Reklama

čtvrtek 15. prosince 2016

Už jim to nikdo nevěří

Vidlák
15. 12. 2016 Kosa zostra čili  vlkovobloguje.wordpress.com


Pamatujete kdysi v roce 1994 na Sarajevo? Běžela tehdy i sbírka. Hrozné srdcervoucí záběry… SOS Sarajevo… S lidmi to tenkrát cloumalo. Byl to myslím dobový rekord v dobročinnosti. Frontové město v občanské válce…
A zaznamenali jste zprávy o tom vyvražďovaném Allepu? Ty srdcervoucí tveety a statusy na facebooku o genocidě a konci svobody? Pár aktivistů má plné huby keců, ale nikdo nesbírá peníze, nikdo nedemonstruje. Prakticky nikdo tomu už totiž nevěří. Tweety z města, kde si novináři stěžují, že nemají jiný signál, než satelitní telefon. Allepo je prý rozstřílené na hadry, ale kupodivu internet stále bezvadně funguje. Fronta je prý pár metrů daleko, nejsou nemocnice, není voda, není elektrika, ale stále je možné dávat zprávy na Twitter. Ve stejné době ukazuje Íránská televize obrázek radujících se osvobozených civilistů.

Rusové už půl roku každý týden vybombardují tu už úplně nejposlednější nemocnici. Pak se ukazuje, že tam zase nějaká zbyla. Stejné je to i se školami. A teď Rusové ukazují záběry, že přece jenom něco z města zbylo a ne zase tak málo.

Vidíte – ono je snazší uvěřit Íráncům a Rusům než těm našim. Za pár týdnů bude ticho po pěšině. Takhle daleko to ta svobodná média dotáhla. Nikdo už jim nevěří ani nos mezi očima a brzy už jim nikdo neuvěří, ani kdyby se náhodou rozhodla mluvit pravdu.

Dovedu si živě představit, jak takový pouliční boj v tom Allepu vypadá – střílí se po všem co se pohne a samozřejmě na jednoho mrtvého vojáka nebo džihádistu připadá pět žen a deset dětí… klasika. Určitě si tam žádná strana nedělá servítky, střílí na všechno co se pohne a vsadím se, že si tam už vyřizují účty i mezi sebou.. a že se jich za čtyři roky války nahromadilo. Kolaboranti, agenti, partyzáni… to bude dokonalá mela. Celá ta svinská válka je určitě stejně hnusná jako ta co byla kdysi v Rusku, Španělsku nebo teď v Iráku.

Nikoho to už nebere. Sarajevo, to ještě dělalo dojem, dokonce jsme tehdy měli k dispozici více záběrů než dneska v době digitalizace. Teď, teď už má málokdo nějaký kredit, aby se mu věřilo a nepomůže ani foťák ani kamera. Už je toho totiž trochu moc. Reportéři vidí obrovské ruské kolony na Ukrajině, ale vyfocené jsou třicet kilometrů v ruském vnitrozemí. Rusové už před dvěma roky šturmovali na Berlín, ale hranice je stále tam někde za Donbasem. Dokonce Putin ovlivňuje volby v USA tak, že vlastně vládne on, aniž by to někdo v té nejsilnější a nejbohatší zemi světa mohl zachránit. FBI i CIA jsou nahrané. Respektive ve sporu - CIA tvrdí, že RUS vlastně zvolil Trumpa, náčelník FBI ve stejném okamžiku říká, že o tom jeho instituce nemá žádné důkazy…

Putin zařídil Brexit, spiknul se s Tureckem, má pod palcem Trumpa a poslední, kdo mu ještě vzdoruje je Merkelová. Ale i na tu, podle posledních informací už mají ruští hackeři políčeno, tedy na německé volby. A samozřejmě i na francouzské a holandské… Mainstream o tom denně referuje , takže jen černočerná budoucnost! Naštěstí ta německá herdekbaba má plán, že nás zachrání afghánská migrace. Minimálně tím, že ženský nebudou trajdat po nocích, ale budou pěkně sedět doma a tkát si čádor.

