Reklama

.

.

neděle 18. prosince 2016

V Aleppu byli zajati důstojníci NATO a jeho spojenců


18. 12. 2016    zdroj
V arabských médiích a sociálních sítích se objevily informace o zatčení deseti důstojníků NATO ve východním Aleppu. Fares Shehab, známý podnikatel (vedoucí obchodní komory v Aleppu) a člen syrského parlamentu, zveřejnil tyto údaje na své stránce na Facebooku.


Zajatí vojenští poradci byli z několika členských zemí NATO a jeho spojenců, včetně takových zemí jako jsou USA, Francie, Německo, Turecko, Izrael, Maroko, SAE, Saúdská Arábie. Díky operativním informacím zjistila syrská armáda místo jejich dislokace, kde se ukrývali v posledních dnech - ve sklepě na jednom z náměstí ve východním Aleppu. Newsli.ru informuje, že po té byli zajati (zatčeni) živí.

Fares Shehab uvádí již i některá zjištěná jména a příjmení:
Moataz Fuj Lacan Oglu (Turecko), David Scott Weiner (USA), David Shlomo Aram (Izrael), Mohammad - islámský šejch (Saúdská Arábie), Amjad Kassem Tirawi (Jordánsko), Mohammed Ahmed (SAE), Abdul Fahad Al Hrii (SAE), Islam Salim al - al - Zahran Glen (SAE), Mohammad Shafi Al-Idrisi (Maroko).

Podle něj získala syrská vláda velmi důležité důkazy, které umožní vládě Sýrie a Ruska jednat se zeměmi NATO způsobem pro ně potřebným.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

Pozn. Tato a jiná jména 14 důstojníků jsou uvedena zde a zde a zde (16. 12.)

60 komentářů :

 1. Bude se na ně vztahovat antiteroristický zákon, nebo dostanou od EU a USA milost s pochvalou?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z celkem deseti zajatců byli z NATO jen dva !

   Vymazat
  2. A co že tam dělali, ti dva z NATO? Dovolenka? Nebo tam mezi ty uřezávače hlav přijeli někoho zatknout? Vysvětli, ty jeden vykřičníku.

   Vymazat
  3. 11 40:
   A to jako nestačí ? To bys tam chtěl našeho Pavla, aby jsi to " uznal" ?

   Vymazat
  4. tak nějak nechápu tu "senzaci" najít 2 Američany v Aleppu - to pro mne znmenám, že se tam NATO podílelo opravdu jen konzultačně.
   Pokud mám dát příměr, kdy na východní Ukrajině operuje neustále minimálně 2tis vojáků RF a pořád od cara slyšíme, že Rusové nic
   - tak to je dle mého tristní

   Vymazat
 2. :-D
  Tak jakýsi syrský provládní podnikatel to zveřejnil na fejsbůku? To jako fakt?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to si představ, že si islámský stát vyrábí všechny ty zbraně po večerech mezi modlitbami doma v kuchyni.
   Cvrkají to vrabci na střechách. To jako fakt vole.

   Vymazat
 3. 15:02
  To zveřejnila čokovopice z Fuckingtownu,lejnolahvárenskej blábole!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní, jen z Havlistického hovada může vypadnout něco takového, jako z tebe.

   Vymazat
  2. Lojzo, na troly se nereaguje. Pak je to přestane bavit.

   Vymazat
  3. Vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, petránka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?
   Chlastoslovanské barbarské Rusácko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později.

   Vymazat
  4. Klud.Vymenoval si skoro pol sveta,ale pointa mi usla.Daj si kavu a chod spat.Nepis tu bludy!!

   Vymazat
 4. Jen potvrzení toho, co jsme tušili, a to, že NATO a EU nejen podporuje teroristy, ale je i řídí. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ANO,teď je musí vyslechnout,vymačkat je jak citrony a pak je vymění za ty,co Rusům drží ve vězení v USA....

