Reklama

pondělí 12. prosince 2016

Včerejší svátek pracující inteligence na Ukrajině

Rado Miko
12. 12. 2016 Outsidermedia

Budoucí inženýři, biologové, doktoři, ekonomové, pedagogové, umělci a zemědělci se zúčasnili mírové, demokratické a pravidelné demonstrace v nové porevoluční demokratické Ukrajině, a to v Charkově. 

Možná se tam také nacházel budoucí nositel Nobelovy ceny. Všichni jsou však rozhodně přátelé europoslance Jaromíra Štětiny. Akce se zapsala do Guinessovy knihy rekordu za nejmenší počet pronesených slov. Celkově 25. Stačilo opakovat: „Ukrajina nade vše“, „Smrt nepříteli“ a podobně. Pokud se vám náhodou zdá, že vidíte nějakou známou historickou symboliku, nebo vám to připomíná dávné události, tak vězte, že to na vás působí ruská propaganda. V pondělí 12. 12. 2016 bude na Ukrajině levnější chleba, o 0,1 %, a to pouze na jeden den.


23 komentářů :

 1. Na ja, unsere Grosse Ukraine - DAS REICH; My heroji - hmm, a inženýři a doktoři až na půdu. Nevzpomenete si někdo jak dopadla věrchuška SA? Röhm-Putch! Teď jde o to, je-li ukroÁda vůbec Ukrajinec... a co je to Ukrajinec ... asi něco jako Američan; postepní (ulic většinou nebylo)směska tisíciletí nájezdů a válek.

  OdpovědětSmazat
 2. Maj pravdu! Sláva Kyjevské Rusi! - http://sk.whitereconquista.com/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne tak panáčik A8:18:-). Sláva Kyjevskej RUSI, nie kyjevskej (u)krajine. Ešte detail: ukáž mi na tej stránke kde si vložil slobodne svoj diskúsny príspevok tak ako Ti to bolo umožnené tu na N.R., ktorým pravidelne nadávaš do rudohnědých dobytkov. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. 12:47 -nesmysl! Jsem černosotněnec! Já vycházím z toho co řiká kozák Babaj! A co on řekl směrem k Pravosekům, he? "Vy ně naši vragíííí! Nam nůžno spokojno žiť na Rusí i at masonov jiju pročisťát!" - https://www.youtube.com/user/KazakBabaj/videos

   Smazat
 3. Až mi zamrazilo.Hitlerjungen v pohraničí v r.1938!Vyšli do ulic studenti,myslíte,že mají všichni vypatláno ,jako u nás kavárenští přisluhovači a povaleči Schapira?A co na to Charkovští?Ovšem Štětináč-europosranec,placen z našich daní,se asi brzy bude muset přesídlit do jiného státu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tímto zdravím komisaře Füleho i přičinlivého Zaorálka. Určitě denně sledují web Nové republiky. A pokud zavítají i na tuto stránku a reportáž, dojetím jim jistě až zvlhne zrak. Při pohledu na průvod demokratů a inteligentů ...
  Spolu s dalšími tuzemskými štětinami tam totiž oba jezdívali na majdan křísit tuto nacistickou svoloč.
  Opět se jim oběma podařilo sehrát roli užitečných (pa)blbů. Na což mohou být "právem hrdi".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď když už víme, díky Forejtovi, jak to nahoře funguje (zatím jsme si to, pouze mysleli), tak by mě pouze zajímalo co má kdo v trezoru na tu naši euro politickou spínu, na Merklovou, Schulce, Zaoralka a všechny tyto špíny.

   Pouze vydírání nejtvrdsiho kalibru, kromě debility a debilní oni nejsou, vysvětluje jejich chování.

   Smazat
  2. 10:35

   Mě zajímá co má v trezoru na Zemana Mynář, že tohoto nýmanda bez prověrky odkudsi z Osvětiman Zeman navzdory slibu už dávno nevyrazil a zřejmě nevyrazí.
   Také mě zajímá který dobrák zaplatil Zemanovi těch 100 milionů na kampaň a jaké úkoly pro něj Zeman za to plní. "Lukoil" Nejedlý bude zřejmě vodítko.
   Jenom to vysvětluje jeho chování, protože debil není.

   Je tu prostě hodně otázek, Voliči SPD :-D

   Smazat
 5. No okrájená Okrajina, bývalá Ukrajina se díky nám, západu a naší "pomoci" vrátila ve vývoji o 20-30 let zpátky.

  Všichni Ukrajinci za to nemohou, pochopitelně, že ne všichni ukrofašismus schvalují, ale všichni Ukrajinci to zaplatí :(

  Kde je kdo z českych a západních mainstreamových politiků aby ty ukrajinské "vlastence" poučoval o tom, kde končí vlastenectví a začíná nacismus?

  OdpovědětSmazat
 6. Kyjevské krysy opouštějí potápějící Titanic. Majetek a rodiny jsou už za vodou. Na cestu se dávají i vecí kápové. První sice zdrhnul "králík", nedávno třeba gubernátor Oděsské oblasti, ale právě se zdekoval i ministr vnitra (!), který bude tolik potřeba při následujícím majdanu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ministr Avakov podal demisi korespondenčně (ze zahraničí). Bál se totiž, že nedojede zdravý ani ke svému letadlu v Boryspolu, když podá demisi v Kyjevě.

   Smazat
 7. Bezva podívaná. Proruské propagandy netřeba.