Jo, teď už všem těm Evropským hodnotám nepomůže ani pravda. Navíc, už brzy všichni dostanou nové americké noty. I Trump totiž velmi ocení ten celý aparát neziskovek,kontaktů na velvyslanectvích a vůbec všechny ty páté kolony, co v potu tváře vybudovaly předchozí administrativy. I on bude mít svoje požadavky a zájmy. I on bude chtít důkazy loajality a bude chtít mít připravenou půdu v cizině pro své záměry. Myslím, že se docela nasmějeme.

I ty původně nezávislé Britské listy budou stále závislejší na americkém rozpočtu od Madlenky Korbelové Albrightové. Dobrovolných dárců jim rapidně ubývá, ale tento penězovod je v podstatě nevyčerpatelný. Brzy i oni začnou lhát o svých příjmech. Dvacet let práce Jana Čulíka a stačily dva roky a jedna stará bába z US ministerstva a nezávislý deník stojící na straně občanů se pěkně zařadil do společnosti těch, kterým se apriori nevěří a pokud se uvěří, tak po velmi velmi dlouhém ověřování všude jinde.

Pravda nemusí vítězit, ta prostě zbude až se všechno ostatní prošustruje. Už jsme tomu na dosah.
 

Vlkův dodatek: 

Snad mi Vidlák promine. Ale nemohu jinak a navíc, aby šel jeho příspěvek hned na sklo, odsunul jsem, na zítra, svůj vlastní, docela zásadní text. Tak by snad mohl strpět „újmu“, že k jeho textu, který žádný dodatek nepotřebuje, přeci jen dodatek přidám. Naprosto ilustrativní.

Pokud jste se zajímali o dění v Sýrii a Allepu zvlášť, nemohly vás minout srdcervoucí tweety asi tak 8-9tileté syrské dívčinky z východního Allepa jménem Bany Alabed. Byl jich plný mainstream celého světa a to včetně toho českého.

Psala výbornou angličtinou a já vždy žasl nad jejími naprosto vybroušenými a údernými sděleními o max. 140 znacích. ...  Jednak proto, že sám stručnost postrádám, ale taková pregnantnost u žačky 3. nebo 4. třídy?

Na serveru aktualnikonflikty.eu, v sekci Sýrie jsem objevil následující příspěvek, který se jí týká. Úsudek si udělejte sami:

Zkrátka, ona ta holčinka, pokud vůbec existuje, jaksi neumí arabsky…. Tedy správce jejího twitterového účtu! To jsou věci!!!

A tamtéž jsem našel ještě screenshot z aktuálního vysílání CNN o situaci v Allepu.

 

Zkrátka islamisté v Allepu, pardon povstalci, bojující proti diktátorovi Assadovi za svobodu, demokracii a lidskou důstojnost, kteří ovládají podle informací sdílených už také všemi autoritativními západními medii, už jen poslední malou městskou enklávu o rozloze 3 kvadrátní kilometry – tedy 3 miliony metrů čtverečních , mají na tom malém flíčku 100 000 lidí!!!

Přiznávám, že něco takového je prostě mimo mojí fantazii. Když uvážím, že nejsou soustředěni někde na k tomu přizpůsobené volné ploše, ale ve městě v ruinách…

Ale udělejte si svoje vlastní závěry!

32 komentářů :

 1. Situaci vynikajícím způsobem popsal náš bývalý skvělý diplomat, člen prestižního uskupení Evropské hodnoty, přítel neobyčejného člověka, výtečného analytika a ještě skvělejšího herce v pornofilmech pro homosexuály, pana Jakuba Jandy, pan Kolář.

  Z jeho vyjádření v rozhlase,si dovolím citovat. Važme si těchto našich novodobých velikánů, morálních autorit, nástupců našeho NEJSKVĚLEJŠÍHO prezidenta, humanisty, dramatika a filozofa Václava Havla.

  Putinovi v Sýrii vyšlo, co chtěl. Málo jsme prý podporovali umírněnou opozici, jinak už by Asad byl dávno pryč

  V úvodu se Kolář vyjadřoval k situaci v syrském Aleppu. „Vladimir Putin dosahuje svého. A asi to tak trochu zapadá do té nové strategie, kterou si nová americká administrativa připravuje,“ podotkl Kolář s odkazem na Trumpa. „To, co se dnes odehrává v Sýrii, je jasným začátkem vítězství ruské ofenzivy, která je tam vedena několika záměry,“ doplnil Kolář.

