague Maydan“, početné skupiny Ukrajinců, žíjící u nás. Na svých tělech měli tito vzbouřenci ukrajinské a české vlajky a museli jsme odolat urážkám a pokřiku, že jdeme na koncert nenáviděných ruských okupantů. Při odpolední generální zkoušce se se souborem pozdravil i jejich obdivovatel, zpěvák Karel Gott, členové souboru zazpívali generálporučíku Alexandru Beerovi, příslušníku 1.československého armádního sboru v SSSR. Před zahájením jsem potkal v přilehlých prostorách haly představitele diplomatického sboru z celého světa, nechyběl ani Izrael. Nechyběl ani ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky, Hynek Kmoníček.

Publikum přijalo jedno z nejlepších sborových pěveckých a tanečních těles na světě s největším obdivem a se spontánním potleskem. Konečně jako každoročně – stejně, jako tomu bylo v „době temna“ před listopadem 1989 – tak i po desetiletí po něm, kdy u nás „rozkvetla sametová svoboda a demokracie“.

Nyní, kdy došlo k nepředstavitelné tragedii, k letecké katastrofě, která soubor zasáhla a kdy si člověk klade otázku, zda není létání přece jenom pro ptáky, tečou z české obrazovky krokodýlí slzy nad obrovskou lidskou i uměleckou ztrátou.

Slzy padají i z očí těch, kdo na Alexandrovce po léta plivali z České televize. Ani v těchto pohnutých chvílích si dobře zaplacení provokatéři neodpouštějí sdělovat, že právě Alexandrovci zazpívali na „anektovaném“ Krymu a teď chtěli zpívat a tančit v Sýrii.

Své skutečné úvahy a přání zatím utajili před českou veřejností.

Hanba mne fackuje.

55 komentářů :

 1. Hanba za Štětinu,udavače Plavce a za moralizujícího homopornoherce zaseknuté nerozborně v ILUMINÁTSKÉ (_!_) se stupňuje pomyšlením, že tento lidský morální a duševní ODPAD někteří spoluobčané volí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štětino, ty primitive a ta oteplená bukva. Vás ani nemá smysl komentovat, vy za to ani nemůžete.

   Vymazat
  2. proč o českém farizejství????
   žid štětina, šiklová, klaus, kalousek, sobotka vlk, a 10.000 jiných!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   věnujte se soudruhu zločinům židů páchaným na českém národě

   Vymazat
  3. Putler pomstil ty svý hudlaře! Zabil prej člověka v plísni!:)) -https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/424656-u-aleppa-zahynul-zamestnanec-ceske-organizace-clovek-v-tisni-i-s-rodinou.html

   Vymazat
  4. Vzhledem k tomu, jak je u nás nastaven volební systém, kdy můžete na volebním lístku dát preference, ale nemůžete škrtat ty, které pokládáte za nepřijatelné, vždycky se v houfu "ztratí" nějaká hodně černá ovce. Museli bychom kvůli jednomu kandidátovi vyřadit celou stranu a protože všichni tam mají někoho takového, prakticky bychom nemohli volit nikoho. Dokud se volební systém nezmění, vždycky tam taková pakáž bude a budou se nám drze smát, že přece mají demokratický mandát.

   Vymazat
 2. Hrabico, pokud odejde na onen svět někdo koho jsi měl rád ho nebo dokonce miloval, měl bys upřímně truchlit a vyprovodit zemřelého krásnými a čistými vzpomínkami a myšlenkami.
  A ty se místo toho zabýváš házením hoven na nějaké imaginární nepřátele kteří podle tebe truchlí málo, neupřímně, nebo co vlastně.
  Styď se. Co ty jsi za člověka?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrabica už by měl vědět, že to "české farizrjství" je chazarsko-židovská nenívist ke všemu slovanskému.
   Je těch degenerátů v ČR tak půl milionu, jako cikánů.

