Reklama

čtvrtek 8. prosince 2016

USA pláčou nad hrobem. V bojích o Aleppo udeřila rozhodující hodina

mbi
8.12.2016  Eurasia24
 

„Pohřební vzlyky“ USA a jejich spojenců nad úspěchy syrské armády (SAA) nejsou ničím jiným než pokusem udržet bojeschopnost teroristických skupin vytvořených a vycvičených americkými zpravodajskými službami. Pro Komsomolskou pravdu to uvedl plukovník ve výslužbě Viktor Baranec.

Podle vojenského experta udeřila v bojích Asadovy armády s ozbrojenci v Aleppu rozhodující hodina. Během posledních dnů se oddílům vládní armády podařilo kardinálně změnit vojenskou situaci. Díky této změně byly od teroristů osvobozeny rozsáhlé oblasti města a desítky tisíc civilních obyvatel.

Baranec uvedl, že během posledních let byly ženy a děti v Aleppu využívány jako „živé štíty“ ozbrojenců. V současné době teroristé „berou z města roha“; z ministerstev zahraničí evropských zemí a USA se přitom stále hlasitěji ozývá „nářek“ nad údajně ohromnými ztrátami v řadách civilního obyvatelstva.

Jak Baranec uvedl dále, západní politici a mainstreamová média se snaží přiřknout odpovědnost za ztráty na civilním obyvatelstvu ruskému letectvu (VKS), pravdou však je, že se ruské vzdušné síly od Aleppa drží v uctivé vzdálenosti. Žádné důkazy „barbarských náletů“ ruského vojenského letectva na civilní čtvrti Aleppa neexistují a ruské ministerstvo obrany již mnohokrát „vymáchalo západním kecalům hubu v jejich vlastní louži“. Všechny objekty údajně zničené ruskými letouny se nakonec ukázaly být v pořádku.

Čím hlasitěji však západní komentátoři v souvislosti se situací v Aleppu volají po zavedení dalších protiruských sankcí, tím jasněji se ukazuje, že se USA a jejich spojenci snaží v první řadě zachránit teroristické skupiny. Není se co divit – vždyť si je „vypěstovaly“ západní tajné služby. Nyní však tato strategie Západu dospěla ke krachu.

K tomu vojenský expert uvedl jako příklad operaci USA při útoku na irácký Mosul, a to s tím, že od západních stratégů se není co učit. Město osvobozeno nebylo – a ztráty na civilním obyvatelstvu neustále rostou.

Zdroj: warfiles.ru
Překlad: mbi, Eurasia24.cz

73 komentářů :

 1. Celý Západ včetně USA nikdy vojensky na Rusko neměly a nikdy mít nebudou. Ruská vojenská strategie je mnohem účinější protože jejich vojáci ikdyž jdou do útoku, tak při tom i musí alespoň trochu přemýšlet, což vojáci USA neumí a jdou jako stroje doku nepadnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřehánějme, v Sýrii USA těžce doplatili hlavně na to, že jejich plány vůbec nepočítaly s takovým energickým zapojením Ruska.

   Tohle už se nikdy opakovat nebude. Všichni se poučí a příště to bude zase úplně jiné.

   Smazat
  2. Pro 8:43 - Nevyplácí se podcenit protivníka. Ve Vietnamu taky USA nepočítaly s energickým zapojením obyvatelstva. No a vida, situace se opakuje v Sýrii. Tak kdy se poučí? Asi příčina bude někde jinde. Ona vojenská strategie se nedá nastudovat z nějakého manuálu nebo příručky. To chce vybírat schopné vojevůdce a stratégy, v ruské armádě jich nepochybně mají dostatek.

   Smazat
  3. Ve Vietnamu vyhnali bojovníci Vietkongu nejlépe vyzbrojenou armádu světa ze své země a to měli Vietnamci ve výzbroji kalašnikov a bambusové tyče.Od té doby si Američané vzali ponaučení a již nikdy neválčili v těch zemích, kde roste bambus. Předpokládám, že ponaučení si vezmou i ze Sýrie a už nikdy nebudou válčit nejen tam, kde roste bambus, ale i tam, kde dělá šlápoty bota ruského vojáka.