   Ano,dnes je "pijetní akt",od slova píti na oslavu,nikoli od slova pieta,opět vítězí havloidní pravda a láska a čestnost a poctivost a dobré úmysly Západu a svět to má on-line....

   Vymazat
 5. To není možné!!! USA a jejich přátelé by neudělali nic nečestného. Oni nepodporují ISIL, nekrmí ho, nevyzbrojují! Oni jen bojují proti tyranovi Assadovi... Jiní diktátoři jim nevadí, jako rodina Saudského prince, tam je plná demokracie... Ani nevadil Pinochet, protože ten zamordoval jen několik desítek tisíc lidí... Jaký je mezi nimi rozdíl? Jeden morduje ve svém zájmu a druzí v zájmu a s podporou USA a to je pak uspokojivé, ba či v pořádku... Mia

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto všichni kvíkali,že jen v Alepu vraždí civilisty a v Mosulu né :-)Měli pouze strach o svůj " štáb " islamistů !

   Vymazat
  2. Jednoho muze napadnout , ze se jedna o vzjemnou spolupraci a pomoc teroristum , taky za jejich "cistou "praci pri bourani New Yorku..
   Ted uvidime jak dobre pracuji ty vsechny Protiteroristicke zakony na celem svete..A soudy.
   A jak nas chrani i proti TERORISTUM Z NATO.
   Nebo nechrani...??

   Vymazat
  3. Však tohoto se ty usacké sračky báli, aby se neodhalilo, že je celou dobu podporují a financují. Proto chtěli, týden na zastavení bojů, aby se mohli deportovat pod záštitou humanitární pomoci. Však ta humanitární pomoc je od USáků známa po celém světě. Nemůžu si pomoci, Toto už je dáno geneticky, Téměř 300 let dělají na této zeměkouli bordel. Tento národ vzešel z kriminálnické bandy, sebrané z celého světa. Největší snůžka zla nenávisti, podvodů a podrazů. A čímdál se mi potvrzuje rčení. Podle sebe, soudím tebe. Jenže evropanům tato kriminálnická banda nesahá ani po kotníky,

   Vymazat
 6. Až Sýrie uspořádá soud ze zajatými důstojníky cizích států a zveřejní dokumenty u nich zabavené, a bude jim hrozit patřičný trest, rozletí se to po celém světě. Pak už se nic nezatají. Nepomůžou ani lži všech západních médií.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně,chce to udělat Haag 2. A pořádně tomu dát publicitu,aby to všichni ti havloidní kokoti a naivní sluníčkáři viděli,co je ten Západ za dobytek....

   Vymazat
  2. 16,14
   A kdo a kde by je měl soudit? Vy ještě věříte na západě na nějakou nestrannou spravedlnost? Jestli ano, tak jste jedním z posledních.

   Vymazat
  3. Rozhodně žádné šaškárny, žádná divadýlka, žádné monsterprocesy, jako vidíme v Haagu a u podobných soudů, arbitrů, třeba také v antidopingové agentuře. Tam je vše inscenováno, manipulováno, předurčeno a v juesej předem schváleno. Dnes slovo "mezinárodní" je jen posměškem.

   Vymazat
  4. Soudí se vždy tam,kde se spáchá zločin a tedy v Sýrii a soudci mají být Syřané,příbuzní těch cca 350.000 obětí !!!!

   Jak řákají židi:"oko za oko,zub za zub..." !!!

   Vymazat
  5. Tiež dúfam, že urobia okolo toho Rusko so Sýriou najprv poriadne haló a až potom bude nasledovať humanita.

   Vymazat
 7. Okamžitě postřílet! Vždyť jsou to teroristé!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to je otázka, jestli jsou to teroristé. Existují-li (nevím, ale mohla by to být pravda), pak jsou to vojáci, kteří poslechli rozkaz (urážka vojenského stavu, to jistě ano, uposlechnutí zločinného rozkazu je jistě neomlouvá), ale jsou to pořád vojáci. Proč to rozepisuji? Proto, že pokud jsou to vojáci, tedy státní zaměstnanci, kteří uposlechli rozkaz, státních činitelů, pak státy, které je vyslaly, jsou teroristické organizace. Prokazatelně. Což není prča, ale docela zásadní z hlediska mezinárodního práva.