   http://deliandiver.org/2013/08/indicky-vedec-rika-ceska-republika-je-prodchnuta-duchem-zida-z-ghetta-rozhovor-s-alexanderem-jacobem.html

   "Během života v České republice jsem nejraději navštěvoval pamětihodnosti – hrady a sídla z dob Přemyslů a Habsburků – které jsou pro českou a moravskou krajinu typické. Ale šokovala mě všeobecná nezdvořilost běžných lidí. Jsem si jistý, že toto nepříjemné, nespolečenské chování není typicky slovanské (před příchodem do ČR jsem žil také v Rusku, Bulharsku a Polsku), ale může za ně absence socializujících a civilizujících vlivů církve v této zemi, a co je ještě důležitější, dlouhodobě silný vliv lidí, kteří za tuto absenci mohou, totiž Židů. Samozřejmě, většina lidí židovského původu v ČR se neprohlašuje za Židy, ale stejně jako v období komunismu za „ateisty“. Celá společnost je nicméně zcela zjevně prodchnutá myšlením a duchem „Žida z ghetta“." ---- "Vliv Židů v Evropě od jejich zrovnoprávnění a marxistických revolucí v 19. a na začátku 20. století neustále sílí. Po válce to pochopitelně nabralo na obrátkách, protože Amerika celkem snadno kolonizovala západní Evropu. Východní Evropa si naštěstí uchovala kulturní integritu dalších 40 nebo 50 let díky železné oponě, jejíž pád dává židovsko-americkým silám „svobodu“ dokončit znásilňování Evropy. Indie psychologickou nadvládou Židů na rozdíl od Evropy netrpí, i když jí její ekonomické a vojenské závazky vůči USA a Izraeli brání jednat v mezinárodních záležitostech zcela nezávisle." -- Co tím přesně myslíte, co je to dnes „Žid z ghetta“? -- Středoevropský žid, který dosud nevstřebal kulturu křesťanské Evropy.

   Vymazat
  2. Autor příspěvku (01"23), už tím oslovením, dokazuje, že je zupák. S prominutím, tito idioti jsou ve střehu i v takto pozdním noční čase.

   Vymazat
 3. Smrt každého dobrého člověka je ztrátou pro všechno lidstvo. Když jsou to navíc geniální muzikanti, opravdu odvážní novináři nebo žena-lékař, která pomáhala ve válečných oblastech, je to škoda ještě mnohem větší. Klaním se jejich památce a hluboce soucítím s jejich rodinami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano souhlasím s A z 1:38. Jenom podotýkám, že fakt že letěli do Alepa je jasným vodítkem. Tuším že V.V.Pjakin před volbami v USA řekl: Američané budou chtít za každou cenu do voleb vyhrát v Mosulu a pokud se Rusku s Asadem povede dobýt letos Alepo, bude to pro USA šílená ostuda. Jak to dopadlo víme. V tom pádu letadla je moc symboliky a jak víme náhody se jen tak nedějí. Vím že Alexandrovci znovu povstanou a budou opět skvělí a každý takovýto faul Rusko posílí v odhodlání vybudovat nový spravedlivý světový řád. Čest památce zahynulých.

   Vymazat
  2. 1:38
   Naprostý souhlas.

   Vymazat
 4. Čest jejich památce.

  OdpovědětVymazat
 5. Jak typické, havloidé zase kopou do mrtvých.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Havla ve třech urnách mají Za živého, i když dopeklavzetí měl před 5 lety.

   Vymazat
 6. No vim ze na Alexadrovce nesly dostat listky
  Zato na kdejaky odpad ze zapadu listky byly

  OdpovědětVymazat
 7. https://m.youtube.com/watch?v=3ps2jv0NpD8

  Alexandrovcum

  OdpovědětVymazat
 8. Вставай, страна огромная,
  Вставай на смертный бой
  С фашистской силой тёмною,
  С проклятою ордой.