   Smazat
  4. No, so zbraňami im pomáhal SSSR a zrejme aj Čína. Odhodlanie bojovať však bolo ich vlastné.

   Smazat
  5. Stratégia je jedna vec, nemenej dôležité je vedieť, za čo bojujem a nebáť sa nasadiť aj vlastný život. A toto USA-armáde musí zákonite chýbať.

   Smazat
  6. 8.43 mam taky pocit, ze ziadne přiste uz nebude..

   Smazat
  7. 9:52 "Od té doby si Američané vzali ponaučení a již nikdy neválčili v těch zemích, kde roste bambus."
   Uzasny, davam vam jednicku za uzasnej vtip, moc jsem se smal
   Dodal bych ze by zapad nemel radsi valcit ani tam kde je pisek

   Smazat
  8. Nebožtík Fidel si z ušáky vytřel prdel.

   Smazat
  9. Vážený Horní Dolní 17,48, Vaše úvaha, že Západ nebude válčit tam, kde je písek je zcela mimo mísu. Protože tam, kde má silnou pozici oxid křemíku, psáno SiO, tam se cítí jako ryba ve vodě.

   Smazat
  10. 10.08 Však se také US AIRFORCE poučilo. Dnes v boji předvádí divy statečnosti PILOTI JEJICH BEZPILOTNICH DRONŮ.

   Smazat
 2. Političtí korektní jsou ti, kteří říkají, že teroristé a Allepu jsou vlastně demokrati, kteří v zájmu USA chtějí svrhnout řádně zvoleného prezidenta Assada. Kdo má opačný názor a vidí a otevřeně říká, že zločinní jsou v tomto konfliktu demokratické státy v čele s USA které vyzbrojili a vycvičili teroristy je naopak v našem demokratickém světě označován za rozšiřovatele ruské propagandy. USA po celém světě vyvolávají konflikty a po nich zůstává spoušť jakou vidíme v Allepu. Kapitalismus a imperialismus za celou svou existenci přinesl lidstvu jenom zkázu, hromady milionů mrtvol o kterých kapitalismus říká že to jsou ti neschopní. Schopní jsou jenom ti co kradou a zabíjejí tak jak se to děje v USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:59 Stručně řečeno, "politická korektnost" se stalo synonymem pro lež. Stejně tak "ruská propaganda" je synonymem pro každé vyjádření pravdy.

   Smazat
  2. 7:29 no to je ten havlismus, radsi se mylit s Jandou a jeho zapadnimi buznohodnotamy

   Smazat
  3. Když máš křivou hubu, rozbij zrcadlo!

   Smazat
 3. Kdy už konečně přijde Putin i k nám a vyžene všechnu tu multikulturní, hereckou a jinou pakáž do prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřijde, tu pakáž si musíme vyhnat sami.
   Heřman Vidlák

   Smazat
  2. Máte pravdu,to musíme sami.

   Smazat
  3. Ale stejně by to bodlo!

   Smazat
  4. Přesně, buď si pomůžeme sami a nebo nám bude někým "pomoženo", ale to není nikdy zadarmo.

   Ani, Rusko ani Putin, za nas nebudou tahat kaštany z ohně, pro nic a za nic.

   Záchraňme se sami!!!!!

   www.spd.cz

   https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1236643156417194&id=858027300945450

   Smazat
  5. Oni už to jednou zkusili, tuším v 68 a dodnes je pomlouváme.

   Smazat
  6. Bylo by to prima, jenze proc by po vsecht tech urazkach a bojkitech meli Rusove pomahat? Cesi si havlismem nasrali na hlavy, Cesko z havlismu chcipne bez pomoci. Slava pravde a lasce
   Vymena civilizace za havlovy lavicky!

   Smazat
  7. 17:55 jo moc a moc omluv Rusum a sypani si popela na hlavu je potreba za ty havlisticke urazky a bokoty

   Smazat
  8. Když bude opravdu v ČR zle, tak nám Rusko pomůže, protože oni se hlásí ke Slovanům a k těm, ať se nám to líbí či nelíbí, patříme a vždy patřit budeme.Samozřejmě nic není zadarmo, ale jak je známo již od února roku 1948, tak ten kdo ovládá ČR, ten ovládá celou Evropu. To by byla nutná daň za pomoc Ruska nám.

