Reklama

.

.

čtvrtek 29. prosince 2016

Už víme, proč američtí senátoři McCain a Graham urgentně cestují na Ukrajinu ...


29. 12. 2016     zdroj a zdroj
Zástupci Republikánské strany USA senátoři John McCain a Lindsey Graham navštíví 30. a 31. prosince Ukrajinu. Američtí senátoři navštíví i některé pobaltské země, Gruzii a Černou Horu. Bývalý velvyslanec Litvy v USA Zygimantas Pavilionis hovořil o účelu návštěvy republikánů ve východní Evropě ....


Vysoce postavení američtí senátoři za Republikánskou stranu již začali objíždět baltické země. Podle Pavilionise jsou republikáni ve východní Evropě proto, aby uklidnili obyvatele těchto zemí. Ti jsou znepokojeni zvolením Donalda Trumpa na post amerického prezidenta. Je známo, že republikán předtím učinil prohlášení, že bude brát v úvahu vklad každé země do NATO, aby pak učinil rozhodnutí, zda pomoci spojenci v případě napadení nebo ne ...

Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

32 komentářů :

 1. "Trump může uvažovat o možnosti nechat Putinovi v sousedství volnou ruku - bez dalších sankcí a dalšího amerického angažmá v regionu, pro začátek."
  http://www.blisty.cz/art/85052.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. blisty dnes píší ve shodě s washintonským maintreamem, tzn. s clintonovskou klikou. Z hledika to, co můžeme od Trumpa a jeho týmu čekat budou blisty vždycky totálně mimo mísu.

   Vymazat
  2. Jenomže v tuto chvíli nikdo neví a nemůže vědět, co lze od Trumpa čekat, dokonce nikdo nemůže vědět,co všechno se může stát, než se ujme svého úřadu. Předpokládal někdo, že vjede náklaďák na vánoční tržiště? Ne. Předpokládal někdo, že spadne letadlo s Alexandrovci? Ne. Všechno - dokonce asi úplně všechno - až do okamžiku skutečného děje, je vždy jen v rovině spekulací, dohadů, podsouvání, a blábolů. Nač se a´priori vzrušovat?

   Vymazat
  3. www.blisty.cz---kterej vůl čte tyhle prolhaný sračky

   Vymazat
  4. 15:14 Kdyby tu větu napsal někdo jiný, tak by se Centrum MV, v čele Romancevovou, mohlo "zbláznit", teď bude zajímavé jak se v případě blistů s tím vypořádá.
   Je ovšem možné, že "tyhle prolhané sračky nečtou"...

   Vymazat
  5. kolega přejmenoval Britské listy na "blicí listy" a docela to odpovídá jejich obsahu, osobně jsem jim dal sbohem poté, jak komentovali pogrom v Oděse v r. 2014, dodnes si vzpomínám na směšný komentář nastrčeného Čecha se jménem Neuer nebo Heuer nebo tak nějak

   Vymazat
  6. Absolutní souhlas s 15:06

   Vymazat
  7. 14:42 Putin by mel mit volne ruce V CELE EVROPE
   Doufam ze se s Trumpem dohodne
   A ztresta pepu vyskocila za zasmrdovani diskuzi

   Vymazat
  8. 15:06 predpovidam ze behem dvou tydnu dojde k mnohem krvavejsim masakrum nez berlin a Soci

   Vymazat
 2. Nezastaví se také u nás? To by měla kavárna druhé Vánoce. A všichni "uvědomělí" by měli po jejich odjezdu ještě dlouho hnědé nosy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to jde - ještě více zhnědnout? Myslel bych, že je to technicky neproveditelné.

   Vymazat
  2. 15:08-to je odvislé, co by měli ti "před" uvědomělými k jídlu. Je to nechutné ale barva "stolice" se dá ovlivnit.