  Припев: (2x)
  Пусть ярость благородная
  Вскипает, как волна!
  Идёт война народная,
  Священная война!

  Дадим отпор душителям
  Всех пламенных идей,
  Насильникам, грабителям,
  Мучителям людей!

  Припев

  Не смеют крылья чёрные
  Над Родиной летать,
  Поля её просторные
  Не смеет враг топтать!

  Припев

  Гнилой фашистской нечисти
  Загоним пулю в лоб,
  Отребью человечества
  Сколотим крепкий гроб!

  Припев (2x)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, asi žádná jiná nebyla v podání Alexandrovců slavnější než tato Svatá válka. A právem se stala i symbolem nezlomnosti a odhodlanosti národů Sovětského svazu, dnes zejména Ruského národa. To by měli mít na zřeteli všichni protiruští vypatlanci.
   Alexandrovci, kteří u Soči zahynuli, nebudou zapomenuti. A mezi nimi ani ta (půvabná) doktorka Jelizaveta, která pro raněné v Latakíi přivážela léky.

   Vymazat
 9. Zdola nahoru tak je to nejlepci a shora dolu vubec nejlepci. Nahradniku namas na Honolulu ac se snazis ,jsi pouha nula zero nic . Takovy skrehotavy starik asi buzerant co beha s kalhotami na provazku kekolenum a krici koukni babo koukni. neotravuj tady vodu Alois

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:36 ty nevolnik mas dovoleno od vrchnosti mluvit?
   Ja myslim ze ne. Tak radsi mlc nez te havlovci zase zbicujou a vsadi do klady

   Vymazat
  2. "Namas" to je naky slang, Lojzo?
   Co skola, ale vlastne to nemuzes znat, tam se uci psat

   Vymazat
 10. Já i moji přátelé litujeme této smutné události.Jsme ve věku 40 let a mnohdy tato formace u nás vyvolávala smíšené pocity , ale čas teprve ukázal. Soudržnost, hrdost a víru že slovani jsou a budou dokázali naplnit .Vždyť nebýt jejich otců a dědů ,nebyl by zde téměř žádný přispěvatel českého původu .Čest jejich památce . Вечная им память!!! Скорбим и соболезнуем всем родным и близким погибших. PS. Prosím kdo může postavte se proti tomu fašistickému praseti Štětinovi a doufejme že si ho za ty výroky karma podá a sifilis ho bude do rána honit po lese. Bredy Nový Bor

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stetina, Putna, Janda jsou na seznamu vlastizradnych kolaboratoru

   Vymazat
  2. Stetina, Putna, Janda jsou chazaři, jejich "vlast" je israel.

   Vymazat
  3. Naprosto se s Vámi ztotožňuji

   Vymazat
 11. Nejsem a nechci být hyena, ale na 21.srpen se zapomenout nedá. A když jsem jezdil v roce 1969 stopem po Německu, tu a tam mi některý řidič řekl, že kdysi v Praze byl. Nějak mi tehdy také zamrazilo. Sloni a někdy také lidé NEZAPOMÍNAJÍ!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale jste hyena.

   Vymazat
  2. 8:19 hyeno, zvelicujes male, ignorujes velke
   1968 zabranil vzniku havlismu o 20 let
   Bez 1968 by bylo jeste hur nez je

   Vymazat
  3. No nevím, ale kolik obětí zůstalo za německou a kolik za ruskou? Kolik sportovců má na triku číslo 39 a kdy jste naposledy slyšel burácet na stadionu při zápasu ve fotbale s Německem: to máte za okupaci? Která sportovkyně, když porazila Němku, pak řekla, že je šťastná, že se mohla za národ vypořádat s 68 rokem?