   Smazat
 4. Hodina zrejme doopravdy uhodila, nicmene se osobne domnivam ze Rusove povoli aby se z Aleppa potichu stahli prislusnici a specialiste tajnych sluzeb agresorskych statu (uSSa, Francie, dozajista Britanie a kdo vi jeste kdo dalsi). Zbylej kanonenfutr bude ponechan k likvidaci, nu coz - kdo chce kam, pomuzme mu tam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mně na Rusech štve, že v rozhodujících okamžicích povolují. Veškerá příměří zjevně sloužila jen k doplnění zásob a zformování teroristů. Domnívám se, že mají dostatek prostředků na to, aby zlikvidovali to hnízdo odporu do 24 hodin.

   Smazat
  2. žádné tiché stahování se konat nebude, to bylo možné ještě před pár dny, ale po tom jak demokraté cíleně zavraždili dvě Ruské zdravotní sestry i s pediatrem když rovnali se zemí polní dětskou nemocnici tak bych žádné slitování nečekal, proto taky ta trapna hysterie v BR OSN

   Smazat
  3. 9:51
   Také bych očekával nějakou akci - nejlépe předvést je na náměstí v Damašku a provést je uličkou hanby.
   Václav

   Smazat
  4. 11:07 Jo, a každej musí na holej pupek přísahat, že už to víckrát neudělá. A pro odpuštění hříchů se každý pomodlí 3x Zdrávas a 5x Otčenáš. Aby věděli, zač je toho loket.

   Smazat
 5. vykopat americkej ksindl z blézkého východu.Opice na odchodu a bude klid...Pán s tupé už se o to postará...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Technická poznámka pro 9:40h:
   Není to "tupé" jako druhdy u Tošovského, jsou to jeho vlasy dlouhé a uměle načančané - vylepšená "přehazovačka".
   Je to problém všech náhle zplešatělých proutníků starších ročníků,vyrovnat se s pleší.
   Zatímco mladší si tu pleš radši dopředu vytvoří.
   Holt jiná doba, jiný mrav.
   Pavel p

   Smazat
  2. 14:45 svincik a vy se starate o tupe

   Smazat
 6. naše velká slavná vláda české republiky,nohsledi USA a zastánci velké západní demokracie,nejlepší na světě,prezentované USA,Německa,Francie,Anglie,jsi v ŘITI a tam taky patříš.Nastává nová doba a ujíždí vám vlak.Naši troubové ve vládě to však nechápou nebo nesmějí chápat.Už se těším na Štětinu,buznu Jandu,Gindiká,Švancíka,Sobotku,Kocába,až k tomu dojde a národ si bude zpívat "pověste ho vejš ať se houpá,pověsteho vejš ať máme klid.Nejsem rusofil ale už jděte s tou USA do prdele,Francie a Anglie za nás nikdy nebude kopat.Nemecko - vždy bylo a je a bude expanzivní,nás už mají na lopatkách,jako národ jsme skončili,jenom si to nechceme přiznat!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU/Francie-Německo je už ztraceno a my se musíme i proti vůli zrádců a idiotů jim napomáhajících začít starat sami o sebe,jinak je s námi konec....
   Ve Francii se už smířili se stavem a zrazují obyvatele jednáním s musulmany o předání části fr.území pro zavedení šaríí v plném rozsahu,bez ohledu na mínění původního většinového obyvatelstva a proto "krysy už opouští loď",židé hromadně emigrují,neboť jako vždy jsou k informacím nejblíž,žvlášť ,když se na tom všem aktivně podílejí....viz.zajímavý článek o tom dnes na Parl.Listech od pův.českého žida,žijícího ve Francii.

   Smazat
 7. Vláďo z Brna modli se ,ať příště nic není,to je to poučení ne že vše bude jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďme realisté (nemyslím ti Robejškovi).
   V kultuře západní oligarchie bylo vždy přítomno neomezené právo kořistnit a vysávat. Oni se vždy budou snažit svoji moc a zdroje dál kapitalizovat s použitím všech prostředků, bez ohledu na cokoliv, kromě síly těch, kteří se dokáží bránit.
   Modlit se můžeme jenom za to, aby ohavná bezbřehá loupeživost západních oligarchů narazila na dostatečně silný odpor.