   Vymazat
  2. 17:27-nedělej ze sebe vola !!!
   Žádní vojáci nenapadají cízí zem převlečení v civilu anebo v cizí uniformě a bez vyhlášení války.V tom případě jsou to teroristi a žádné Ženevské ani Hágské konvence se na ně nevztahují a měli by být bez milosti utraceni a jejich mršiny zahrabány v poušti a to zvlášť,když se k nim jejich šéfstvo nehlásí !!!

   Vymazat
  3. 17:27 - Je známo, že mezi Ruskem, USA, Sýrii atd. není oficiálně vyhlášená válka. Tudíž tí vojenské osoby, které se nacházeli v Syrii bez souhlasu Sýrie jsou teroristé, protože nemají zákonní oporu. Samotní příkaz negra Obamy nestačí! A co, když napříště vydá rozkaz povraždit v ulicích neurčitého města 100.000 civilů.
   emeritní plukovník v záloze

   Vymazat
  4. Jestli je to pravda , tak nastane to spravne KROUCENI RUCICEK, JAK PRAVIL Obamas.
   Ale trochu jinde , nez si snil.
   Nastane.
   Krouceni, prekrucovani ,prezakrucovani , lzi , podvody , kvileni , my nic to voni.
   /Jiste maji zodpovednost za instrukce pro teroristy vykonat zakerny masakry syrskych vojaku a mnoha nemocnic , detskych skolek , skol . A dale civilniho obyvatelstva atd. A sami take masakrovali.
   Aby meli co svest na PutinaJ
   Meli moc zoufalych duvodu takhle svinsky " kroutit".
   A bude tezky a nemozny se vykroutit.
   A prijde na ne tezka doba.
   Ani Saudska Arabie , ktera predseda KOMISI OSN PRO LIDSKA PRAVA , je myslim nezachrani..

   Vymazat
  5. nejlepší by byl kriminál typu Quantanamo s použitím odpovídajících metod výslechu.

   Vymazat
 8. Celou dobu jim dodávali zbraně a proviant, tak proč by tam neměli být i instruktoři, kteří je s těmi kvéry naučí zacházet? Pro mne by bylo spíš překvapením, kdyby tam nikoho nechytli. Těch lidí je mi svým způsobem líto. Myslím si, že je jejich páni dávno hodili přes palubu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To dodávali "umírněným" a "nemohli" za to, že to dostala ISIL. Pokud chytli přímo NATO vojáky, tak začne ródeo. To je to, proč tolik řvali. ZUrčitě tam někde budou i angláni. No, nedozvíme s všechno.

   Vymazat
  2. 17,30
   A vy si myslíte, že se k těm "poradcům" západ přihlásí? Ten je zapře, jako nos mezi očima. Raději z nich udělá nešťastné turisty a z této informace ruskou propagandu.

   Vymazat
  3. hričáku,
   pokud bys někdy sledoval pořad analytika Pjakina,
   tak ten už před časem hovořil o tom,

   že v Sýrii žádná skutečná opozice neexistuje,
   pouze ta, kterou si vytvořili američtí okupanti a jejich spojenci.

   Ti zajatí důstojníci ve skutečnosti řídili tu bandu "hadráků" , kteří jsou nyní stejně na odpis,neboť své role dohráli.

   Vymazat
  4. 17,51
   Já nebudu rozebírat situaci v Sýrii, protože se v ní nedokážu orientovat. Ale jedno vím jistě. Že "demokrat", který svým názorovým oponentům řeže hlavy, nebo pojídá jejich vnitřnosti, je všechno, jenom ne demokrat. I kdybych bojoval za správnou věc, neměl bych překročit pomyslnou čáru tyranie, sadismu a genocidy. Můžu střílet po svých nepřátelích, ale k zajatcům bych měl zachovávat nějaká pravidla do nichž určitě nepatří upalování v klecích, uřezávání hlav, nebo střílení do zátylku.
   Tudíž mluvit o nějaké "opozici", jedno, zda demokratické, nebo umírněné je zcela mimo mísu. A ti co jim žehnají a nebo je dokonce vyzbrojují, by si měli uvědomit jednu zásadní věc. Pokud tyto metody požehnám v Sýrii, bezděky jim žehnám i v Čechách. A popularita elit vytrvale klesá...