   Vymazat
  4. Nedá se zapomenout na to, že USA více jak 200 let (přesněji téměř 400 let) od roku 1622 začali genocídou vlastního původního obyvatelstva, při které zahynulo asi 100 mil. Indiánů. Vstup vojsk VS v roce 1968 bylo mírovou misí proti tomu, co nám znázorňuje mozaika zločinů USA od počátku vraždění jejich lidí... A kdo tomu nevěří existuje dokument o zločinech USA ve kterých pokračují i nyní ačkoliv pokrytecky vykřikují o lidských právech. USA gohome!!! Sláva hrdinnému ruskému národu!!!!!

   Vymazat
  5. 9:36 sportovci at si cvrnkaji ty sve kulicky ci co
   At se nevtiraj do politiky
   Jako ta matka toho otcovraha
   Totez herci, at si Narcis Bartoska strci hlavu do riti a at mlci
   1968 nebyl masakr
   1939 masakr byl
   2017 masakr bude

   Vymazat
  6. Ano, za 68 rok jsem Rusy dlouho nenáviděla, dětská vzpomínka na tanky v ulicích a kalachy namířené do davu se nedá snadno vymazat. Ale když to srovnám s americkou pomocí typu "trvalá svoboda" či jak se ty osvobozovací akce v Iráku, Afghánistánu a dalších a dalších zemích jmenovaly ... Ano, i v 68 byli mrtví, byly to ale většinou nehody a nešťastné náhody, nikdo nám nerozbombardoval hlavní město, nevyloupil muzea, nestřílel svatební či pohřební průvody, neunášel lidi do nějaké obdoby Guantanama ... Navíc se zde dávno změnil režim. Tak proč živit jakousi zastydlou nenávist? Nač stále hledat třísky v ruských očích a přehlížet břevna v těch "našich"?
   Čest památce všech, kteří zahynuli, doufejme, že se jednalo o nešťastnou shodu okolností a ne úmysl. Protože to by bylo neodpustitelné, nezapomenutelné a posunulo by to svět ještě blíže ke konci.

   Vymazat
 12. Ještě nejsou známé příčiny havárie letadla, ale podle prvních sdělení o tom, že trosky letadla jsou rozeseté na velké ploše, což odpovídá destrukci letadla ještě ve vzduchu, by vše napovídalo výbuchu na palubě v době letu. Rusko čelí útokům jedné z největší imperiální mocností USA a spojenců. Pokud Rusko neodevzdá všechny své nerostné zdroje USA bude se stupňovat studená válka proti Rusku, která kdykoliv až to pro USA bude vhodné přejde ve skutečnou válku. Sestřelení Ruské stíhačky v Sírii, výbuch dopravního letadla nad Egyptem, nyní havárie letadla, které směřovalo do Sírie možná mají spojitost. Za vším jsou nepřímo tajné služby USA které používají teroristy jako svoji prodlouženou ruku. Teroristi po celém by nebyli nic bez zbraní dodaných USA, samozřejmě přes Saudskou Arábii. USA také vymyslelo název pro teroristy jako "Umírněná opozice", rebelové a podobně. Rusko čelí jednomu z největších útoků který je srovnatelný s útokem Barbarosa provedeným v roce 1941 Hitlerem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajimavy postreh. Ano trosky jsou od 1 km do 6 km od brehu
   Tlakem aktivovana bomba?
   Tak to je moc osklivy
   Putin holt bude muset zareagovat, najit vrahy, a ztrestat je
   Kam vede stopa
   Tusim

   Vymazat
  2. 8:21 naprostý souhlas, jen pro úplnost princ Charles osobně dohodil Británii se Saudy kšeft na cca 450 Phytonů a jak mu to tam s ručníkem na hlavě slušelo-inu modrá krev. Jinak Horní Dolní, velký dík za text Svaté války, je to síla. J.S.