   Smazat
  2. 10:35
   Dobré konstatování současného dění
   Václav

   Smazat
 8. Všechny zprávy o postupu Assada v Allepu jsou jen lživé výplody ruské propagandy, která bude globálně zakázána. Pan ministr vnitra Chovanec na tom již pilně pracuje.
  V Allepu se brání hrdinné jednotky opozice zločinným Bašárovým hrdlořezům za podpory dvou rot Cizinecké legie a několika set Izraelských a Amerických poradců a to pod praporem té nejčistší demokracie amerického typu . Obrana je organizována velmi účinně přeskupováním do předem vybudovaných pozic. Proradná Ruská propaganda to vydává za ústup, útěk, kapitulaci. Nevěřte jim, protože pravda a láska zvítězí a Václav Havel žil, žije a bude žít!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Havel je věčný! Nebo je v Žitný? Tak teď nevím...

   Smazat
 9. Já to ale spíše pojímám tak,že žádná Syrská armáda SAA fakticky neexistuje,protože Asad už dost dlouho nemá skoro žádné vlastní vojáky a válčí tam za něho přes padesát tisíc vojáků speciálních sil Íránu a další tisíce vojáků Hizballáhu z Libanonu a samozřejmě Rusko. Zároveň pojímám ty údajné teroristy jako lid Sýrie,který válčí regulérně na frontové linii a tedy není ani pochyb o tom,že ne teroristicky. Také počet islamistů v Aleppu je jen cca desetina celkového počtu jeho obránců a samozřejmě,že bojují bok po boku s prostým lidem Sýrie proti "Asadovi",protože je v Aleppu jejich společným a aktuálně přímým a prioritním nepřítelem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Abych nezapomněl, Asada přímo podporuje i šíitský Irák.

   Smazat
  2. Pro 10:24: No jo, bude dozajista zajimave v nasledujicich dnech pozorovat jak bude ta neexistujici Syrska armada vynaset v pytlech zlikvidovane operativce uSSa, FR, GB, TR a tak dale... pak bude hned jasne jak je ta frontova linie "lidova", "regulerni" a predevsim "legalni", ze jo.

   Smazat
  3. V Sýrii přímo válčí proti většinovému syrskému lidu jiné státy a to je fakt.

   Smazat
  4. 10.24 Zase zle... Skuz znovu.. :)

   Smazat
  5. 10.24 Chlapče,mne by velice zajímalo,kde jsi vystudoval vysokou válečnou školu?Protože Napoleon,Žukov,Rokossovkij byli proti tobě obyčejní žabaři.Ty opravdu vidíš všechno!!!!

   Smazat
  6. 10:24 Mohu-li poradit, zanech beznadějného "pojímání" situace v Sýrii a raději pojmi nějaké děvče za manželku. Ta tě snad dokáže vrátit z fantazírování k realitě.

   Smazat
  7. 18.05 Ta jeho prý má věnem povlečení s hvězdami a pruhy a tibetské vlajky jako prostěradla ..

   Smazat
 10. V Sýrii válčí především teroristická internacionála pod přímím velením USA proti lidske civilizaci jako takové. To je fakt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Tak se to píše v ruských knihách" ale jak je to skutečně?

   Smazat
  2. Kdybys nebyl osel,tak by ses tak blbě neptal.

   Smazat


  3. Anonymní8. prosince 2016 11:02

   "Tak se to píše v ruských knihách" ale jak je to skutečně?
   xxxxxxxxxxx
   Je to tak, jak se píše v ruských knihách, idiote.

   Smazat
  4. 15:54
   1+++ :-)))

   Smazat
 11. Jak se tomu všemu dalo zabránit

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/12/08/vtip-na-tento-den-293/

  OdpovědětSmazat
 12. Včera večer se Kerry se Steinmaierem bili opravdu jako lvi za volný odchod svých špiónů a instruktorů z obklíčeného Aleppo. Budou je ještě potřebovat jinde, prostě lidské zdroje na tyto pozice nejsou!