  Jde prý o to, že Sýrie je poslední vazalský stát bývalého Sovětského svazu v regionu, z něhož navíc prchají tisíce lidí, a neustále tak přiživují uprchlickou krizi, která trápí Evropu. „Problém v Evropě vyhovuje především těm, kteří chtějí Evropu oslabit,“ konstatoval Kolář.

  Někdejší diplomat má za to, že v Sýrii Západ selhal a choval se příliš pasivně. „Měli jsme aktivněji podpořit umírněnou opozici vůči Bašáru Asadovi.

  Uvažujme všichni jako on a další "duševní giganté"!!!
  Teprve pak budeme hodni odkazu našeho VELIKÉHO prezidenta Václava Havla!!!

  :-)))

  J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No... on "nas velky prezident", je take vynalezcem humanitarniho bombardovani, takze nebude rozhodne lehke, ze mu priblizit...

   Smazat
  2. On by náš "velký president" mohl být nazván válečným štváčem a to je slabé slovo.

   Smazat
  3. 12:50 Mně vždycky dojme, jak lidé typu Koláře automaticky předpokládají, že jejich posluchači jsou naprostí idioti. Zřejmě tak soudí podle kruhu svých obdivovatelů, u kterých je jejich předpoklad správný. Jak jinak by mohl tvrdit, že za vlny uprchíků, které byly nejsilnější předloni a vloni, je vinno Rusko, které v Sýrii působí jen rok? Copak to pan Kolář neví? Určitě ví a jen drze lže, protože dobře ví, že se ho na tento rozpor žádný novinář nezeptá.

   Smazat
  4. Tisíceré díky Putinovi!!!
   A darebákovi Kolářovi snad jen už popřát neumírněnou kudlu umírněného hrdlořeza na jeho krku. A poté ...

   Smazat
  5. ježišmarjá,po tom skvělém článku jste musel vzpomenout toho blba Koláře s jeho buzerant partou?

   Smazat
  6. Tak co vy putleroffci, co budem dnes večer zase pro bírat?)))

   Smazat
  7. Milé anonymní nemehlo 21:58 - my putlerovci dnes večír budeme probírat, jak ovládnout svět a vnutit mu pravoslaví, které horoucně vyznáváme. My putlreovci bažíme po tvé krvi a krvi tvých dětí a manželky. My putlerovci prostě máme na dnešní večír fakt dobrý program. A co ty, havloide? Jestlipak jsi již měl ženu či jinocha? Pověz.

   Smazat
  8. 22:26 Na jinochy - a to hóóódně jinochovaté, je spíš tvůj fýrer, putleroffče! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 2. Ano a můžeme pokračovat co pan Kolář ještě bude říkat: Kdo vybombardoval Jugoslavii? Rusové! Kdo vybombardoval Libyi? Rusové? Kdo způsobil ekonomickou krizi západního světa v roce 2006, která začala v USA? Rusové? Kdo způsobil zdržení otevření dálnice směrem z Prahy do Drážďan? Rusové! Kdo způsobil náledí v ranních hodinách na silnicích ČR? Rusové? No a pak se všichni z televize a všech ostatních médii diví, že lidé čtou WEBY na kterých se dozví pravdu. Ale zdá se že Kolář a jim podobní vůbec nevzdávají, když donutí Českou spořitelnu aby demonstrativně vyhlásila, že již nebude informovat na těch Webech kde se píše pravda. Česká spořitelna bude podporovat naopak všechny informace které jsou politicky korektní a spadají do prověřených informacích v duchu že západní demokracie má právo vraždit lidi na celém světě pokud se západu nepodvolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Ohledně "České" spořitelny mám radu: BOJKOTUJTE JI, VŠECHNY JEJÍ SLUŽBY!!

