Reklama

úterý 13. prosince 2016

Trumpův poradce uvedl podmínky pro zrušení protiruských sankcí

13. 12. 2016         zdroj
Pro zrušení protiruských sankcí je třeba bojovat se lživými představami Západu o Rusku. Prohlásil to poradce nového prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa Carter Page na tiskové konferenci, na níž byl přítomen reportér agentury FAN. "S příchodem nových lidí, kteří jsou ochotni ke kompromisu, můžeme dosáhnout pokroku... Někteří lidé, kteří pracují v podnikatelské sféře, tvrdí, že se snažím kapitalizovat svůj vztah k Trumpovi. Vůbec to není pravda", řekl politik
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. Tak to je fakt článek na úrovni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Furt lepsi nez tvuj komentar

   Smazat
  2. To není článek, nýbrž výtrysk "prudké IQ" nějakýho užgrundanýho čechomužika!:))))

   Smazat
  3. 7:35
   A ty jsi výtrysk z Jandovo nebo z Putnovo.....Chujmere debiloviči????:-DD

   Smazat
  4. zalez sprostý prase 7.35 - jak to, že nejsi v práci - tak starej a tak sprostej? Zdechlino vzteklá.

   Smazat
  5. 12:30
   Ty nejsi ani čechomužík,ty jsi omyl přírody narozenej před venerickým oddělením a už s chlastem v držce místo dudlíku....inu typickej milovník a obdivovatel fašistů,lejnolahvárenskej sviní,banderovskejch upalovaců a ussackejch zločinců a agresorů....škoda že se toho ten chrchel udavačskej nedoPIL!!!!!-DDD

   Smazat
  6. 15:35 - áááá - další nadržený neúspěšný křivohubý inkludovaný kleptoman, vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu.
   Bolševici si 28.10. oslavili na hradě svůj Den znárodnění a pomalu ho vnutí opět ostatním ???
   Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

   Smazat
 2. Už aby byl Trump prezidentem ;)

  Pepíček nám pukne;)

  Po Brexitu, referendu v Holandsku, volbách v Bulharsku, Moldávii, prohlaseni Srbska o nevstoupení do teroristického NATO, osvobození Aleppa, 10% popularitě Porošenka, 50% popularitě Zemana, zrušení prptiruských sankcí USA ;) to už nedá ;)

  OdpovědětSmazat
 3. ... ještě řed pěti týdny neuvěřitelné ... Děda.

  OdpovědětSmazat
 4. Pozor , sankce jsou zalozeny na Podvodnych Prohlasenich zalozene na lzich vseho druhu.
  Neni treba se vzrusovast , kdyz napr. ukrajinci sestrelili letadlo Obama a Merkel hned vedeli...
  A my vime taky..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vo tom ještě rozhodne soud! Myslím že se po jeho výnosu Puntík sLávrou pěkně zhoupnou! Jak jim to ostatně předpovědělo Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč Strelkov :))))

   Smazat
  2. 7:37
   Metadon a plasťák levnýho vína dělá z ČUKRa Chujmera debiloviče opravdového genitála!!!!:-DD

   Smazat
  3. 8:26 - je to tak! Chuujlovyč je na tom stále hůř a hůř! Jeho poslední foto - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
  4. Proč tak mocí mermo dáváš tady najevo že jsi vzteklej ubožák 7.37? Nasranej, že se věci vyvíjí úplně jinak, než sis představoval, a nejspíš už brzy budeš odstřižen od podpor a sociálních dávek. Co budeš dělat potom -vrátíš se k lopatě, nebo si vezmeš smrtelnou dávku toho, čím se rajcuješ teď?

   Smazat
  5. 10:29 - dávky berou jen tací užgrundaní čecháčkovští chlastoslovani tvýho typu! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).
   Začal s tím úlisný agent a rozvraceč EU Klaus a jeho poskoci. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald.
   Zakomplexovaný, mstivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje (po vzoru Klause) svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, (která si ho hovniválsky dovalila na hrad), jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural a záměrně provokuje islamisty k okupaci Evropy v zájmu Ruska a Izraele. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nesvéprávná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky. Ohání se Švédskem, (kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku).
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek vytvořil. Pravda vyděsí !!!
   Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné hovno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu.

   Smazat
  6. 17:35
   Je to bída,je to bída,je to bída.....musíš přidat Chujmere debiloviči!!!!
   Zřejmě tě má Šapito i lejnolahvárenský ksindl na háku a nepíšou ti nový bláboly!!!!:-DDD

   Smazat
 5. politika nie sú činy, politika sú slová - a tie nie sú vždy tým, za čo ich považujeme ... lebo nakoniec - moje slová ste si zle vyložili, a tak podobne,

  OdpovědětSmazat
 6. Dobrá debate?!?!? pak že ten národ není blbej,sem se lek.

  OdpovědětSmazat
 7. Jeden přispěvatel věří na soudy a jejich správné rozhodnutí. V jakém směru správné a pro koho správné. Soudy byly a zůstávají subjektivní metodou hodnocení stavu událostí a jakékoliv soudy Západní mohou rozhodovat jen v intencích západního zadání. Cena Hitlerova soudu v Lipsku po požáru říšského sněmu má rovnocennou hodnotu s tzv. euroatlantickým soudem v Haagu, který si přisvojil pro zdání nestrannost "mkezinárodní" (a cítí se přitom jako světový). Stejně bezcenný je soud pro tzv. Jugoslávii, který se navíc dopustil v osobě Miloševiče vraždy. Stejně bezcenné jsou výroky tzv. mezinárodní agentury pro doping. Všechny tyto instituce se svými loutkami mají špagátky do Washingtonu, na Wallstreet atd. My nevíme, neb nám to nikdo nenapíše, třeba mají i Eskymáci zase svůj mezinárodní soud, mezinárodní dopigovou agenturu...jejichž výroky jsou jistě neméně zajímavé a pravdivé či poctivé. Proto to obecné české heslo: "U soudu nehledej spravedlnost, ale jen výrok". Kdoví, kolik nevinných lidí dnes sedí v kriminále, semo tamo se dozvíme o jednotlivých "omylech", kterým soudci zničili totálně někomu život, který pak zaplácli několika tisícovkami odškodného. Co ale uklouzne je pak suma, kterou musí na odškodnění nevinně perzekuovaných lidí min. vnitra za rok vyplatit - a jedincům platí skutečně jen drobné - a přesto jde suma do stovek milionů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.