   Vymazat
  5. Teď je velmi důležité tohoto skutku řadně využít ve prospěch Sírie a Ruska. To by se mělo ukázat celému světu, ať se vlezdoprdelisté USáků chytí za nos, kdo že tu vlastně dělá v té Evropě bordel.
   Odsoudit je mezinárodním soudem. "Jenže". Víme všichni jak je to ve skutečnosti a i ten mez. soud je úplatný. Korupce za podpory tech zmetků je na takové urovni o které se nám ani nezdá. Jen toho musíme ještě využít, než nám to tady ta samozvaná dozorčí rada v podobě policie zakáže. Ani komoš nebyl tak arogantní, elitářský a namyšlený pitomec. Demokracie braň se, nastává tvrdá totalita moci.

   Vymazat
  6. A postavit je ke zdi, ale mejen je, i tu chátru, která je tam poslala. Ať si každý stát odnese svůj díl viny. Jasný USáci to zosnují, VB a Frantíci, jako řádní vlezdoprdelisté splní fci, která se po ní chce. Nikdo ale nečekal, že do udělají siřané a rusové tak obratně, že je pozatýkaji. To zase bude fňukání od toho smaženýho drába, že jsou terorizovaní, ve stísněných podmínkách. No už se na to těším. Ať žije spolupráce Ruska a Sírie, a blahopřeji k výtězství. Nikomu ale asi nedochází, že rusové vlastně tímto aktem bojují za celou evropu. Kdy to dojde konečně i těm načim " elitám". Už konečně.

   Vymazat
 9. trochu tam nesedí ty počty ....... možná to opravte?

  OdpovědětVymazat
 10. Další informace upřesňuje, že počet je podstatně vyšší - cca 130 příslušníků rozvědek a speciálních sil z Fashigtonu, ale také z "demokratických" států EU a arabských "demokracií" , kteří řídili řádění teroristických band bylo objeveno v bunkru ve východním Aleppu.
  Dle informací ze syrských zdrojů se jednalo o následující počty z jednotlivých zemí :

  SSA — 22
  VB — 16
  Francie - 21
  Izrael — 7
  Turecko 62 — 62

  V pátek 16.12 se tato záležitost projednávala na uzavřeném zasedání OSN.
  V zahraničních médiích byla zveřejněna sice i jména 14 důstojníků těchto zločineckých grup, ale jak je známo tato jména jsou pouze krycí a nemá je smysl papouškovat.
  V současné době působí podobné skupiny speciálních sil zemí EU a NATO na území celé Sýrie, kde řídí teroristické akce podřízených teroristických band naverbovaných z celého světa.

  Poznámka : Bude zajímavé sledovat, jak se celá událost bude dále vyvíjet. Pokud je informace pravdivá, tak syrská vláda uskuteční s těmito zahraničními špiony a zločinci válečný proces. Je známo, že v Sýrii stále platí trest smrti za válečné zločiny a zločiny spáchané během války.
  Trest smrti tak hrozí všem těmto zločincům z "demokratických" zemí. Je vysoce pravděpodobné, že se budou chtít vyhnout smrti a lze tak očekávat, že budou "zpívat" jak "Zlatí slavíci", aby si zachránili krk. Můžeme se dozvědět hodně zajímavé věci na evropské "demokraty".  Zdroj :
  http://новости-сирии.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%BD%D0%B0%D0%B7-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BB-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B5-130-%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%B8/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechci vám brát iluze, ale za prvé, ti, kteří byli zajati, toho asi až tam moc vědět nebudou. A i kdyby je řezali na kousky, řeknou maximálně příslušnost, poslání a jméno přímého nadřízeného. A za druhé, každý, kdo je přístupný nestranným informacím ví, že západ tyhle pošuky podporuje. A i když jde o zjevné fanatiky a sadisty, stále o nich mluví jako o vzbouřencích, nebo demokratech.