   Já se podobným bojkotem snažím alespoň trošinku omezit tržby izraelským firmám a občanům. Za to, co provádějí v Palestině, nejen tam!! Jak vidím MADE IN IZRAEL, pryč od toho. A to se týká i výrobců různého zboží. Tam je to složitější, protože Židé ovládají prakticky vše!!

   J.B.

   Smazat
  2. Z osobni zkusenosti: jedinym zpusobem, jak mohu jeste CS bojkotovat je, ze nevybiram z jejich bankomatu. K tomu me ale dotlacila CS sama, uz pred ~4mi lety, po teto lapalii.

   Moje banka mi dava 3 vybery mesicne zdarma. Abych to nemusel pocitat, tak jsem si nastavil limit 3 vybery mesicne. Protoze u nas (odlehla cast Prahy) byl drive jen bankomat CS, tak jsem chodil tam. Jednou mi vsak ten bankomat penize nevydal a na listecku vypsal neco jako "communication error" ...mel jsem docela naspech, protoze jsem neco potreboval zaplatit detem ve skole (cash only!), tak jsem nasedl na autobus, ktery jel zrovna kolem a jel jinam. Tam mi ale bankomat opet nic nevydal, tentokrat s oduvodnenim, ze je vycerpan limit. Pred odchodem z domu jsem si ale overil, ze mam na uctu "nasobek" castky, kterou jsem se chystal vybrat a ze mam jeste jeden nevycerpany vyber, v tomto mesici. Zacinal jsem ale neco tusit, tak jsem zvedl telefon a na lince CS, jsem je pozadal, at mi ten neuskutecneny vyber smazou, at mohu vybrat z jineho bankomatu, protoze ted nemam pristup na internet, abych si ten jeden vyber (co mi "ukradli") pridal. Operatorka z call centra mi vysvetlovala, ze to ze odectou ten vyber i kdyz se neuskutecni, to oni normalne delaji a vratit to nejde (to jsem "tak trochu" cekal), ale dodala: "nasi zakaznici to tak chteji" (cekam, ze asi tak stejne, jako zakaznici supermarketu chteji, aby se do potravin pro CZ trh pridavaly ruzne substituce, v porovnani s identickymi vyrobky prodavanymy na zapade) ...tak to jsem zacal videt rude a zacal jsem na ni kricet: "Je mi uplne jedno, jak tejrate svoje zakazniky, ja se takto od vas tejrat nenecham!!! Ode dneska se kazdemu bankomatu CS vyhnu obloukem." ...a nemam ve zvykku, svoje sliby neplnit ;-) ...pomohlo mi dost, ze u nas otevreli dalsi bankomat, tentokrat od uz ne CS :-D

   Smazat
  3. ...jinymy slovy ...vycerpal jsem uz vsechnu munici, jak te CS vic "skodit", proto prosim ostatni, aby se ke me pridali.

   Smazat
  4. Dnes jecela na MSNBC zidovka tepla Rachel s poznanim ze oni nejvetsi bilionari jako je majitel Microsoftu ci Carlos z Mexica jsou bridilove proti Putinovi!!! On pry vlastni majetek v cene 85 bilionu $ (milion bilion trilion v USA)Takze asi byti v Rusku a Putinem zlocincem z LGB a vrahem jak jej nazyva McCain je ten nejlepsi bussines .Kam az dojdou tito trotlove se neda posoudit oni jiz tak lzou ze jimm vztek a zloba zatemnuje mozek

   Smazat
 3. Ještě nedávno jsem například pana Robejška považoval za slušného člověka. Dnes je mi krajně podezřelý. Ne proto, že za jeho stranou je (mj. také) miliardář Dospiva. To by mi až tolik nevadilo, možná.

  Krajně podezřelý je totiž každý člověk, který začne být aktivní v politice a mainstream ho nezačne cupovat na kousky. Protože dnes už je jasné, že těmhle fašistickým šmejdům už nemůžeme věřit ani přírodopisné seriály.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi teda dobrý jednozávit.
   O přízeň a hlasy takových primitivů se Robejšek zcela jistě neuchází.