   Vymazat
 3. No nevím, ale zdá se mi téměř nemožné, že by USA riskovala možnost jaderné války, kvůli nějaké ubohé zemičce v Evropě i jinde, všechno to je jenom přiblblá komedie o tom jak z pitomců vytahat peníze na vlastní zbrojení. Jak jinak si vysvětlit skutečnost, že světový policajt USA se podělal strachy a nechal Krym Rusku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepřejedl jste se o vánocích? Není vám špatně? Kdo že se podělal strachy v otázce Krymu? Vy byste považoval za reálně možné zabránit cizí zemi, co si odhlasuje a prosadí v referendu? Jak - nějakým jaderným útokem, který by zruinoval půl světa? Kdože "nechal" Krym Rusku? Něco takového napsat - jak se to člověku může stát?

   Vymazat
  2. 15:11 jsi úplně mimo mísu, spravedlivý hochu

   Vymazat
  3. No - hlavně že ty jsi v míse. Takový blábol může jnapsat jenom někdo, kdo trčí v míse. Ale nemůžu napsat "nojo novinkář se nezapře".. proč? Protože se to redakci asi nelíbí.

   Vymazat
  4. 15:33 ok, jsem tedy v míse, nicméně napsal jsem pouhý názor na výše uvedené, zkus to také.

   Vymazat
  5. Nevadí.I blbej názor je názor.

   Vymazat
  6. 16:41 souhlas

   Vymazat
 4. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, až pan prezident USA Trump vypoklonkuje z Čech homosexuála Čapéra, bude kavárně vyplaceno tříměsíční odstupné průměrného platu? Děkuji za odpověď, LULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že kavárna zůstane dál na svém místě, s Čapírem, nebo bez Čapíra. Byla před Čapírem, bude i po něm. Zač odstupné? Červený karty bude rozdávat někdo jinej - klídek. U nás se toho vždycky někdo ujme. Výběr je hodně širokej.

   Vymazat
  2. No horší to bude s Džejkobem Džandou, toho Čapiro pase.
   Ale bude sranda až bude velvyslankyní Ivana, ta stěží bude šaškovat v tom pražském buzerantském karnevalu! To tam budou šaškovat ty dvě leghornky Krnda a Valachová samy.

   Vymazat
 5. Myslím,že buď je špatný překlad,nebo jde o omyl.
  Oni nejedou uklidnit občany,ale vlády dotčených
  zemí.Takže se někdo poněkud pomýlil.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 6. Já bych řekl,když oni cestují na Ukrajinu a další státy,tak se pokaždé něco semele.Jak už bylo psáno,někde těch 4.000 vojáků USA,musí někde ubytovat a živit.

  OdpovědětVymazat
 7. Je to docela sranda, ale všechny jimi navštívené země řídí loutkové vlády, které tak poctivě poslouchaly příkazy USA a NATO, jdou ekonomicky bez vykrmování Ruskem do totálních s.aček. Snad je spasí Brusel :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z ceska tece kazdy rok 50000 korun na cecha, cizim firmam. Cesi plati tak okupantum za okupaci. O hloupy ale arogantni narod.

   Vymazat
 8. Dva potulní klauni cestují po bývalých republikách
  SSSR.Budou slibovat, vyhrožovat nebo to je poslední
  spanilá jízda za státní peníze????

  OdpovědětVymazat
 9. Jo a prý už trump poslal do kyjeva tajné komando a to mcaina pošle do vietnamu...zopakovat si bahenní lázně...a tam mu připomenou jeho podpis na spolupráci z KGB....

  OdpovědětVymazat
 10. A nemohli by náhle zemřít???.......

  OdpovědětVymazat
 11. Zrusit NATO, EU, OSN
  mckain by ale zase hrozi ze bude vrazdit Americany a jine raketama

  OdpovědětVymazat
 12. Mc Cain a dalsi zmrdi jsou totalne v prdeli a hledaji,kam se co nejlepe schovat pred tribunalem pro valecne zlociny...!!!!! Doufam,ze to nepreziji !!!!

  OdpovědětVymazat