   Vymazat
  2. 18:13pane,nebuďte hejl.Čerpáte informace
   z nepravých zdrojů.Zkuste jiné,jiné než zde uváděné zdroje paní Grulichovou.Ta je za to placená!Proto zde odkazy na lživá a pomlouvačná ruská media a Kremlem placené zahraniční proruské fašistické zdroje.

   Vymazat
  3. Pane, lépe "zaměstnanče" nově šířené "pravé vládní pravdy" z 0:04h, jestli je někdo "hejl" tak to asi budete Vy.
   Pavel p

   Vymazat
  4. Pokud mam spravne informace Syrie doposud neudela zadne vyhlaseni o tom ze cizi zoldaci bojujici v jejich zemi budou pouzivat statusu valecnych zajatcu. A teda bude nakladat se zoldaky nemajici obcanstvi Sytie jako s teroristy. Taky se nezavazala ze nebude pri vytezovani civilnich ozbrojenych osob uzivat utrpnych vyslechu.
   Tohleto vsechno jaksi neprimo naznacuje co ty zmrdy ceka v blizke budoucnosti.
   Ze budou "zpivat" je naprosto jasne uz jenom z duvodu,ze Arabskej svet disponuje uplne odlisnymi metodami vyslechu jako civilizovana Europa. Takze zpivat budou!
   A kdyz zazpivaji,dostane se to nepochybne na verejnost a bude dost nesnadne pred volbami hazet klicky aby se z toho ti soucani smejdi vyvlekli bez uhony. To je dalsi tah na sachovnici a nesporne to nejednemu zlame vaz!
   Taky proto,ze verejne nepostavili mimo zakon vsechny sve obcany kteri tam byli neprozretelne odveleni svymi vladami a zpravodajskymi sluzbami. A za jejich cinnost odpovidaji vlady a jejich rezorty. Cernej zmrd je uz v prdeli,Frantickej kripl bude za chvili a Makrela by stikla zadnici 8mm roxor!
   Nepochybuju o tom ze pozustali si je najdou kdyz uz nebudou mit statem placenou ochranku. Mlyny melou neomylne,i kdyz nekdy trochu pomalu...

   Vymazat
 11. ISIL i tzv.umírněnou opozici stvořily tajné služby
  USA,UK,F a dalších.Opozice je podle mne ten,kdo ne-
  souhlasí s vedením.Pokud nesouhlasí tanky,děly,mi-
  nomety a samopaly,není to opozice,a teroristé.Tak
  přece USA vždy nazývaly ty,kteří se zbraní v ruce
  bojovali proti jihoamerickým vládám,ovládaným USA.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. Šak,ti jich teď vyšetří !!!!,uvidíme,co nám u nás napíší ty sluníčkářské a kavárenské sdělovací prostředky......

  OdpovědětVymazat
 13. pražská kavárna má teď v hlavě toho kozomrda havla slavného ožralu a bombarďáka oplakávají ho a vzpomínají na rauty které pořádal za státní finance byl to zmrd a ostuda česka !!!

  OdpovědětVymazat
 14. Doufám, že Syřani s nimi skoncují jako s každým teroristou. Hlavně ať je nevydávají zemím, které je do Sýrie zlovolně poslali.

  OdpovědětVymazat
 15. Já si myslím, že ti kluci z NATO tam určitě byli na dovolené a jsou nepráven zadrženi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:12 Ta vaše "vtipná analogie" je hodně velká pitomost. Nebo snad chcete tvrdit, že ti "kluci z NATO" tam bránili práva etnických Američanů, Angličanů, Francouzů, Židů nebo Turků?