  OdpovědětSmazat
 13. Je až pozoruhodné, jaký obrat ve válce v Sírii dosáhli Rusové za rok svého působení. Pět let teroristé vyzbrojování Američany ničili Sírii. Teroristé již byli pár metrů od prahu prezidentského sídla Assada a čekalo se už jenom na jeho pád a Američani by měli odškrtnutou další zemi, kde se jim podařilo totálně rozvrátit stát a předat ho teroristům. Americké úsilí stálo určitě miliardy dolarů a zatím se zdá, že přišlo vniveč. Celý svět sleduje, jak Američani společně s ostatními takzvaně demokratickými zeměmi dělají poslední záchranné kroky, aby zachránili teroristy od úplné zkázy. Za tím účelem vyhlašují v OSN požadavek sedmidenního příměří, aby USA mohlo dozbrojit teroristy a ti aby si odpočali od zabíjení. Když jim tento krok Čína, Rusko a Venezuela vetovaly, představitel Británie se rozzuřil do běla, až ho musel Čínsky představitel napomenout, aby se držel diplomatických zvyklostí a neotravoval jednání Valného shromáždění. Je vidět, že i v OSN začíná docházet západním totalitám, pardón: demokraciím, dech a hlavně argumenty. USA, jako nejzadluženější stát na světě se zmítá v problémech a proto tlačí na Evropu, aby kupovala zbraně z USA a financovala tak astronomický vnitřní dluh USA. I my budeme muset nakupovat předražené vrtulníky, rakety, a další válečné železo z USA, aby USA tylo z naších mozolů. Ale jedno je jasné. Hegemonie USA se pomalu chýlí ke konci i když kope kolem sebe a to neúspěšně jako v Allepu v Sírii. Jestli to bude celkový výprask a obrat podobný tomu jaký dostal Hitler u Stalingradu to se ještě uvidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. obrat nastal zejména proto, že Američanům nestačil Asad a Sýrie, ale chtěli paralelně rozvrátit Erdoganovo Turecko, no a Erdogan jim to teď dává sežrat

   Smazat
  2. 13:37
   To je jen kousek koláče který chtěji,jmenujme:
   Rusko, Jihočínské moře včetně Číny Jižní Ameriku,Evropu a další.

   Smazat
 14. Soudruzi - proč proboha hltáte tu ruskou propagandu ?
  V Alepu nejsou žádní Američani a nikdy ani nebyli. Alepo je od začátlu baštou opozičníků proti Asadovi a díky krvavé válce se mezi ně namíchalo několik dalších bojových skupin. IS tam vůbec není a nebylo.
  Rusové pomáhají Asdadovi likvidovat jeho politické oponenty a tvrdí o nich před světem, že to jsou přece "teroristi".
  Ano, teroristi byli i u nás v ČSSR v 1968 - proto sem přece tehdy přijeli, že ?
  Dokonce natočili oslavný film, kde nějaký dědek - očitý svědek přísahá, že na něho stříleli v 1968 z Muzea američtí vojáci .. !
  Takovou propagandu tady hltáte, až se zajíkáte.
  Fuj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To,že jsi zpitmělý režimem je tvoje mínus.
   Opozice proti režimu se se hájí Tanky,dě-
   ly,minomety a ručními zbraněmi.To máš trochu
   divnou představu o politice.Proč jim tedy
   nejdeš na pomoc,těm opozočníkům,když je to
   opozice?Můžeš jim poradit,jak hltat americ-
   kou propagandu o jejich milosrdnosti.Vidím,
   že se stále musím učit.Opozice uřezává těm
   druhým hlavy a český blb to schvaluje.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. Už mněkne ten juessej pošuk, už nikoho sprostě neosočuje, již mu jsou kaťata malý.Sejspíro je v prdeli,Zeman na hradě no a z pražské kavárny budou vánoční ozdoby na stromech.

   Smazat
  3. 16:39 jdi si lecit antirusismus, u tebe je to patologicke

   Smazat
  4. 16:39 Ten ruský "oslavný film" znáte zřejmě jen z doslechu. Kdyby jste ho viděl, tak byste věděl, že to byl dokument o filmech z ARCHIVU SSSR. Uvedenými záběry se TEHDEJŠÍ vedení snažilo obhájit vpád do ČSSR. V hodinovém pořadu bylo ČSSR věnováno asi 5 minut. Ale pravda vás evidentně nezajímá. Vám stačí jen tupě opakovat propagandistické lži o lživosti ruské propagandy.