   Smazat
  2. Dodatek:
   nejméně rok jsem se na čt nedíval vůbec. Dnes už se tam občas krátce mrknu. Zjistil jsem totiž, že za ten rok jsou ještě horší, vlastně už úplně nejhorší, a teď vpodstatě stačí všechno, co tam slyším a vidím, prachsprostě negovat. Plus je mínus, mínus je plus. Jednička je nula, nula je jednička. Hovado je poctivec, poctivec je hovado. Bílá je černá, černá je bílá.

   Jak je to najednou jednoduché. Nikdy nebyla čt tak pravdivá, jako je dnes, jenom stačí znát to jejich kódování.

   Jenom by si měli uvědomit, že to kódování už znala i Bible: "Takto budou poslední první a první poslední".
   Snad se dočkám.

   Smazat
  3. Robejšek byl, z mého pohledu, monotématický. Shoduju se s ním snad pouze v otázce migrace. On částečně popsal příčiny migrace, ale když představil svojí partaj, nabyl jsem dojmu, že by dál podporoval systém i lidi, kteří nás do současného srabu dostali.

   Smazat
  4. Ad 14:52
   Robejšek se jeví výborně. To není až tak těžké vidět, na to by mohl stačit i jen jediný, jakkoliv primitivní závit. Nemusím mít zrovna high-level myšlení, nejspíš jako máte vy. Ale že by právě on byl ten první nejen zlatoústý ale i zlatoruký? Anebo to bude zase jenom další, už tisící první, zlatoústý vlastizrádný gauner?
   To s jistotou nepoznáme jinak, než pokusem. A s nejvyšší pravděpodobností dalším omylem. Dalších pět zracených let? Po všech těch zrádcovských ODÁch, Uniích Svobody, Bursíkových Zelených, Topkách 09, Úsvitech?
   Můžeme jenom tušit co v něm a lidech které vytáhne doopravdy je, z nápověd reakcí jeho okolí.
   Takových reakcí, jako když někoho podporuje Dospiva nebo Proti-Česká Televize.

   Ad Vladimír Hricák
   Máte samozřejmě pravdu, Robejškova věc podezřelá je.
   Ale já jsem asi málo zdůraznil to podstatné, co jsem chtěl sdělit, že dnes se už podle námi placené jejich veřejnoprávní proti-české televize dá poměrně přesně odhadnout, kdo opravdu nestojí za nic a oni ho vysílají, nebo kdo za něco stojí a proto jakoby pro ně neexistoval.

   Smazat
  5. Všechny pravicové projekty jdou dole vodou. Krach, konec, korupce, ostuda. Tak nasadili Robejška! Prostě neplacení daní, sankce proti Rusku, mimořádně bohatí a mimořádně chutí, NATO, TTIP a EU muší za každou cenu být!

   Smazat
 4. 14.12. vpodvečer v Interview ČT24 řádila propagandistka Z.Tvarůžková. Její výkon však zcela zanikal ve srovnání s odpovědmi nové Goebelsovy inkarnace.
  Ivan Goebels (nyní Gabal) poslanec za KDU-ČSL nepozbyl nic ze svého bývalého umu, spíše naopak.
  Proto jsme mohli slyšet, že pád Aleppa je nikoliv osvobození od teroristů, nýbrž katastrofa, selhání mezinárodního společenství a nejhorší genocida s masakrováním civilistů v masovějším měřítku, než v Sarajevu a Srebrenici.
  Zatímco Asad umožnil vznik Islámského státu, další z útočníků - Rusko blokovalo v RB OSN pomoc západu.
  Nyní Rusko válčí pouze s opozicí, zatímco prohrává s IS a tak jej posiluje.
  Asad není schopen Sýrii kontrolovat, proto je třeba ji rozdělit.
  Naše ambasáda v Sýrii je podporou Asada a je třeba ji zrušit.
  Celý rozhovor stojí za shlédnutí (http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/216411058041214), neboť je důkazem, že mezi námi existují tvorové, schopní s ledovým klidem pronášet tak příšerné lži.