   Vymazat
  3. 14:17
   Rado se stalo
   Da zdravstvujet Krasnaja Armia
   A Alexandrovci se znova zformuji

   Vymazat
 13. Letadlo letelo z Moskvy do Soci uplne v pohode.
  Zkuseny pilot mel naletano pres 3000 hodin.
  Meli dobre pocasi.
  Zadne problemy behem letu.
  Po mezipristani a dotankovani hned tech. zavada
  nebo chyba pilota?
  Panove, to mi nikdo nikdy nenamluvi.

  OdpovědětVymazat
 14. No ta početná ukrajinská menšina, která čítá přes 100 tisíc lidí, tak tady je na těch akcích pražského majdanu účastná ve výši zhruba 10 lidí, takže to je spíše ostuda, než co jiného.

  OdpovědětVymazat
 15. Ano, v r. 1968 jsme jistě místo okupace vojsky zemí Varšavské smlouvy mohli mít okupaci vojsky NATO ala Jugoslávie a Srbské Kosovo s humanitárním bombardováním - v lepším případě, jinak to mohl být i Afghánistan, Irák, Sýrie,Libye, různé majdany a hlavně hromady mrtvých. Tehdy jsme se cítili poníženi,ale po zkušenostech s NATO od r. 1990 lze vidět srpen 1968 jako záchranu od válek pro nás a i pro Evropu a Zemi na dalších více jak 20 r. Díky za to.
  Pokud jde o české farizejství: není dílem českého ateismu, ale dílem vlády peněz nad vším, vlivem pseudocivilizace s následnou ztrátou občanské kultivovanosti, která nás postihla po "sametové" kontrarevoluci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sdílím vaše stanovisko. T

   Vymazat
 16. Diskuze - každý čecháček je chytrý, proto se nedivím, že Praha je pupek světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty jsi kdo? Židáček? Němčourek? Nebo jsi snad Velkým Čechem, kterého ti přízemní nechápou? Buď v klidu, dá se to léčit.

   Vymazat
 17. Mě byli odporní, protože byli symbolem ruské nařvanosti, ale to neznamená,že bych jim přála smrt.Hrubost,brutalita a absolutní necitelnost byla jejich základní vlastností v 68.Nejsme však jako oni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím pokrytectvím a falší jme daleko horší, přečtěte si příspěvek z 12:35 a s tímhle xindlem jsme na jedný lodi. Nejhorší, že všechno je zabaleno do vznešených keců o svobodě a demokracii a když se jim to bude hodit, zase nás hodí přes palubu viz jako naši slavní spojenci před válkou Hitlerovi. Jó jó, a o tom to je.

   Vymazat
  2. Jsou mrtví a ničím Vám osobně neublížili, tak si to nechte pro sebe. Nemusí se každému líbit všechno, kdo je měl rád, truchlí, kdo je rád neměl, bylo by slušné držet ústa.

   Vymazat
 18. Ano, opravdu, nás fackuje hanba. Ale Štětinové a Jandové cítí veliké zadostiučinění. Dopřejme jim tu facku. Zaslouží si ji !!!

  OdpovědětVymazat
 19. 11:28
  Jedna facka je málo!!!!!
  Koupat ten ksindl v koších ve Vltavě jako ve středověku a pěkně celý den!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Použít výraz "české farizejství", je velice ošemetné. Oni to většinou Češi nejsou, jenom na tomto území žijí, lžou, kradou a hlupáci je volí.

  OdpovědětVymazat
 21. Tak už toho Jandu s tím Štětináčem někdo zastřelte, ať furt neotravuje.

  OdpovědětVymazat
 22. Hrabico pro vás jen smrt!
  BEZ POCTY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty vole a pro tebe 21.37? Vykopnout ti oční bulvy z čumáku, pak tě zkopnout někam do pankejtu a nechat chcípnout jako psa! Co si to dovoluješ ty zmrde drzej! To se ti to píšou anonymně hrozby a prasárny ty zbabělej chcípáku! Takoví jsou nejlepší. Pro takoví - škoda nábojů. Ukopat k smrti.

   Vymazat