  OdpovědětSmazat
 8. No skutečná "inteligence", vždycky jsem říkával tu pravdu že inteligence může být pouze vrozená vrozená, ovšem J-elita jsou toho názoru, že když má vysokou školu ( a čím vyšší třeba 5 pater ) tím sou "inteligentnější" myslím si že je lepší nechat v omylu oni by to stejně nepochopily.

  OdpovědětSmazat
 9. Banderovské manifestace mě celkem nezajímají. Pro Česko (a potažmo Evropu) je podstatné to, že Ukrajina už rok nedala ani pětník na nákup plynu z Ruska, ruský plyn překupovaný s přirážkou kvůli oklice přes Polsko a Slovensko také jaksi neputuje(ty lumpové také nechtějí dávat na dluh), ale zato Ukrajina začala vykrádat nenaplněné zásobníky s tranzitním plynem pro EU. Přitom pořádná zima ještě vůbec ani nezačala. Proto by mě zajímalo, co poradí evropským spotřebitelům ruského plynu vrchní EU energetik Ševčovič. Štípat polínka ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláci to prý za Ukry rádi zaplatí. Jsou s nimi vehementně proti druhé rouře Nord Streamu, která by umožnila dodávat plyn z Ruska přímo Němcům (a EU) a vyhnout se vydírání těch UA chochlokozačisek

   Smazat
 10. Zajímalo by mě, kdo jim zaplatil ty stejné bundy a financoval celou akci. Podle oblečení tam jsou dvě party, něco jako SS a SA. V odpovědi na tuto otázku bychom našli kořeny jejich "uvědomění".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marně přemýšlím, co tím článkem chtěl básník říci.

   Možná asi jako obvykle jen znovu dehonestovat Ukrajinu ?? Stojí Vám to za to ?

   Mimochodem - ekonomicky je na tom Ukrajina o něco líp, než vámi velebené Rusko: https://www.patria.cz/zpravodajstvi/3094902/rusko-neni-ztracene-ale-ukrajina-ma-pred-sebou-lepsi-budoucnost.html
   a je to vidět i v praxi, naše firma tam hodně vyváží a v porovnání s Ruskem jsme se v nových projektech dostali na Ukrajině asi o 45% nad úroveň z 2013.
   Naopak v Rusku jsme na -20%.
   Jedná se o farmaceutickou výrobu a průmysl pro farmacii.

   Takové články sem nedávejte - je to zbytečné vyhrocování nálad pro a proti Rusku/Ukrajině.

   Mimochodem - Charkov je skoro "ruské" město - škoda , že se autor reportáže nezeptal, jak se obyvatelé města dívají na ruskou intervenci na východě Ukrajiny, nedaleko od nic (Dobnbas).
   Dozvěděl by se, že jsou nebetyčně spokojení a rádi, že k nim noha ruského vojáka "ochránceů naštěstí nedošla !!

   Smazat
  2. 14:19 Ukrajinu nedehonestuje zveřejnění nacistického pochodu, ale ten pochod sám. Ukázání pravdy vždycky stojí za to.

   Jestli srovnáváte obrat s Ukrajinou a Ruskem při ignorování faktu, že na Rusko byly uvaleny sankce i v oblasti průmyslu pro farmacii, tak jste ignorant.

   Pokud se budete ptát účastníků tohoto pochodu, tak jistě máte právdu. Autor reportáže se jich také mohl zeptat, odkud jsou, jestli vůbec jsou obyvateli Charkova nebo přijeli nějakým "vlakem družby". Účastníci flashmobu na Charkovském nádraží by vám nepochybně dali zcela jinou odpověď, zvláště po tomto fašistickém pochodu.

   Smazat
  3. 14:19 A tomu jako věříš, no blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské. Teď vás tam ještě nasměrovat a odeslat. Budete to mít podobné jako v sousedním nebi ti kozomilovníci co je čeká 77 panen. Vás čeká nebe s pravicemi vztyčenými k árijskému pozdravu.

   Smazat
  4. 14:19 - Ukrajina je Rusko!!

   Smazat
  5. 14:19 - ten článek na Patrii je pasej! To je z ledna, kdy si Prasenko ještě dělal naděje. Od tý doby se moc změnilo. USA je hodí přes palubu a EU má svejch starostí aby přežila dost. Po volbách se Ukropci vrátěj pod Moskvu a Prasenkova banda půjde k Turkoj ... nebo do Bruselu leštit stoly!:))))

   Smazat
 11. 14:19
  No ne, vaše firma vyváží do Ruska? Snad nám tu nechcete říct, že porušujete sankce proti Rusku? Ví to Štětina a Janda?

  OdpovědětSmazat
 12. dotyčný tára - vyvážať - možno - ale len kvôli tomu aby sa to prepralo a poslalo okľukou do Ruska, mám susedu - mladá žena - študovala na univerzite, urobila si Bc a vydala sa tu, chodia k nej na návštevu, sem tam rodičia a súrodenci, a tí hovoria o praktikách života - nie o vývozoch, ani o ziskoch, a o Charkove - Rusi že sú radi, trt, niet nikoho na Ukraine kto by nechcel ujsť do EU a nezarobiť si - a že je tam lepšie ako v Rusku ? - a u nás je sveta žiť ... tak to ti poviem, minimálna mzda, robota pri páse a máš strach že ťa nahradí lacnejší Ukrainec ....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.