   Vymazat
 16. Pravdu zjistíme velmi rychle ;)
  Sledujme mezinárodní diplomacii a hlavně to, jestli se zrovna nyní "náhodou" neupeče nějaká ta dohoda, výhodná pro Rusko a Sýrii ;)

  OdpovědětVymazat
 17. Pro 22.51 kolego než zase napíšete takovou pitomost jak jste napsal, tak je potřeba myslet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:17 Mohl by jste prosím váš komentář trochu upřesnit? Pitomost bylo srovnání "kluků z NATO" v 21:12 s dobrovolníky RF v Donbasu. Tak jsem to alespoň pochopil a poukázal jsem na zásadní rozpor takového srovnání. Vy to považujete za "pitomost"?

   Vymazat
  2. Pro 15.24 - mohl bych Vás požádat, aby jste napsal v kterém článku mluvím o Dombasu? Přestaňte si vymýšlet a nic tak podlého v mých příspěvcích nehledejte.Jestli tam něco takového vidíte, tak jste minimálně přepracován.

   Vymazat
  3. 19:10 Pokud bylo vaše vyjádření "Já si myslím, že ti kluci z NATO tam určitě byli na dovolené a jsou nepráven zadrženi" myšleno jako ironie, tak se omlouvám. Bohužel se tu občas objevuje jedno individuum, které srovnává situaci na Donbasu se situací v Sýrii. Na Donbas také jezdí ruští vojáci "na dovolenou", proto moje reakce.

   Vymazat
 18. Už dlouho jsem napjatě čekal, kdy nějaká taková zpráva přijde. I když se dávno mluví veřejně o tom, že tam státy šířící terorizmus (Západ a jeho spojenci) své specialisty mají.

  Co se týká těch, co se vzdali a byli odvezeni autobusy, nechápu úplně, proč jim nechali zbraně. Několik tisíc chlapů se samopaly - to není lampionový průvod. Jak by mohla EU ochránit své hranice proti těmto, když je neochrání ani před vrhači kamení.

  Kdybych byl hodně zlomyslný, tak bych jim poradil, aby se přemístili do Bosny. Než by impotentní EU vyprodukovala nějaké řešení, patřila by jim celá. (Naše armáda se beztak potlouká někde po světě.) A hned by měli islámský stát, kde by jim žádný zlý Asád nepřekážel.
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky proto musi bejt ty zakony o censure. Ale tohle neutaji..

   Vymazat
 19. pro10.21 možá to je schválně od Rusů, protože některé skupiny se vzdaly dříve, jiné utekly, jiné odsunuly kdyžkolaborovaly a nyní je zavezou do jednoho místa. Zde se projeví jejich soudržnost, šarvátky apd., takže se budou střílet mezi sebou a Syřané a další ušetří své lidi. Když ne,tak kumulace těchto darebáků je lepší pro jejich zničení než, aby byli roztahani po celé Sýrii. Takže chytrý Rus je nalákal. Klobouk dolu.

  OdpovědětVymazat
 20. Americký vrtulník chránil při přesunu konvoj Islámského státu.
  http://www.youtube.com/watch?v=XPOaHLL3B-s

  Cenzurované video odhalilo pravdu. Paul Vallely z americké armády velí
  teroristům z Al-Nusry
  http://www.youtube.com/watch?v=Dsovtm6CTYM

  Unikli Video riadená strela Biť Pentagon 9 11
  https://www.youtube.com/watch?v=m--nnceBv9k

  Obama se přeřeklا Prohlásil, že USA zrychlí výcvik isis Islámského státu.
  http://www.youtube.com/watch?v=AHzTqG30DB0

  George Friedman(STRATFOR)Hlavným cieľom USA bolo a bude nedopustenie spojenia Nemecka a Ruska
  https://www.youtube.com/watch?v=Ruc8_MMQDXw

  OdpovědětVymazat
 21. AK uz chýba ten mur.pojdem ho postavit.

  OdpovědětVymazat