  P.S. Naštěstí byl Goebels válečným zločincem, proto se mu nemusím omlouvat za své přirovnání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel ta "Tvarůžková" vypadá, že tomu co říká, věří.
   Kam se na ní hrabou bývalé "svazácké údernice"!
   (Dá se říct, že je výjimka, potvrzující pravidlo o míšencích, které říká, že jsou buď chytří a hezcí nebo hloupí a oškliví!)
   Zatím co "reinkarnaci Goebelse" probleskuje "vyčůranost z očí". Dobře ví, co se po něm chce!
   Na ten rozhovor se dá koukat tak půl minuty.
   Škoda, že se Gabal nezmínil, že USA zablokovali rezoluci OSN (spolu s Ukrajinou), odsuzující oslavování fašizmu.
   Pavel p

   Smazat
  2. Vše jde přirozenou cestou,Gabal je osel,jako rampa a i se svojí starou,bývlalou mj.velvyslankyní v Izraeli jsou zavilí sionisté a proto ta "radost" nad tím,že muslimská expedičně-rozjebávací falanga byla v Aleppu Assadem zmáčknuta,až z ní hovna lítalí..."

   Smazat
 5. Pane Procházko,to jste si dovolil hodně,když jste
  přirovnal chytrého a humanitárního Gabala(blbce),
  k fenoménu Josefa Goebelse.Gabal(idiot)snad toho
  amatéra vysoko převyšuje.Takto ponížit to české
  vemeno z ryby jste neměl.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. Mají to marné. Čím děsivější lži, tím méně se jim věří. Lidé nejsou tak hloupí, jak si ten dobytek myslí. Omlouvám se hospodářským zvířatům za to přirovnání.

  OdpovědětSmazat
 7. Uřezávači hlav a teroristi se v "českém" zpravodajství změnili na POVSTALCE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobroseři tak nějak už zapomněli, co dělali ti jejich povstalci se svými názorovými oponenty. Až povstaneme my a začneme to samé dělat dobroserům, to teprve bude rachot. A jakkoliv se mi příčí násilí, čím víc do mne Tvarůžkové a Gabalové hustí ty svoje klíny, tím méně se mi příčí představa uřízlé palice páně Gabala, či paní Tvarůžkové.

   Smazat
  2. No,co by s nima asi tak dělali ?! Jen jim tak demokraticky a humánně uřízli hlavy....
   a to mě se to zase naopak čím dál tím příčit přestává,možná už ti jejich řezníci jsou na cestě....

   Smazat
 8. Gabal je fanatická mrdka, ze stejné líhně jako Štětináč. Je třeba zjistit, KDE se to líhně.
  Ä pak to tam vypálit.

  OdpovědětSmazat
 9. Téma P.Robejška je asi tak trochu "mimo mísu", ale přesto. Docela jsem mu fandil a měl dilema mezi "jeho" vznikající stranou a SPD! Ovšem po tom, co prohlásil, že on osobně by Mašínům medaili udělil, u mě ztratil veškerý morální kredit!!! Kdybych jeho výrok neslyšel na vlastní uši, nevěřil bych!! Hluboce mě zklamal, ale je to jeho problém!

  OdpovědětSmazat
 10. Dokud se Robejšek, tvářil, že se na politiku dívá z nadhledu, mohl si vybírat témata a získávat kredit.
  Teď se ale bude muset vyjadřovat k dalším a dalším věcem a často už k takovým, kde se musí začít odkrývat. Uvidíme kam až to dojde.
  Vzpomeňme ale taky na někdejší Věci Veřejné, kolik nechutných existencí se, spolu s do té doby respektovaným Radkem Johnem, tehdy na krátko dostalo do politiky. Totež musíme čekat s Robejškem.

  A samozřejmě to nejhorší - vypadá to, že asi bude mít podporu globalistické Clintonovsko-Obamovsko-Sorosovské Pražsko-Washingtonské kavárny.
  A to až se definitivně potvrdí, a nepochybuji, že potvrdí, tak to bude pro slušné voliče jeho konečná.

  Trochu to přece jenom je i k tématu. Propaganda je dnes totiž už tak profláklá, že cokoliv hlásá a hodnotí pozitivně, to dostává stigma. To je Robejškův případ.

  OdpovědětSmazat
 11. http://21stcenturywire.com/2016/12/16/reports-at-least-10-nato-military-officers-captured-by-syrian-special-forces-this-morning-in-east-aleppo-bunker/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.