   Smazat
  5. 1834 a to nějak vyvrací moji informaci, že ten film byl vylhaný ?
   a že byl uvedený na státní ruské televizi, kde se dají nyní najít podobné slátaniny a mnozí z tohoto portálu na to skočí jako na špek ?

   Smazat
  6. Přestaň blbnout nevím zda jsi 68 vůbec
   zažil. Stálo to za hovno, ale od té doby
   se hodně zmněnilo. Po 89 nevěřím už vůbec
   těm kteří nás prodali v 38. Proto také nevěřím Polákům pšakrev kteří nám v 38 střelhbitě odebrali kus severní moravy
   Dál sni své vlhlé sny o hodném strýčku Samovy a hodných strýcích anglo-francozkých.

   Smazat
  7. 21:57 Ten film byl poplatný tehdejší době. Když se v německé televizi objeví dobový dokument ukazující, jak "Češi" nadšeně vítají Wermacht, tak to také budete považovat za vylhanou propagandu dnešního Německa? A budou proto všechny informace na takové stanici "slátaniny"? Jestli je tady někdo ukázkovým "skokanem na špek", tak jste to především vy.

   Smazat
 15. Buď mě rádi,že vyhrál Trump,ale i tak počítám s tím,že si USA vyleje zlost na Evropě,když nechtěla Evropa vstoupit do Sýrie pozemní armádou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No hlavne je potreba zrusit NATO

   Smazat
  2. 1818 ano, já si taky přeji, aby nás hned po odchodu z NATO a EU semlelo třeba Německo a nebo Rusko.
   Jupíí - to nám bude dobře.
   Už jsme to zažili, že ?

   Smazat
  3. a co přesně Vám seberou?,resp.nás semelou?
   Parkovací placené místo?Jejich televizi?
   Nájemce ve Vašem činžáku?(to je strašná dřina ho postavit,che)Pole s vysoce ziskovými výkupními cenami?Zakážou Vám mluvit česky? Sakra,co může rozptýlenému českému národu na bezhraničním území po privatizacích a restitucích s angičtinou ve veřejném prostoru,zavedenými vyzbrojenými oligarchy,vládou narvanou ... sebrat jiný STÁT? v období globalizace,nedostupnosti globálníků.Asiati skupují dluhopisy a exekuce soukromé i podnikatelské.Co Vás v NATO a EU drží? špatná morálka a máslo na hlavě?nebo jak.

   Smazat
  4. 21:59 Pokud vím, tak Německo (s dalšími státy) a NATO nás už semlelo. Nevzpomínám si, že by za "ruské okupace" patřily nějaké banky a podniky Rusku. Ani nevím, že by probíhala nějaká "harmonizace" zákonodárství. Také si nepamatuji, že naše armáda v rámci Varšavské Smlouvy jezdila bojovat do zahraničí. Jak řekl 23:27, k semletí tu zbyly leda tak restituované šlechtické a církevní majetky. Státu, tedy nám všem, zůstaly jen náklady a dluhy.

   Smazat
 16. 21:59
  Ty 100% nerozume!

  OdpovědětSmazat


 17. Anonymní8. prosince 2016 16:39

  Soudruzi - proč proboha hltáte tu ruskou propagandu ?
  V Alepu nejsou žádní Američani a nikdy ani nebyli. Alepo je od začátlu baštou opozičníků proti Asadovi a díky krvavé válce se mezi ně namíchalo několik dalších bojových skupin. IS tam vůbec není a nebylo.
  Rusové pomáhají Asdadovi likvidovat jeho politické oponenty a tvrdí o nich před světem, že to jsou přece "teroristi".
  Ano, teroristi byli i u nás v ČSSR v 1968 - proto sem přece tehdy přijeli, že ?
  Dokonce natočili oslavný film, kde nějaký dědek - očitý svědek přísahá, že na něho stříleli v 1968 z Muzea američtí vojáci .. !
  Takovou propagandu tady hltáte, až se zajíkáte.
  Fuj.
  xxxxxxxxxxxx
  Samozřejmě máš pravdu. A na Marsu se pasou stáda růžových slonů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vůbec na něj nereagujte, je to člen úderky z českého ministerstva pravdy, ta jediná má patent na komentování událostí ve světě

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.